Okresní sport - 11. - 12. 3. 2023

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : Chomutice A-Jičín B 4:14(Kučera 2,5-Fejtek 4),Radim B-Libáň A 11:7(K.Stříbrný 4,5-D. a R.Horákovi,Jakoubek 2), N.Paka C-Butoves A 9:9(Oravec,Růžek 3,5-Hlawatschke ml. 4,5), L.Bělohrad B-Miletín A 13:5(Jan Šulc 4,5-Rychtera 3,5)), Jičín C-Rovensko A 7:11(Petr Harcuba 3,5-Vágenknecht 4,5),

  1.Jičín B                          18  14  4    0    207 : 117    50

  2.L.Bělohrad B               18  11  5    2    201 : 123     45 

  3.Nová Paka C                18  12  2    4    209 : 115     44

  4.Hořice B                       18    8  5    5    168 : 156     39

  5.Radim B                       18    9  2    7    174 : 150     38

  6.Rovensko A                 19    7  5    7    170 : 172     38

  7.Miletín A                       19    6  2  11    158 : 184     33

  8.Butoves A                    18    4  5    9    154 : 170     31

  9.Chomutice A                18    5  2  11    130 : 194    30

10.Jičín C                          18    4  2  12    123 : 201     27

11.Libáň A                         18    2  2  14    106 : 218    24

2.třída muži : Libáň B-Železnice A 6:12(R.Horák,Valnoha 2,5-(Švanda,Frý-ba 3,5), N.Paka D-L.Bělohrad C 7:11(Stuchlík 3-Ordáň 4,5), Chyjice A-Ko-pidlno A 10:8(J. a L.Doušovi,J.Šolc 3,5-Tomášek,Novák 2), Chlumec C-Lány A odloženo, Žlunice A-Nemyčeves A 10:8(Smutný 4-T.Trč 3,5),

  1.Železnice A                  18   15  2    1   206 :  118    50

  2.L.Bělohrad C               19    10  3   6    193 : 150    42

  3.Chlumec C                   17   10  4    3   190 :  116    41

  4.Nemyčeves A              18     8  8    5    184 : 140    39

  5.Lány A                          17     9  4   4    169 :  137    39

  6.Kopidlno A                   19     8  1  10   170 :  172    36

  7.N.Paka D                      18     6  1  11   144 :  180    31

  8.Libáň B                         18    6  1  11    120 : 204    31

  9.Chyjice A                      18    4  4  10    151 : 183    30

10.Chomutice B                18    5  2  11    129 : 185    30

11.Žlunice A                      18   3  2  13     127 : 147    27

3.třída muži : Popovice A-Jičín D 9:9(D.Valeš 3,5-Kuba 3,5), Miletín C-L.Bělohrad D 10:8(Plecháč 4-Jína 3,5), Hořice C-Roškopov B 18:0(D. a M.

Hovadovi,Krejčí,Vyskočil 4,5), Butoves B-Miletín D 9:9(Jón 3-Petr 4,5), Železnice B-St.Paka C 8:10(Kretová,Ježková 2,5-Kobrle,Vávra 4,5),

  1.Hořice C                       18   13  5   0    198 : 126    47

  2.Miletín B                       18   11  3   3    196 : 128    45

  3.Popovice A                  19   10  3   6    184 : 158    42

  4.Stará Paka C                18    9  3    6    182 : 152    39

  5.Rovensko B                 18    8  2    8    179 : 145    36

  6Roškopov A                 18    8  2    8    158 : 166    36

  7.Butoves B                    18    9  1    8    171 : 153    35

  8.Železnice B                  18    6  3    9    155 : 169    33

  9.Jičín D                          19    4  5  10    135 : 205    32

10.L.Bělohrad D                18    4  2  12    139 : 185   28

11.Miletín C                       18    2  1  15    113 : 211    23

4.třída muži : Nemyčeves B-Popovice B 16:2(Bílek,Trč st.,Bareš,Hen-drych 4-obě čtyřhry), Valdice B-Chlumec D 15:3(Hlava 4,5-Koníček 2),

N.Bydžov C-Chyjice B 13:5(Hrubý, Veinfurter 4,5-Stránský,Veselý 2), L.Bělohrad E-N.Paka E 12:6(Vít,Jungling 3,5-Fišar 3,5), Železnice C-Rovensko C 9:9(Hrabala 3,5-Stantejský 4,5),

  1.Nemyčeves B              18  17  0    1    250 :   74     52

  2.N.Bydžov C                  18  15  1    2    201 : 123    49

  3.L.Bělohrad E                18  14  0    4    204 : 118    46

  4.Úbislavice A                 18  11  2    5    192 : 134    42

  5..Chumec D                     18    8  1    9    159 : 165    35

  6.N.Paka E                       18    8  0  10    154 : 170    34

  7.Popovice B                   19    6  2  11    148 : 194    33

  8.Valdice B                      18    6  3    9    170 : 154    32

  9.Rovensko C                  18    4  1  13    115 : 209    27

10.Chyjice B                       18    2  3  12   111 : 213    25

11.Železnice C                   19    1  3  15     94 :  248    24   

5.třída muži : Chomutice C-Žlunice B 8:10(Veselý 4-Macura 3,5), Slatiny A-Popovice C 8:10(Svobodová,Martínek 3-Šamko 4,5), Roškopov B-L.

Bělohrad G10:8(M.Rajm 3,5-Jakub Šolc 4), Kopidlno B-Chyjice C 18:0

(Urbaník,Pelant,Petr,Masák 4,5), L.Bělohrad F-Miletín D 5:13(Bičiště 3-Hátle 4,5), Sobotka A-Nemyčeves C 10:8(Najman 4,5-Blažek 3).

  1.Nemyčeves C               20  17  1    2    258 :  102    53

  2.Sobotka A                    20  16  1    3    234 :  126    53

  3.Kopidlno B                   20  14  3    3    210 : 130    50

  4.Miletín D                       20  11  2    7    196:  164    48

  5.Roškopov B                 20  10  3    7    192 : 168    44

  6.Slatiny A                       20    9  2    8    194 : 166    40

  7.Popovice C                  20    9  2    9     176 : 184    40

  8.L.Bělohrad F                20    8  2  10    166 :  194   38

  9.L.Bělohrad G               20    7   3  10    173 : 187    37

10.Žlunice B                      20    5  2  13    147 : 213    32

11.Chomutice C                20    2  1  17    135 : 225    25

12.Chyjice C                      20    1  0  19      59 : 301    22

Žactvo U11 – v Radimi : Radim-Miletín 3:4(Anna Málková,Myšíková, Stří-brný 1-Novák 2,5,Nosková 1,5,Vtípil), Rovensko-St.Paka 1:6(Brožek 1,

Brožková,Sucharda 0-Vajgl 2,5,Dolina 2,Crha 1,5), Radim-St.Paka 3:4

(Stříbrný 1,5,Myšíková 1,Adéla Málková 0,5-Dolina 2,Vajgl,Crha 1), Mile-tín-Rovensko 4:3(Novák 2,Nosková,Vtípil 1-Brožková 2,5,Sucharda 0,5,

Brožek 0), St.Paka-Miletín 1:6(Dolina 1,Crha,Vajgl 0-Novák 2,5,Vtípil 2,

Nosková 1,5), Radim-Rovensko 1:6(Stříbrná 1,Anna a Adéla Málkovy 0-

Brožková,Sucharda 2,5,Brožek 1).

1.Roškopov                  12  12  0    0      84 :   20     36

2.Miletín                        12    7  0    5      43 :   41     26

3.Rovensko                  12    5  0    7      43 :   41     22

4.Stará Paka                 12    4  0     8     26 :   58     20

5.Radim                         12    2  0  10     34 :    50     16

Příští kolo – 1.třída muži : Jičín C-Chomutice A, Rovensko A-L.Bělohrad B, Hořice B-N.Paka C, Butoves A-Radim B, Libáň A-Jičín B, 2. třída muži :

Žlunice A-Libáň B, Nemyčeves A-Chlumec C, Lány A-Chyjice A, Kopidlno

A-N.Paka D, Chomutice B-Železnice A, 3.třída muži : Železnice B-Popo-vice C, St.Paka C-Butoves B, Miletín B-Hořice C, Roškopov A-Miletín C,

L.Bělohrad D-Rovensko B, 4.třída muži : Rovensko C-L.Bělohrad E, N.

Paka E-N.Bydžov C, Chyjice B-Valdice B, Chyjice B-Nemyčeves B, Popo-vice B-Úbislavice A, 5.třída muži : Sobotka A-Chomutice C, Nemyčeves

C-L.Bělohrad F, Miletín D-Kopidlno B, Chyjice C-Roškopov B, L.Bělohrad

G-Slatiny A, Popovice C-Žlunice.

Dorost U19 – 2.kolo play-off, 1.-4. místo v Popovicích : Popovice-Jičín,

Chomutice-Roškopov A, Popovice-Chomutice, Jičín-Roškopov A, Popo-vice-Roškopov A, Chomutice-Jičín,  5.-8. místo v L.Bělohradě : L.Bělo-

Hrad-N.Bydžov, Roškopov C-Butoves A, L.Bělohrad-Roškopov C, N.

Bydžov-Butoves A, L.Bělohrad-Butoves A, Roškopov C-N.Bydžov, 9.-12.

místo v Butovsi : Butoves B-Valdice, Libáň-Roškopov B, Butoves B-Li-báň, Valdice-Roškopov B, Butoves B-Roškopov B, Valdice-Libáň, 13.-16.

místo v Nové Pace : N.Paka-Chyjice, Železnice-Žlunice, N.Paka-Železnice, Chyjice-Žlunice, N.Paka-Žlunice, Železnice-Chyjice, o 17.-18. místo v Lá-nech : Lány-Nemyčeves.

                                                                                                         

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu