Okresní sport 3. - 4. 5. 2023

FOTBAL

Přebor muži : L.Bělohrad B-Nemyčeves 8:0(3:0)Balcar,Suchánek 2,

Horáček,Rychecký,Pour,Kulhánek,rozhodčí Špáta, žluté karty 0:2, 120

diváků, Miletín B-Robousy 0:0, penalty 6:7,rozhodčí Hron, žluté karty 3:2,

80 diváků, Železnice B-L.Bělohrad B 1:2(0:2)Drahoňovský-Horáček 2,

rozhodčí Styblík, žluté karty 1:1, vyloučen domácí M.Daniš, 83 diváků, Nemyčeves-Žlunice 1:1(1:0)penalty 4:3,Zezulka-Horák,rozhodčí Špáta,

žluté karty 2:4,vyloučen hostující Pižl, 40 diváků, Lužany-Chomutice 4:1

(1:1)Tománek 2,Berger,Ponikelský-Zummer, rozhodčí Hron, bez karet,

110 diváků, Valdice-Milíčeves 2:3(2:2)Hýča,Švec-J.Roman 2,Fejfar, roz-hodčí Zelinger, žluté karty 3:1,40 diváků, Dětenice-Libáň 2:4(1:2)Hrynys-hyn, Šolc-Bányácski 2,Hlavatý,Stojka, rozhodčí Styblík, vyloučen hostu-jící Skořepa, žluté karty 1:3, 105 diváků

  1.Robousy                  21  16  1  1     3    82 :  43      41

  2.L.Bělohrad B           21  14  2  0     5    79 :  36      46

  3.Žlunice                     21  13  0  0     4    40 :  26      43

  4.Milíčeves                 21  10  3  3     5    46 :  32      39

  5.Lužany                     21  10  3  0     8    57 :  52      36

  6.Libáň                        21    7  3  3     8    39 :  50      30

  7.Železnice B              21    6  2  5     8    58 :  50      27

  8.Miletín B                   21    7  1  1   12    49 :  55      24

  9.Nemyčeves              21    6  2  1   12    33 :  65      23

10.Valdice                     21    7  0  1   13    38 :  54      22

11.Dětenice                   21    6  1  1  13     40 :  62      21

12.Chomutice               21    4  2  0   14    26 :  60      16

Soutěž muži : Sobotka B-Češov 5:0(3:0)Bárta,Grunt,Horčičko,Klouček,

Zahradník, rozhodčí Novotný, bez karet, 30 diváků, Libuň-Podhradí 4:1(1:0)Plíšek,Jirásko,Reinberger,Matouš-vlastní, rozhodčí Novotný, žluté

karty 1:2, 75 diváků, Kopidlno B-Hořice B 4:0(2:0)Pravda 3,Kóre,rozhodčí Styblík,žluté karty 2:1, 50 diváků,Žeretice-Jičíněves 3:3(1:3)penalty 13:12,

rozhodčí Zelinger,žluté karty 1:1, 100 diváků

1.Jičíněves                  6  4  0  0  2   68 :  17      49

2.Sobotka B                6  4  0  0  2    81 :  46     45

3.Kopidlno B               5  2  0  0  3   65 :  51      39

4.Hořice B                   6  3  0  0  3    69 :  39     28

5.Libuň                        6  1  3  2  2    38 :  48     22

6.Žeretice                    6  4  0  0  2    40 :  87     22

7.Češov                       5  0  0  0  5    21 :  51     17

8.Podhradí                  6  2  0  0  4    38 :  81     15

Přebor dorostu : Studenec-Jičíněves 2:0(1:0)Hubálovský 2, Železnice/

Robousy-Mírová 9:1(4:0)J.Kazda 3,Dlabola 2,V.Kazda,Vlach,Matoušek,

Jerie-Štefan.

1.Železnice/Robousy   16  13  1  1    1    82 :  13     42

2.Studenec                   15  10  1  1    3    71 :  25     33

3.Libáň/Kopidlno         14    7  0  0    7    50 :  51     21

4.Mírová                        13   3  0  0  10    32 :  74       9

5.Jičíněves                   14    1  0  0  13     9 :  81       3

Přebor žáci : Nová Ves-Železnice/Valdice 2:1(1:1)Svoboda,Zikmund-Jerie a 4:3(3:1)Zajíček 3,Fiala-Rojík 2,Jerie, L.Bělohrad/Miletín-Vysoké 5:1(3:0)

Kotrouš 2,David,Ruml,Kulhánek-Mládek a 1:3(0:0)Lánský-Kubát,Mládek,

Hloušek, Robousy-Nová Ves 5:0(2:0)J.Kazda 2,V.Kazda,Holeček,Višňar a 3:2(2:1)V.Kazda,Višňar,Holeček-Turek,Fiala, Lužany-Chomutice 4:1(2:0)

Mach,Zadražil 2-Petr a 2:2(0:2)penalty 3:5,Kaska,Kotek-Muška,vlastní,

Sobotka-Košťálov dohrávka 6.6., Železnice/Valdice-Přepeře 1:1(0:1)pe-

nalty 5:6,Jerie-Kvapil a 4:1(3:1)Rojík 4-Kotrba, Kopidlno/Libáň-Martinice 3:1(0:0)Skrbek,Hnik,Král-Fejkl a 5:0(3:0)D.Kejzral,Krejčík 2,L.Kejzral.

  1.Robousy                44  37  4  1     2   205 :    61    120

  2.Sobotka                 42  30  1  4     7   138 :    56      96

  3.Kopidlno/Libáň     44  27  5  3     9   126 :    56      94

  4.Lužany                   46  19  5  5   17     92 :    65      72

  5.Chomutice             44  17  7  5   15   127 :  104      70

  6.Martinice                44  19  4  3   18   125 :    90      68

  7.Přepeře                  44  21  2  1   10   107 :    88      68

  8.Železnice/Valdice  42  18  1  7   16   103 :    71      63

  9.Hořice                     44  16  4  1   23    73 :    97       57

10.Košťálov                42  15  4  3   20    84 :   106      56

11.Nová Ves                44  16  0  5   23    78 :    96      53

12.L.Bělohrad/Miletín 44    8  3  2   31    73 :  140      32

13.Vysoké                    44   1  0  0   43    13 :  314         3  

Starší přípravka : Chomutice-Robousy A 7:1(3:1)Bílek 4,Bednář,Zahálka,

Hetfleiš-Huf, Jičín B-Sobotka 2:5(1:3)Šulc,Hladík-Šouta,Míč 2,D.Ječný, Robousy A-Sobotka 0:9(0:4)Šouta,D.R.Ječný 3,D.Ječný 2,Míč, Chomuti-ce-Jičín B 2:0(0:0)Bílek 2, Chomutice-Sobotka 6:2(0:1)Bílek 4,Kohoutek,

Zahálka-Šouta 2 Robousy A-Jičín B 3:6(1:3)Šatra 2,Klimeš-Hladík 3,Sam-ko 2,Šulc, Milíčeves-L.Bělohrad 8:0(3:0)Kozák 7,Soukup, Železnice/Val-dice-Robousy B 1:1(1:1)Martínek-Erlebach, Robousy B-L.Bělohrad 3:0

(1:0)Dubchenko,Škaloud,Erlebach, Milíčeves-Železnice/Valdice 6:2(3:1)

Kozák 3,Menda,Myslík,Soukup-Martínek,Khun, Milíčeves-Robousy B 4:3

(2:0)Kozák,Myslík 2-Erlebach 2,Dubchenko,Železnice/Valdice-L.Bělohrad

3:1(2:0)Bodlák 2,Chobodydes-Janák, Hořice B-Jičín A 1:2(0:0)Veselý-

Purš,Hnízdo, Jičín A-Libáň 3:3(2:2)Pomazal,Hnízdi,Bambula-Vaněk 3, Hořice B-Libáň, 2:11(1:4)Procházková,Vondra-Aubrecht 4,Nýdrle 3,Vaněk

2,Danko,Martinec, Miletín-Nová/St.Paka 2:6(1:4)Dubenecký 2-Sankovič,

Holecec 2,Řehák,Ulvr, Kopidlno-Lužany, 6:3(3:1)Jirák 3,Horna,Zeman, Zarycký-Pour 2,Kudělka, Lužany-Nová/St.Paka 1:1(0:0)Mach-Holecec, Miletín-Kopidlno 6:1(4:0)Ševčík,Dubenecký,Novák 2-Jirák, Miletín-Lužany

2:2(1:2)Dubenecký 2-Mach 2, Kopidlno-Nová/St.Paka. 2:2(1:1)Svoboda,

Zarycký-Patka,Ulvr.

Mladší přípravka : Libuň-Hořice B 5:0(2:0)Karbanová,Drozen 2,Bambula, Hořice A-Kopidlno 2:6(0:4)Hejna,Krutílek-Kozák 2,Bernard,Blumel,Pham,

Balcar, Libuň-Kopidlno 4:7(1:4)Ševců 2,Karbanová,Krouza-Kozák 5,Bal-car 2, Hořice B-Hořice A 1:8(0:5)Romaniuk-Lepšík 4,Prager 3,Krutílek, Kopidlno-Hořice B 15:0(7:0)Kozák,Sedláček 4,Blumel 3,Bernard,Novotný,

Balcar,Pham, Libuň-Hořice A 1:1(1:0)Karbanová-Novotný, Jičíněves-Jičín B 2:5(1:0)Dušek,Mádlo-Zábraha 3,Myszko 2, Železnice/Valdice-Jičín A 12:8(5:3)Živira 6,Stříbrný 4,Chobodydes,Výmola-Chvojka 3,Šulc,Fejfar 2, Jičíněves-Železnice/Valdice 1:5(0:3)Dušek-Výmola 3,Stříbrný 2, Jičín A-Jičín B 4:6(2:2)Šulc 2,Fejfar,Bambula-Myszko 3,Zábraha, Rejha,Žmolil, Jičín B-Železnice/Valdice 8:5(4:4)Bársóny,Myszko,Rejha,Zábraha 2-

Fejfar 3,Šulc 2,Římal,Chvojka,Bambula, Jičíněves-Jičín A 4:8(0:5)Mádlo

3,Kubů-Fejfar 3,Šulc 2,Římal,Chvojka,Bambula, L.Bělohrad B-Robousy 1:24(1:13)Haman-Karban 8,Klimeš 7,Malý 5,Haratický 3,Popek, L.Bělo-hrad A-Robousy 1:7(1:4)Marek-Klimeš 3,Haratický, L.Bělohrad B-L.Bělo-

hrad A 3:9(2:6)Šulc 3-Maťátko 4,Baumelt,Blažek,Černý,Dubec,Freiberk, Miletín-Nová/St.Paka B 1:6(1:3)Jaroš-Svída 3,Lipenský,Řehák,Rejňák, No-

vá/St.Paka A-Nová/St.Paka B 4:9(2:6)Křížek 2,Sklenář,Fof-Rejňák 7,Svída

,Lipenský, Miletín-Nová/St.Paka A 4:5(3:2)Kolář 2,Zubatý,Marousek-Knap,

Křížek,Fof,Sklenář,Sedláček.

VOLEJBAL – muži + mixy : Hořice B-TJ Jičín 0:3, Nový Bydžov-Radim 3:0, Jičín Y-N.Paka 3:0,

1.TJ Jičín                   9  6  1  2  0    25 :  11     22

2.Jičín Y                     9  6  1  2  0    25 :  12     22

3.Radim                      9  4  2  1  2    21 :  14     17

4.Nová Paka               9  3  1  9  5    14 :  18     11

5.Nový Bydžov          9  3  0  0  6    12 :  20       9

6.Hořice B                  9  0  0  0  9      7 :  27       0

ženy : Nová Paka-L.Bělohrad 1:3, Radim B-Radim C odloženo, TJ Jičín-Dřevěnice B 3:0, Nová Paka-Dřevěnice B 3:1, Dřevěnice B-Radim B 3:0

1.TJ Jičín                    9  7  2  0  0    27 :   5      25

2.Radim B                   8  5  1  1  1    21 : 11      17

3.Nová Paka               8  4  1  1  2    16 : 14      15

4.L.Bělohrad              7  2  0  1  3      9 :  16       7

5.Radim C                  7  2  0  0  5      9 :  13       6

6.Dřevěnice B            9  1  0  0  8      4 :  24       3

 

Příští kolo – fotbal – přebor muži : Dětenice-Železnice B, Robousy-Nemy-čeves, Chomutice-L.Bělohrad B, Žlunice-Valdice, Libáň-Miletín B, Milíče-ves-Lužany, soutěž muži : Jičíněves-Sobotka B, Hořice B-Žeretice, Kopi-dlno B-Libuň, Češov-Podhradí, dohrávka Kopidlno B-Češov, přebor do-rost : Jičíněves-Libáň/Kopidlno, Mírová-Studenec, přebor žáci : dohrávka

Sobotka-Košťálov, Přepeře-Kopidlno/Libáň, Chomutice-Robousy, Vysoké

-Sobotka, Nová Ves-L.Bělohrad/Miletín, Košťálov-Železnice/Valdice, Mar-tinice-Hořice, mladší a starší přípravky mají na programu závěrečné tur-naje.

Volejbalisté v okrese mají na pořadu závěrečná kola a dohrávky – muži :

Hořice B-N.Paka, Radim-Jičín Y, TJ Jičín-N.Bydžov, ženy Radim C-Jičín,

L.Bělohrad.Radim B.

                                                                                                              -nidrle- 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »

Výsledky 14.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  15.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-Butoves A 18:0(Vzorek,Polák,Štěpánek,Pozler 4,5), Chomutice A-L.Bělohrad B 8:10…

více »
všechny novinky

Menu