Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub

(oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA

Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr (Popovice), KUZMA Dominik (St.

Paka), 9.-16.TÁZLER Jakub (Radim), ORAVEC Jakub, KADAVÝ Šimon,

GROF Lukáš, STUCHLÍK Jiří, VIRAG Miroslav (všichni Nová Paka), BUDINA Martin (St.Paka), HLAWATSCHKE Aleš (Butoves).

útěcha : 17.ČERNÝ Vít (Chlumec), 18.KUČERA Ondřej (Chomutice), 19.

KONŮPEK Ladislav st. (Butoves), 20.TYRYCHTR Milan, 21.-24.BROŽEK

Tomáš, TICHÝ Jakub (všichni Rovensko), FEJFAR Zdeněk (L.Bělohrad),

KONŮPEK Ladislav ml. (Butoves), 25.-32. STŘÍBRNÝ Karel (Radim),

FLÉGR Vladimír, SEDLÁČEK Tomáš (oba Chomutice), LEDEN Michal

(Chlumec), KOSINA Ondřej, HOZA Roman (oba L.Bělohrad), NECHANIC-KÝ Pavel (Žlunice), HLAWATSCHKE Alfréd (Butoves), 33.-38. VYDRA

Roman, KNAP Jan (oba Nová Paka), ONDRÁČEK Jonáš, FRÝBA Josef,

HAVELKA Adam (oba Butoves), MACEK David (Nemyčeves).

Do útěchy nenastoupili : 39.-41. GEBAUER Jiří (Valdice), MILICKÝ Tomáš

(Nová Paka), ZIKMUND Zbyněk (Jičín)

Čtyřhra : 1.KAZDA Vojtěch-FEJFAR Jakub, 2.KNAP Lukáš-ŠMIDRKAL Jan, 3.-4.ORAVEC Jakub-GROF Lukáš (všichni Nová Paka), KOHOUT Pavel-TÁZLER Jakub (Radim), 5.-8.KADAVÝ Šimon-VIRAG Miroslav

(Nová Paka), GEBAUER Jiří-JIRÁSEK Martin (Valdice), BUDINA Martin-

KUZMA Dominik (St.Paka), KUČERA Ondřej-FEJFAR Zdeněk (Chomutice-

L.Bělohrad), 9.-16.BROŽEK Tomáš-TICHÝ Jakub (Rovensko), STUCHLÍK

Jiří-STŘÍBRNÝ Karel (Nová Paka-Radim), KAZDA Petr-HAVELKA Adam

(Popovice-Butoves), NECHANICKÝ Pavel-MACEK David (Žlunice-Nemy-čeves), ČERNÝ Vít-LEDEN Michal (Chlumec), HOZA Roman-KOSINA On-dřej (L.Bělohrad), HLAWATSCHKE Alfréd-HLAWATSCHKE Aleš, KONŮ-PEK Ladislav st. a ml. (všichni Butoves), 17.-19.ONDRÁČEK Jakub-FRÝ-BA Josef (Butoves), KNAP Jan-VYDRA Roman (Nová Paka), SEDLÁČEK

Jakub-FLÉGR Vladimír (Chomutice).

                                                                                             Václav Nidrle                                      

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu