předseda: Josef Erban
adresa: 508 01 Bašnice 52
e-mail: marketa.rejmanova@email.cz; tel: +420 604 749 282
ev.č: 3604001
sporty: ASPV, volejbal
předseda: Martin Trejbal
adresa: 506 01 Češov 44
e-mail: skcesov@email.cz; tel: +420 722 915 560
ev.č:3064005
sporty: fotbal
předseda: Marcel Bacovský
adresa: 507 23 Dětenice; tel: +420 605 868 189
e-mail: marcel.bacovsky@seznam.cz
ev.č: 3604006
sporty: fotbal
předseda: Luboš Kraus
adresa: 507 13 Dřevěnice 76
e-mail: krauslubos@centrum.cz; tel: +420 607 908 752
ev.č: 3604007
předsesa: Pavel Hanyš
adresa: Holín 50; 506 01 Jičín
e-mail: pavel.hanys@proscan.cz; te: +420 777 660 710
ev.č: 3604008
sporty: fotbal, lední hokej, nohejbal, ASPV
předseda: Jana Kučerová
adresa: Holovousy 88 ; 508 01 Hařice v podkrkonoší
e-mail: strunova.v@seznam.cz; tel: +420 732 569 987
ev.č: 3604009
sporty: ASPV
předsesa: Jiří Bejr
adresa: Horní Nová Ves; 507 81 Lázně Bělohrad
tel: +420 493 792 399
ev.č: 3604010
sporty: karate
předseda: Vlasta Jahelková
adresa: Erbenova, 508 01 Hořice,
e-mail: vlasta.jahelkova@seznam.cz; tel: +420 603 555 688
sporty: atletika, basketbal, fotbal, judo, kulturistika, lední hokej, lyžování, orientační běh, stolní tenis, šachy, tenis, turistika, volejbal, florbal, ASPV
předseda: Michal Tomáš
adresa: Na Závisti, 508 01 Hořice v Podkrkonoší
e-mail: tjstarthorice@seznam.cz; tel: +420 731 379 905
ev.č: 3604012
sporty: jezdectví
předseda: Michal Kloutvor
adresa: 507 53 Chomutice
e-mail: schanko.agrochom@seznam.cz; tel: +420 724 008 063
ev.č: 3604013
sporty: fotbal, lední hokej, ASPV
předseda: Petr Valenta
adresa: Revoluční 1061, 506 01 Jičín
e-mail: tjjicin@seznam.cz; tel: +420 607 738 412 (Rychna)
ev.č: 3604015
sporty: atletika, basketbal, kuželky, lední hokej, sportovní gymnatika, stolní tenis, tenis, volejbal, ASPV
předseda: Jiří Šoltys
adresa: 507 31 Jičíněves 89
e-mail: petr.jicineves@seznam.cz , tel: +420 604 272 675
ev.č: 3604017
sporty: fotbal
předseda: František Kotlář
adresa: 507 15 Kněžnice 12
tel: +420 737 073 603
ev.č: 3604018
sporty: jachting
předseda : Aleš Hlawatschke
adresa: 507 05 Konecchlumí
e-mail: ales.hlawatschke@post.cz; tel: +420 602 318 965
ev.č: 3604019
sporty: stolní tenis, ASPV
předseda: Josef Vodička
adresa: 507 32 Kopidlno
e-mail: xvodickaj@seznam.cz; tel: +420 602 463 790
ev.č: 3604020
sporty: lední hokej, fotbal
předseda: Jaroslava Klamrtová
adresa: 509 01 Kumb. Újezd, Nová Paka
e-mail: juzina@seznam.cz; tel: +420 493 72 3510
ev.č: 3604021
sporty: ASPV
předseda: Zdeněk Vokrouhlecký
adresa: Lány, 507 81 Lázně Bělohrad
e-mail: ladislav.ulrych@seznam.cz; tel: +420 724 285 773
ev.č: 3604022
sporty: lední hokej, stolní tenis
předseda: Milan Petřivý
adresa: T.G.Masaryka 323, 507 81 Lázně Bělohrad
e-mail: milpetrivy@seznam.cz; tel: +420 737 429 834
ev.č: 3604023
sporty: fotbal, lední hokej, národní házená, stolní tenis, šachy, tenis, volejbal, triatlon, ASPV
předseda: Milan Valnoha
adresa: 507 23 Libáň
e-mail: valhoha.m@seznam.cz; tel: +420 775 986 882
ev.č: 3604024
sporty : fotbal, stolní tenis, nohejbal, volejbal, karate, aerobic, ASPV
předseda: Pavel Veselý
adresa: 507 15 Libuň
e-mail: vesely@sokollibun.cz;
ev.č: 3604025
sporty: fotbal, kuželky, ASPV
předseda: Zdeněk Mareš
adresa: 507 06 Lužany
e-mail: elmarese@seznam.cz; tel: +420 602 163 877
ev.č: 3604026
sporty: cyklistika, fotbal, šachy, ASPV
předseda: Miroslav Nosek
adresa: Jiřího z Poděbrad 355, 507 71 Miletín
e-mail: nosek@miletin.cz; tel: +420 607 618 022
ev.č: 3604027
sporty : fotbal, stolní tenis, volejbal, tenis, ASPV
předseda: Jan Neuman
adresa: 507 01 Nemyčeves 90
e-mail: billy.nn@centrum.cz; tel: +420 724 638 349
ev.č: 3604028
sporty: fotbal
předseda: Jiří John
adresa: V Rybníčkách 219; 507 58 Mlázovice
e-mail: joey2008@seznam.cz; tel: +420 736 465 000
ev.č: 3604030
sporty: nohejbal, volejbal, ASPV
předseda: Roman Trč
adresa: 506 01 Nemyčeves
e-mail: romantrc@seznam.cz; tel: +420 732 638 430
ev.č: 3604031
sporty : fotbal, stolní tenis, ASPV
předseda: Zdeněk Sucharda
Havlova 1363; 509 01 Nová Paka
+420 605 987 305; e-mail: z.sucharda@post.cz
sporty: atletika, kuželka, plavání, stolní tenis, šachy, turistika, triatlon
předseda: Jiří Stýblo
U Splavu 383; 507 82 Ostroměř
e-mail: styblo.jiri@atlas.cz; tel: +420 737 346 937
ev.č: 3604033
sporty : lyžování, stolní tenis, ASPV
předseda: Vladislav Stárek
adresa: 507 82 Pecka
e-mail: vladislavstarek@gmail.com; tel:+420 603 494 230
ev.č: 3604034
sporty: cyklistika, fotbal, turistika, volejbal, ASPV
předseda: Jaromír Chudoba
508 01 Vojice; 508 01 Vojice 162
tel: +420 605 116 561; e-mail: chudoba.jaromir@seznam.cz
ev.č: 3604035
sporty: národní házená, ASPV
předseda: Pavel Dubský
adresa: 507 21 Staré Místo 22
tel: +420 737 446 503; e-mail: pavel_dubsky@kb.cz
ev.č: 3605036
sporty: fotbal
předseda: Štěpánka Kořínková
adresa: 507 12 Radim 13
e-mail: korinkova.stepanka@email.cz; tel: +420 604 238 206
ev.č: 3604038
sporty: volejbal. stolní tenis, ASPV
předseda: Zbyněk Materna
adresa: 506 01 Robousy 117
e-mail: materna.zbynek@seznam.cz; tel:+420 603 153 950
ev.č: 3604039
předseda: Petr Krejčí
adresa: 507 81 Roškopov 83
e-mail: pk@kobit.cz; tel: +420 737 218 039
ev.č: 3604040
sporty: lední hokej, lyžování, nohejbal, stolní tenis, turistika, ASPV
předseda: Miloslav Nezkusil
adresa: 507 03 Hrobičany 27
e-mail: m.nezkusil@centrum.cz; tel: +420 493 592 592
ev.č: 3604041
sporty: ASPV
předseda: Martin Čepička
adresa: 507 43 Sobotka
e-mail: martincepicka@seznam.cz; tel: +420 774 549 222
ev.č: 3604043
sporty: fotbal, tenis
předseda: Milan Pospíšil
adresa: Bezručova 1866, 509 01 Nová Paka
tel: +420 603 546 067; e-mail: pospisil@ssgs.cz
ev.č: 3604044
sporty: cyklistika, fotbal, lyžování, stolní tenis, ASPV
předseda: Jaromír Macek
adresa: 508 01 Třebnouševes 75
tel: +420 737 777 747; e-mail: jana.safkova@seznam.cz
ev.č: 3604045
sporty: ASPV
předseda: Josef Vohánka
adresa: 507 04 Třtěnice 113
tel: +420 493 544 641; e-mail: tomas.vohanka@seznam.cz
ev.č: 3604046
sporty: ASPV
předseda: Pavel Svoboda
adresa: 507 91 Stará Paka; Ústí u St. Paky 19
tel: +420 732 403 543; e-mail: svoboda.pavel.usti@centrum.cz
ev.č: 3604049
sporty: nohejbal, stolní tenis, tenis
předseda: Tomáš Kuhn
adresa: Přátelství 165; 507 11 Valdice
e-mail: r.sedlak@email.cz; tel: +420 604 851 753
sporty: fotbal, šachy, ASPV
předseda: Karel Kosejk
adresa: 507 91 Vitiněves 195
e-mail: kosejk.karel@centrum.cz; tel: +420 493 555 041
ev.č: 3604053
sporty: lední hokej, nohejbal
předseda: Lukáš Bognár
adresa:507 03 Volanice 166
e-mail: bognar.lukas@seznam.cz; tel: +420 605 158 014
ev.č: 3604054
sporty: volejbal, ASPV
předseda: Karel Hirsch
adresa: Prof. Semana 193, 507 03 Vysoké Veselí
e-mail: zs.vysoke.veseli@iol.cz; tel: +420 493 592 571
ev.č: 3604055
sporty: volejbal, ASPV
předseda: Ladislav Hrabala
adresa: 507 13 Železnice 363
e-mail: hrabala@sendme.cz; tel: +420 603 865 219
ev.č: 3604056
sporty: fotbal, stolní tenis, volejbal, turistika
předseda: Luboš Stryal
adresa: 507 02 Žeretice 32
tel: +420 603 732 519; e-mail: stryallubos@seznam.cz
ev.č: 3604057
sporty: fotbal
předseda: Ondřej Šádek
adresa: 507 34 Žlunice, Sekeřice 29, 507 03 Vysoké Veselí
tel_ +420 724 823 666; e-mail: sadek@seznam.cz
ev.č: 3604058
sporty: fotbal, stolní tenis
předseda: Karel Medlík
adresa: 508 01 Milovice
tel: +420 606 662 149; e-mail: karel.medlik@cezdistribuce.cz
ev.č: 3604060
sporty: kuželky
předseda: Jaroslav Kratochvíl
adresa: 506 01 Zámostí; Zámostí 8
tel: +420 603 490 040; e-mail: 8JK@seznam.cz
ev.č: 3604061
sporty: ASPV
předseda: Zdeněk Jón
adresa: Dobrá Voda 146, 508 01 Hořice
+420 603 768 325; e-mail: franc.jon@seznam.cz
předseda: Zdeněk Jirásek
adresa: 506 01 Robousy
tel: +420 604 869 490; e-mail: jiraskovakristyna@centrum.cz
ev.č: 3604067
sporty: jezdectví
předseda: Jan Mrázek
adresa: 506 01 Brada, Jičín, Divišovská 2310/5
tel: +420 724 767 424; e-mail: sjc@post.cz
ev.č: 3604069
sporty: orientační běh
předseda: Ladislav Dudek
adresa: 506 01 Jičín
tel: +420 737 113 966; e-mail: ktk.jicin@seznam.cz
ev.č: 3604077
sporty: karate
předseda: Tomáš Rejlek
adresa: 506 01 Jičín;
tel: +420 603 794 622; e-mail: trejlek@seznam.cz
ev.č: 3604078
sporty: cyklistika, horolezectví
předseda: Oldřich Horák
adresa: 507 52 Ostroměř; T.G.Masaryka 311
tel: +420 732 632 714; e-mail: olda.horak1@seznam.cz
ev.č: 3604079
sporty: turistika
předseda: Vladimír Pour
adresa: 507 21 Veliš
tel: +420 602 131 774; e-mail: pan.cervenka@tiscali.cz
ev.č: 360408
sporty: stolní tenis
předseda: Josef Palička
adresa: 507 02 Žeretice 123
tel: +420 607 101 400; e-mail: pepanpalicka@seznam.cz
ev.č: 3604081
sporty: stolní tenis
předseda: Jaromír Pour
adresa: 508 01 Jeřice 118
tel: +420 493 696 337; e-mail: pourova.sarka@tiscali.cz
ev.č: 3604083
sporty: jezdectví
předseda: Miroslav Forman
adresa: Harantova 1867; 509 01 Nová Paka
tel: +420 777 857 721; e-mail: hokejnp@hokejnn.cz
ev.č: 3604084
sporty: krasobruslení, lední hokej
předseda: Jaroslav Pristanda
adresa: Dílce; 507 13 Železnice
tel: +420 602 436 942; pristanda@seznam.cz
ev.č: 3604087
sporty: lední hokej
předseda: Marcela Lazurková
adresa: Lošťákova 409; 506 01 Jičín
tel: +420 732 858 380; e-mail: mpcr@seznam.cz
ev.č: 3604088
sporty: turistika
předseda : Josef Letošník
adresa: Kosmonautů 833, 506 01 Jičín
tel: +420 723 866 413; e-mail: letosnik.judojicin@tiscali.cz
ev.č: 3604089
sporty : judo
předseda: Roman Polák
adresa: Kacákova Lhota, 506 01 Jičín;
tel: +420 731 073 397; e-mail: plisekdavid@seznam.cz
ev.č: 3604090
sporty: fotbal
předseda: Vladimír Ulrych
adresa: Popovice 121, 506 01 Jičín
tel: +420 737 059 948; e-mail: vladimir.ulrych@seznam.cz
ev.č: 3604092
sporty: stolní tenis, ASPV
předseda: Miloslav Kudrnáč
adresa: Kbelnice; 506 01 Jičín
tel: +420 736 489 731; e-mail: miloslav.kudrnac@seznam.cz
ev.č: 3604093
sporty: stolní tenis
předseda: Zbyněk Materna
adresa: Robousy 117, 506 01 Jičín
tel: +420 603 153 950; e-mail: materna.zbynek@seznam.cz
ev.č: 3604094
sporty: hokejbal
předseda: Petr Kotyk
adresa: Heřmanická 1831, 509 01 Nová Paka
tel: +420 721 830 596; e-mail: kalibani@quick.cz
ev.č: 3604095
sporty: lyžování, orientační běh
předseda : Václav Zhouf
adresa: Butoves, 506 01 Jičín
tel: +420 603 510 027; e-mail: Zhouf.V@seznam.cz
ev.č: 3604097
sporty: stolní tenis
předseda: Jan Prostředník
adresa: Butovská 595, 506 01 Jičín;
tel: +420 603 779 364; e-mail: lucie.beranova@vzp.cz
ev.č: 3604098
sporty: plavání
předseda: Vladimír Flégr
adresa: Meruňková 1210, 506 01 Jičín,
tel: +420 602 488 559; e-mail: flegr.v@rkstaviva.cz; hazena@jicin.cz
ev.č: 3604099
sporty: házená
předseda: Miroslav Špicar
adresa: Chodovice 13; 508 01 Hořice
tel: +420 731 472 251; e-mail: miroslav.spicar@seznam.cz
ev.č: 3604100
sporty: házená
předseda: Petr Krykorka
adresa: Sv. Čecha 889; 506 01 Jičín
tel: +420 604 360 724; e-mail: petr.krykorka@nemjc.cz
ev.č: 3604101
sporty: fotbal
předseda: Zdeněk Matějka
adresa: 506 01 Robousy
tel: +420 603 431 237; e-mail: phjc@seznam.cz
ev.č: 3604103
sporty: cyklistika
předseda: Bedřich Doležal
adresa: U Stadionu 838; 506 01 Jičín
tel: +420 777 995 135; e-mail: bedabox@seznam.cz
ev.č: 3604104
sporty: box
předseda: Pavel Kraus
adresa: Havlova 1363, 509 01 Nová Paka
tel: +420 606 606 970; e-mail: p.krausnp@seznam.cz
ev.č: 3604105
sporty: fotbal
předseda: Otakar Vágenknecht
adresa: Kotíkova 286; 509 01 Nová Paka
tel: +420 603 449 609; horak.vasek@seznam.cz
ev.č: 3604106
předseda: Miloš Chlumský
adresa: 506 01 Jičín
tel: +420 731 837 962; e-mail: ms.chlumsky@seznam.cz
ev.č: 3604108
sporty: florbal
předseda: Eva Šulcová
adresa: Podůlší 88; 506 01 Jičín
tel: +420 724 944 659; e-mail: sulcova.eva@seznam.cz
ev.č: 3604109
sporty: aerobic
předseda: Ctirad Chotěbor
adresa: Okružní 921, 500 03 Hradec Králové
+420 773 510 815; e-mail: ctirad.chotěbor@seznam.cz
ev.č: 3604110
sporty: stolní tenis
předseda: Rudolf Cogan
adresa: 509 01 Nová Paka
tel: +420 603 504 858; e-mail: cogan@munovapaka.cz
ev.č: 3604111
sporty: atletika
předseda: Václava Suchardová
adresa: Tyršova 574, 509 01 Nová Paka
tel: +420 603 322 820; e-mail: vendy@vendi.cz; kalibani@quick.cz
ev.č: 3604112
sporty: ASPV
předseda: Vladimír Vraštil
adresa:Palackého 77; 507 13 Železnice
tel: +420 732 180 740; e-mail: vladimir.vrastil@2actice.cz
ev.č: 3604113
sporty: psí spřežení
předseda: František Kráčmar
adresa: Purkyňova 1546, 508 01 Hořice
te: +420 603 961 435; e-mail: jbaier@tiscali.cz
ev.č: 3604115
sporty: kuželky
předseda: Drahomíra Kocourková
adresa: Českých bratří 668; 506 01 Jičín
tel: +420 603 384 747; e-mail: draza.01@atlas.cz
ev.č: 3604116
sporty: aerobic
předseda: Miriam Záveská
adresa: 507 13 Železnice
e-mail: nn@tomtour.cz
ev.č: 3604118
sporty: jezdectví
předseda: Jan Gyuris
adresa: Dvorce 12; 506 01 Jičín
tel: +420 777 907 760; e-mail: rbka@rbka.cz
ev.č: 3604119
sporty: karate
předseda: Tomáš Hájek
adresa:
21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…
více »20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…
více »19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…
více »18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…
více »17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…
více »16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 - Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…
více »21. kolo - 1.třída muži:
TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7
Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5
TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol Železnice A 13:5
Pánek Tomáš a Herber Jan 4,5 - Švanda Ondřej a Kudrnáč Miloslav 1,5
TJ Sokol Radim B - TJ Lázně Bělohrad B 9:9
Myšík Tomáš, Stříbrný Karel 3,5 - Ordáň Martin, Petřivý Milan 2,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Jiskra Hořice A 4:14
Tonarová Tereza 1,5 - Polák Roman a Vzorek Rudolf 4,5
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A-TJ Butoves A 18.3.
TJ Jičín C-TJ Jiskra Hořice B 18.3.
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Nová Paka C - TJ Jiskra Hořice C 17:1
Stoklas, Virag, Oravec po 4,5 - Vyskočil Petr 1
PINGO Chyjice A - TJ TK Žlunice A 14:4
Šolc Jiří 4,5 - Haken Jiří 3
TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Chomutice B 13:5
Verner Pavel, Valnoha Milan, Jakoubek Václav 3,5 - Průša Jiří 2
TJ Lázně Bělohrad C-TJ Sokol Nemyčeves A 6:12
Petřivý Milan a Jína Vojtěch 2,5 - Trč Tomáš 4,5
3.třída muži:
SK Miletín B - TJ Lázně Bělohrad D 5:13
Petr Miloš 4 - Vít Jiří a Matouš Nick 2,5
TJ Butoves B - TJ So Rovensko B 8:10
Konůpek Ladislav st. 4,5 - Stantejský Jaroslav 3,5
TJ Sokol Železnice B-TJ SOKOL Stará Paka C 12:6
Vraštil Jiří 4,5 - Vávra Pavel 3,5
SPIN Popovice A-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
4.třída muži:
TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Valdice A 8:10
Stuchlík Petr a Čeřovský Jiří 3,5 - Jirásek Milan 4,5
TJ So Rovensko p.T. C-PINGO Chyjice B 12:6
Borovička, Brožek, Drahoňovský po 4
Stránský, Zelinger, Hoch, Veselý po 1,5
TJ Lázně Bělohrad E-SK Miletín C 10:8
Šulc Jakub 4,5 - Balihar Jan 3,5
TJ Nová Paka D-SPIN Popovice B 19.3.
TJ Sokol Nemyčeves B-TJ So Chlumec n.C. D ???
TJ Sokol Kopidlno B-TJ Sokol Železnice C ???
5.třída muži:
SK Miletín D - TJ Sokol Roškopov B 10:8
Schauer Pavel 3,5 - Brendl Jiří st. 3
Stolní tenis Sobotka A - TJ Sokol Chomutice C 16:2
Najman Tomáš a Fejfar Milan 4,5 - Veselý Radek 2
TJ Lázně Bělohrad F-TJ Sokol Nemyčeves C 8:10
Klejch Karel 2,5 - Rejman Bohumil 3
TTC Slatiny A-SPIN Popovice C 7:11
Debnár Josef 4,5 - Šamko Vladislav a Farkaš Jiří 3,5
TJ TK Žlunice B - TJ Butoves C 8:10
Nechanický Pavel 4,5 - Frýba Josef, Ondráček Jonáš 3,5
PINGO Chyjice C-TJ Sokol Rovensko p.T. D 11:7
Aktuální tabulka ZDE
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
Regionální přebor U19 nadstavba o konečné umístění
Skupina o 1. – 4. místo:
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Hořice A 4:1
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:3
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 5:0
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
TJ Jiskra Nový Bydžov A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
SPIN Popovice A-TJ Sokol Chomutice A 4:1
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jičín A-TJ Butoves A 4:1
TJ Sokol Libáň A-TJ Sokol Roškopov A 4:1
TJ Jičín A-TJ Sokol Roškopov A 5:0
TJ Sokol Libáň A-TJ Butoves A 5:0
TJ Jičín A-TJ Sokol Libáň A 3:2
TJ Sokol Roškopov A-TJ Butoves A 3:2
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Chlumec n.C. A 0:5
Skupina o 13. – 15. místo:
TJ Nová Paka A-TJ Sokol Železnice A 5:0
PINGO Chyjice A-TJ Sokol Železnice A 0:5
TJ Nová Paka A-PINGO Chyjice A 5:0
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
více »
20. kolo - 1.třída muži:
TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6
Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5
TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11
Grym Petr a Hlawatschke Aleš 3 - Stříbrný Karel a Breuer Jan 3,5
TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Chlumec n.C. C 16:2
Fejfar Zdeněk 4,5 - Černý Vít 1,5
SK Miletín A - TJ SOKOL Stará Paka B 7:11
Hladký Karel a Rychtera Daniel 2,5 - Herber Jan 4,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 6:12
Kučera Ondřej 3,5 - Vágenknecht Tomáš 4,5
TJ Sokol Železnice A-TJ Jiskra Hořice B 5:13
Rohlíček Jan 4 – Vyskočil, Zelený a Kvapil po 3,5
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Libáň A 6:12
Šmidrkal Dobroslav 3,5 - Šmidrkal Dobroslav 3
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Jičín D 13:5
Masák Radek 4,5 - Novotný Zdeněk 2,5
TJ Jiskra Hořice C-TJ Sokol Chomutice B 11:7
Krejčí Vojtěch 4,5 - Průša Jiří 3
TJ Sokol Nemyčeves A-PINGO Chyjice A 15:3
Trč Tomáš 4a Stránský Michal 4,5
3.třída muži:
TJ Sokol Libáň B-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
Valnoha a Jakoubek Václav 3,5 - Haltuf David 4,5
TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín B 8:10
Handschug Jan 3,5 - Petr Miloš 4,5
TJ So Rovensko B-SPIN Popovice A 13:5
Ježek Josef 4,5 - Kazda Václav ml. 2
TJ Lázně Bělohrad D-TJ Sokol Roškopov A 11:7
Šulc Jakub 3,5 - Krejčí Petr ml. 4
4.třída muži:
TJ Nová Paka D-TJ So Rovensko p.T. C 14:4
Stuchlik Jiří 4,5 - Drahoňovský Zdeněk 2
TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Lány A 0:18
Stuchlík Petr, Vokrouhlecčtí Jiří, David a Zdeněk po 4,5
TJ So Chlumec n.C. D-TJ Lázně Bělohrad E 10:8
Volejník Tomáš 4 - Stehlík Emil 3,5
SK Miletín C-TJ Sokol Kopidlno B 11:7
Rais Roman a Hátle Jan 3,5 - Novák Lukáš 4
PINGO Chyjice B-TJ Sokol Nemyčeves B 4:14
Olejarčík Stanislav 3,5 - Trč Roman st. 4,5
SPIN Popovice B-TJ Sokol Valdice A 8:10
Valeš Daniel 3 - Imlauf Martin 3,5
5.třída muži:
TJ Butoves C-SK Miletín D 4:14
Havelka Adam 3 - Kněžourek, Šotola, Řehák, Portík 3,5
TJ Sokol Roškopov B - TJ Lázně Bělohrad F 13:5
Brendl Jiří st. 4,5 - Kout Filip a Filjač Jiří 2
TTC Slatiny A - TJ TK Žlunice B 11:7
Svobodová Šárka 4 - Smutný Jakub 3,5
TJ Sokol Rovensko p.T. D-Stolní tenis Sobotka A 2:16
Bém Vladimír 2 - Fejfar Milan a Kozák Vratislav 4,5
TJ Sokol Nemyčeves C - PINGO Chyjice C 15:3
Hrdý Bohuslav a Homola Ondřej 4,5 - Šolc Dominik 2
SPIN Popovice C-TJ Sokol Chomutice C 16:2
Valeš Václav a Kazda Vojtěch 4,5 - Sedláček a Průša 1
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
19. kolo - 1.třída muži:
TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7
Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4
TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7
Kycelt Pavel 3,5 - Hlawatschke Aleš 4,5
TJ Sokol Radim B-TJ Sokol Chomutice A 12:6
Stříbrný Karel 4,5 - Průša Pavel 3,5
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A-TJ Jiskra Hořice A 7:11
Vágenknecht Tomáš 3 - Polák Roman 4,5
TJ Jiskra Hořice B-SK Miletín A 10:8
Vyskočil Petr a Zelený Jiří ml. 3,5 - Rychtera Daniel 4
TJ SOKOL Stará Paka B-TJ Lázně Bělohrad B 16:2
Pánek Tomáš a Krtička Luboš 4,5 - Fejfar Zdeněk a Ordáň Martin 1
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Lázně Bělohrad C-TJ Sokol Kopidlno A 8:10
Jína Vojtěch 2,5 - Masák Radek 4,5
TJ Jičín D - TJ Nová Paka C 8:10
Harcuba Petr a Karták Kryštof 3 - Virag Miroslav 4,5
TJ Sokol Chomutice B. - TJ TK Žlunice A 9:9
Průša Jiří 3,5 - Průša Jiří 3Šmidrkal Dobroslav 4,5
TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Nemyčeves A 12:6
Vaníček Jiří s Verner Pavel 3,5 - Trč Tomáš 4
3.třída muži:
TJ Butoves B - TJ Lázně Bělohrad D 10:8
Konůpek Ladislav st. 4,5 - Matouš Nick 3
TJ Sokol Roškopov A - TJ SOKOL Stará Paka C 6:12
Krejčí Jan 3 - Vávra Pavel 4
TJ Sokol Železnice B-TJ Sokol Libáň B 6:12
Krétová Monika 3,5 - Matlas Matyáš 4
TJ Ji N.Bydžov C-TJ So Rovensko B 5:13
Haltuf David 4 - Ježek Josef, Stantejský Jaroslav, Tyrychtr Milan 3,5
Aktuální tabulka ZDE
4.třída muži:
TJ Sokol Valdice A-TJ Sokol Železnice C 16:2
Hlava Martin a Bilanský Přemysl 4,5 - Jindra Zbyněk a Skřivánek Ondřej 1
TJ Sokol Nemyčeves B - TJ Nová Paka D 6:12
Hendrych Lukáš 3 - Nožička Jaroslav, Stuchlik Jiří, Plecháčová Pavlína 3,5
TJ Sokol Lány A - SK Miletín C 16:2
Čeřovský Jiří a Vokrouhlecký Zdeněk 4,5 - Rais Roman a Fof Ladislav 1
TJ Lázně Bělohrad E-PINGO Chyjice B 18:0
Šulc Jakub, Václavík Josef, Stehlík Emil, Jüngling Pavel všichni po 4
TJ Sokol Kopidlno B-TJ So Chlumec n.C. D 7:11
Masák Radek 3,5 - Leden Michal a Jeřábek Jan 3
TJ So Rovensko p.T. C-SPIN Popovice B 3:15
Brožek Tomáš 2 - Farkaš Jiří 4:0, Prochazka Jan 4,5
Aktuální tabulka ZDE
5.třída muži:
TJ Lázně Bělohrad F-TJ Butoves C 12:6
Kout Filip 4,5 - Havelka Adam 3
SK Miletín D - TTC Slatiny A 9:9
Fof Ladislav 3 - Svobodová Šárka 4
TJ TK Žlunice B - SPIN Popovice C 4:14
Macura Tomáš 1,5 - Šamko Vladislav st. 4,5
Stolní tenis Sobotka A-TJ Sokol Nemyčeves C 0:18
Homola Ondřej, Rejman Bohumil, Pulec Jan, Hrdý Bohuslav po 4,5
PINGO Chyjice C - TJ Sokol Roškopov B 4:14
Zelinger David a Šolc Dominik 2 - Sochor Luděk 4,5
TJ Sokol Chomutice C-TJ Sokol Rovensko p.T. D 8:10
Veselý Radek 3 - Soukup David 4,5
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části