Okresní sport 21. - 22. ledna 2023

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : Butoves A-Chomutice A 13:5(Hlawatschke ml. 4,5-Kučera

2,5), Libáň A-Hořice B 10:8(Vaníček 4,5-Štěpánek 3,5), Jičín B-Miletín A

9:9(Fejtek 3,5-Hladký 4,5), Radim B-Rovensko A 11:7(Breuer 4,5-Vágen-knecht,Varečka 3), N.Paka C-Jičín C 16:2(Virag.Stoklas,Oravec,Růžek 4,5-obě čtyřhry),

  1.Nová Paka C                          12  10  1     1     153 :  63     33

  2.Jičín B                                    12    9  3     0     132 :   84    33

  3.LBělohrad B                          11   7   3     1     125 :   73     28

  4.Hořice B                                 12  5   2     5     103 :  113     24

  5.Radim B                                 12   5   1    6     114 :  102     23

  6.Chomutice A                         12   5   1     6       95 :  121    23

  7.Miletín A                                12   4   1     6     102 :  114    22

  8.Butoves A                              12   2   4     5     106 : 110     20

  9.Rovensko A                           12   3  2      7       96 : 120     20

10.Jičín C                                    11   3   1     7       74 : 124     18

11.Libáň A                                  12   1   2     9       70 :  146    16

2. třída muži : L.Bělohrad C-Libáň B odloženo, Chomutice B-Kopidlno A

12:6(Průša,Kubík 4,5-Procházka 3), Železnice A-Lány A 10:8(Vraštil 3,5-Stuchlík 4,5), N.Paka D-Žlunice A 11:7(Stuchlík 3,5-Šmidrkal 3), Chyjice A-Chlumec C 10:8(J. a T.Doušovi 3-Černý 3,5),

  1.Železnice A                            12   9   2     1     133 :   83     32

  2.Chlumec C                             12   7   4     1     141 :   75     30

  3.Nemyčeves A                        11   6   5     0     116 :   82     28

  4.Kopidlno A                            12   7   0     5     115 : 101     26

  5.Lány A                                   11    4   4    3     105 :   93     23

  6.L.Bělohrad C                         11   3   3     5     101 :   97     21

  7.N.Paka D                                12   4   1     7       98 : 118    21

  8.Chyjice A                               12   2   4     6       95 : 121     20

  9.Chomutice B                         12   3   2     7       89 : 129     20

10.Libáň B                                  11   4   1     6       82 : 116     20

11.Žlunice A                               12   1   2     9       79 : 137     16

3. třída muži : L.Bělohrad D-Popovice A 7:11(Stehlík 3-P.Kazda 4,5), Jičín D-Miletín B 6:12(Hlaváčová,Karták 2-Petr 4,5), Rovensko B-St.Paka C 11:7

(Stuchlík 3,5-Vávra 4,5), Miletín C-Železnice B 7:11(F.Kozák,Hátle,Rais 2-

Švanda 4,5), Hořice C-Butoves B 13:5(Vyskočil 4,5-Jón 3),

  1.Miletín B                                12   9   1     2     137 :    79    31 

  2.Hořice C                                12   8   4     0     131 :    89    30

  3.Popovice A                           12   7   2     4     120 :    96    28

  4.Stará Paka C                         12   5   3     4     108 : 108     25

  5.Železnice B                           12   5   2     5     112 :  104    24

  6.Roškopov A                          11   5   2     4     107 :   91     23

  7.Jičín D                                   12   5   3     4       90 :  126    23

  8.Butoves B                             12   5   0     7     116 :  106    22

  9.Rovensko B                          12   4   2     6     111 : 105     20

10.L.Bělohrad D                        11   2   2     7       79 :  119    17

11.Miletín C                               12   0   1    11      69 :  147    13

4. třída muži : Popovice B-Chyjice B 9:9(D.Valeš 4-Stránský 3), Úbislavice A-N.Paka D 12:6(L.Brendl 4,5-Nožička 3), Nemyčeves B-Rovensko C 18:0 (Trč st., Bílek, Bareš, Hendrych 4,5), Valdice B-Železnice C 15:3(Imlauf,

Jiřiště,Hlava 4,5-Kabela st.,Tominec,Machula 1), N.Bydžov C-L.Bělohrad E 10:8(Haltuf 4,5-Vít,Stehlík 2,5),

  1.Nemyčeves B                        12  12  0     0     167 :   39     36

  2.Úbislavice A                          12    9  2     1     137 :   79     32

  3.Nový Bydžov C                     12    9  1     2     133 :   83     31

  4.Popovice B                            12    5  2    5      100 : 116     24

  5.L.Bělohrad E                          11   8   0    3      133 :  95     29

  6.Chlumec D                             11    5  1     5       90 : 108     22

  7.Valdice B                                12   3   2     7    107 :  109     20

  8.Nová Paka D                          12    4  0     8       97 : 119     20

  9.Rovensko C                           12    3  0     9       79 :  137    18

10.Chyjice B                               12    1  2     9       68 :  148    16

11.Železnice C                            12    0  1   11       49 :  167    13

5. třída muži : L.Bělohrad G-Chomutice C 11:7(Jakub Šulc 4,5-Veselý,Bí-lek 2), Popovice C-Chyjice C, 17:1(J. a V.Kazdovi,Valeš 4,5-Zelinger 1), Žlunice B-Miletín D 7:11(Nechanický 3,5-Kněžourek,Portík,Šotola 1), Sla-tiny A-Nemyčeves C 10:8(Debnár 4,5-Hrdý 3,5), Roškopov B-Sobotka A 10:8(P.Rajm 3,5-Najman 4,5), Kopidlno B-L.Bělohrad F 14:4(Petr 4,5-Vít 2)

  1.Nemyčeves C                        13   11  1    1     103 :   71     36

  2.Kopidlno B                             13    9  1    3     146 :   98     32

  3.Sobotka A                              13    9  1     3     141 :   93     32

  4.Miletín D                                 13    8  2     3     132 : 102     31

  5.Popovice C                            13    6  2     5     125 :  109    27

  6.Roškopov B                           13    6  2     5     124 : 110     27

  7.Slatiny A                                 13   5  2     6      123 : 111    25

  8.L.Bělohrad G                          13   5  2     6     116 : 118     25 

  9.L.Bělohrad F                          13    4  2     7     106 : 128     23

10.Žlunice B                                13    4  2     7     102 : 132     23

11.Chomutice C                          13    1  1   11       87 : 147     16

12.Chyjice C                                13    1  0   12      39 :  195     15

Žactvo U15 : Chlumec-Butoves 3:4(Kycelt 2,5,Vávra 0,5,Kvaček 0-Ondrá-ček 2,Hlawatschke,Frýba 1), Butoves-Roškopov 6:1(Frýba 2,5,Hlawat-schke 2,Rejman 1,Ondráček 0-V.Krejčí 1,J. a P.Krejčí 0), Chlumec-Roš-kopov 6:1(Kycelt 2,5,Vávra 2,Kvaček 1,5-V.Krejčí 1,J. a P.Krejčí 0),Libáň-Kopidlno 5:2(Klár 2,5,Kouřil,Škaloud 1,Horák 0,5), Kopidlno-Miletín 7:0

(Kraj 2,5,Rozsypal 2,Adamec 1,5,Slavík 1-Vaníčková,Lánská, Fof 0), Li-báň-Miletín 7:0(Škaloud 2,5,Klár,Horák 2,Kouřil 0,5-Vaníčková,Lánská,

Fof 0), Hořice-St.Paka 6:1(Chrz 2,5,Sedláčková 2,Palouš 1,5-Dlabola 1,

Kupka,Machek 0),L.Bělohrad-N.Bydžov 4:3(O.Kosina 2,5,Filjač 1,5,V.

Kosina 0, Hořice-L.Bělohrad 4:3(Orct 2,Chrz,Palouš 1-0.Kosina 2,5,Filjač 0,5,V.Kosina 0), N.Bydžov-St.Paka 6:1(Průša 2,5,Komárek 2,Pavelka 1,5-

Dlabola 1,Machek,Kupka 0),Hořice-N.Bydžov 4:3(Průša 2,5,Pavelka 1,5,

Komárek 0-Prct 2,Chrz 1,Sedláčková 0)

  1.Butoves                               9  9  0  0    48 :   1     27

  2.Nový Bydžov                       9  7  0  2    41 :  22    23

  3.Hořice                                  9  7  0  2    42 :  21    23 

  4.Chlumec                              9  6  0  3    41 :  22    21

  5.L.Bělohrad                          9  5  0  4    38 :  25    19

  6.Libáň                                    9  4  0  5    37 :  26    17

  7.Kopidlno                              9  3  0  6    26 :  37    15

  8.Roškopov                            9  2  0  7    25 :  38    13

  9.Stará Paka                           9  2  0  7    16 :  47    13

10.Miletín                                  9  0  0  9      1 :  62      9

Příští kolo – 28.a 29.1.2023 – 1. třída muži : L.Bělohrad B-N.Paka C, Jičín C-Radim B, Rovensko A-Jičín B, Miletín A-Libáň A, Hořice B-Butoves A,

2. třída muži : Libáň B-Chyjice A, Chlumec C-Miletín D, Nemyčeves A-

Železnice A, Lány A-Chomutice B, Kopidlno A-L.Bělohrad C, 3. třída

muži : Popovice A-Hořice C, Butoves A-Miletín C, Železnice B-Rovensko

B, St.Paka C-Jičín D, Roškopov A-L.Bělohrad D, 4. třída muži : L.Bělo-

hrad E-Valdice B, Železnice C-Nemyčeves B, Rovensko C-Úbislavice A,

N.Paka E-Popovice B, Chyjice B-Chlumec C, 5. třída muži : Chomutice C-

Kopidlno B, L.Bělohrad F-Roškopov B, Sobotka A-Slatiny A, Nemyčeves

C-Žlunice B, Miletín D-Popovice B, Chyjice C-L.Bělohrad G.

OP dorost U19 – skupina A : Chomutice-Butoves A, Butoves A-Chyjice,

Chomutice-Chyjice, Nemyčeves-Popovice, Popovice-N.Bydžov, Nemyče-ves-N.Bydžov, Butoves B-Libáň, Libáň-Žlunice, Butoves B-Žlunice.

skupina B : Železnice-Roškopov A, Roškopov A-L.Bělohrad, L.Bělohrad-Železnice, Roškopov C-Jičín, Jičín-Lány, Roškopov C-

Lány, Valdice-N.Paka, N.Paka-Roškopov B, Valdice-Roškopov B

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 21. - 22. ledna 2023

STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Butoves A-Chomutice A 13:5(Hlawatschke ml. 4,5-Kučera 2,5), Libáň A-Hořice B 10:8(Vaníček 4,5-Štěpánek 3,5), Jičín B-Miletín A 9:9(Fejtek 3,5…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2022 OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2022 str.    3  Miroslav Jansta: Každá krize znamená také novou příležitost …

více »

Vyúčtování Výzvy Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzvy PROVOZ A ÚDRŽBA 2022. Informace přímo u dané Výzvy: PROVOZ A ÚDRŽBA 2022…

více »

Vyúčtování Můj klub 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzev  Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo. Informace přímo u daných Výzev:…

více »

Okresní sport 14 - 15. 1. 2023

STOLNÍ TENIS První kolo odvetné části soutěží družstev v okrese Jičín – 1. třída muži : Chomutice A-L.Bělohrad B 7:11(P.Průša 3,5-J.Šulc 3,5), Rovensko A-N.Paka C 6:12…

více »

Provoz a údržba - stanovení nového poměru snížení výše dotace rok 2022

  Národní sportovní agentura vydala Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022.   Součet celkové výše dotací všech…

více »
všechny novinky

Menu