Okresní sport 4. - 5. března 2023

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : Rovensko A-Chomutice A 9:9(Varečka 4,5-Kučera 3,5), Miletín A-Jičín C 13:5(Hladký 4-Jenka.Kunášek,Havránek 1,5), Hořice B-L.Bělohrad B 9:9(Štěpánek 4-Jan Šulc 3,5)Libáň A-N.Paka C 6:12(R.

Horák,Vaníček 2,5), Jičín B-Radim B 12:6(Pavel Harcuba 4,5-Breuer 3),

  1.Jičín B                            17  13   4     0    193 :  113     47

  2.Nová Paka C                   17  12  1     4     200 :  106    42

  3.L.Bělohrad B                  17  10  5     2     188 :  118    42

  4.Hořice B                         18    8   5     5    168 :   156    35 

  5.Radim B                         17    8   2     7    163 :  143     35

  6.Rovensko A                   18    6   5     7    159 :  165     35

  7.Miletín A                         18    6  2    10    153 :  171     32

  8.Butoves A                      17    4   4     9    145 :  161     29

  9.Chomutice A                  17    5   2   10    126 :  180    29

10.Jičín C                             17    4   2   11    116 :  190    26

11.Libáň A                           17    2   2   13       99 :  207    23

2. třída muži : Nemyčeves A-Libáň B 16:2(Macek,Stránský 4,5-R.Horák,

Jakoubek 1), Lány A-Žlunice A 11:7(Stuchlík 4-Šmidrkal 3,5), Kopidlno A-Chlumec C 8:10(Masák 4-Koníček 3,5), L.Bělohrad C-Chyjice A 14:4(Or-dáň 4,5-J.Šolc 1,5), Chomutice B-N.Paka D 14:4(J.Průša 4,5-M.Kracík 3,5),

  1.Železnice A                    17  14  2     1     194 :  112     47

  2.Chlumec C                     17  10  4     4     190 :  116     41

  3.L.Bělohrad C                  18    9  3     6     181 :  143     39

  4.Lány A                            17    9  4     4     169 :  137     39

  5.Nemyčeves A                17    8  5     4     176 :  130     38

  6.Kopidlno A                    18    8   1     9     165 :  159    35

  7.Nová Paka D                  17    6   1  10      137 :  169    30

  8.Chomutice B                 18    5   2   11     129 :  185    30

  9.Libáň B                          17    6  1    10     114 :  192    30

10.Chyjice C                       17    3   4   10     138 :  178    27

11.Žlunice A                       17    2  2    13     117 :  139    24

3. třída muži : St.Paka C-Popovice A 8:10(Vávra 3,5-P.Kazda 4,5), Miletín B-Železnice B 9:9(Petr 4-Jindra,Švanda 2,5), Roškopov A-Butoves B 8:10(Stuchlík 3,5-Hlawatschke st. 4,5), L.Bělohrad D-Hořice C 6:12(Ma-touš 3-Vyskočil 4,5), Jičín D-Rovensko B 0:18(Tyrychtr,Kopecký,Ježek,

Stantejský 4,5)

  1.Hořice C                        17  12  5     0     180 :  126      44

  2.Miletín B                        17  11  2     3     187 :  119      43

  3.Popovice A                   18  10  2     6     175 :  149      40

  4.Rovensko B                  18    8  2     8     179 :  145      36

  5.Stará Paka C                 17    8  3     6     172 :  144      36

  6.Roškopov A                  17    8  2     7     158 :  148      35

  7.Butoves B                     17    9  0     8     162 :  144      33

  8.Železnice B                   17    6  3     8     147 :  159      32

  9.Jičín D                           18    4  4   10     126 :  196      30

10.L.Bělohrad D                17    4  2   11     131 :  175      27

11.Miletín C                        17    1  1   15     103 :  203      20

4.třída muži : N.Paka E-Železnice C 10:8(Albrecht 3,5-Skřivánek,Tominec

2,5), Chyjice B-L.Bělohrad E 3:15(Stránský 2-Hoza 4,5), Chlumec C-N.Bydžov B 7:11(Kubíček 3-Haltuf 4,5), Popovice B-Valdice B 7:11,

Úbislavice A-Nemyčeves B 6:12(Morávek 4-Bílek,Hendrych,Trč. st. 3,5)

  1.Nemyčeves B                17  16  0    1     234 :    72      49

  2.Nový Bydžov C             17  14  1    2     188 :  118      46

  3.L.Bělohrad E                 17  13  0    4     192 :  112      43

  4.Úbislavice A                  18  11  2   5      192 :  134      42

  5.Chlumec D                     17    8  1   8      156 :  150      34

  6.Nová Paka E                  17    8  0   9      148 :  158      33

  7.Popovice B                    18    6  2 10      146 :  178      32

  8.Valdice B                       17    5  3   9      155 :  151      29

  9.Rovensko C                  17    4  0  13     106 :  200       25

10.Chyjice B                       17   2   3  12     106 :  200      24

11.Železnice C                   18   1   2   16      85 :  239       22

5. třída muži : Nemyčeves C-Chomutice C 15:3(Homola 4,5-Bílek,Veselý,

Flégr 1), Miletín D-Sobotka A 4:14(Kněžourek,Draštík 1,5-Najman,Fejfar

4,5), Chyjice C-L.Bělohrad F 5:13(D.Šold,Zelinger 1,5-Bryknar 4,5), L.Bě-

lohrad G-Kopidlno B 9:9(Pour,Čížek 2,5-Masák 4), Popovice C-Roškopov B 4:14,                                           Žlunice B-Slatiny A 6:12(Nechanický 2,5-

Martínek 4)

  1.Nemyčeves C                19   17  1    1     200 :    92       52

  2.Sobotka A                      19  15   1    3     224 :  118      50

  3.Kopidlno B                    19   13   3    3     192 :  130      47

  4.Miletín D                        19   10   2    7     183 :  159      43

  5.Roškopov B                  19     9   3    7     182 :  160      41

  6.Slatiny A                        19     9   2    8     186 :  156      39

  7.Popovice C                    19    8   2    9      166 :  176     37

  8.L.Bělohrad F                 19     8   2    9     161 :  181      37

  9.L.Bělohrad G                 19    7   3    9      165 :  197     36

10.Žlunice B                       19     4   2  13     137 :  205      29

11.Chomutice C                 19     2   1  16     127 :  215      24

12.Chyjice C                       19     1   0  18       59 :  283      21

Dorost U19 – play off – 1.-4. místo v Roškopově: Roškopov A-Chomutice

4:1(Rajm 2,5,P.Krejčí 1,5-Veselý 1,Sedláček), Popovice-Jičín 1:4(J.Kazda ,

Valeš 0,5,V.Kazda 0), Roškopov A-Jičín 1:4(Rajm 1,P.Krejčí 0-Kuba,Karták

1,5,Vinkler 1),Chomutice-Popovice 0:5(Veselý,Schánilec,Sedláček 0-J.

Kazda 2,5,V.Kazda 2,Valeš 0,5), Roškopov A-Popovice 0:5(P.Krejčí,Rajm 0-

Valeš 2,5,J.Kazda 1,5,V.Kazda 1), Chomutice-Jičín 0:5(Veselý,Schánilec,

Sedláček 0-Karták 2,5,Kuba 1,5,Vinkler 1).

1.Jičín                           3  3  0  0    13 :    2      9

2.Popovice                   3  2  0  1    11 :    4      7

3.Roškopov A              3  1  0  2      5 :  10      5

4.Chomutice                3  0  0  3      1 :  14      4

5.-8. místo v Butovsi : Butoves A-Roškopov C 5:0(Ondráček,Havelka 2,5-Medlík,Kříž 0), L.Bělohrad-N.Bydžov 5:0(Kout,Šulc 2,5-Kmínková,Kalčíko-vá,Šafaříková,Sixta 0), Butoves A-N.Bydžov 5:0(Ondráček,Havelka 2,5-

Šafaříková,Kmínková,Kalčíková,Sixta 0), Roškopov C-L.Bělohrad 0:5(Kříž,

Medlík 0-Šulc,Kout 2,5) Butoves A-L.Bělohrad 1:4(Havelka 1,Ondráček 0-

Šulc 2,5,Kout 1,5), N.Bydžov C-Roškopov C 5:0(Šafaříková 2,5,Kmínková

1,5,Sixta 1-Kříž,Medlík 0).

5.L.Bělohrad                3  3  0  0   14 :   1    9

6.Butoves A                 3  2  0  1   11 :   4    7

7.Nový Bydžov            3  1  0  2     5 :  10    5

8.Roškopov C              3  0  0  3     0 :  15   3

9.-12. místo v Roškopově : Roškopov B-Libáň 0:5(Sochorová,J.Krejčí 0-Š. a T.Klárovi 2,5), Butoves B-Valdice 5:0(Frýba,Duczynski 2,5-Jirásek,

Štika 0), Roškopov B-Valdice 4:1(Sochorová,J.Krejčí 2-Jirásek,Štika 0,5), Butoves B-Libáň 1:4(Frýba 1,Duczynski 0-T.Klár 2,5,Š,Klár 1,5),Roškopov B-Butoves B 2:3(J.Krejčí,Sochorová 1-Frýba 2,5,Duczynski 0,5), Libáň-

Valdice 5:0(Š. a T.Klárovi 2,5-Štika,Jirásek 0).

  9.Libáň                       3  3  0  0    14 :   1     9

10.Butoves B               3  2  0  1      9 :   6     7

11.Roškopov B            3  1  0  2      6 :   9     5

12.Valdice                    3  0  0  3      1 :  14    3

13.-16. místo ve Žlunicích : Žlunice-Železnice 3:2(Svoboda 2,Mázor 1,Ne-chanický 0-Daniš 1,5,Nydrle 0,5), N.Paka-Chyjice 2:3(Kracík,Řezníček 1,

Celjak 0-Brejchová 2,5,Havířová 0,5,Jouklová 0), Žlunice-Chyjice 3:2(Svo-boda 2,Nechanický,Mázor 0,5-Havířová,Jouklová 1), Železnice-N.Paka 3:2

(Nydrle,Daniš 1,5-M.Kracík 2,Celjak,Řezníček 0), Žlunice-N.Paka 1:4(Ne-chanický 1,Mázor 0-Řezníček 2,5,M.Kracík 1,5), Chyjice-‚Zeleznice 3:2

(Brejchová 2,5,Havířová 0,5,Jouklová 0-Daniš,Nydrle 1)

13.Žlunice                     3  2  0  1    7 :    8     7

14.Chyjice                     3  2  0  1    8 :    7     7

15.Železnice                  3  1  0  2    7 :   8     5

16.Nová Paka                3  1  0  2    8 :   7     5

17.-18. místo v Nemyčevsi : Nemyčeves-Lány 5:0(Ágh,Bílek 2,5-Fajfr,

Vokrouhlecký 0).

17.Nemyčeves               1  1  0  0    5 :   0     3

18.Lány                           1  0  0  1    0 :   5     1

Příští kolo :

1.třída muži : Chomutice A-Jičín B, Radim B-Libáň A, N.Paka C-Butoves

A, L.Bělohrad B-Miletín A, Jičín C-Rovensko A, 2.třída muži : Libáň B-

Železnice A, N.Paka D-L.Bělohrad C, Chyjice A-Kopidlno A, Chlumec C-

Lány A, Žlunice A-Nemyčeves A, 3.třída muži : Popovice A-Jičín D,

Miletín C-L.Bělohrad D, Hořice C-Roškopov A, Popovice B-Miletín D,

Železnice B-St.Paka C, 4.třída muži : Nemyčeves D-Popovice B, Valdice

B-Chlumec D, N.Bydžov C-Chyjice B, L.Bělohrad E-N.Paka E, Železnice

C-Rpvensko C, 5.třída muži : Chomutice C-Žlunice B, Slatiny A-Popovice

C, Roškopov B-L.Bělohrad G, Kopidlno B-Chyjice C, L.Bělohrad F-Miletín

D, Sobotka A-Nemyčeves C

Žactvo U11 – v Radimi : Radim-Miletín, Rovensko-St.Paka, Radim-St.

Paka, Miletín-Rovensko, St.Paka-Miletín, Radim-Rovensko

                                                                                                          -nidrle- 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »

Výsledky 14.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  15.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-Butoves A 18:0(Vzorek,Polák,Štěpánek,Pozler 4,5), Chomutice A-L.Bělohrad B 8:10…

více »
všechny novinky

Menu