Okresní fotbal - 10. - 11. 9. 2022

Přebor muži : Milíčeves-Žlunice 1:1(0:0),penalty 8:7,Svoboda-Sys,rozhod-čí Hron, žluté karty 1:2,vyloučen domácí Hyršal,68 diváků, Lužany-Děte-nice 4:3(3:3)D. a M.Jínovi,Berger,Ponikelský-Pešta,Hnativ,Hrynyshyn,roz-hodčí Schlesinger, žluté karty 2:2,85 diváků, Železnice-Nemyčeves nehrá-

no kvůli nezpůsobilému terénu, Chomutice-Robousy 1:4(0:1)Šubrt-Vích,

Douša,Hanuš,M,Mészáros,rozhodčí Kučera, žluté karty 3:1, vyloučen do-mácí Huráň, 75 diváků, L.Bělohrad-Libáň 3:1(0:1)Rychecký,Pour,Nezbe-

da-Skořepa,rozhodčí Šamko, žluté karty 2:4, 80 diváků , zápas Valdice-Miletín B odložen na 28.10. od 14.00.

  1.Robousy                  5  4  0  1  0    20 :  10      13

  2.Milíčeves                  5  2  2  0  1    11 :    7     10

  3.L.Bělohrad B           5  3  0  0  2    16 :  13        9

  4.Železnice B             4  2  0  2  0    14 :    5        8

  5.Nemyčeves             4  2  1  0  1    13 :  10        8

  6.Žlunice                     5  2  0  2  1    10 :    8       8

  7.Lužany                     5  2  1  0  2    12 :  12       8

  8.Libáň                        5  2  0  1  2    11 :  12       7

  9.Valdice                     4  2  0  0  2      8 :    8       6

10.Dětenice                   5  1  0  0  4    12 :  18       3

11.Miletín B                   4  0  1  0  3      7 :  18       2

12.Chomutice               5  0  1  0  4      7 :  20       2

Soutěž muži : Kopidlno B-Libuň 5:3(4:0)Nemčanský 2,Berounský,Šoltys,

vlastní-Kabelka 2,Jiránek, rozhodčí Kiec, žluté karty 1:0, 60 diváků, Če-šov-Hořice B 1:1(1:0)penalty 5:4,Lukáš-Skalský,rozhodčí Styblík, žluté karty 0:0, 40 diváků, Žeretice-Podhradí 5:0(2:0)Saganovskyj 2,Jiránek,

Blažek,Szkibik, rozhodčí Soukup, žluté karty 3:3, 60 diváků, Sobotka-Jičíněves 2:1(1:0)Čerych,Pavlíček-Žovinec,rozhodčí Plíšek,žluté karty

2:4,78 diváků.

1.Jičíněves                    5  4  0  0  1    20 :    5    12

2.Sobotka B                  5  4  0  0  1    20 :  19    12

3.Kopidlno B                 5  3  0  0  2    11 :  13      9

4.Hořice B                     5  2  0  1  2    24 :    8      7

5.Žeretice                      4  2  0  0  2    13 :  15      6

6.Libuň                          5  2  0  0  3      8 :  14      6

7.Češov                         4  1  1  0  2    11 :    9      5

8.Podhradí                    5  0  0  0  5      3 :  27      0

Mladší dorost : Studenec-Libáň/Kopidlno 7:0(5:0)Hubálovský 3,Huřťák 2,

Mečíř,Sladovník, Železnice/Robousy-Jičíněves 5:0(3:0)Jerie 2,Janatka,T.Hýča,Bouchal

1.Železnice/Robousy    3  2  1  0  0    20 :   4        8

2.Studenec                    2  1  0  1  0    11 :   4        4

3.Libáň/Kopidlno       3  1  0  0  2    12 : 18        3

4.Jičíněves                 2  1  0  0  1     2 :   6        3

5.Mírová                      2  0  0  0  2     1 : 14        0

Starší žáci : L.Bělohrad/Miletín-Sobotka 0:5(0:2)Kunst 5 a 2:7(0:6)David,

Petřík-Doležal 4,Kunst 2,Pavlíček, Vysoké-Přepeře nehráno, Nová Ves-

Martinice 1:3(1:2)Zikmund-Horáček,Šabata,Novotný a 4:2(2:2)Svoboda,

Diviš,Ježek,Zikmund-Sehnal,Pospíšil, Chomutice-Hořice 1:2(1:0)Suchý-Sehnal,Pospíšil a 4:3(0:3)Kareš 3,Rejthárek-Lánský 2,Draštík, Robousy-Železnice/Valdice 5:2(3:2)Kazda 3,Janatka,Etrych-Došek,Kavalír a 4:2

(3:1)Kazda 2,Vaněk,Bouchal-Jerie 2, Lužany-Kopidlno/Libáň 0:2(0:2)Ur-ban,Skrbek a 1:1(0:0)penalty 3:4,Dočkal-Škaloud, dohrávky Chomutice-Železnice/Valdice 1:2(0:1)Kareš-Jerie,Hode a 1:4(1:3)Kareš-Jerie 3,Rojík, Přepeře-Košťálov 3:1(1:0)Kochman 2,Hlava-Šalda a 6:0(3:0)Hádek 3,

Kochman,Hlava,Kvapil.

  1.Kopidlno/Libáň           8  5  3  0  0    22 :    4     21

  2.Martinice                     8  6  0  0  2    38 :   15    18

  3.Robousy                     6  6  0  0  0     27 :    9    17

  4.Sobotka                      8  5  0  0  3     25 :  17    15

  5.Hořice                         6  4  1  0  1     15 :    6    14

  6.Železnice/Valdice      8  4  0  1  2     22 :  20     13

  7.Lužany                       8  2  1  1  4       9 :  12     12

  8.Přepeře                      4  3  0  0  1     15 :    7       9

  9.Nová Ves                   8  2  0  2  4     12 :  17       8

10.Chomutice                 8  1  0  1  6     12 :  23       4

11.L.Bělohrad/Miletín    6  1  0  0  5       6 :  22       3

12.Košťálov                    4  0  0  0  4      2 :  18       0

13.Vysoké                       6  0  0  0  6      3 :  38       0

Mladší žáci : Martinice-Milíčeves 1:9(0:4)Řehořek-Menda 3,Nekovařík,

Korejs 2,Toráč,Menda, Robousy-Přepeře nehráno, Železnice/Valdice

6:2(5:1)Babák 3,Bajer,Chobodydes,Macák-Kotoučková,Lukeš,Sedmihor-ky-Sobotka 3:3(1:2)Absolon 2,Mráz,Nejedlo-Elebrant 2,Pavlíček, volno

Nová Ves.

1.Sobotka                      2  1  1  0    18 :    5      4

2.Milíčeves                    1  1  0  0      9 :    1      3

3.Studenec                    2  1  0  1    13 :    7      3

4.Nová Ves                    1  1  0  0      5 :    2      3

5.Železnice/Valdice       2  1  0  1     8 :  17      3

6.Sedmihorky                1  0  1  0     3 :    3      1

7.Robousy                     1  0  0  1     2 :    5      0

8.Martinice                     2  0  0  2     2 :  20      0

Přepeře zatím nehrály.

Starší přípravka :  Sobotka-L.Bělohrad 3:1(2:0)R.Ječný 2,D.Ječný-Kun-drát, Chomutice-Miletín 1:1(1:0)Bílek-Dobias, Sobotka-Chomutice 1:6

(1:2)Šouta-Bílek 5,Bednář, Miletín-L.Bělohrad 5:1(2:1)Dobias 2,Ševčík,

Novák,Dubenecký-Kundrát, L.Bělohrad-Chomutice 1:9(0:5)Bajer-Kohou-tek 4,Bednář,Bílek 2,Barchini, Sobotka-Miletín 2:2(1:1)A.Ječný,Šouta-Dobias,Novák, Kopidlno-Robousy 1:5(1:3)Jirák-Dubchenko 2,Erlebach,

Roudný,Škaloud, Libáň-Nová/St.Paka 3:11(0:6)Aubrecht,Mucha,Vaněk-

Patka 4,Holecec 3,Drahoš,Antoš,Dolina,Havel, Kopidlno-Libáň 4:5(1:3)

Jirák 2,Kašpar,Coufal-Martinec,Vaněk 2,Mucha, Nová/St.Paka-Robousy

6:2(6:1)Holecec 3,Patka 2,Havel-Červenka 2, Robousy-Libáň 1:3(1:1)Er-lebach-Aubrecht,Danko,Vaněk, Kopidlno-Nová/St.Paka 0:8(0:3)Antoš 3

Patka 2,Dolina,Havel,Holecec, Železnice/Valdice-Jičín 5:3(2:1)Martínek 3,

Čistecký,Červinka-Pelc 2,Pomazal,Jičín-Lužany 3:4(1:1)Pomazal 2,Koří-nek-Fejfar 4, Železnice/Valdice-Lužany 6:8(2:3)Martínek,Myšík 2,Repka,

Malý-Fejfar 5,Šolc 2,Zavadil.

Mladší přípravka : Turnaj v L.Bělohradě (L.Bělohrad A a B,Hořice,Libuň)

odložen, Jičín-Robousy 2:8(1:4)Skrbek,Flaxa-Malý,Karban,Haratický 2,

Klimeš,Chrpa, Nová/St.Paka-Miletín 7:1(5:0)Svída,Antoš 2,Sklenář,Knap,

Řehák-Zubatý, Jičín-Nová/St.Paka 4:3(1:1)Flaxa 2,Skrbek,Vitík-Čmuchal,

Antoš,Knap, Miletín-Robousy 0:5(0:3)Karban 3,Klimeš,Haratický, Jičín-Miletín 5:1(3:1)Flaxa,Skrbek 2,Vitík-Zubatý, Robousy-Nová/St.Paka 5:3

(2:0)Klimeš 3,Malý,Karban-Svída,Antoš,Knap, Jičíněves-Kopidlno 4:4

(2:2)Junek 4-F. a A.Balcarovi,Bernard,Kašpar,Kopidlno-Železnice/Valdice 2:5(1:3)Kašpar 2,Čapek,Chobodydes,Stříbrný,Jičíněves-Železnice/Valdice

2:5(2:1)Junek,Kubů-Stříbrný 3,Jína,Čapek.

Příští kolo – OP muži : Dětenice-L.Bělohrad B (sobota 13.30), Dětenice-

L.Bělohrad B, Nemyčeves-Valdice (oba neděle 16.30), Libáň-Chomutice

(neděle 14.00), Robousy-Milíčeves,Žlunice-Železnice B (oba neděle 16.30)

OS muži : Podhradí-Kopidlno B (sobota 10.00), Jičíněves-Češov, Libuň-

Sobotka B (oba sobota 16.30), Hořice B-Žeretice (neděle 13.30)

Mladší dorost : Jičíněves-Studenec, Mírová-Železnice/Robousy (oba sobota 13.30)

Starší žáci - vložené kolo : Přepeře-Nová Ves, Košťálov-Vysoké, Martini-ce-Chomutice, Železnice/Valdice-L.Bělohrad/Miletín, Kopidlno/Libáň –

Robousy, Hořice-Lužany (vše 14.9. v 17.30 a 18.30), řádné kolo : L.Bělo-hrad/Miletín-Kopidlno/Libáň, Nová Ves-Košťálov, Chomutice-Přepeře, Sobotka-Železnice/Valdice, Robousy-Hořice, Lužany-Martinice (vše so-bota 9.00 a 10.00).

Mladší žáci : Milíčeves-Železnice/Valdice, Sobotka-Robousy, Přepeře-Nová Ves (vše neděle 9.30), Studenec-Sedmihorky (neděle 14.30), volný los Martinice.

Starší přípravka : v Kopidlně (Kopidlno, Sobotka, Robousy), v Železnici

(Železnice/Valdice, Libáň, L.Bělohrad, Nová/St.Paka), v Miletíně (Miletín,

Chomutice, Jičín,Lužany).

Mladší přípravka : V Kopidlně (Kopidlno, Hořice, Nová/St.Paka), v Miletí-ně (Miletín, Jičín, Jičíněves, Libuň), v Robousích (Robousy, L.Bělohrad A a B, Železnice/Valdice).

VOLEJBAL

Ženy : N.Paka-TJ Jičín 0:3(-17,-15,-19), Radim B-Dřevěnice B 3:0(6,10,7), L.Bělohrad-Radim C 3:1(23,-17,15,23).

1.TJJičín                 2  2  0  0  0   6 :  0     6

2.Radim B               2  2  0  0  0   6 :  1     6

3.Nová Paka           2  1  0  0  1    3 :  3    3

4.L.Bělohrad           2  1  0  0  1   3 :  4    3

5.Radim C               2  0  0  0  2   2 :  6    0

6.Dřevěnice B         2  0  0  0  2   0 :  6    0

Příští kolo – muži + mixy : Radim-Hořice B, N.Paka-TJ Jičín, Jičín Y-

N.Bydžov, ženy : Radim C-N.Paka, Dřevěnice B-L.Bělohrad, L.Bělohrad-TJ Jičín.

                                                                                                   – Nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu