Unie sportu Jičínsko - kontaktní údaje

 

Úřední hodiny Unie sportu Jičínska

pondělí 7:00 - 16:00 hod (červenec - srpen do 15:00 hodin)
úterý 7:00 - 16: 00 hod (červenec - srpen do 15:00 hodin)
středa 7:00 - 16:00 hod (červenec - srpen do 15:00 hodin)
čtvrtek 7:00 - 16: 00 hod (červenec - srpen do 15:00 hodin)
pátek 7:00 - 16:00 hod (červenec - srpen do 15:00 hodin)
sobota zavřeno  
neděle zavřeno  

 

TJ a SK

Tělovýchovné jednoty a sportovní kluby Jičínska

Sportovní svazy Jičínska

Okresní fotbalový svaz Jičínska

Okresní volejbalový svaz Jičínska

Regionální svaz stolního tenisu

TJ a SK

Sokol Bašnice předseda: Josef Erban adresa: 508 01 Bašnice 52 e-mail: marketa.rejmanova…

Zobrazit

Okresní fotbalový svaz Jičín

Výkonný výbor okresního fotbalové svazu Jičín: Šotek Jan předseda okresního fotbalového svazu …

Zobrazit

Okresní volejbalový svaz Jičín

Výkonný výbor okresního volejbalového svazu Jičín: Bezdíček Jiří předseda adresa: Sv…

Zobrazit

Regionální svaz stolního tenisu Jičín

Výkonný výbor regionálního svazu stolního tenisu: Machula Jiří předseda svazu adesa: …

Zobrazit

Výkonný výbor a revizní komise

Výkonný výbor Unie sportu Jičínska, z.s.  (volební období 2022 – 2026)   Předseda:…

Zobrazit

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 15.4.2024

Okresní přebor muži - 18. kolo: FK Kopidlno „B“ – TJ Sokol Libáň 1:2 (1:1) Branky: Míšek – Tu Hai Linh, Tu Hai Chau. Rozhodčí: Styblík – Žďárský, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 127. …

více »

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »
všechny novinky

Menu