Okresní fotbal - 20. - 21. 8. 2022

Přebor muži : Robousy-Valdice 5:2(2:0)Sklenář 2,J. a T.Víchovi,Hanuš-Kaláb,Vilíek,rozhodčí Vitvar, žluté karty 1:2,68 diváků, Žlunice-Lužany

1:1(0:0)penalty 3:4, Calta-Tománek,rozhodčí Vitvar, žluté karty 2:2, 80

diváků, Libáň-Nemyčeves 5:3(5:2)Tu Hai 3,Jakub Jůza,Čáp-Brožíček,

Bandurka,Halász,rozhodčí Plíšek,80 diváků, Milíčeves-L.Bělohrad B

2:1(1:0)Svoboda,Novotný-Kyzlink,rozhodčí Plíšek,žluté karty 2:0,49

diváků, Chomutice-Železnice B 2:2(1:0)penalty 4:3,Jezbera,Veselý-

Matoušek,Stehlík,rozhodčí Zelinger,bez karet,65 diváků, Dětenice-Miletín B 7:2(6:1)Hnativ 3,Novotný 2,Hrynyshyn-Urban 2,rozhodčí Vích, žluté

karty 0:1, 70 diváků

  1.Lužany                2  1  1  0  0   4 :   3     5

  2.Železnice B         2  1  0  0  1   7 :   3     4

  3.Robousy             2  1  0  1  0   7 :   4     4

  4.Libáň                   2  1  0  1  0   7 :   5     4

  5.Žlunice                2  1  0  1  0   4 :   3     4

  6.L.Bělohrad B      2  1  0  0  1   7 :   4     3

  7.Dětenice              2  1  0  0  1   8 :   7     3

  8.Milíčeves             2  1  0  0  1   4 :   4     3

  9.Chomutice          2  1  0  0  1    4 :  2     2

10.Nemyčeves         2  0  1  0  1   5 :   7     2

11.Miletín B              2  0  1  0  1   4 :   9     2

12.Valdice                2  0  0  0  2   4 :   8     0

Soutěž muži : Sobotka B-Žeretice 7:2(1:2)Zahradník 4,Kubišta 3-Blažek,

Saganovskyj,rozhodčí Šolc, žluté karty 0:1,50 diváků, Jičíněves-Libuň

4:0(0:0)Ivchyk 2,Angelov,Míšek,rozhodčí Styblík,žluté karty 0:1, 68 di-váků, Češov-Kopidlno B 1:3(0:2)Medlík.Kóre,Pravda,Janáček, rozhodčí

Materna, žluté karty 1:2, 68 diváků, Hořice B-Podhradí 9:2(4:1)Sklenář 5,

Vít,Rozsévač,Michálek,Procházka-Zelinger,Šimánek, rozhodčí Hron, žluté

karty 0:1, 65 diváků.

1.Sobotka B        2  2  0  0  0   12 :   2     6

2.Jičíněves          2  2  0  0  0   12 :   2     6

3.Hořice B           2  1  0  0  1    10 :   4    3

4.Češov               2  1  0  0  1      7 :   3    3

5.Kopidlno B       2  1  0  0  1      3 :   6    3

6.Libuň                 2  1  0  0  1     2 :   5     3

7.Žeretice             2  0  0  0  2     4 :  15    0

8.Podhradí           2  0  0  0  2     2 :  15    0

                                        

Příští kolo – přebor : Lužany-Robousy (sobota 14.00), Chomutice-Milíče-ves, L.Bělohrad B-Žlunice, Nemyčeves-Dětenice (vše sobota 17.00), Valdice-Libáň (neděle 14.00), Železnice B-Miletín B (neděle 17.00),

Soutěž : Sobotka B-Češov (sobota 13.00), Podhradí-Jičíněves, Žeretice-

Libuň (oba sobota 17.00), Kopidlno B-Hořice B (neděle 17.00).

Mladší dorost : Železnice/Robousy-Studenec, Mírová-Libáň(Kopidlno

(oba sobota 14.00),

Starší žáci : Martinice-Přepeře (pátek 17.00), L.Bělohrad/Miletín-Lužany, Sobotka-Chomutice, Železnice/Valdice-Nová Ves, Kopidlno/Libáň-Vysoké (vše sobota 9.30).

                                                                              – Nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu