Okresní fotbal - 13. a 14. 8. 2022

Přebor muži : Valdice-Žlunice 2:3(2:2) Ramšák, Linek-Gorel, Portyš, Fiala,

rozhodčí Šolc, žluté karty 3:1, 50 diváků, Nemyčeves-Robousy 2:2(2:0),

penalty 7:6, Bandurka,Havlík-Douša,Hanuš, rozhodčí Kučera, žluté karty

3:2, 55 diváků, L.Bělohrad B-Chomutice 6:2(4:0) Pour 2,Kracík,Nezbeda,

Balcar,Kulhánek-Kloutvor,Zumer, bez karet, 120 diváků, Lužany-Milíčeves

3:2(1:2)Kracík 2,Berger-Roman,Svoboda, rozhodčí Styblík, žluté karty 2:5,

85 diváků, Miletín B-Libáň 2:2(1:0), penalty 5:3, Kulhánek,Hasni-Čáp 2,

rozhodčí Materna, vyloučen domácí Hátle, žluté karty 4:2, 60 diváků, Že-leznice B-Dětenice 5:1(0:1) Stehlík 3,Barták 2-Huziuk, rozhodčí Šamko, žluté karty 1:2, 44 diváků

  1.L.Bělohrad B            1  1  0  0  0    6 : 2      3

  2.Železnice B               1  1  0  0  0    5 : 1      3

  3.Žlunice                      1  1  0  0  0    3 : 2      3

  4.Lužany                      1  1  0  0  0    3 : 2      3

  5.Nemyčeves               1  0  1  0  0    2 : 2      2

  6.Miletín B                    1  0  1  0  0    2 : 2      2

  7.Libáň                         1  0  0  1  0    2 : 2      1

  8.Robousy                   1  0  0  1  0    2 : 2      1

  9.Valdice                      1  0  0  0  1    2 : 3      0

10.Milíčeves                   1  0  0  0  1    2 : 3      0

11.Chomutice                 1  0  0  0  1   2 : 6      0

12.Dětenice                     1  0  0  0  1   1 : 5      0

Soutěž muži : Podhradí-Češov 0:6(0:4)Ouhrabka 3,Pikeš 2,Stolín, rozhod-

čí Schlesinger, bez karet, 50 diváků, Libuň-Hořice B 2:1(1:0) Reinberger,

Plíšek-Vávra,rozhodčí Vedral, žluté karty 2:3, vyloučen hostující Černý, 50

diváků, Žeretice-Jičíněves 2:8(1:4)Szkibik 2-Míšek,Angelov 3,Zedek,Petr,

rozhodčí Zelinger, žluté karty 1:2, 50 diváků, Kopidlno B-Sobotka B 0:5(0:0)

Kunst,Zahradník 2,Halbych,rozhodčí Vích, žluté karty 2:2, 135 diváků

1.Jičíněves                      1  1  0  0  0    8 : 2     3

2.Češov                           1  1  0  0  0    6 : 0     3

3.Sobotka B                    1  1  0  0  0    5 : 0     3

4.Libuň                            1  1  0  0  0    2 :  1    3

5.Hořice B                       1  0  0  0  1    1 :  2    0

6.Kopidlno B                   1  0  0  0  1    0 :  5    0

7.Žeretice                        1  0  0  0  1    2 :  8    0

8.Podhradí                      1  0  0  0  1    0 :  6    0

Příští kolo – přebor : Robousy-Valdice (sobota 14.00), Žeretice-Lužany,

Libáň-Nemyčeves (oba sobota 17.00), Milíčeves-L.Bělohrad B, Chomutice

-Železnice B, Dětenice-Miletín B (vše neděle 17.00), soutěž : Sobotka B-

Žeretice (sobota 10.00), Jičíněves-Libuň, Češov-Kopidlno B, Hořice B-

Podhradí (vše sobota 17.00).                                        – Nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »

Výsledky 14.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  15.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-Butoves A 18:0(Vzorek,Polák,Štěpánek,Pozler 4,5), Chomutice A-L.Bělohrad B 8:10…

více »
všechny novinky

Menu