Okresní fotbal - 8.a 9. 10. 2022, volejbal, st. tenis

OP muži : Robousy-Libáň 4:0(1:0)T.Vích,J.Vích,Kynčl,Hanuš, rozhodčí

Hron,žluté karty 2:1,50 diváků, Žlunice-Dětenice 2:1(0:1)Sys,Ondra-Šolc,

Rozhodčí Kiec,žluté karty 2:1,63 diváků, Chomutice-Nemyčeves 0:4(0:3)

Halász 2.Mohamed,Pech, rozhodčí Styblík, žluté karty 2:0, 50 diváků, L.

Bělohrad B-Valdice 4:0(3:0)Nirca,Horáček,Pour,Suchánek,rozhodčí Plí-šek,žluté karty 0:1,70 diváků, Železnice B-Lužany 2:2(1:1)penalty 4:5,Od-várko,Drahoňovský-Berger,P.Topič,rozhodčí Šolc, žluté karty 2:1,135 di-váků, Milíčeves-Miletín B  5:0(3:0)Chramovský 2,Roman,Novotný,Svobo-da, rozhodčí Vitvar, žluté karty 0:1, 75 diváků

  1.Robousy                     9  7  0  1  1    33 :  13     22

  2.Milíčeves                    9  5  2  0  2    23 :   12     19

  3.L.Bělohrad B              9  6  0  0  3    28 :  21     18

  4.Žlunice                        9  5  0  2  2    18 :  13     17

  5.Lužany                        9  4  2  0  3    23 :  21     16

  6.Nemyčeves                 9  4  1  1  3    25 :  21     15

  7.Železnice B                 9  3  1  3  2    21 :  18     14

  8.Libáň                           9  4  0  1  4    21 :  21     13

  9.Dětenice                      9  3  0  0  6    22 :  25       9

10.Valdice                         8  2  0  0  6    12 :  22      6

11.Miletín B                       8  1  1  1  6    16 :  32      5

12.Chomutice                   9  1  1  0  7    12 :  36      5

OS muži  : Libuň-Jičíněves 1:3(1:1)Tyrychtr-Zedek 2,Žovinec,rozhodčí Brož,žluté karty 3:2,50 diváků, Žeretice-Sobotka B 2:2(2:1)penalty 4:2,

Blažek,Honzák-Zahradník 2,rozhodčí Materna,žluté karty 2:1,28 diváků, Podhradí-Hořice B, 2:5(1:3)Ramšák 2-Skalský 3,Procházka,Ernst, roz-hodčí Vích, žluté karty 1:0, 70 diváků, Kopidlno B-Češov 4:0(1:0)Beroun-ský 2,Pravda,Nemčanský,rozhodčí Erlebach, žluté karty 0:2,120 diváků

  1.Jičíněves                     9  8  0  1  0    38 :    4    25

  2.Sobotka B                   9  6  0  1  2    38 :   27   19

  3.Kopidlno B                  9  6  0  0  3    30 :   24   18

  4.Hořice B                      9  5  0  1  3    46 :   16    16

  5.Češov                          8  2  2  0  4    13 :    17   10

  6.Libuň                           9  2  0  0  7    16 :   31     6

  7.Žeretice                       8  1  0  0  7      8 :   38     3  

  8.Podhradí                     9  1  0  0  8     10 :  43      3

Mladší dorost : Železnice/Robousy-Libáň/Kopidlno 2:0(0:0)S.Hýča 2, Mí-rová-Jičíněves 12:1(5:0)Kůtek 4,Poledne 3,Štefan 2,Hádek,Jonáš,Koneč-ný-Holý.

1.Železnice/Robousy   5  4  1  0  0    26 :    4     14

2.Studenec                   5  3  0  1  1    29 :   11    10

3.Libáň/Kopidlno         6  3  0  0  3    23 :   20      9

4.Mírová                       5  1  0  0  4     14 :   29      3

5.Jičíněves                   5  1  0  0  4      5 :   33      3 

Starší žáci : L.Bělohrad/Miletín-Košťálov 5:0(2:0)Jakubský 2,Kotrouš,

Mečíř,Lánský a 6:1(4:1)Janák 3,Kotrouš,Lánský,Vtípil-Bucek, Robousy-Vysoké 15:0(8:0)Bouchal 6,J.Kazda 4,Holeček 2,Konečný,V.Kazda,Novot-

ný a 17.0(8:0)J.Kazda 7,V.Kazda 4,Novotný,Etrych 2,Bouchal,Janata, Lužany-Nová Ves 1:0(0:0)Dočkal a 5:0(2:0)Kaska,Kotek,Lánský,Lufínek,

Mach, Kopidlno/Libáň-Hořice 2:3(0:0)Pokorný,Urban-Kubín 3 a 0:2(0:0)

Borůvka 2, Sobotka-Přepeře 4:0(4:0)Kunst 3,Doležal a 2:0(0:0)Kunst 2 , dohrávka Sobotka-Hořice 1:2(1:2)Doležal-Dolsenko,Procházka a 1:2(1:2)

Doležal-Malý,Procházka

  1.Robousy                18  15  2  0    1    91 :  30    49

  2.Hořice                    20  10  2  0    8    32 :  37    34

  3.Kopidlno/Libáň     18    8  3  2    4    44 :  27    33

  4.Sobotka                 16  10  1  0    5    43 :  25    32

  5.Lužany                   18    7  3  3    5    40 :  19    30

  6.Železnice/Valdice  18   9  1  1    7     50 :  35    30

  7.Martinice                16   8  1  3    5     59 :  35    29

  8.Přepeře                  14   8  0  0    6     47 :  27    24

  9.Chomutice             16   6  2  1    8     39 :  47    23

10.Košťálov                18   5  0  2  11     38 :  57    17

11.Nová Ves                14   4  0  2    8     23 :  30    16

12.L.Bělohrad/Miletín 16   4  0  0  12     23 :  30    14

13.Vysoké                    14   0  0  0  14      3 : 109      0

Mladší žáci : Přepeře-Milíčeves 7:1(5:0)Kvapil 3,Sichrovský 2,Kvapil,No-votný-Menda, Sobotka-Studenec 8:0(3:0)Svoboda 3,Šouta 2,Pavlíček,

Havránek,Halbych, Nová Ves-Železnice/Valdice 6:5(4:4)Vedral 3,Duštová,

Zajíček,Svoboda-Babák 2,Chobodydes,Porada,Bajer, Sedmihorky-Marti-nice 18:1(5:0)Rengl 4,Mráz 3,Absolon,Antoň,Nejedlo,Rengl,Horna 2,Pe-šek-Fejgl.

1.Nová Ves                     5  3  2  0    32 :  15     11

2.Robousy                      5  3  1  1    40 :  15     10

3.Sobotka                       6  2  3  1    30 :  12       9

4.Sedmihorky                 4  2  2  0    35 :  10       8

5.Přepeře                        5  2  2  1    27 :  26       8

6.Železnice/Valdice       4  2  0  2    20 :  25       6

7.Studenec                     4  1  0  3    15 :  29       3

8.Milíčeves                     5  1  0  4    14 :  33       3

9.Martinice                     4  0  0  4      4 :  52       0 

Starší přípravka–Chomutice-Sobotka 4:2(2:1)Bílek 3,Šikýř-A.Ječný,Šouta, Jičín-L.Bělohrad 1:2(0:1)Hnízdo-Kundrát 2, L.Bělohrad-Sobotka 0:8(0:6)

Halbych 4,A. a F.Ječní,Ullrich,Šouta,Chomutice-Jičín 5:0(3:0)Bílek 4,Šikýř Chomutice-L.Bělohrad 7:0(3:0)Bílek 4,Šikýř 3, Sobotka-Jičín 11:1(5:0) A.

Ječný 3,R.Ječný,Šouta 2,Halbych,Chrpa,D.Ječný,Ullrich-Pomazal, Nová/

St.Paka-Robousy 4:1(2:1)Holecec 2,Havel,Sankovič-Škaloud, Robousy-Libáň 2:4(0:4)Červenka,Erlebach-Aubrecht 3,Danko, Nová/St.Paka-Libáň

5:0(3:0)Patka 2,Havel,Holecec,Sankovič, Miletín-Kopidlno 10:1(8:0)Vaní-ček 5,Dobias,Novák 2,Dubenecký-Balcar,Železnice/Valdice-Lužany 2:2

(1:1)Martínek,Bodlák-M. a A.Fejfarovi, Lužany-Kopidlno 6:1(2:0)M. a A.

Fejfarovi 2,Šulc,Pour-Coufal, Miletín-Železnice/Valdice 4:3(2:3)Novák 2,

Vaníček,Dobias-Martínek 3, Miletín-Lužany 5:4(2:3)Dubenecký,Vaníček 2,

Novák-Mach 4, Kopidlno-Železnice/Valdice 2:8(0:4)Jirák 2-Martínek,Čer-vinka 3,Repka,Malý

Mladší přípravka – L.Bělohrad A-Hořice 3:6(0:3)Honců,Haman,Kraus-Šrá-mek 4,Dočekal,Soukup, L.Bělohrad B-Libáň 8:6(4:2)Dubec 3,Feix 2,Frei-berk,Marek,Šulc-Šír 4,Ševců, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 3:11(1:5)Kraus 2,Haman-Freiberk 4,Černý,Dubec 2,Tobiáš a Tomáš Markovi,Blažek Libuň-Hořice 7:4(3:4)Drahoňovský 6,Ševců-Šrámek 2,Soukup,Brzek,

L.Bělohrad A-Libuň, L.Bělohrad B-Hořice,

Železnice/Valdice-Kopidlno 4:5(1:3)Stříbrný 2,Čapek,Chobodydes-Kaš-par 5, Jičíněves-Miletín, 2:2(1:1)O.Dušek,Junek-Vtípil 2 Železnice/Valdice-Jičíněves 6:1(3:1)Jína 3,Chobodydes 2,Stříbrný-Junek, Miletín-Kopidlno

1:6(0:3)Vtípil-Kašpar 3,Drapák 2,Bernard, Železnice/Valdice-Miletín 2:4

(1:2)Čapek,Chobodydes-Vtípil 2,Zubatý,Kout, Kopidlno-Miletín, Robousy-Jičín 7:0(5:0)Klimeš,Karban 3,Haratický, Jičín-Nová/St.Paka B 1:6(1:4)

Žatecký-Svída,Sklenář 2,Kracík,Knap, Nová/St.Paka B.

Příští kolo – OP muži : Miletín B-Žlunice (sobota 10.15), Libáň-Železnice B

(sobota 12.00), Valdice-Chomutice (sobota 14.00), Nemyčeves-Milíčeves,

Dětenice-Robousy, Lužany-L.Bělohrad B (vše sobota 15.00), OS muži :

Češov-Sobotka B, Libuň-Žeretice (oba sobota 12.00), Hořice B-Kopidlno B, Jičíněves-Podhradí (oba sobota 15.00), mladší dorost : Jičíněves-Že-leznice/Robousy, Mírová-Jičíněves (oba sobota 12.00), starší žáci : Cho-mutice-Lužany, Vysoké-L.Bělohrad/Miletín, Přepeře-Železnice/Valdice,

Nová Vesd-Robousy, Martinice-Kopidlno/Libáň, Košťálov-Sobotka (vše

sobota 9.30 a 10.30), mladší žáci : Železnice/Valdice-Sedmihorky, Milíče-ves-Sobotka, Martinice-Robousy (vše neděle 9.30), Studenec-Nová Ves (neděle 13.00), st. přípravka : v Libáni (Libáň. Jičín, L.Bělohrad, Miletín),

v Lužanech (Lužany, Sobotka, Kopidlno, Nová/St. Paka), v Železnici (Že-leznice/Valdice, Robousy, Chomutice) – turnaje v sobotu od 9.00, ml. přípravka : v Robousích (Robousy, L.Bělohrad B, Železnice/Valdice, L.

Bělohrad A), v Hořicích (Hořice, Kopidlno, Nová/St.Paka, Miletín), v Jičí-něvsi (Jičíněves, Jičín, Libuň) – turnaje v neděli od 9.00.

VOLEJBAL :

Muži+mixy – dohrávky : Radim-Hořice B 3:0

1.Jičín Y                  5  3  1  1  0    14 :    7     12

2.Radim                  3  2  1  0  0      9 :    2       8

3.Nová Paka           5  2  0  0  3      7 :    9      6

4.TJ Jičín                2  1  0  1  0      5 :    3      4

5.Nový Bydžov       3  1  0  0  2      4 :    7      3

6.Hořice B               4  0  0  0  4      1 :  12      0

ženy – dohrávka : Jičín-Radim C 3:0

1.Jičín                      5  4  1  0  0     15 :   2     14

2.Radim B                5  3  1  1  0    14 :    6    12

3.Nová Paka            5  3  0  1  1     11 :    7    10

4.L.Bělohrad           5  2  0  0  3       6 :  10      6

5.Radim C               5  1  0  0  4       6 :  12      3

6.Dřevěnice B         5  0  0  0  5       0 :  15      0

STOLNÍ TENIS :

Přebor muži – 1.třída : Chomutice A-Butoves A 10:8(Tonarová 3,5-Hla-watschke ml. 3,5), Hořice B-Libáň A 15:3(Štěpánek,J.Zelený 4,5-Vaníček 2), Miletín A-Jičín B 8:10(Hladký,Petr 2,5-Pavel Harcuba,Doule,Rejha 3), Rovensko A-Radim B 9:9(Vágenknecht,Kozák,Varečka 2-Breuer,Kašpar 4), Jičín C-N.Paka C 3:15(Kohut 2-Virag,Oravec 4,5),dohrávka N.Paka C-Rovensko A 15:3(Virág,Růžek 4,5-Ježek 2),

  1.Nová Paka C                2  2  0  0    30 :    6     6

  2.Jičín B                          2  2  0  0    22 :  14     6

  3.Radim B                       2  1  1  0    20 :  16     5

  4.Hořice B                       2  1  0  1    21 :  15     4

  5.Chomutice A               2  1  0  1    14 :   22     4

  6.L.Bělohrad B               1  1  0  0    14 :    4      3

  7.Butoves A                    2  0  1  1    17 :  19      3

  8.Rovensko A                 2  0  1  1     12 :  24     3

  9.Libáň A                         2  0  1  1    12 :  24     3

10.Miletín A                       2  0  0  2    15 :  21     2

11.Jičín C                          1  0  0  1      3 :  15     1

2.třída : Libáň B-L.Bělohrad C 11:7(D.Horák 3-Ordáň 3), Kopidlno A-Cho-mutice B 14:4(Masák 4-Průša 2), Lány A-Železnice A 9:9(J.Vokrouhlecký,

Stuchlík 3-Kudrnáč 3,5) Žlunice A-N.Paka D 7:11(Němeček 3-Plecháčová.

Morávek 3,5), Chlumec C-Chyjice A 15:3(Kubánek 4,5-J.Šolc 2), stále chybí  Chlumec C-Libáň B (covid)

  1.Železnice A                 2  1  1  0     26 :   10    5

  2.L.Bělohrad C               2  1  0  1    19 :    17    4

  3.Nová Paka D                2  1  0  1     19 :   17    4

  4.Kopidlno A                  2  1  0  1     15 :   21    4

  5.Chlumec C                  1  1  0  0     15 :     3     3

  6.Libáň B                        1  1  0  0     11 :    7     3

  7.Nemyčeves A              1  1  0  0     10 :    8     3 

  8.Žlunice A                      2  0  1  1     16 :  20    3

  9.Chyjice A                     2  0  1  1     12 :  24     3

10.Lány A                          1  0  1  0      9 :    9     2

11.Chomutice B               2  0  0  2     10 :  26     2

3.třída : Popovice A-L.Bělohrad D 11:7(P.Kazda 4,5-Jína,Krčmář,Knězá-ček 2), Miletín B-Jičín D 15:3(Černík,Petr 4,5-Kuba 2), St.Paka C-Roven-sko B 11:7)Vávra 4,5-Tyrychtr,Stantejský 2), Železnice B-Miletín C 13:5

(Ježková,Švanda 4,5-Rais 2), Butoves B-Hořice C 8:10(Žďárský 3-Vysko-čil 4,5) a dohrávka Butoves B-Popovice  A 12:6(Žďárský 3,5-P.Kazda 4,5).

  1.Miletín B                       2  2  0  0    29 :    7      6

  2.Hořice C                       2  2  0  0    25 :  11      6

  3.Stará Paka C                2  2  0  0    21 :  15      6

  4.Butoves B                    2  1  0  1    20 :  16      4

  5.Železnice B                  2  1  0  1    18 :  20      4

  6.Popovice A                  2  1  0  1    17 :  19      4

  7.Jičín D                          2  1  0  1    13 :  23      4

  8.Miletín C                       2  0  0  2    13 :  23      2

  9.Rovensko B                 2  0  0  2    11 :  25      2

10.Roškopov A                 1  0  0  1      8 :  10      1

11.L.Bělohrad D                1  0  0  1      7 : 11       1

4.třída : Chyjice B-Popovice B 9 :9(T.Douša 3,5-Novotný 4), N.Paka E-Úbi-                                      slavice A 7:11(Knap 3,5-L.Brendl 4,5), Rovensko C-Nemyčeves B 0:18

(Hendrych,Hrdý,Bareš,Bílek 4,5), Železnice C-Valdice B 9:9(Skřivánek, Tominec 3-Hlava,Imlauf 3,5), L.Bělohrad E-N.Bydžov C 11:7(Hoza 3,5-Haltuf 4),

  1.Nemyčeves B               2  2  0  0    33 :    3      6

  2.Úbislavice A                 2  2  0  0    25 :   11     6

  3.N.Bydžov C                   2  1  0  1    21 :  15      4

  4.Rovensko C                  2  1  0  1    10 :  26      4

  5.L.Bělohrad E                 1  1  0  0    11 :   7       3

  6.Chlumec D                    1  1  0  0    10 :    8      3

  7.Valdice B                       2  0  1  1    17 :  19      3

  8.Popovice B                    2  0  1  1    17 :  19      3

  9.Železnice C                    2  0  1  1    13 :  23      3

10.Chyjice B                       2  0  1  1    13 :  23      3

11.Nová Paka C                 2  0  0  2    10 :  26      2

5.třída : Chomutice C-L.Bělohrad G 7:11(Petráček 4,5-Kout,Jakub Šulc 3,5), Chyjice C-Popovice C 3:15 (S.Šolc 2-D.Valeš 4,5), Miletín D-Žlunice B                                                                                                                     

14:4(T.Kozák,Řehák 4,5-Nechanický 2),Nemyčeves C-Slatiny A 15:3(Hrdý 4,5-Svobodová 2,5), Sobotka A-Roškopov B 8:10(Najman 4,5-P.Rajm 3,5), L.Bělohrad F-Kopidlno B 7:11(Kosina 3,5-Masák 4).

  1.Nemyčeves C               2  2  0  0    26 :  10      6

  2.Popovice C                   2  2  0  0    25 :  11      6

  3.Miletín D                       2  1  1  0    23 :  13      5

  4.Kopidlno B                   2  1  1  0    20 :  16      5

  5.L.Bělohrad G                2  1  0  1    19 :  17      4

  6.L.Bělohrad F                 2  1  0  1    18 :  18      4

  7.Roškopov B                  2  1  0  1    17 :  19      4

  8.Žlunice B                       2  1  0  1    16 :  20      4

  9.Sobotka A                     2  0  1  1    17 :  19      3

10.Slatiny A                        2  0  1  1    12 :  24      3

11.Chomutice C                 2  0  0  2    14 :  22      2

12.Chyjice C                       2  0  0  2       9 :  27     2

Příští kolo – 1.třída : Chomutice A-Butoves A, Hořice B-Libáň A, Miletín A-Jičín B, Rovensko A-Radim B, Jičín C-N.Paka C,

2.třída:Libáň B-L.Bělohrad C, Kopidlno A-Chomutice B, Lány A-Železnice

A, Žlunice A-N.Paka D, Chlumec C-Chyjice A

3.třída : Popovice A-L.Bělohrad D, Miletín B-Jičín D, St.Paka C-Rovensko B, Železnice B-Miletín C, Butoves B-Hořice C

4.třída : Chyjice B-Popovice B, N.Paka E-Úbislavice A, Rovensko C-Ne-myčeves B, Železnice C-Valdice B, L.Bělohrad E-N.Bydžov C

5.třída : Chomutice C-L.Bělohrad G, Chyjice C-Popovice C, Miletín D-Žlunice B, Nemyčeves C-Slatiny A, Sobotka A-Roškopov B, L.Bělohrad F-Kopidlno B.

 

                                                                                                   – Nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu