Okresní fotbal a stolní tenis před sezonou 2022-23

FOTBAL

V pondělí 18.7.2022 se v útulném prostředí na hořickém fotbalovém sta-dionu konal rozlosovací aktiv okresního fotbalového svazu. Hlavním vý-sledkem jednání je zařazení týmů do jednotlivých vypsaných soutěží.

V přeboru mužů nastoupí 12 družstev (L.Bělohrad B, Chomutice, Milíče-ves, Žlunice, Robousy, Libáň, Dětenice, Miletín B, Nemyčeves, Valdice,

Lužany, Železnice B), každý s každým dvakrát, první kolo se hraje 13. a

14.8.) a utkají se v něm : Lužany-Milíčeves, Nemyčeves-Robousy, L.Bě-lohrad B-Chomutice, Valdice-Žlunice, Miletín B-Libáň a Železnice B-

Dětenice.

 

Ve III. třídě mužů nakonec hraje jenom osm týmů, když Nemyčeves B a

Robousy B, které o startu uvažovaly, nakonec přihlášky stáhly. Hrát te-dy budou Kopidlno B, Sobotka B, Češov, Hořice B, Jičíněves, Libuň,

Podhradí a Žeretice, týmy se utkají každý s každým, v prvním kole (13.-14.8.) nastoupí : Podhradí-Češov, Libuň-Hořice B, Žeretice-Jičíněves, Kopidlno B-Sobotka B.

 

Dospělí fotbalisté budou hrát i okresní pohár, 6. či 7.8. proti sobě na-stoupí : Libuň-Robousy, Dětenice-Libáň, Železnice B-Valdice, Chomutice

-Lužany, Jičíněves-Žlunice, Milíčeves-Nemyčeves, Hořice B-Miletín a

volno má poslední okresní vítěz poháru L.Bělohrad B.- 

 

Vypsán se i mladší dorost, hraje 5 družstev každý s každým čtyřikrát
(nastupují Jičíněves, Mírová/Rovensko, Železnice/Robousy, Studenec/

Horní Branná, Kopidlno/Libáň). Startuje se 28.8.  a první kolo bylo vy-

losováno takto : Železnice/Robousy-Studenec/H.Branná, Mírová/Roven-sko-Libáň/Kopidlno, Jičíněves volno

Tato hodně potřebná soutěž bude ještě „vylepšena“ Pohárem OFS, tady se ještě zřejmě zapojí i týmy z krajských soutěží našeho okresu).

 

Společnou soutěž s družstvy okresu Semily sehrají starší žáci, přihlási-la se družstva: Robousy, L.Bělohrad, Sobotka, Železnice/Valdice, Hořice,

Kopidlno/Libáň, Martinice, Přepeře, Košťálov-Libštát, Vysoké n.J., Nová

Ves, Chomutice a Lužany. Týmy se utkají každý s každým dvakrát a sou-těž začne dvojzápasy  v každém kole : Sobotka-Chomutice, Železnice/

Valdice-Nová Ves, Hořice-Koštˇálov-Libštát, Kopidlno/Libáň-Vysoké n.J.,

Martinice-Přepeře, L.Bělohrad-Lužany a volno Robousy. Start je 27.8.

 

Semilský fotbalový svaz bude řídit společnou soutěž mladších žáků, tam

se představí Sobotka, Železnice/Valdice, Robousy, Košťálov/Libštát,

Studenec/H.Branná, Martinice, Přepeře,Sedmihorky, Milíčeves.

První kolo 4.9. : Sobotka-Železnice/Valdice, Robousy-Košťálov-Libštát,

Studenec/H.Branná-Martinice, Přepeře-Sedmihorky a volno Milíčeves.

 

Počty týmů v soutěžích přípravek se ještě mohou změnit, zatím to vypa-dá na 12 starších týmů a 9 mladších, jasno bude v polovině srpna.

 

STOLNÍ TENIS

Ten se připravuje z hlediska počtu startujících na rekordní sezonu, při-hlášeno je 89 družstev ! V dospělých je 56 týmů rozdělených do pěti sku-

pin – konkrétně : 1. třída (Chomutice A, Jičín B, N.Paka C, L.Bělohrad B,

Libáň A, Radim B, Rovensko A, Butoves A, Jičín C, Miletín A, Hořice B),

2. třída (Chomutice B, Lány A, Železnice A, Chlumec C, L.Bělohrad C,

N.Paka D, Kopidlno A, Nemyčeves A, Libáň B, Žlunice A,Chyjice A), 3.

třída (Jičín D, Hořice C, Miletín C-Rovensko B, St.Paka C, Roškopov A,

Miletín B, Železnice B, L.Bělohrad D, Popovice A, Butoves B), 4. třída

(Popovice B, Valdice B, Nemyčeves B, Chyjice B, N.Bydžov C, N.Paka E,

L.Bělohrad E, Železnice C, Úbislavice A, Chlumec D, Rovensko C), 5. tří-

da (Kopidlno B, Nemyčeves C, Popovice C, Miletín D, Roškopov B, So-botka A, Slatiny A, L. Bělohrad F, Žlunice B, Chyjice C, L.Bělohrad G,

Chomutice B.

Hodně naplněné jsou i mládežnické soutěže v dorostu (U19) se představí

18 celků (N.Paka, Valdice, L.Bělohrad, Libáň, Butoves A, Butoves B, Jičín, Lány, Žlunice, N.Bydžov, Nemyčeves, Roškopov A, Roškopov B,

Roškopov C, Chomutice, Chyjice, Popovice, Železnice), ve starším žact-vu (U15) 10 týmů (St.Paka, Chlumec, L.Bělohrad, Libáň, Miletín, Butoves,

N.Bydžov, Kopidlno, Roškopov, Hořice) a mezi mladšími (U11) pak 5

startujících (Radim, St.Paka, Rovensko, Miletín a Roškopov).

Soutěže dospělých zahájí 2. října takto– 1.třída: L.Bělohrad B-Chomutice 

A, N.Paka C-Rovensko A, Radim B-Miletín A, Jičín B-Hořice B, Libáň A-

Butoves A, volno Jičín C, 2. třída : Chlumec C-Libáň B, Chyjice A-Žlunice

A, N.Paka D-Nemyčeves A, Železnice A-Kopidlno A, Chomutice B-L.Bělo-hrad C, volno Lány A, 3. třída : Butoves B-Popovice A, Hořice C-Železni-ce B, Miletín C-St.Paka C, Rovensko B-Miletín B, Jičín D-Roškopov A,

volno L.Bělohrad D,  4. třída : N.Bydžov C-Železnice C, Valdice B-Roven-sko C, Nemyčeves B-N.Paka C, Úbislavice A-Chyjice B, Popovice C-Chlumec B, volno L.Bělohrad E, 5. třída : L.Bělohrad F-Chomutice C, Ko-pidlno B-Sobotka A, Roškopov B-Nemyčeves C, Slatiny A-Miletín D, Žlu-nice B-Chyjice C, Popovice C-L.Bělohrad G.

 

                                                                                                          - nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu