Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži:

TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7
Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4

TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7
Kycelt Pavel 3,5 - Hlawatschke Aleš 4,5

TJ Sokol Radim B-TJ Sokol Chomutice A 12:6
Stříbrný Karel 4,5 - Průša Pavel 3,5

TJ Sokol Rovensko p.Tr. A-TJ Jiskra Hořice A 7:11
Vágenknecht Tomáš 3 - Polák Roman 4,5

TJ Jiskra Hořice B-SK Miletín A 10:8
Vyskočil Petr a Zelený Jiří ml. 3,5 - Rychtera Daniel 4

TJ SOKOL Stará Paka B-TJ Lázně Bělohrad B 16:2
Pánek Tomáš a Krtička Luboš 4,5 - Fejfar Zdeněk a Ordáň Martin 1

Aktuální tabulka ZDE

 

2.třída muži:

TJ Lázně Bělohrad C-TJ Sokol Kopidlno A 8:10
Jína Vojtěch 2,5 - Masák Radek 4,5

TJ Jičín D - TJ Nová Paka C 8:10
Harcuba Petr a Karták Kryštof 3 - Virag Miroslav 4,5

TJ Sokol Chomutice B. - TJ TK Žlunice A 9:9
Průša Jiří 3,5 - Průša Jiří 3Šmidrkal Dobroslav 4,5

TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Nemyčeves A 12:6
Vaníček Jiří s Verner Pavel 3,5 - Trč Tomáš 4

Aktuální tabulka ZDE

 

3.třída muži:

TJ Butoves B - TJ Lázně Bělohrad D 10:8
Konůpek Ladislav st. 4,5 - Matouš Nick 3

TJ Sokol Roškopov A - TJ SOKOL Stará Paka C 6:12
Krejčí Jan 3 - Vávra Pavel 4

TJ Sokol Železnice B-TJ Sokol Libáň B 6:12
Krétová Monika 3,5 - Matlas Matyáš 4

TJ Ji N.Bydžov C-TJ So Rovensko B 5:13
Haltuf David 4 -  Ježek Josef, Stantejský Jaroslav, Tyrychtr Milan 3,5

Aktuální tabulka ZDE

 

4.třída muži:

TJ Sokol Valdice A-TJ Sokol Železnice C 16:2
Hlava Martin a Bilanský Přemysl 4,5 - Jindra Zbyněk a Skřivánek Ondřej 1

TJ Sokol Nemyčeves B - TJ Nová Paka D 6:12
Hendrych Lukáš 3 - Nožička Jaroslav, Stuchlik Jiří, Plecháčová Pavlína 3,5

TJ Sokol Lány A - SK Miletín C 16:2
Čeřovský Jiří a Vokrouhlecký Zdeněk 4,5  - Rais Roman a Fof Ladislav 1

TJ Lázně Bělohrad E-PINGO Chyjice B 18:0
Šulc Jakub, Václavík Josef, Stehlík Emil, Jüngling Pavel všichni po 4

TJ Sokol Kopidlno B-TJ So Chlumec n.C. D 7:11
Masák Radek 3,5 -  Leden Michal a Jeřábek Jan 3

TJ So Rovensko p.T. C-SPIN Popovice B 3:15
Brožek Tomáš 2 - Farkaš Jiří 4:0, Prochazka Jan 4,5

Aktuální tabulka ZDE

 

5.třída muži:

TJ Lázně Bělohrad F-TJ Butoves C 12:6
Kout Filip 4,5 - Havelka Adam 3

SK Miletín D - TTC Slatiny A 9:9
Fof Ladislav 3 - Svobodová Šárka 4

TJ TK Žlunice B - SPIN Popovice C 4:14
Macura Tomáš 1,5 - Šamko Vladislav st. 4,5

Stolní tenis Sobotka A-TJ Sokol Nemyčeves C  0:18
Homola Ondřej, Rejman Bohumil, Pulec Jan, Hrdý Bohuslav po 4,5

PINGO Chyjice C - TJ Sokol Roškopov B 4:14
Zelinger David a Šolc Dominik 2 - Sochor Luděk 4,5

TJ Sokol Chomutice C-TJ Sokol Rovensko p.T. D 8:10
Veselý Radek 3 - Soukup David 4,5

Aktuální tabulka ZDE

 

 

Regionální přebor U11  TABULKA po základní části

 

Regionální přebor U11  Finálový turnaj Play-off

Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
 Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1

SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1

O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1

Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1


 

Regionální přebor U19  TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h

Regionální přebor U15  TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h

Regionální přebor U11  TABULKA po základní části
 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu