Okresní sport 10. - 11. 6. 2023

FOTBAL

Přebor muži : Dětenice-Železnice B 5:2(4:0)Kudrlička 4,Novotný-Repka,

Stehlík, rozhodčí Novotný, bez karet, 50 diváků, Robousy-Nemyčeves

4:4(1:1), penalty 4:3, rozhodčí Hron,Šebek,Sklenář,Hanuš,V.Kazda-Pech

2.Zezulka,Bandurka, bez karet, 50 diváků, Chomutice-L.Bělohrad B 2:3

(1:0)Šubrt,Zummer-Kulhánek 2,Nezbeda, rozhodčí Styblík,žluté karty 0:1,

97 diváků, Žlunice-Valdice 4:3(1:2)P. a J.Caltovi,Kroupa,Horák-Kubíček 3,rozhodčí Hron,žluté karty 0:1,70 diváků,Libáň-Miletín B 0:3(0:1)Machač-

ka 2,Krátký,rozhodčí Špáta,vyloučen domácí Stojka, žluté karty 2:4,60

diváků,Milíčeves-Lužany 3:0(1:0)Rajniš,Svoboda,Fejfar,rozhodčí Novot-

ný, bez karet, 50 diváků.

Konečná tabulka :

  1.Robousy              22  16  2  1    3    86 :  47      53

  2.L.Bělohrad B       22  15  2  0    5    82 :  38      49

  3.Žlunice                 22  14  0  4    4    44 :  29      46

  4.Milíčeves             22  11  3  3    5    49 :  33      42

  5.Lužany                 22  10  3  0    9    58 :  55      36

  6.Libáň                    22    7  3  3    9    39 :  59      30

  7.Železnice B          22    6  2  5    9    58 :  55      27

  8.Miletín B               22    8  1  1  12    52 :  55      27

  9.Dětenice               22    7  1  1  13    45 :  64      24

10.Nemyčeves          22    6  2  2  12    37 :  69      24

11.Valdice                 22    7  0  1  14    41 :  59      22

12.Chomutice           22    4  2  0  16    28 :  63      16

Soutěž muži : Jičíněves-Sobotka B 9:0(4:0)Mlejnek 3,Svorník,Zedek 2,

Vojtíšek,Chalupa,bez karet,rozhodčí Dušek,100 diváků, Hořice B-Žeretice,

4:2(2:1)Ernst 2,Michálek,Šeda-Szkibik 2,rozhodčí Styblík, žluté karty 2:1,

vyloučen hostující Blažek, 80 diváků,  Kopidlno B-Libuň 6:1(2:0)Klaban,

Kovář 2,Valnoha,Nemčanský-Jirásko,rozhodčí Schlesinger,žluté karty 1:1,125 diváků, Češov-Podhradí 1:7(0:2)Strnad-Ramšák 3,Dobiáš,M.

Klein,Martínek,Zelinger,rozhodčí Styblík, bez karet,50 diváků, dohrávka Kopidlno B-Češov 7:3(2:3)Pravda 3,Bernard,Fejfar,Kóre,Schlesinger-

Cína 2,Bajza, rozhodčí Zelinger, bez karet, 43 diváků.

Konečná tabulka (započítány výsledky ze základní části ) :

1.Jičíněves                 7  5  0  2  0    77 :  17     52

2.Sobotka B               7  4  0  0  3    81 :  56     45

3.Kopidlno B              7  4  0  0  3    78 :  55     45

4.Hořice B                  7  3  1  0  3    73 :  41     31

5.Libuň                       7  4  0  0  3    39 :  54     22

6.Žeretice                   7  1  3  0  3    42 :  91     22

7.Podhradí                 7  3  0  0  4    45 :  82     18

8.Češov                      7  0  0  0  7    25 :  65     17

Přebor dorost : Jičíněves-Libáň/Kopidlno 1:7(1:2)Horváth-Nemčamský 4,

Kosina,Horák,Novotný, Mírová-Studenec  2:6(1:4)Kůtek 2-Mečíř 2,Hauser,

Ježek,Huřťák,Berman, kontumace Libáň/Kopidlno-Mírová 3:0.

1.Železnice/Robousy   16 13  1  1   1      82 :  13     42

2.Studenec                    16 11  1  1   3     77 :  27     36

3.Libáň/Kopidlno         16   9  0  0    7     60 :   52     27

4.Mírová                        15   3  0  0  12     34 :   83       9

5.Jičíněves                   15   1  0  0  14     10 :   88       3

Přebor žáci : dohrávka Sobotka-Košťálov 4:1(2:0)Doležal,Hampl 2-Bube-ník a 4:2(2:0)Doležal 2,Pavlíček,Hampl-Buček 2), Přepeře-Kopidlno/Libáň

0:1(0:0)Kouřil a 1:3(0:0)Hlava-D.Kejzral,Rozsypal,Horák, Chomutice-Ro-bousy 1:4(0:0)Myška-J.Kazda,Holeček,Višňar,Vachek a 1:7(1:4)Myška-V.

Kazda,Bouchal 3,Vachek, Vysoké-Sobotka 0:3(0:1)Elebrant 2,Hampl a 0:11(0:6)Doležal,Hampl 3,Rejzek 2,Pavlíček,Heršálek,Bázler, Nová Ves-L.Bělohrad/Miletín 5:0(2:0)Ježek 3,Svoboda,Kracík a 5:0(1:0)Svoboda 3,

Zikmud,Fiala, Košťálov-Železnice/Valdice 1:0(0:0)Šalda a 3:4(1:1)Košťál

3-Neděla 3,Jerie, Martinice-Hořice 10:2(3:1)Novotný 4,Horáček,Brož,Ka-

sanický 2 a 6:0(3:0)David a Dalibor Horáčkovi,J.Fejkl,Hnik,Brož,Novotný, předehrávka Robousy-Lužany 2:2(2:1)penalty 3:2,Etrych,Vaněk-Lufínek,

Mach a 5:2(3:0)J.Kazda 2,V.Kazda,Va-něk,Višňar-Mach,vlastní., kontuma-ce zápasu Nová Ves-Železnice/Valdice 0:3 a 0:3.

  1.Robousy                        48  40  0  1     2    223 :    67    131

  2.Sobotka                         46  34  1   4    7    160 :    59    108

  3.Kopidlno/Libáň             46  29  5   3    9    130 :    57    100 

  4.Lužany                           46  21  5   6  16    100 :   63       79

  5.Martinice                        46  21  4   3  18    141 :   92       74

  6.Železnice/Valdice          44  21  1   7  15    109 :   69      72

  7.Chomutice                     46  17  7   5  17    129 : 115       70

  8.Přepeře                          46  21  1   1   22   108 :    92      68

  9.Košťálov                        46  16  4   3   23     91 : 118       59

10.Hořice                            46  16  4    1   25     75 : 113       57

11.Nová Ves                       46  14   0   5   27     73 : 102       47

12.L.Bělohrad/Miletín        46    8   3   2   33     73 :  150      32

13.Vysoké                           46    1  0   0   45      13 :  328        4       

Starší přípravky : Robousy A-Robousy B 3:1, Dubčenko,Popek,T.Hor-váth-Huf, Robousy B-Jičín A 2:1 Svobodová,Erlebach-Vích, Robousy A-Miletín 1:1 Dubchenko-Dubenecký, Robousy B-Libáň 3:3 Popek,O.Kli-meš,Erlebach-Vaněk 2,Šoltys, Robousy B-L.Bělohrad 2:6 Huf,Karban-

Matouš,Janák 3,Stehlíková,Čížek, Robousy A-Jičín A 7:4 Steklý 3,Dub-čenko,T.Popek-Kořínek 2,Pelc,Plecháč, Robousy A-Libáň 1:1 Dubčenko-

Mucha, L.Bělohrad-Miletín 1:1 Kundrát-Dobiáš, Robousy A-L.Bělohrad

0:6 Janák ,Čéžek 2,Matouš,Khun, Robousy B-Miletín 2:2 Erlebach,Huf-

Dubenecký,Novák, Jičín A-Jičín B 0:0, Libáň-L.Bělohrad 0:1 Čížek Jičín B-Libáň 0:3 Aubrecht,Vaněk,Martinec, L.Bělohrad-Jičín B 1:0 Kundrát, Jičín A-Miletín 1:4 Pomazal-Novák 2,Poláček,Jungting, Miletín-Libáň,

2:4 Dubenecký,Novák-Vaněk,Aubrecht 2 ,Jičín B-Robousy B 2:7 Bálik,

Hladík-Erlebach 5,Šatra,Klimeš Jičín A-Libáň 1:3 Pomazal-Aubrecht 2,

Martinec, Miletín-Jičín B 4:1 Dubenecký 3,Poláček-Bálik, L.Bělohrad-Jičín A 2:0 Čížek,Janák, Robousy A-Jičín B 5:0 Dubčenko,Horváth 3,T.Popek,

Mladší přípravky :

L.Bělohrad B-Robousy 2:3,Kopidlno-Nová/St.Paka B 0:4, Hořice B-Mile-tín 0:4, Jičíněves-Jičín A 2:2,Hořice A-L.Bělohrad B 1:2, Železnice-Jičín

B 3:1, Hořice B-L.Bělohrad A 1:1, Libuň-Nová/St.Paka A 1:4, Nová/St.Pa-ka B-Železnice 1:5, Robousy-Kopidlno 3:1, Jičín A-Libuň 3:0, Miletín-Ji-číněves 0:4, Hořice A-Kopidlno 0:0, Jičín B-Nová/St.Paka B 0:1, Nová/St.

Paka A-Jičín A 2:2, Jičíněves-L.Bělohrad A 3:0, Železnice-Robousy 1:2,

L.Bělohrad B-Kopidlno 1:2, Hořice B-Jičíněves 0:3, Libuň-Miletín 1:4,

Hořice A-Železnice 1:1, Robousy-Jičín B 4:1, Miletín-Nová/St.Paka 0:4,

L.Bělohrad A-Libuň 0:1, Nová/St.Paka B-Robousy 1:1, Železnice-L.Bě-

lohrad B 2:0, Hořice B-Libuň 1:0, Jičín A-Miletín 4:2,Hořice A-Jičín B

0:1, Kopidlno-Železnice 2:1, Nová/St.Paka A-L.Bělohrad A 5:0, Jičíněves-

Libuň 2:0, Hořice A-Nová/St.Paka B 2:0, L.Bělohrad B-Jičín B 2:0, Hoři-

ce B-Nová/St.Paka A 0:6, L.Bělohrad A-Jičín A 0:5, Hořice A-Robousy 1:3,

Jičín B-Kopidlno 2:2, Miletín-L.Bělohrad A 9:0, Nová/St.Paka A-Jičíněves

3:2, Nová/St.Paka B-L.Bělohrad B 1:1, Hořice B-Jičín A 0:3,

VOLEJBAL :

Muži + mixy : Radim-Jičín Y 3:1. Hořice B-N.Paka a TJ Jičín-N.Bydžov

odloženo.

1.TJ Jičín                     9  6  1  2  0    25 :  11     32

2.Jičín Y                     10  6  1  2  1    26 :  15     22

3.Radim                      10  5  2  1  2    24 :  15     20

4.Nová Paka                 9  3  1  0  5    14 :  18     11

5.Nový Bydžov             9  3  0  0  6    12 :  20       9

6.Hořice                        9  0  0  0  9       5 :  27      0     

Ženy : N.Paka-Dřevěnice B 3:1, Radim C-TJ Jičín a L.Bělohrad-Radim B

odloženo, dohrávka L.Bělohrad-Dřevěnice B 3:1.

1.TJ Jičín                      9  7  2  0  0     27 :    5     25

2.Radim B                     8  4  2  1  2     21 :  11     17

3.Nová Paka                 9  4  0  2  3     17  :  17     14

4.L.Bělohrad                 9  4  0  1  4     15 :  18     13

5.Radim C                     7  2  0  0  5       9 :  16       6

6.Dřevěnice B             10  1  0  0  9       5 :  27       3

Příští víkend má FOTBAL na programu pouze několik dohrávek – dorost : Jičíně-ves-Mírová, Starší žáci – Martinice-Železnice/Valdice, Sobotka-Nová Ves, L.Bělohrad/Miletín-Chomutice, Železnice/Valdice-Vysoké, Hořice-Přepeře, Kopidlno/Libáň-Košťálov

 VOLEJBAL

Volejbalisté v okrese mají na pořadu závěrečná kola a dohrávky – muži :

Hořice B-N.Paka, Radim-Jičín Y, TJ Jičín-N.Bydžov, ženy Radim C-Jičín,

L.Bělohrad.Radim B.           

                                     

                                                                                                       – nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »

Výsledky 14.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  15.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-Butoves A 18:0(Vzorek,Polák,Štěpánek,Pozler 4,5), Chomutice A-L.Bělohrad B 8:10…

více »
všechny novinky

Menu