Výsledky 9.-10.9.2023

 

FOTBAL

Přebor muži : Žlunice-Libáň 4:0(1:0)Červinka,J.Calta,Kroupa,Fiala, roz-hodčí Styblík, bez karet, 63 diváků, Lužany-Valdice 2:1(1:0)Berger,Fej-

Far-Kalenda, rozhodčí Styblík, bez karet, 86 diváků, Jičíněves-Robousy

3:1(2:0)Zedek2,Petr-Hanuš,rozhodčí Dušek,žluté karty 1:2, vyloučen hos-tující Bouchal,50 diváků, Dětenice-Železnice B 3:2(0:2)Lishchenko 3-

Drahoňovskž,Stehlík,rozhodčí Obrmajer,žluté karty 0:1,88 diváků, Miletín B-Nemyčeves 1:6(1:6)Kučera-Zítka,Pech 2,Kanaval,Marek,rozhodčí No-votný, bez karet, 30 diváků, Kopidlno B-Milíčeves 2:0(1:0)Berounský,Val-noha, rozhodčí Soukup, bez karet, 245 diváků.

  1.Kopidlno B       5  4  0  1    25 :   10     12

  2.Žlunice              5  3  1  1    14 :   10     10

  3.Robousy           5  3  1  1    12 :     8     10

  4.Nemyčeves       5  3  1  1    11 :    7      10

  5.Lužany              5  3  1  1     12 :  11      10

  6.Dětenice            5  3  0  2    16 :  15        9

  7.Nemyčeves       5  2  1  2    13 :  13        7

  8.Valdice              5  1  2  2     11 :  11       5

  9.Milíčeves           5  1  1  3      6 :  12       4

10.Železnice B       5  1  0  4     10 :  13       3

11.Miletín B            5  1  0  4       9 :  19       3

12.Libáň                  5  1  0  4      6 :  16       3

Soutěž muži : Robousy B-Češov 1:2(1:0)Bureš-Skopár,Benda,rozhodčí Novotný,žluté karty 2:1,50 diváků, Žeretice-Podhradí 1:4(1:3)Grunda-Do-biáš,Šimánek, dva vlastní, rozhodčí Novotný, bez karet, 75 diváků, Hořice B-Libuň odloženo na 28.9., Chomutice volno.

1.Češov                 5  4  1  0     12 :    7     13

2.Chomutice         4  4  0  0     20 :    2     12

3.Libuň                  4  2  0  2       5 :  10       6

4.Podhradí            4  1  1  2       6 :  10       4

5.Hořice B             3  1  0  2       7 :    5       3

6.Žeretice              4  0  1  3       9 :  14       1

7.Robousy B         4  0  1  3       4 :  15       1

Starší žáci : Robousy-Železnice/Valdice 0:1(0:0)Babák a 1:1(1:0),penalty

5:4,Višňar-Červinka, L.Bělohrad-Jičín B 3:2(0:2)Kotrouš,Ruml,Valtera-Stránský,Filip a 4:2(2:0)Štefan 2,Jakubský,Ruml-Komárek,Novotný, Lužany-Lomnice 2:2(1:1)penalty 3:1,Mach,Pour-Baránek,Hronek a 1:9(0:6)Kaska-D.Kvapil 4,Tryzna,Klíma 2,Baránek, Kopidlno/Libáň-Vysoké 11:0(5:0)D.Kouřil 5,Krejčík,Rozsypal,Pivarči,Vích,M.Kouřil,vlastní a 6:1

(5:1)Rozsypal,Pivarči 2,Pokorný,Rozsypal, Martinice-Nová Ves dohrávka

13.9., Sedmihorky-Milíčeves 4:1(0:0)Rengl,Rulec 2-Korejs a 4:1(1:0)

Nejedlo 3,Antoň-Berný.

  1.Robousy                 6  5  0  1    25 :    4     14

  2.Lužany                    6  5  0  1    11 :   15    13

  3.Kopidlno/Libáň      6  4  0  2    25 :     8     12

  4.Martinice                4  4  0  0     24 :    7     12

  5.Lomnice                 4  3  0  1     14 :    3     10

  6.Železnice/Valdice  6  3  0  3     12 :  10     10

  7.L.Bělohrad             6  2  0  4       9 :  10       7

  8.Sedmihorky           4  2  0  2     12 :  11       6

  9.Nová Ves               4  2  0  2       7 :    9       6

10.Jičín B                    6  2  0  4     19 :  23       6

11.Vysoké                   6  0  0  6       4 :  31       0

12.Milíčeves                6  0  0  6       4 :  35       0         

Mladší přípravky : Robousy-Železnice/Valdice 16:0(7:0)Stuchlík 6,Ada-mec 4,Haratický 3,Šolc 2,Popek, Robousy-Železnice/Valdice 18:3(8:3)

Stuchlík,Popek 8,Šolc 2-Foltman,Jaroš,Novák, Libuň-L.Bělohrad A 3:4

(2:2)Petráček 3-Marek,Feix 2, Sobotka-L.Bělohrad B 1:15(0:7)Hubínek-

Hudec 6,Kubík,Blažek 3,Baumelt 2,Freiberk, Sobotka-L.Bělohrad A 3:11

(1:5)Přikryl 2,Hubínek-Feix 5,Černý 3,Svoboda 2,Šídek, Libuň-L.Bělohrad B 5:5(5:1)Krouza,Petráček 2,Drozen-Hudec 2,Freiberk,BlažekKubík, Ko-pidlno-Miletín 7:5(2:2)Blumel 3,Kašpar 2,Rančák,Sedláček-Zubatý 2,Hla-váček,Císař,Jirásko, Jičíněves-Jičín 9:2(6:1)Kašpar 5,Černoch 2,Spilka, Kracík-Římal,Fejfar,Jičíněves-Miletín 11:0(6:0)Kašpar 5,Černoch 3,Děka-novský 2Kracík, Kopidlno-Jičín 0:7(0:3)Římal,Fejfar 3,Šmíd, Hořice A-Nová/St.Paka B, Hořice B-Nová/St.Paka A, Hořice A-Nová/St.Paka A, Hořice B-Nová/St.Paka B tyto čtyři zápasy budou dohrány 13.9. a dohrávka  Nová/St.Paka A-Nová/St.Paka    B 4:4(2:1)Čokina,Vích,Luňák,

Kosina-Voňka,Folta,Sklenář,Geršl a 7:4(1:3)Jenšík 2,Čokina,Vích,Luňák

,Flumert,Kosina,Voňka,Folta,Sklenář ,Geršl.

Starší přípravky : Sobotka-Libáň 9:4(6:2)A.Ječný 4,D.Ječný 3,Míč 2-D.

Vaněk 2,L.Vaněk,Nýdrle, Libáň-Chomutice 6:4(4:0)D.Vaněk 3,Nýdrle 2,

Šoltys-Šikýř 2,Petr,Kubišta,Sobotka.Chomutice 5:3(3:2)A.Ječný 4,Míč-

Římal 2,Šikýř, Železnice/Valdice A-Jičíněves 14:3(7:1)Bodlák 7,Khun 3,

Repka 2,Malý,Martínek-Kašpar 2,Mádlo  Železnice/Valdice B-Milíčeves

1:11(1:4)Stříbrný-Menda 7,Hyršal,Soukup 2, Železnice/Valdice A-Milíče-ves 4:3(2:2)Bodlák 2,Khun,Malý-Kozák,Luňák,Menda,,Železnice/Valdi-

ce B-Jičíněves 8:1(2:1)Stříbrný 5,Jína,Ježek,M.Chobodydes-Mádlo, Kopidlno B-Robousy 2:7(0:3)Vinš,Blumel-Popek 3,Karban 2,Klimeš,

Havel, Kopidlno A-Robousy 11:2(5:1)Jirák 5,Pham 2,Coufal,Horna,Krátký,

Zarycký-Karban,Klimeš, Kopidlno A-Kopidlno B 11:3(5:2)Horna 4,Zaryc-

ký 3,Jirák,Krátký 2-Pelc 2,Blumel, Miletín-Lužany 11:2(5:0)Poláček,Dube-necký,Dobias 3,Jirásko,Kout-Kudělka 2, Libuň-Lužany 0:9(0:4)Kudělka 4,

Novosad,Pour 2,Berný, Miletín-Libuň 16:2(9:1)Poláček,Novák,Dubenecký

3,Jirásko, Kout 2,Vaníček,Dobias,Ševčík-Šír,Ševců.

 

Příští kolo – přebor muži : Milíčeves-Miletín B, Robousy-Dětenice, Jičíně-ves-Nemyčeves, Libáň-Kopidlno B, Valdice-Žlunice, Železnice B-Lužany,

soutěž muži : Libuň-Robousy B, Chomutice-Žeretice, Podhradí-Hořice B,

volno Češov, starší žáci: Jičín B-Lužany, Milíčeves-L.Bělohrad, Železnice/

Valdice-Martinice, Nová Ves-Sedmihorky, Kopidlno/Libáň-Robousy, Vy-

soké-Lomnice, starší přípravky : Lužany-Železnice/Valdice, Libáň-Želez-nice/Valdice, Lužany-Libáň, Jičíněves-Kopidlno A, Milíčeves-Kopidlno B,

Milíčeves-Kopidlno A, Jičíněves-Kopidlno B, Libuň-Sobotka, Libuň-So-

botka, Miletín-Chomutice, Robousy-Chomutice, Miletín-Robousy, mladší

přípravky : Sobotka-Miletín, Libuň-Jičín, Libuň-Miletín, Sobotka-Jičín, L.

Bělohrad A-Nová/Stará Paka B, L.Bělohrad B-Nová/St.Paka A, L.Bělohrad

A-Nová/St.Paka A, L.Bělohrad B-Nová/St.Paka B, Robousy-Jičíněves,

Železnice/Valdice-Kopidlno, Robousy-Kopidlno, Železnice/Valdice-Jičíně-ves, Hořice A-Hořice B, Hořice A-Hořice B.  

VOLEJBAL

Muži + mixy :  TJ Jičín-So Nová Paka odloženo, Radim-Jičín X 2:3(-12,-22,21,21,-10), Hořice B-N.Bydžov 3:1(9,-25,22,17)

1.Jičín X                      2  1  1  0  0    6 :  2     5

2.Radim                       2  1  0  1  0    5 :  3     4

3.TJ Jičín                    1  1  0  0  0    3 :   0    3

4.Hořice B                   2  1  0  0  1    4 :  4     3

5.So Nová Paka          1  0  0  0  1    0 :  3     0

6.Nový Bydžov           2  0  0  0  2    1 :  6     0 

Ženy : L.Bělohrad-VKM Nová Paka 3:0(17,20,25), So Nová Paka-Radim B 0:3(-17,-19,-15), Radim C-Jičín 0:3(-16,-9,-20)

1.Jičín                          2  2  0  0  0    6 :  0     6

2.Radim B                    1  1  0  0  0    3 :  0     3

3.L.Bělohrad                2  1  0  0  1    4 :  3     3

4.So N. Paka                2  1  0  0  1    3 :  4     3

5.Radim C                    1  0  0  0  1    0 :  3     0

6.VKM N.Paka              2  0  0  0  2    0 :  6     0

Příští kolo – muži + mixy : N.Bydžov-TJ Jičín, Jičín X-Hořice B, So N.

Paka-Radim, ženy : Radim B-L.Bělohrad, Jičín-So N.Paka, Radim C-

VKM N.Paka.                                                                        – Nidrle -

 

 

                                                                                                - nidrle -

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »

Výsledky 14.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  15.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-Butoves A 18:0(Vzorek,Polák,Štěpánek,Pozler 4,5), Chomutice A-L.Bělohrad B 8:10…

více »
všechny novinky

Menu