Okresní sport 17. - 18. 12. 2022

STOLNÍ TENIS

Poslední kolo první části soutěží stolních tenistů – muži 1. třída : Libáň A-Chomutice A 8:10(Vaníček 3,5-Kučera 4),Butoves A-Jičín B 7:11(Hla-watschke ml. 4-Pavel Harcuba, Fejtek 3,5), Hořice B-Radim B 10:8(Štěpá-nek, 3,5-Kašpar 3), Miletín A-N.Paka C 5:13(Hladký 3-Stoklas 4,5) Jičín C-L.Bělohrad B 10:8(Z. a M.No-votní,Kohut,Petr Harcuba 2,5-Jan Šulc, Ordáň 3),

  1.Jičín B                          10  9  1   0   114 :   66       29

  2.Nová Paka C                10  8  1   1   125 :   55       27

  3.L.Bělohrad B                10  6  3   1   114 :   66       25

  4.Hořice B                       10  5  1   4     86 :    94      21

  5.Chomutice A                10  5  1   4     83 :    97      21

  6.Radim B                       10  4  1   5      95 :   85      19

  7.Rovensko A                 10  3  2   5      83 :   97      18

  8.Miletín A                       10  3  1   6      83 :   97      17

  9.Jičín C                          10  3  1   6      72 : 108      17

10.Butoves A                    10  1  3   5      84 :   96      15

11.Libáň A                         10  0  1   9      51 : 129      11   

2. třída : Chomutice B-Libáň B 10:8(Petráček 4,5-R.Horák 3,5), L.Bělohrad C-Železnice A 8:10(Petřivý st. 3,5-Kabela 4,5), Lány A-N.Paka D 8:10(J. a Z.Vokouhlečtí 2,5-Plecháčová,Morávek,Stuchlík 3), Nemyčeves A-Chyjice A 9:9(T.Trč 4,5-L. a T.Doušovi 2,5), Žlunice A-Chlumec C 2:16(Mokošín,

Haken 1-Kubánek 4,5)

  1.Chlumec C                   10  7  3   0    124 :    56     27

  2.Železnice A                  10  7  2   1    113 :    67     26

  3.Nemyčeves A               10  5  5   2    105 :   75      25

  4.Kopidlno A                   10  7  0   3    101 :   79      24

  5.Lány A                          10  4  4   2      97 :   83      22

  6.Libáň B                         10  4  0   6      73 : 107      18

  7.L.Bělohrad C                10  2  3   5      88 :   92      17

  8.Nová Paka D                10  3  1   6      80 :  100     17

  9.Chomutice B                10  2  2   6      70 : 110      16

10.Chyjice A                      10  1  3   6      76 : 104      15

11.Žlunice A                      10  1  1   8      63 : 117      13

3. třída : L.Bělohrad D-Jičín D 13:5(Jína 4-Kuba 3,5), Roškopov A-Roven-sko B 10:8(P.Krejčí ml. 3,5-Stuchlík 4,5), Miletín B-Miletín C 13:5(Petrová,

Petr 4,5-Balihar,Hátle 1,5), St.Paka C-Hořice C 9:9(Vávra 4,5-Vyskočil 3,5), Železnice B-Butoves B 13:5(Jindra 4,5-Hlawatschke st., Jón 2,5),

  1.Miletín B                        10  8  0   2   116 :   64      26

  2.Hořice C                        10  6  4   0    108 :   76      26

  3.Popovice A                   10  5  2   3      98 :   82      22

  4.St.Paka C                      10  4  3   3      89 :   91      21

  5.Jičín D                           10  5  3   2      81 :   99      21

  6.Butoves B                     10  5  0   5      98 :   82      20

  7.Železnice B                   10  4  2   4      93 :   87      20

  8.Roškopov A                  10  4  2   4      92 :   88      20

  9.Rovensko B                  10  3  1   6      91 :   89      17

10.L.Bělohrad D                 10  2  2  6       72 : 108      16

11.Miletín C                        10  0  1  9       56 :  124     11

4. třída : Chlumec D-Úbislavice A 6:12(Koníček 2,5-R.Vít 4,5), Chyjice B-Nemyčeves B 1:17(Stránský 1-R.Trč,Blažek,Bareš 4,5),N.Paka E-Valdice B 13:5(Milický,Albrecht 3,5-Imlauf 3), Rovensko C-N.Bydžov C 8:10(Stan-tejský 3,5-Haltuf  4,5), Železnice C-L.Bělohrad E 0:18(Hoza.Jungling,Steh-

lík,Václavík 4,5)

  1.Nemyčeves B               10 10 0   0     146 :   34    30

  2.L.Bělohrad E                10  8  0   2     125 :   55    26

  3.Úbislavice A                 10  7  2   1     115 :   65    26

  4.Nový Bydžov C             10  7  1   2    108 :    72    25

  5.Chlumec D                    10  5  1   4      83 :    97    21

  6.Popovice B                   10  4  1   5      80 :  100    19

  7.Nová Paka D                 10  4  0   6     86 :    94     18

  8.Rovensko C                   10  3  0   7    73 :   107     16

  9.Valdice B                       10  1  2   7     80  :  100    14

10.Chyjice B                       10  1  1   8     51 :   129    13

11.Železnice C                    10  0  1  9     43   :  137    11

5. třída : Popovice C-Chomutice C 12:6(J.Kazda 4,5-Veselý 3,5), L.Bělo-hrad G-Žlunice B 9:9(Jakub Šulc 4-Nechanický 4,5), Chyjice C-Slatiny A

4:14(D.Šolc 3-Martínek 4,5), Miletín D-Roškopov B 14:4(Hátle 4,5-P. a M.

Rajmovi 1,5), Nemyčeves C-Kopidlno B 11:7(Homola.,Hrdý 3-Urbaník 3),

Sobotka A-L.Bělohrad F 14:4(Najman 4,5-P. a M.Rajmo-vi 1,5), dohrávka Chomutice C-Sobotka A 8:10(Bílek,Scháňko 2,5-Najman,Kozák 4,5)

  1.Nemyčeves C               11  10  1   0    142 :   56       32

  2.Kopidlno B                    11   8  1    2   124 :   74       28

  3.Sobotka A                     11    8  1    2   123 :   75       28

  4.Miletín D                        11   6  2    3   111 :   87       25

  5.Roškopov B                  11   5  2    4   109 :   89       23

  6.Popovice C                   11   5  1    5     99 :    99      22

  7.Slatiny A                       11   4  2    5   105 :    93      21                 

  8.L.Bělohrad G                11   4  1    6     96 :  102      20

  9.L.Bělohrad F                 11   4  1    6     93 :  105      20

10.Žlunice B                       11   3  2    6     81 :  117      19

11.Chomutice B                 11   1  0  10     71 :  127      13

12.Chyjice C                       11   1  0  10     34 :  164      13

Žactvo U15 : Hořice-Chlumec 5:2(Orct,Palouš 2,Chrz 1-Skřivan 1,5,Vávra 0,5,Kvaček 0),Chlumec-Miletín 7:0(Vávra,Kvaček 2,5,Skřivan 2-Vaníčková,

Nováková,Novák 0), Hořice-Miletín 7:0(Orct,Palouš 2,5,Chrz 2-Vaníčková,

Nováková,Novák 0), Kopidlno-Roškopov 5:2 (Rozsypal 2,5,Adamec 1,5,

Korejs 1,Slavík 0-V.Krejčí 2,J.Krejčí,P.Krejčí 0), Roškopov-Nový Bydžov 2.5(V.Krejčí,P.Krejčí 1,P.Krejčí 0-Farský,Průša 2,5,Pavelka 0), Kopidlno-Nový Bydžov 0:7(Ada-mec,Rozsypal,Korejs,Slavík 0-Průša,Farský 2,5,

Pavelka 2), L.Bělohrad- Libáň 5:2(O.Kosina,Filjač 2,5,V.Kosina 0-Klár,H

orák 1,Kouřil 0), Butoves -St.Paka 5:2(Frýba 2,5.Rejman 1,5,Duczynski 1-Sláma,Kupka 1,Dlabola,Machek 0), L.Bělohrad-Butoves 3:4(O.Kosina 2,5,

Filjač 0,5,V.Kosina 0-Frýba 2,Hlawatschke,Havelka 1), Libáň-St.Paka 7:0

(Klár,Horák 2,5,Kouřil1-Dlabola,Machek,Sláma 0), Libáň-Butoves 2:5(Klár,

Horák 1,Kouřil-Hlawatschke 2,Rejman,Havelka 1,5)

  1.Butoves                  7  7  0  0    38 :  11      21

  2.Chlumec                 7  5  0  2    32 :  17      17

  3.Hořice                     6  5  0  1    29 :  13      16

  4.Nový Bydžov         6  5  0  1    28 :  14      16

  5.L.Bělohrad             7  4  0  3    31 :  18      15

  6.Libáň                      7  2  0  5    25 :  24      11

  7.Roškopov              7  2  0  5    23 :  26      11

  8.Kopidlno                7  2  0  5    17 :  32      11

  9.Stará Paka             7  2  0  5    14 :  35      11

10.Miletín                    7  0  0  7     1 :   48        7

                                                                                                 - Nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 21. - 22. ledna 2023

STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Butoves A-Chomutice A 13:5(Hlawatschke ml. 4,5-Kučera 2,5), Libáň A-Hořice B 10:8(Vaníček 4,5-Štěpánek 3,5), Jičín B-Miletín A 9:9(Fejtek 3,5…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2022 OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2022 str.    3  Miroslav Jansta: Každá krize znamená také novou příležitost …

více »

Vyúčtování Výzvy Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzvy PROVOZ A ÚDRŽBA 2022. Informace přímo u dané Výzvy: PROVOZ A ÚDRŽBA 2022…

více »

Vyúčtování Můj klub 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzev  Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo. Informace přímo u daných Výzev:…

více »

Okresní sport 14 - 15. 1. 2023

STOLNÍ TENIS První kolo odvetné části soutěží družstev v okrese Jičín – 1. třída muži : Chomutice A-L.Bělohrad B 7:11(P.Průša 3,5-J.Šulc 3,5), Rovensko A-N.Paka C 6:12…

více »

Provoz a údržba - stanovení nového poměru snížení výše dotace rok 2022

  Národní sportovní agentura vydala Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022.   Součet celkové výše dotací všech…

více »
všechny novinky

Menu