Okresní sport - 6. - 7. 5. 2023

Přebor muži : Robousy-Žlunice 6:3(5:1)Mézsáros,T.Vích 2,Hnuš,Kynčl-

J.Calta 2,Tomi,rozhodčí Hron, žluté karty 0:1, 65 diváků, Nemyčeves-Lužany 1:3(0:0)Halász-Špicar 2,Tománek, rozhodčí Styblík, bez karet,

40 diváků, Dětenice-Chomutice 3:2(2:1Solc 2.Lischenko-Šubrt,Zikmund,

rozhodčí Hron, žluté karty 2:3, 88 diváků, Miletín-L.Bělohrad B 2:3(2:2),

Dubec,Krátký-Pour 2,Nezbeda, rozhodčí Erlebach, žluté karty 3:1,130 diváků,Valdice-Železnice B 3:0(2:0)Polishchak,Roudný,vlastní,rozhodčí

Pikeš, žluté karty 1:2,53 diváků, Libáň-Milíčeves 2:2(1:1)Čáp,vlastní-Svo-

Boda,Krupka, rozhodčí Sokup, žluté karty 4:3, 80 diváků,dohrávky Nemy-

čeves-Libáň 4:0(1:0)Halász 4,rozhodčí Vích,žluté karty 1:0,40 diváků,Cho- mutice-Žlunice 1:0(0:0)Munzar,rozhodčí Špáta,žluté karty 4:2,80 diváků.

  1.Robousy                  16  14  0  0     1    68 :  24    43

  2.Žlunice                     16  10  0  3     3    31 :  20    33

  3.L.Bělohrad B           15  10  1  0     4    53 :  29    32

  4.Milíčeves                 16    7  3  1     5    35 :  26    28

  5.Lužany                     17    8  2  0     7    40 :  39    28

  6.Libáň                        16    5  3  3     5    30 :  33    24

  7.Železnice B              17   5  2  4     6    41 :  40     23

  8.Miletín B                   17   6  1  0    10   42 :  47    20

  9.Dětenice                   17   6  0  1    10   33 :  48    19

10.Nemyčeves              16   5  1  1      9   28 :  50    18

11.Valdice                     17   5  0  1    11   29 :  42    16

12.Chomutice               16   2  2  0    12   20 :  52    10

Soutěž muži : Hořice B-Češov odloženo 25.5., Kopidlno B-Žeretice 3:2

(2:2)Kosina 2,Nemčanský-Szkibik,Čapek, rozhodčí Styblík, bez karet, 80

diváků, Libuň-Sobotka B 2:1(2:0)Ivan,Horáček-Klouček,rozhodčí Soukup,

žluté karty 1:4,75 diváků,Podhradí-Jičíněves 1:4(0:2)Dobiáš-Mlejnek,

Tměj,Zedek,Angelov, rozhodčí Novotný, bez karet, 40 diváků.

Přebor dorost : Libáň/Kopidlno-Jičíněves 5:1(4:0)Kosina,Smetana,Kóre,

Horák.Krejčík-Louda, Studenec-Mírová 10:0(3:0)Hubálovský 4,D,Mečíř,

Ježek 2,S.Mečíř,Huřťák.  Dohrávka : Libáň/Kopidlno-Železnice/Robousy

3:2(1:0)Kosina,Kór,Nemčanský-J. a V.Kazdovi.

Soutěž muži - v tabulce jsou započítány výsledky ze základní části.

1.Jičíněves              2  2  0  0  0   56 :  12     41

2.Sobotka B            2  1  0  0  1   58 :  38     36

3.Kopidlno B           2  1  0  0  1   58 :  42     36

4.Hořice B                1  0  0  0  1   59 :  28     20

5.Češov                    1  0  0  0  1   18 :  36    16

6.Žeretice                 2  1  0  0  1   32 :  71     15

7.Libuň                     2  1  0  0  1   28 :  46     13

8.Podhradí               2  1  0  0  1   31 :  67     12

Přebor dorost :

1.Studenec                  12   9  1  1    1   67 :  19    30

2.Železnice/Robousy  12   9  1  1    1   57 :  11    30

3.Libáň/Kopidlno        12   6  0  0    6   45 :  41    18

4.Mírová                       11   2  0  0    9   23 :  64      6

5.Jičíněves                  11   1  0  0   10    8 :  65      3

Přebor žáci : Přepeře-Lužany 0:1(0:0)Zadražil a 2:1(0:0)Kubata 2-Mach, L.Bělohrad/Miletín-Hořice 0:1(0:0)Malý a 1:1(1:0)penalty 0:2,Kotrouš-Pankratov,Nová Ves-Vysoké 3:1(3:0)Zajíček,Vaníček,Kracík-Hrazdil a 2:1(2:0)Rozkošný 2-Hrobař, Sobotka-Kopildno/Libáň 1:6(1:4)Bázler-Ko-sina 3,Pokorný,Skrbek,Král a 3:2(2:0)Doležal 3-Kouřil,Krejčík, Chomutice-Košťálov 0:4(0:2)Buček,Košťál,Vojtíšek,Dlouhý a 2:2(2:0)penalty 3:5, Schánilec,Haman-Dlouhý,Šalda, Robousy-Martinice 3:2(2:1)Kubíček 2,Holeček-Horáček,Vancl a 2:0(0:0)Holeček-Kazda.

  1.Robousy                  34  28  3  1     2    148 :    50     91

  2.Sobotka                   32  22  1  2     7      98 :    44     70

  3.Kopidlno/Libáň       34  18  5  3     8      85 :    50     67

  4.Přepeře                    32  18  1  1   12      85 :   49      57

  5.Martinice                  34  16  2  2   14    100 :   67     54

  6.Lužany                     34  13  5  4   12      59 :   42     53

  7.Železnice/Valdice    35  15  1  4   12     84 :   53      51

  8.Chomutice               34  13  3  5   13     90 :   86      50

  9.Hořice                      34  13  3  0   17     47 :   77      48

10.Nová Ves                 32  11  0  4   17     53 :   65      37

11.Košťálov                 32  10  2  2   18     60 :   94      36

12.L.Bělohrad/Miletín  32    7  3  1   21     56 :   93      28

13.Vysoké                     32   0  0  0   32        9 : 210        0                           

Starší přípravka v Železnice/Valdice-Libáň 2:2(0:2)Martínek,Červinka-Danko,Aubrecht, Kopidlno-Chomutice 2:6(1:3)Svoboda 2-Zahálka,Bed-nář 2,Šikýř,Bílek, Železnice/Valdice-Kopidlno 2:2(2:0)Martínek,Brožíček-Jirák,Mack, Chomutice-Libáň 8:6(4:2)Šikýř,Bílek 3,Petr,Zahálka-Aubrecht

3,Danko,Martinec,Nydrle, Kopidlno-Libáň 6:3(2:1)Jirák 3,Svoboda,Zeman,

A.Masák-Aubrecht 2,Martinec, Železnice/Valdice-Chomutice 0:8(0:5)Bílek

6,Petr,Bednář, Miletín-Jičín B 1:2(1:1)Vaníček-Hanč,R.Junek, Jičín B-Ro-

bousy B 5:2(3:1)Šemberová,Krych,Kučera,Hanč,R.Junek-Erlebach 2, Mi- letín-Robousy B 2:3(1:2)Novák,Vaníček-Erlebach 2,Karban, Milíčeves-Robousy A 2:0(1:0)Myslík 2, Nová/St.Paka-Hořice B 4:0(2:0)Sanovič 3,Ho-lecec, Milíčeves-Nová/St.Paka 2:3(1:1)Myslík 2-Holecec,Sankovič,Patka, Hořice B-Robousy A 0:1(0:0)Dubchenko, Milíčeves-Hořice B 2:4(0:1)Sou-kup,Myslík-Sezima 2, Nová/St.Paka-Robousy A2:3(2:2)Holecec,Sankovič-Dubcheko,Havel,Škaloud, Lužany-Jičín A 6:1(2:1)Bičiště 2,Zavadil,Beneš,

Zavadil,Mach,Fejfar-Pomazal, L.Bělohrad-Sobotka 1:4(1:1)A.Janák-A.Ječ-ný,D.Halbych,Míč, Lužany-L.Bělohrad 6:1(3:0)Bičiště 3,Fejfar,Kudělka,

Mach-A.Janák, Sobotka-Jičín A 7:3(3:0)R.Ječný 5,O.Halbych,Š.Halbych-Vích 2,Pomazal, Lužany-Sobotka 2:2(2:1)Mach,Fejfar-O.Halbych,R.Ječný,

L.Bělohrad-Jičín A 7:4(5:2)Kundrát 3,A.Janák 2,M.Janák,Khun-Skrbková,

Purš,Kořínek.Dohrávky Kopidlno-Jičín A 3:3(1:1)Šotek,Jirák,Macek-Skrb-ková,Pelc,Pomazal, Milíčeves-Jičín B 2:1(1:1)Menda,Kozák-Maška, Jičín A-Jičín B 1:2(1:1)Pelc-Krych,Jór, Kopidlno-Milíčeves 2:5(0:2)Šobek,Ma-cek-D.Soukup,Kozák,Myslík,Menda,T.Soukup, Kopidlno-Jičín B 3:5(2:3)

Horna,Spilko,Zarycký-Kučera 3,Pomazal,Klíma, Milíčeves-Jičín A 4:1(2:0)

Menda 2,Kozák,Myslík-Žatecký, L.Bělohrad-Miletín 2:2(2:0)Kundrát,Ma-touš-Dobias,Novák, Hořice B-Chomutice 8:4(3:2)Ferents 4,Sezima 2,Kup-ka,Vondra-Šikýř 3,Bednář, L.Bělohrad-Hořice B 3:4(1:1)Matouš 2,Kund-rát-Ferents 4, Chomutice-Miletín 4:3(1:0)Šikýř 3,Bílek 2-Dubenecký 3, L.

Bělohrad-Chomutice 2:8(1:3)Janák,Kundrát-Šikýř 4,Bílek 2,Petr,Bednář, Hořice B-Miletín 9:2(3:1)Ferents 3,Vondra 2,Krušinová,Novotný,Sezima,

Trejbal-Ševčík,Dubenecký.

Mladší přípravka: Miletín-Nová/St.Paka B 5:8(3:4)Kolář 2,Zubatý,Vtípil,

Kout-Rejňák 3,Svída,Flumert 2,Řehák, Nová/St.Paka A-Libuň 3:1(1:0)

Knap 2,Kracík-Karbanová, Miletín-Libuň 11:1(6:0)Kout 6,Haman 2,Kolář,

Vtípil,Zubatý, Nová/St.Paka A-Nová/St.Paka B 5:5(1:3)Jan Sklenář 2,Jiří

Sklenář,Vondráček,Piechel-Svída 3,Flumert,Rejňák, Miletín-Nová/St.

Paka A 6:4(3:1)Kolář 4,Zubatý,Vtípil-Sklenář 2,Knap,Voňka, Nová/St.Paka B-Libuň 9:1(4:1)Svída,Vajgl,Rejňák 4-Ševců, Jičíněves-Jičín B 1:9(0:5)O.

Dušek-Myszko 4,Římal,Rejha 2,Mačát, Jičín A-Jičín B 3:16(1:9)Skrbek 2,

Šafránek-Myszko 6,Rejha,Římal 4,Mačát 2, Jičíněves-Jičín A 10:8(5:0)

Plíšek 4,Dušek 3,Černoch,Kracík,Mádlo-Skrbek 4,Šafránek 3,Fejfar,

Železnice/Valdice-L.Bělohrad B 10:1(5:0)Jína 4,Stříbrný 3,Erlebach,Cho-

bodydes,Vondrák-Maťátko,Železnice/Valdice-L.Bělohrad B 10:1(5:0), L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 4:5(2:2)Dubec,Šulc,Blažek,Svoboda-Maťátko

3,Marek,Baumelt, Železnice/Valdice-L.Bělohrad A 17:1(6:1)Živora 8.Von-drák 3,Stříbrný,Chobodydes 2,Maňák,Erlebach-Dubec, Hořice A-Robou-sy 1:7(0:3)Kodeš-Karban,Dubchenko 2,Chrpa,Haratický,Klimeš, Hořice B-Kopidlno 1:8(1:3)Prager-Balcar 3,Kozák,Blumel 2,Bernard, Hořice A-Hoři-ce B 7:2(4:0)Šubrt 3,Šrámek 2,Romaniuk,Kodeš-Hejna 2, Robousy-Kopi-

dlno 6:5(3:3)Klimeš 3,Chrpa,Haratický,Karban-Kozák 3,Balcar,Novotný, Hořice A-Kopidlno 5:5(1:4)Šrámek 4,Kodeš-Kozák 3,Balcar,Blumel, Hoři-ce B-Robousy 0:7(0:3)Karban 3,Klimeš 2,Dubchenko,Malý.

 

Příští víkend – přebor muži : Železnice B-Robousy, Žlunice-Libáň, Milí-čeves-Dětenice, L.Bělohrad B-Nemyčeves, Valdice-Lužany, Chomutice-

Miletín B, soutěž muži : Sobotka B-Kopidlno B, Jičíněves-Hořice B,

Žeretice-Podhradí, Češov-Libuň, dorost : Studenec-Železnice/Robousy,

Libáň-Kopidlno-Mírová, žactvo : Martinice/L.Bělohrad-Miletín, Košťálov-

Lužany, Přepeře-Robousy, Vysoké-Chomutice, Hořice-Sobotka, Kopidlno/Libáň-Železnice/Valdice, vložené kolo : Nová/Ves-Železnice/

Valdice, Košťálov-Hořice, Přepeře-Martinice, Vysoké-Kopidlno/Libáň,

Chomutice-Sobotka, Lužany-L.Bělohrad/Miletín, starší přípravka : v So-

otce Sobotka-Miletín, Libáň-Milíčeves, Sobotka-Libáň, Milíčeves-Miletín,

Libáň-Miletín, Sobotka-Milíčeves, v Milíčevsi Milíčeves-Robousy B, Nová/

St.Paka-Hořice B, Milíčeves-Nová/St.Paka, Hořice B-Robousy B, Nová/St.

Paka-Robousy B, Milíčeves-Hořice B, v Kopidlně Kopidlno-Robousy A,

Robousy A-L.Bělohrad, Kopidlno-L.Bělohrad, v Chomuticích Chomutice-

Jičín A, Nová/St.Paka-Robousy B, Chomutice-Nová/St.Paka, Robousy B-

Jičín, Nová/St.Paka-Jičín A, Chomutice-Robousy B, mladší přípravka :

v L.Bělohradě L.Bělohrad A-Hořice B, L.Bělohrad B-Hořice A, L.Bělohrad

A-L.Bělohrad B, Hořice B-Hořice A, L.Bělohrad A-Hořice A, L.Bělohrad B-

Hořice B, v Libuni Libuň-Robousy, Železnice/Valdice-Robousy, Libuň-

Železnice/Valdice, v Nové Pace Nová/St.Paka A-Jičín B, Nová/St.Paka B-

Jičín A, Nová/St.Paka B-Nová/St.Paka A, Jičín B.Jičín A, Nová/St.Paka B-

Jičín B, v Miletíně Miletín-Jičíněves, Kopidlno-Jičíněves, Miletín-Kopidl-no a dohrávka Kopidlno-Jičín B, Jičín B-Jičín A, Kopidlno-Jičín A.

                                                                                                              -nidrle- 

 

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 20.5.2024

Okresní přebor muži - 12. kolo: TJ Sokol Jičíněves – FK Kopidlno „B“ 3:0 (1:0) Branky: Zedek, Geršl, Pravda. Rozhodčí: Novotný – Žďárský, laik. ŽK: 2:2. Diváci: 50. TJ…

více »

Výsledky 13.5.2024

Okresní přebor muži - 22. kolo: TJ Sokol Nemyčeves – FK Kopidlno „B“ 2:0 (0:0) Branky: Kanaval, Trč. Rozhodčí: Zelinger – Dušek, Novotný. Hráno bez karet. Diváci: 85 TJ TK…

více »

Výsledky 6.5.2024

Okresní přebor muži - 21. kolo: TJ Sokol Nemyčeves – TJ TK Žlunice 1:0 (1:0) Branka: Zítka. Rozhodčí: Obermajer – Hron, Myška. ŽK: 1:0. ČK: 1:1 (Halász – Pižl) TJ Sokol…

více »

Výsledky 29.4.2024

Okresní přebor muži - 20. kolo: TJ Sokol Dětenice – TJ Sokol Jičíněves 3:3 (1:1) Branky: Reznyc, Pešta, Maryan – Svorník, Borůvka, Angelov Rozhodčí: Hron – Styblík, laik. ŽK:…

více »

Výsledky 22.4.2024

Okresní přebor muži - 19. kolo: TJ Sokol Nemyčeves – TJ Sokol Dětenice 1:2 (1:2) Branky: Zezulka – Bečvář Vydra, Žovinec. Rozhodčí: Dušek – Styblík, laik. ŽK: 1:1. Diváci: 40.…

více »

Výsledky 15.4.2024

Okresní přebor muži - 18. kolo: FK Kopidlno „B“ – TJ Sokol Libáň 1:2 (1:1) Branky: Míšek – Tu Hai Linh, Tu Hai Chau. Rozhodčí: Styblík – Žďárský, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 127. …

více »
všechny novinky

Menu