Okresní sport 27. - 28. 5. 2023

FOTBAL

Přebor muži : Robousy-Dětenice 6:2(2:2)J.Vích 3,T.Vích 2,Hanuš-Novot-ný,Hrynyshyn,rozhodčé Novotný,žluté karty 2:1,50 diváků, Žlunice-Mile-tín B 3:1(2:1)Gorel,Šádek,P.Calta-Hasni,rozhodčí Styblík,bez karet,45 diváků, Milíčeves-Nemyčeves 3:0(2:0)Svoboda 2,Krupka rozhodčí Hron, žluté karty 3:1,68 diváků, Železnice B-Libáň 7:0(4:0)Klouza 2,Šťastný,

Stříbrný,Drahoňovský,Bednařík,Matoušek,rozhodčí Hron, žluté karty 0:1,

132 diváků, Chomutice-Valdice 1:2(1:1)Zummer-Polishchak,Kubíček, roz-

hodčí Hron,žluté karty 4:1,100 diváků, L.Bělohrad B-Lužany 6:2(2:0)Kul-hánek 2,Truneček,Nezbeda,Rychecký,Suchánek-Tománek 2, rozhodčí

Hlavsa,bez karet, 100 diváků, dohrávka : L.Bělohrad B-Robousy 9:1(2:0)

Rychecký 5,Nezbeda,Kulhánek,Suchánek,Břeský-M.Mészáros rozhodčí Soukup, vyloučen hostující J.Vích, žluté karty 1:4,80 diváků.

  1.Robousy             20  16  0  1    3   82 :   43     49

  2.Žlunice                20  13  0  4    3   39 :   25     42

  3.L.Bělohrad B      19  12  2  0    5   69 :   35     40

  4.Milíčeves             20    9  3  3    5   43 :   30     36

  5.Lužany                20    9  3  0    8   53 :   51     33

  6.Železnice B         20   6  2  5     7   55 :   48     27

  7.Libáň                   20    6  3  3    8   35 :   48     27

  8.Miletín B              20    7  1  0  12   49 :   56     23

  9.Valdice                20    7  0  1  12   36 :   51     22

10.Dětenice              20    6  1  1  12   38 :   58     21

11.Nemyčeves         19    6  1  1  11   32 :   56      21

12.Chomutice          20    4  2  0  14   25 :   56      18 

soutěž muži : Hořice B-Libuň 1:1(0:0)penalty 4:2,Bartoníček-Jirásko,roz-hodčí Hron, bez karet, 80 diváků, Jičíněves-Kopidlno B 5:1(2:0)Angelov

2,Míšek,Zedek,Petr-Pravda,rozhodčí Novotný, žluté karty 1:0, 50 diváků, Češov-Žeretice 1:1(0:1), penalty 3:5, Benda-Blažek,rozhodčí Špáta, žluté karty 5:1, vyloučen hostující Svoboda, 60 diváků, Podhradí-Sobotka B 5:3

(2:3)J. a M-Kašíkovi,Martínek,Kořínek,Dobiáš-Rejzek,Grut,Pavlíček, roz-hodčí Hron, žluté karty 0:1,50 diváků, dohrávka Hořice B-Češov 4:2(0:2

)Skalský 4-Ouhrabka 2,rozhodčí Hron,

žluté karty 0:1,50 diváků,

V tabulce jsou i body ze základní části

1.Jičíněves             5  4  0  1  0     65 :  14      48

2.Sobotka B           5  3  0  0  2     76 :  46      42

3.Kopidlno B          4  1  0  0  3     61 :  51      36

4.Hořice B               5  2  1  0  2     69 :  35      28

5.Libuň                    5  2  1  0  2     34 :  47      19

6.Žeretice                4  1  1  0  2     36 :  83      18

7.Češov                   3  0  0  0  3     20 :  45      16  

8.Podhradí              5  2  0  0  3     37 :  77      15      

Přebor dorost : Jičíněves-Železnice/Robousy 0:6(0:1)Dlabola 3,Jerie 2,

Vlach, Libáň/Kopidlno-Studenec 4:2(2:1)Bernadr,Kosina,Kejzral,Vrba-

Hubálovský,Krebs.

1.Železnice/Robousy     15  12  1  1    1    73 :  12    39

2.Studenec                     14    9  1  1    3    69 :  25    30

3.Libáň/Kopidlno           14    7  0  0    7    50 :  51    21

4.Mírová                          12   3  0  0    9     31 :  65      9

5.Jičíněves                     13   1  0  0  12       9 :  75      3

Přebor žáci : Hořice-Kopidlno/Libáň 0:2(0:0)Krejčík,Pokorný, 0:2(0:1)

Horák,Krejčík, Vysoké-Robousy 0:8(0:4),V.Kazda,Holeček,Vaněk 2,Kubí-ček,Trýzubský  0:12(0:8)Vaněk 5,V.Kazda 3,Nouchal,Višňar 3, Přepeře-Sobotka dohrávka 29.5., Martinice-Železnice/Valdice dohrávka 14.6., Koš-ťálov-L.Bělohrad/Miletín 7:2/2:1)Košťál 4,Dlouhý 3-Kotrouš 2 a 5:0(2:0)

Košťál 3,Šalda 2, Nová Ves/Lužany 5:1(1:1)Zamlar 4,Fiala-Mach a 4:1(2:1)

Svoboda 3,Zamlar-Dočkal.

  1.Robousy                 42  35  4  1    2    197 :   59    114

  2.Sobotka                  40  28  1  4    7    127 :   55      90

  3.Kopidlno/Libáň      42  25  5  3    9    118 :   55      88

  4.Martinice                42  19  3  3   16    124 :  82      68

  5.Chomutice             42  17  6  5   14    124 :  98      68

  6.Lužany                   44  18  5  4   17      86 :   62     66

  7.Přepeře                  40  21  1  1   17    104 :   72     66

  8.Železnice/Valdice  38  17  1  6   14      94 :   63     59

  9.Hořice                     44  16  4  1  23      73 :   97     57

10.Košťálov                42  15   4  3  20     84 :  106     56

11.Nová Ves               40  14   0  5  21      70 :   84     47

12.L.Bělohrad/Miletín 42   7   3  2  30      67 : 136     29

13.Vysoké                   42   0   0  0   42       9 :  308       0

Starší přípravka : L.Bělohrad-Miletín 1:4(0:3)Bajer-Dubenecký 2,Dobias,

Novák, Hořice B-Chomutice 2:6(1:4)Rejmont,Mihok-Šikýř,Bílek 2,Římal,

Zahálka L.Bělohrad-Hořice B 4:1(2:1)Janák 2,Čížek,Kundrát-Krušinová, Chomutice-Miletín 5:2(2:2)Zahálka 2,Šikýř,Bednář,Bílek-Dubenecký 2, L.Bělohrad-Chomutice 0:7(0:4)Petr,Šikýř,Bílek 2,Zahálka, Hořice B-Miletín 1:13(0:6)Krušinová-Dobias 5,Ševčík,Poláček,Dubchenko 2,Vaníček,No-vák, Kopidlno-Jičín A 6:1(3:1)Jirák 3,Svoboda 2,Pelc-Pomazal, Milíčeves-Jičín B 8:1(4:1)Kozák,Menda,Polanecký 2,Myslík,Soukup-Červenka, Kopi-dlno-Milíčeves 1:6(1:3)Jirák-Menda 3,Kozák 2,Myslík, Jičín B-Jičín A 2:4

(0:2)Tran Binh,Bálik-T.Pomazal 2,Hnízdo,M.Pomazal, Milíčeves-Jičín A 3:2(1:2)Kozák,Myslík,Soukup-Skrbková,Kořínek, Kopidlno-Jičín B 9:2

(4:1)Horna,Jirák 3,Svoboda 2,Pelc-Bálik,Junek,Železnice/Valdice-Sobotka

1:2(1:2)Martínek-Míč,Šouta, Sobotka-Nová/St.Paka 0:4(0:3)Sankovič 1,

Patka,Holecec, Železnice/Valdice-Nová/St.Paka 1:6(0:3)Khun-Sankovič,

Patka 2,Havel,Holecec, Robousy A-Libáň 5:6(3:3)Huf 3,Erlebach 2-Au-brecht 3,Vaněk 2,Martinec, Robousy B-Lužany 0:2(0:1)Bičiště 2, Robousy A-Robousy B 2:2(1:0)Karban,Klimeš-Dubchenko 2, Libáň-Lužany 1:2(0:2)

Aubrecht-Mach 2,Robousy A-Lužany 1:0(1:0)Erlebach,Robousy B-Libáň

1:6(1:2)Dubchenko-Aubrecht,Vaněk 2,Danko,Michnik.

Mladší přípravka : Železnice/Valdice-Robousy 1:9(0:4)Maňák-Klimeš 5

Karban 3,Malý, Robousy-Jičíněves 20:0(10:0)Karban 6,Haratický,Klimeš 5,Popek 4, Železnice/Valdice-Jičíněves 6:4(3:2)Jína 3,Maňák,Stříbrný,Vý-mola-Kracík 4, Hořice A-Nová/St.Paka B 5:4(2:1)Lepšík 3,Šubrt,Brzek-Rej-ňák 2,Svída,Flumert, Hořice B-Nová/St.Paka A 0:14,(0:6)Sklenář 4.Kracík 3,Sedláček,Vondráček 2,Sklenář,Čokina,Knap Nová/St.Paka A-Nová/St.

Paka B 8:2(1:1úKracík 3,Křížek 2,Jan a Jiří Sklenářovi,Vondráček-Svída,

Rejňák, Hořice A-Hořice B 2:3(1:1)Brzek 2-Hejna 2,Šťovík, Hořice A-No-vá/St.Paka A 2:4(1:1)Šubrt,Soukup-Kracík 2,Knap.Křížek, Pieschel, Hoři-ce B-Nová/St.Paka B 0:16(0:6)Svída 3,Stránský,Rejňák 3,Vajgl,Čmuchal 2,

Lipenský,Piechel, Kopidlno-Libuň 5:2(2:0)Novotný,Horváth 2,Bernard-

Krouza,Brumlich, Miletín-Libuň 3:0(1:0)Trnková,Kolář,Zubatý,Kopidlno-

Miletín 8:5(3:1)Balcar 4,Kašpar,Bernard,Blumel,Horváth-Zubatý 2,Jaroš,

Vtípil,Kolář, Jičín A-L.Bělohrad B 6:5(3:2)Šulc 3,Skrbek 2,Bambula-Černý 2,Dubec,Feix,Marek, Jičín B-L.Bělohrad A 16:1(9:0)Myszko 7,Zábraha 5

Žmolil,Rejha 2.Kracík, Jičín A-Jičín B 2:8(0:4)Skrbek,Šulc-Myszko 4,Zá-braha 2,Rejha,Žmolil, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 1:10(0:5)Kubík-Feiberk,

Dubec 3,Feix,Marek 2, Jičín B-L.Bělohrad B 6:2(3:1)Myszko 3,Zábraha 2,

Rejha-Dubec,Feix, Jičín A-L.Bělohrad A 20:2(6:1)Skrbek,Šulc 6,Fejfar 4,

Bambula 3,Římal-Kraus,Kubík..

VOLEBAL– muži+mixy: N.Bydžov-Hořice B 3:1,Jičín Y-TJ Jičín 2:3, N.Paka-Radim 3:2,

1.TJ Jičín                    8  5  1  2  0     22 :  11      19

2.Jičín Y                      8  5  1  2  0     22 :  12      19

3.Radim                      8  4  2  1  1     21 :  11       17

4.Nová Paka               8  3  1  0  4     14 :  15       11

5.Nový Bydžov           8  2  0  0  6       9 :  20        6

6.Hořice B                   8  0  0  0  8       7 :  24        0

Ženy : Radim B-N.Paka 3:2, TJ Jičín-L.Bělohrad 3:2, Dřevěnice B-Radim C odloženo.

1.TJ Jičín                    8  6  2  0  0     24 :    5      22

2.Radim B                   8  5  1  1  1     21 :  11      17

3.Nová Paka               7  3  0  2  2     13 :  13      11

4.L.Bělohrad              7  2  0  1  4       9 :  16        7

5.Radim C                  6  2  0  0  4       9 :  13        6

6.Dřevěnice B            6  0  0  0  6       0 :  18        0

Příští kolo – fotbal – přebor muži : dohrávka L.Bělohrad B-Nemyčeves, Miletín B-Robousy, Železnice B-L.Bělohrad B, Nemyčeves-Žlunice,

Lužany-Chomutice, Valdice-Milíčeves, Dětenice-Libáň,

Soutěž muži : Sobotka B-Češov, Libuň-Podhradí, Kopidlno B-Hořice B, Žeretice-Jičíněves.

Přebor dorost : Studenec-Jičíněves, Železnice/Robousy-Mírová.

Přebor žáci : dohrávka Nová Ves-Železnice/Valdice, L.Bělohrad-Miletín-Vysoké, Robousy-Nová Ves, Lužany-Chomutice, Sobotka-Košťálov,

Železnice/Valdice-Přepeře, Kopidlno/Libáň-Martinice

Starší přípravka : v Chomuticích Chomutice-Robousy, Jičín B-Sobotka,

Robousy A-Sobotka, Chomutice-Jičín B, Chomutice-Sobotka, Robousy A

-Jičín B, v Milíčevsi Miličeves-L.Bělohrad, Železnice/Valdice-Robousy B,

Robousy B-L.Bělohrad, Milíčeves-Železnice/Valdice, Milíčeves-Robousy B, Železnice/Valdice-L.Bělohrad, v Hořicích Hořice B-Jičín A, Jičín A-Li-báň, Hořice B-Libáň, v Miletíně Miletín-Nová/St.Paka, Kopidlno-Lužany,

Lužany-Nová/St.Paka, Miletín-Kopidlno, Miletín-Lužany, Kopidlno, Nová/

St.Paka.

Mladší přípravka : v Libuni Libuň-Hořice B, Hořice A-Kopidlno, Libuň-

Kopidlno,Hořice B-Hořice A, Kopidlno-Hořice B, Libuň-Hořice A, v Jičíně-vsi Jičíněves-Jičín B, Železnice/Valdice- Jičín A, Jičíněves-Železnice/

Valdice, Jičín A-Jičín B, Jičín B-Železnice/Valdice, Jičíněves-Jičín A, v L.

Bělohradě L.Bělohrad D-Robousy, L.Bělohrad A-Robousy, L.Bělohrad B-

L.Bělohrad A, v Miletíně Miletín-Nová/St.Paka B, Nová/St. Paka A-Nová/

St.Paka B, Miletín-Nová/St.Paka A.

Volejbal – muži + mixy : Hořice B-TJ Jičín, N.Bydžov-Radim, Jičín Y-

N.Paka.

Ženy : N.Paka-L.Bělohrad, Radim B-Radim C, TJ Jičín-Dřevěnice B.

                                                                                                              -nidrle- 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 15.4.2024

Okresní přebor muži - 18. kolo: FK Kopidlno „B“ – TJ Sokol Libáň 1:2 (1:1) Branky: Míšek – Tu Hai Linh, Tu Hai Chau. Rozhodčí: Styblík – Žďárský, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 127. …

více »

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »
všechny novinky

Menu