Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub

(oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA

Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr (Popovice), KUZMA Dominik (St.

Paka), 9.-16.TÁZLER Jakub (Radim), ORAVEC Jakub, KADAVÝ Šimon,

GROF Lukáš, STUCHLÍK Jiří, VIRAG Miroslav (všichni Nová Paka), BUDINA Martin (St.Paka), HLAWATSCHKE Aleš (Butoves).

útěcha : 17.ČERNÝ Vít (Chlumec), 18.KUČERA Ondřej (Chomutice), 19.

KONŮPEK Ladislav st. (Butoves), 20.TYRYCHTR Milan, 21.-24.BROŽEK

Tomáš, TICHÝ Jakub (všichni Rovensko), FEJFAR Zdeněk (L.Bělohrad),

KONŮPEK Ladislav ml. (Butoves), 25.-32. STŘÍBRNÝ Karel (Radim),

FLÉGR Vladimír, SEDLÁČEK Tomáš (oba Chomutice), LEDEN Michal

(Chlumec), KOSINA Ondřej, HOZA Roman (oba L.Bělohrad), NECHANIC-KÝ Pavel (Žlunice), HLAWATSCHKE Alfréd (Butoves), 33.-38. VYDRA

Roman, KNAP Jan (oba Nová Paka), ONDRÁČEK Jonáš, FRÝBA Josef,

HAVELKA Adam (oba Butoves), MACEK David (Nemyčeves).

Do útěchy nenastoupili : 39.-41. GEBAUER Jiří (Valdice), MILICKÝ Tomáš

(Nová Paka), ZIKMUND Zbyněk (Jičín)

Čtyřhra : 1.KAZDA Vojtěch-FEJFAR Jakub, 2.KNAP Lukáš-ŠMIDRKAL Jan, 3.-4.ORAVEC Jakub-GROF Lukáš (všichni Nová Paka), KOHOUT Pavel-TÁZLER Jakub (Radim), 5.-8.KADAVÝ Šimon-VIRAG Miroslav

(Nová Paka), GEBAUER Jiří-JIRÁSEK Martin (Valdice), BUDINA Martin-

KUZMA Dominik (St.Paka), KUČERA Ondřej-FEJFAR Zdeněk (Chomutice-

L.Bělohrad), 9.-16.BROŽEK Tomáš-TICHÝ Jakub (Rovensko), STUCHLÍK

Jiří-STŘÍBRNÝ Karel (Nová Paka-Radim), KAZDA Petr-HAVELKA Adam

(Popovice-Butoves), NECHANICKÝ Pavel-MACEK David (Žlunice-Nemy-čeves), ČERNÝ Vít-LEDEN Michal (Chlumec), HOZA Roman-KOSINA On-dřej (L.Bělohrad), HLAWATSCHKE Alfréd-HLAWATSCHKE Aleš, KONŮ-PEK Ladislav st. a ml. (všichni Butoves), 17.-19.ONDRÁČEK Jakub-FRÝ-BA Josef (Butoves), KNAP Jan-VYDRA Roman (Nová Paka), SEDLÁČEK

Jakub-FLÉGR Vladimír (Chomutice).

                                                                                             Václav Nidrle                                      

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu