Okresní sport - 4. - 5. února 2023

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : Hořice B-Chomutice A 13:5(Vyskočil,Štěpánek 4,5-Tona-

Rová 2),  Butoves A-Miletín A 11:7(Hlawatschke ml. 4,5-Hladký 3,5),

Libáň A-Rovensko A 6:12(Vaníček 3-Vágenknecht  4,5), Jičín B-Jičín C 16:2(Doule,Fejtek 4,5-M.Novotný 1,5), Radim B-L.Bělohrad B 9:9

(Myšík,Stříbrný 3,5-J. A M.Šulcovi 3,5)

  1.Jičín B                                  14  10   4      0    157 :    95     38

  2.Nová Paka C                        13  10   1      2    161 :    73     34

  3.L.Bělohrad B                       13    8   4      1    144 :    90     33

  4.Hořice B                               14   7   2       5    129 :  123     30

  5.Radim B                               14   6    2      6    134 :  118     28

  6.Rovensko A                         14   4    3      7    117 :  135     25

  7.Butoves A                            14   3    4      7    122 :  130     24

  8.Miletín A                               14   4    2      8    117 :  135     24

  9.Chomutice A                        13   5    1      7    100 :  134     24

10.Libáň A                                 14   2    2    10      86 :  166     20

11.Jičín C                                   13   3   1      9      83 :  151     20

2.třída muži: Kopidlno A-Libáň B 8:10(Masák 3-Matlas 3,5), L.Bělohrad C-Lány A 13.5(Petřivý st.4,5-D.Vokrouhlecký 2), Chomutice B-Nemyčeves A 3:15(Kubík 2-T,Trč,Stránský 4,5),Železnice A-Žlunice A 11:7(Kabela 3,5

-Šmidrkal 4,5),N.Paka D-Chyjice A 12:6(Morávek 4-J.Šolc 2,5),

  1.Železnice A                          14  11  2      1     155 :   87      38

  2.Chlumec C                           13   8   4      1     155 :   79      33

  3.Nemyčeves A                      13   7   5      1     138 :   96      32

  4.Kopidlno A                           14   7   0     7      131 : 121     28

  5.L.Bělohrad C                       13   5   3      5      124 : 110     27

  6.Lány A                                 13   5   4       4     120 :  114     27

  7.Libáň B                                13   6   1       6     102 :  132     26

  8.Nová Paka D                       14   5   1       8     114 :  138     25

  9.Chyjice A                             14   2   4       8     109 :  143    22 

10.Chomutice B                       14   3   2       9       98 :  154    22

11.Žlunice A                             13   1   2     10       86 : 148     17

3.třída muži : Roškopov A-Popovice A 12:6(Jan Krejčí,Kočandrle 4,5-J. a V.Kazdovi,Valeš 2), L.Bělohrad D-Miletín B 12:6(O.Kosina 4,5-Černík 2,5), Jičín D-Železnice B 6:12(Zikmund 3-Švanda 4,5), Rovensko B-Butoves B 10:8(Ježek 4-Hlawatschke st.,Jón,Žďárský 2,5), Miletín C-Hořice C 8:10(F.

Kozák,Rais 2,5-Vaskočil,D.Hovad 4,5) ,

  1.Hořice C                               14  10   4     0      147 :  105     36

  2.Miletín B                               13    9   1     3     143 :    91     32

  3.Popovice A                           14   7   2     5      134 : 118      30

  4.Roškopov A                         13   7   2     4      132 : 102      29

  5.Rovensko B                          14  6   2     6      134 : 118      28

  6.Železnice B                           14  6   2     6      129 : 123      28

  7.Stará Paka C                        13   6   3     4      119 : 115      28

  8.Butoves B                            14   6   0     8      131 : 121      26

  9.Jičín D                                  14   4   3     7      103 : 149      25

10.L.Bělohrad D                        13  3   2     8        96 : 138      21 

11.Miletín C                               14   0   1  13        82 : 170      15

4.třída muži : Chlumec D-N.Paka E 7:11(Jeřábek 3-Erlebach 4,5),  Popo-vice B-Rovensko C 14:4(Novotný 4,5-Borovička 2), Úbislavice A-Želez-nice C 16:2(R. a L.Vítovi 4,5-Tominec 2), Nemyčeves B-L.Bělohrad E 13:5(Bílek 4,5-Jungling 2), Valdice B-N.Bydžov C 7:11(Bilanský 2,5-Haltuf,Kynčl 4),

  1.Nemyčeves B                       14  14  0     0      205 :   47      42

  2.Úbislavice A                         14  11  2     1      167 :   85      38

  3.Nový Bydžov C                    13  10  1     2      144 :   90      34

  4.L.Bělohrad E                        13    9  0     4      148 :   86      31

  5.Popovice B                          14    6  2     6       119 : 133     28

  6.Nová Paka E                        14    6  0     8      120 :  132     26   

  7.Chlumec D                           13    6  1     6      109 :  135     26

  8.Valdice C                              14    3  3     8      122 : 130      22

  9.Rovensko C                         14    3  0    11        88 : 164     20

10.Chyjice B                              13    1  2   10        74 : 160      17

11.Železnice C                          14    0  1    13        54 : 198      15

5.třída muži : Chyjice C-Chomutice B 7:11(Šolcová 3-Veselý,Flégr 3,5), L.Bělohrad G-Miletín A 10:8(Jakub Šulc 4,5-Šotola 3), Popovice C-Nemy-čeves C, Žlunice B-Sobotka A 4:14 (Macura 2,5-Zahradník,Fejfar 4,5), Slatiny A-L.Bělohrad F 15:3(Svobodová Martínek,Debnár 4,5-Vítová,

Krausová,Bryknar 1), Roškopov B-Kopidlno B 9:9(M. a P.Rajmovi 3,5-Masák 4,5).

  1.Nemyčeves C                     15  13  1     1       190 :  80      42     

  2.Sobotka A                           15  11  1     3      167 : 103      38

  3.Kopidlno B                          15  10  2     3      168 : 102      37

  4.Miletín D                              15    8  2     5      145 : 125      33

  5.Popovice C                         15    7  2     6       143 : 127      31

  6.Roškopov B                        15    6  3     6      140 : 130      31

  7.L.Bělohrad G                      15    7  2     6       141 : 129      31

  8.Slatiny A                             15     6  2     7      144 : 126      29

  9.L.Bělohrad F                       15    5  2     8      120 :  150     27

10.Žlunice B                             15    4  2     9      110 : 160      25

11.Chomutice C                       15    2  1   13      103 :  167     20

12.Chyjice C                             15    1  0   14        49 :  221     17

Příští kolo – 1.třída muži :  Chomutice A-N.Paka C, L.Bělohrad B-Jičín B,

Jičín C-Libáň A, Rovensko A-Butoves A, Miletín A-Hořice B, 2.třída muži :

Libáň B-N.Paka D, Chlumec C-Železnice A, Žlunice A-Chomutice B, Ne-myčeves A-L.Bělohrad C, Lány A-Kopidlno A, 3.třída muži : Popovice A-

Miletín B, Hořice C-Rovensko B, Butoves B-Jičín D, St.Paka C-L.Bělohrad

D, Miletín C-Roškopov A, 4.třída muži : N.Bydžov C-Nemyčeves B, L.Bě-lohrad E-Úbislavice A, Železnice C-Popovice B, Rovensko C-Chlumec D,

N.Paka E-Chyjice B, 5.třída muži : Chomutice C-Roškopov B, Kopidlno B-

Slatiny A, L.Bělohrad F-Žlunice A, Sobotka A-Popovice C, Nemyčeves C-

L.Bělohrad G, Miletín D-Chyjice C.

Dorost U19-skupina A : Nemyčeves-Butoves A, Butoves A-Libáň, Nemy-čeves-Libáň (turnaj v Nemyčevsi), Chomutice-N.Bydžov, N.Bydžov-Buto-ves B, Chomutice-Butoves B (turnaj v Chomuticích), Popovice-Chyjice,

Chyjice-Žlunice, Popovice-Žlunice (turnaj v Popovicích), dorost U-19-

skupina B : Nová Paka-Roškopov A, Roškopov A-Jičín, Nová Paka-Jičín

(turnaj v Nové Pace), Roškopov B-Lány, Lány-Železnice, Roškopov B-

Železnice (turnaj v Roškopově), L.Bělohrad-Roškopov C, Roškopov C-Valdice, L.Bělohrad-Valdice (turnaj v L.Bělohradě)

  • nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu