Okresní fotbal - 17. - 18. 9. 2022

Přebor muži: Dětenice-L.Bělohrad B 5:1(3:1)Hrynyshyn 2,Lishenko,Fied-ler,Novotný-Kulhánek,rozhodčí Vitvar, žluté karty 4:0,45 diváků, Nemy-čeves-Valdice 4:2(3:1)Halasz 2,Bareš,Hrdlička-Linek,Prajs,rozhodčí  Ku-čera,žluté karty 1:1,40 diváků, Libáň-Chomutice 5:1(1:1)Čáp.Skořepa,

Kalinka,Horák, Tu Hai-Huráň, rozhodčí Styblík,žluté karty 1:1,70 diváků Robousy-Milíčeves 3:1(0:0)M.Hanuš,J.Hanuš,Vích-Svoboda, rozhodčí Plíšek, žluté karty 3:1, 70 diváků,Žlunice-Železnice B 3:0(1:0)Červenka, Calta, Pižl,rozhodčí Vitvar,žluté karty 4:3,51 diváků, Miletín B-Lužany 2:1

(2:0)Machačka 2-vlastní, rozhodčí Hron, žluté karty 1:1,51 diváků

  1.Robousy                   5  4  0  1  0    20 : 10    13

  2.Nemyčeves               5  3  1  0  1    17 : 12    11

  3.Žlunice                      6  3  0  2  1    13 :   8    11

  4.Milíčeves                  5  2  2  0  1    11 :   7    10

  5.Libáň                         5  3  0  1  2    16 : 13    10

  6.L.Bělohrad B            6  3  0  0  3    17 : 18      9

  7.Železnice B               5  2  0  2  1    14 :   8     8

  8.Lužany                      6  2  1  0  3     14 : 17     8

  9.Dětenice                    6  2  0  0  4    17 : 19     6

10.Valdice                      5  3  0  0  3    10 : 12     6

11.Miletín B                    5  1  1  0  3    12 : 20     5

12.Chomutice                6  0  1  0  5      8 : 25     2

OS muži : Podhradí-Kopidlno B 2:5(2:1)Klein,Kořínek-Bernard,Nemčan-ský,Šoltys,Dřímal,Janda,rozhodčí Šolc,bez karet,22 diváků, Jičíněves-Češov 0:0, penalty 4:5,rozhodčí Materna,žluté karty 2:1,78 diváků, Libuň-Sobotka B 4:5(1:3)Horáček 2,Dubravský,Tyrychtr-Kubišta,Vaníček 2,Za-hradník,rozhodčí Špáta,bez karet,50 diváků, Hořice B-Žeretice 10:1(5:0)

Skalský 4,Ernst 3,Vávra 2,Kolovratník-Saganovský, rozhodčí Plíšek, bez

karet, 60 diváků

1.Jičíněves                  6  5  0  1  0    22 :    3      16

2.Kopidlno B               6  4  0  0  2    16 :    5      12

3.Sobotka B                6  4  0  0  2    23 :  25      12

4.Hořice B                   6  3  0  1  2    35 :   9       10

5.Češov                       5  1  2  0  2    11 :    9        7

6.Libuň                        6  2  0  0  4    12 :  20        6

7.Žeretice                    5  2  0  0  3    14 :  25        6

8.Podhradí                  6  0  0  0  6      5 :  32        0

Mladší dorost : Jičíněves-Studenec 2:6(1:4)Angelov,Chalupa-Mečíř 2,

Kubza,Greguš,Bermann,Hubálovský,Mírová-Železnice/Robousy odloženo

1.Železnice/Robousy    3  2  1  0  0    20 :    4       8

2.Studenec                    3  1  2  1  0    13 :    6       7

3.Libáň/Kopidlno          3  1  0  0  2    12 :  18       3

4.Jičíněves                    3  1  0  0  2      4 :  12       3

5.Mírová                         2  0  0  0  2      1 :  14       0

Starší žáci - vložené kolo : Přepeře-Nová Ves odloženo déšť, Košťálov-Vysoké 6:0(3:0)Košťál 4,Sedlák,Bubeník a 5:0(2:0)Košťák,Bubeník 2,

Stehlík, Martinice-Chomutice 3:5(2:2)Hnik 2,Novotný-Kareš 3,Rejthárek,

Hansa a 3:4(2:3)Horáček,Hnik,Novotný-Kareš 3,Lepšík, Železnice/Valdice-L.Bělohrad/Miletín odloženo déšť, Kopidlno/Libáň–Robousy 3:3(0:0)pe-nalty 2:3,Horák,Skrbek,Kouřil-Halász,Kazda,vlastní a 1:3(0:0)Kouřil-Kazda 2,Vaněk, Hořice-Lužany 1:0(0:0)Malý a 0:0,penalty 4:3, řádné kolo : L.Bělohrad/Miletín-Kopidlno/Libáň 3:6(1:2)Kotrouš 2,Štefan-Horák,Hnik 3

A 3:4(1:1)Kotrouš,Valenta,Ruml-Kouřil 2,Pokorný,Rozsypal, Nová Ves-Košťálov 2:0(2:0)Ježek,Fiala a 4:0(3:0)Zikmund 3,Turek, Chomutice-Pře-peře 2:1(1:1)Kareš 2-Hlava a 3:4(2:1)Haman,Kareš,Rejthárek-Kochman 4, Sobotka-Železnice/Valdice 5:2(2:2)Doležal 2,Pavlíček,Kunst,Heršálek-

Brožíček,Skalička a 2:0(1:0)Doležal 2, Robousy-Hořice 3:1(0:0)Bouchal,

Burján,Novotný-Sedláček a 4:1(0:0)Bouchal 2,Burján,Novotný-Pospíšil, Lužany-Martinice 0:0, penalty 6:5 a 1:1(1:0), penalty 1:4, Dočkal-Hnik.

  1.Robousy               10  9  1  0  0    40 :  15    29

  2.Kopidlno/Libáň    12  7  3  1  0    36 :  16    28

  3.Martinice               11 6  1  2  4    45 :  25    22

  4.Sobotka                10 7  0  0  3     32 :  19    21

  5.Hořice                   12  5  2  0  5    18 :  22    19

  6.Přepeře                   8  6  0  0  2    31 :  12    18

  7.Chomutice            12  4  1  1  7    26 :  34    15

  8.Nová Ves               10  4  0  2  4    18 :  17    14

  9.Železnice/Valdice 10  4  0  2  4    24 :  27    13

10.Lužany                   12  2  2  3  5    10 :  14    13

11.Košťálov                10  4  0  0  6    22 :  24    12

12.L.Bělohrad/Miletín  8  1  0  0  7    12 :  32      3

13.Vysoké                    6  0  0  0  6      3 :  41      0

Mladší žáci : Milíčeves-Železnice/Valdice odloženo - dášť, Sobotka-Robousy 2:2(0:1)Doležal,Ječný-Veselý,Burján, Přepeře-Nová Ves 6:6(4:3)

D.Kvapil 3,M.Kvapil,Kubala,Laube-3 vlastní,Svoboda 2,Ježek, Studenec-Sedmihorky nehráno, volný los Martinice.

  1.Sobotka                  3  1  2  0   20 :    7     5

  2.Robousy                 3  1  1  1   16 :  11     4

  3.Nová Ves                2  1  1  0   11 :    8     4

  4.Milíčeves                1  1  0  0     9 :    1     3

  5.Studenec                2  1  0  1   13 :    7     3

  6.Železnice/Valdice  2  1  0  1     8 :   17    3

  7.Sedmihorky           1  0  1  0     3 :     3    1

  8.Přepeře                  2  0  1  1   10 :   18    1

  9.Martinice                2  0  0  2     2 :  20     0

Valdice-L.Bělohrad/Miletín odloženy kvůli počasí, Košťálov-Vysoké 6:0

(3:0)Košťál 4,Sedlák,Bubeník a 5:0(2:0)Košťál,Bubeník 2,Stehlík, Kopi-dlno/Libáň-Robousy 3:3(0:0), penalty 2:3, Horák,Skrbek,Kouřil-Halász,

Kazda,vlastní a 1:3(0:0)Kouřil-Kazda 2,Vaněk, Martinice-Chomutice 3:5

(2:2)Hnik 2,Novotný-Kareš 3,Hamsa,Rejthárek a 3:4(2:3)Horáček,Hnik,

Novotný-Kareš 3,Lepšík, Hořice-Lužany 1:0(0:0)Malý a 0:0 penalty 5:3.

Starší přípravka : v Kopidlně (Kopidlno, Sobotka, Robousy), v Železnici

(Železnice/Valdice, Libáň, L.Bělohrad, Nová/St.Paka), v Miletíně (Miletín,

Chomutice, Jičín,Lužany).

Mladší přípravka : Turnaje Kopidlně, Miletíně  a v Robousích byly pro déšť zrušeny.

Příští kolo – přebor muži : Chomutice-Dětenice, Žlunice-Robousy (oba sobota 13.30), Železnice B-Valdice, Lužany-Nemyčeves, Milíčeves-Libáň

(vše sobota 16.30), L.Bělohrad B-Miletín B (neděle 16.30).

Soutěž muži : Hořice B-Jičíněves, Češov-Libuň (oba sobota 16.30), So-botka B-Podhradí (neděle 14.30), Kopidlno B-Podhradí (neděle 16.30).

Mladší dorost : Studenec-Mírová (sobota 13.30), Libáň/Kopidlno-Jičíněves (neděle 13.30)

Starší žáci : Kopidlno/Libáň-Sobotka, Vysoké-Nová Ves, Přepeře-Lužany,

Košťálov-Chomutice, Martinice-Robousy, Hořice-L.Bělohrad B/Miletín

(vše sobota 9.30 a 10.30)

Mladší žáci : Přepeře-Sobotka, Milíčeves-Železnice/Valdice, Robousy-

Studenec, Sedmihorky-Milíčeves, Nová Ves-Martinice (vše neděle 9.30).

Starší přípravka : V Sobotce (Sobotka,Lužany,Libáň,Železnice/Valdice),

v Jičíně (Jičín,Robousy, Nová/St.Paka, Miletín), v L.Bělohradě (L.Bělo-hrad, Chomutice, Kopidlno) – turnaje sobota od 9.00.

Mladší přípravka : V Nové Pace (Nová/St.Paka,L.Bělohrad A, L.Bělohrad

B, Jičíněves), v Libuni (Libuň.Kopidlno,Robousy), v Jičíně (Jičín, Hořice,

Železnice/Valdice,Miletín) – turnaje neděle 9.00.

VOLEJBAL

Muži + mixy : Radim-Hořice B odloženo, N.Paka-TJ Jičín 0:3, Jičín Y-N.Bydžov 3:1,dohrávka N.Paka-Jičín Y 3:1

1.Jičín Y              3  2  0  0  1    7 :  4    6

2.Nová Paka       3  2  0  0  1    6 :  4    6

3.TJ Jičín            1  1  0  0  0    3 :  0    3

4.Hořice B           1  0  0  0  1    0 :  3    0

5.Nový Bydžov   2  0  0  0  2    1 :  6    0

Radim zatím nehrály

ženy : Radim C-N.Paka 1:3, Dřevěnice B-L.Bělohrad 0:3, TJ Jičín-Radim

B 3:2

1.TJ Jičín             3  2  1  0  0    9 :  2    8

2.Radim B            3  2  0  1  0    8 :  4    7

3.L.Bělohrad        3  2  0  0  1    6 :  4    6

   Nová Paka         3  2  0  0  1    6 :  4    6

5.Radim C             3  0  0  0  3    3 :  9    6

6.Dřevěnice B       3  0  0  0  3    0 :  9    0

Příští kolo – muži + mixy : Hořice B-N.Bydžov, TJ Jičín-Jičín Y, Radim-N.Paka, ženy : N.Paka-Radim B, L.Bělohrad-TJ Jičín, Radim C-Dřevě-

nice B,

                                                                                                   – Nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu