Okresní sport - 18. - 19. 3. 2023

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : Jičín C-Chomutice A 2:16(čtyřhry-Tonarová,Dürschmied,

Kučera,J.Průša 4), Rovensko A-L.Bělohrad B 6:12(Vágenknecht 2,5-Jan

Šulc 4,5), Hořice B-N.Paka C 18:0(Zemánek,Vyskočil,Štěpánek,Pozler 4,5), Butoves A-Radim B 8:10(Hlawatschke ml. 4-Stříbrný,Myšík 3,5), Libáň A-Jičín B 2:16(čtyřhry-Pavel Harcuba,Rejha,Doule,Fejtek st. 4),

  1.Jičín B                           19   15  4    0      223 :  119      53

  2.L.Bělohrad B                 19  12   5    2     213 :  129      48

  3.Nová Paka C                 19   12   2    5     209 :  133      45

  4.Hořice B                        19     9   5    5     186 :  156      42

  5.Radim A                        19   10   2    7     184 :  158      41

  6.Rovensko A                  20    7   5     8     176 :  184      39

  7.Miletín A                        19    6   2   11     158 :  184      33

  8.Chomutice A                 19    6   2   11     146 :  196      33

  9.Butoves A                     19    4   5   10     162 :  180      32

10.Jičín C                           19    4   2   13     125 :  217      29

11.Libáň A                          19    2   2   15     108 :  234      25

2. třída muži : Žlunice A-Libáň B 13:5(Šmidrkal 4,5-Plíšek 3), Nemyčeves A-Chlumec C 13:5(T.Trč 4,5-Černý 2,5), Lány A-Chyjice A 12:6(Stuchlík

4,5-Olejarčík,T.a J.Doušovi 2), Kopidlno A-N.Paka D 8:10(Proházka,Ma-sák 2,5-Fišar 4), Chomutice B-Železnice A 10:8(Petráček 4-Švanda,Kabela ml. 2,5), dohrávka Chlumec C-Lány A 9:9(Černý 3,5-D.Vokrouhlecký 3,5)

  1.Železnice A                   19   14   2    2       214 :  128      51

  2.Chlumec C                    19   10   5    4       204 :  138      44

  3.Lány A                           19   10  5     4       191 :  151     44

  4.Nemyčeves A               19     9   5    5       197 :  145      42

  5.L.Bělohrad C                19   10   3     6      192 :  150      42

  6.Kopidlno A                    20     8   1   11      178 :  182      37

  7.Nová Paka D                 19     7   1   11      154 :  188      34

  8.Chomutice B                 19     6   3   11      149 :  193      33

  9.Libáň B                          19     6   1   12      125 :  217      32

10.Chyjice A                       19     4   4   11      147 :  195      31

11.Žlunice A                       19     4   3   12      139 :  203      30

3.třída muži : Železnice B-Popovice C 9:9(Švanda,Jindra 2,5-J.Kazda,Va-leš 2,5), St.Paka C-Butoves B 13:5(Vávra,Kobrle 4-Jón 3), Miletín B-Hořice C 7:11(Petr 3-Vyskočil 4,5), Roškopov A-Miletín C 10:8(Kosina,Jína 4,5-

Stantejský,Brožek 2,5), L.Bělohrad D-Rovensko B 10:8(Kosina,Jína 4,5-

Stantejský,Brožek 2,5),

  1.Hořice C                        19   14   5     0       209 :   133    52

  2.Miletín B                        19   12   3     4       203 :   139    46

  3.Popovice A                   20   10   4     6       193 :   167    44

  4.Stará Paka C                 19   10   3     6       195 :   157    42

  5.Roškopov A                  19     9   2     8       168 :   174    39

  6.Butoves B                     19     9   1     9       176 :   166    38

  7.Rovensko B                  19     8   2     9       187 :   155    37

  8.Železnice B                   19     6   4     9       164 :   178    35

  9.Jičín D                           19     4   5    10      135 :   205    32

10.L.Bělohrad C                 19    5   2    12       149 :   193    31  

11.Miletín C                        19     2   1    16      121 :   221    24 

4.třída muži : Rovensko C-L.Bělohrad E 1:17(Brožek 1-Stehlík,Václavík,

Hoza 4,5), N.Paka E-N.Bydžov C 5:13(Nožička 1,5-Hrubý,Haltuf 4,5) , Chyjice B-Valdice B 10:8(T.Douša 4,5-Jiřiště 3,5), Chlumec D-Nemyčeves B 2:16(Volejník,Koníček 1-Blažek,Hendrych 4,5), Popovice B-Úbislavice A 11:7(Novotný,Farkaš 3-Morávek 4),

  1.Nemyčeves B                 19  18   0      1     266 :      76     55

  2.Nový Bydžov C              19  16   1      2     214  :   128     52

  3.L.Bělohrad E                  19  15   0      4     223 :    119     49

  4.Úbislavice A                   19  11   2      6     199  :   143     43

  5.Chlumec D                      19    8   1   10      161 :    131    36

  6.Popovice B                     20    7   2   11      158 :    202     36

  7.Valdice B                        19    6   3    10     178  :   164     34

  8.Nová Paka E                   19   7   0    12     157  :    185     33

  9.Chyjice B                        19   4   3    12      123 :   219      33

10.Rovensko C                   19    4   1    14     117 :    225     28

11.Železnice C                    19    1   3    15        94 :   248     24

5.třída muži : Sobotka A-Chomutice C 15:3(Kuchař,Fejfar,Najman 4,5-Flégr,Sedláček,Veselý 1) Nemyčeves C-L.Bělohrad F 10:8(Hrdý 3-Knězá-ček 3,5), Miletín D-Kopidlno B 11:7(Hátle 3,5-Masák 4,5),Chyjice C-Roško-

pov B 6:12(Hoch 4,5-Rajm,Roman 3,5), L.Bělohrad G-Slatiny A 9:9(Jakub

Šulc 3-Svobodová 4), Popovice C-Žlunice 11:7(Jakub Kazda 4,5-Necha-nický 2,5).

  1.Nemyčeves C                 21   18   1    2      268 :  110     58

  2.Sobotka A                       21   17  1     3      249 :  129     56

  3.Kopidlno B                      21  19   3     4      237 :  141     52

  4.Miletín D                          21  12   2     7      207 :  171     47

  5.Roškopov B                    21  11   3     7      205 :  173     46

  6.Popovice C                     21   10   2    9      203 :  175     42

  7.Slatiny A                         21     9  3     9      203 :  175      42

  8.L.Bělohrad G                  21    7   4   10      182 :  196     39

  9.L.Bělohrad F                   21    8   2   11      174 :  203     39

10.Žlunice B                        21     5   2   14      153 :  225     33

11.Chomutice C                  21     2  1    18      138 :  240     26

12.Chyjice C                        21     1  0    20        65 :  313     23

Dorost U19 – 2.kolo play-off, 1.-4. místo v Popovicích : Popovice-Jičín 4:1

(J.Kazda 2,5,Valeš 1,5-Karták 1,Kuba 0),Chomutice-Roškopov A 1:4(Vese-lý 1,Sedláček 0), Popovice-Chomutice 5:0(V.Kazda 2,Valeš,J.Kazda 1,5-Veselý,Sedláček 0), Jičín-Roškopov A 3:2(Kuba 2,5,Karták 0,5,Vinkler 0-

P.Krejčí,Rajm 1), Popovice-Roškopov A 5:0(V.Kazda 2,J. a V.Kazdovi 1,5-

V.Krejčí,P.Krejčí 0), Chomutice-Jičín 1:4(Veselý 1,Sedláček 0-Kuba 2,5,

Karták 1,5,Vinkler 0) 

1.Popovice                 6  5  0  1     25 :    5     16

2.Jičín                         6  5  0  1     21 :    9     16

3.Roškopov A            6  2  0  4     11 :  19     10

4.Chomutice              6  0  0  6       3 :  27       6

5.-8. místo v L.Bělohradě : L.Bělohrad-N.Bydžov 5:0(Šulc 2,5,Bičiště 2,

Kout 0,5-Kmínková,Kalčíková,Šafaříková,Sixta 0), Roškopov C-Butoves

A 0:5(Medlík,Kříž 0-Havelka 2,5,A.Hlawatschke 2,Ondráček 0,5), L.Bělo-hrad-Roškopov C 5:0(Kout 2,5,Bičiště 2,Šulc 0,5-Medlík,Kříž 0), N.Byd-

žov-Butoves A 1:4(Kmínková,Šafaříková 0,5-Ondráček,Havelka 2,A.Hla-

watschke 0), L.Bělohrad-Butoves A 5:0(Šulc 2,5,Kout 1,5,Bičiště 1), Roš-kopov C-N.Bydžov 0:5(Medlík,Kříž 0-Kmínková,Šafaříková 0).

5.L.Bělohrad              6  6  0  0     29 :    1     18

6.Butoves                   6  4  0  2     20 :  10     14

7.Nový Bydžov          6  2  0  4     11 :  19     10

8.Roškopov C            6  0  0  6      0 :   30       0

9.-12.místo v Butovsi : Butoves B-Valdice 5:0(Šviha,Duczynski 2,5-Jirá-

Sek,Štika 0), Libáň-Roškopov B 5:0(Š. a T.Klárovi 2,5-K.Sochorová,Kří-žová 0), Butoves B-Libáň 0:5(Šviha,Duczynski-Š. a T.Klárovi 2,5),Valdice-Roškopov B 0:5(Jirásek,Šviha 0-K.Sochorová,Křížová 2,5), Butoves B-Roškopov B 0:5(Šviha,Duczynski 0-K.Sochorová,Křížová 2,5), Valdice-Libáň 0:5(Jirásek,Štika-Š. a T.Klárovi 2,5).

  9.Libáň                     6  6  0  0    29 :   1      12

10.Roškopov B          6  3  0  3   16 :  14      12

11.Butoves B             6  3  0  3   14 :  16      12

12.Valdice                  6  0  0  6     1 :  29        6

13.-16.místo v Nové Pace : N.Paka-Chyjice 5:0(Řezníček,Celjak 2,L. a M.

Kracíkovi 0,5-Brejchová,Havířová 0,5), Železnice-Žlunice 0:5(Veselý,Da-niš 0-Nechanický,Mázor 2,5), N.Paka-Železnice 4:1(Řezníček 2,M.Kracík 1,

L.Kracík,Celjak 0,5-Veselý 1,Daniš 0), Chyjice-Žlunice 1:4(Brejchová 1,

Havířová 0-Nechanický 2,5,Mázor 1,5) N.Paka-Žlunice 4:1(Celjak 2,5,M.

Kracík 1,5-Nechanický 1,Mázor 0), Železnice-Chyjice 5:0(Daniš,Veselý 2,5-Brejchová,Havířová 0).

13.Nová Paka            6  4  0  2    21 :    9     14

14.Žlunice                 6  4  0  2    17 :  13      14

15.Železnice             6  2  0  4     13 :  17      10

16.Chyjice                6  2  0  4       9 :  21      10

17.-18. místo v Lánech : Lány-Nemyčeves 5:0(Fajfr,Vokrouhlecký 2,5-Bí-

lek,Ágh 0)

17.Nemyčeves           2  1  0  1     5 :  5      4

18.Lány                      2  1  0  1     5 :  5      4

 

Příští kolo – 1.třída muži : Chomutice A-Libáň A, Jičín B-Butoves A,

Radim B-Hořice B, N.Paka C-Miletín A, L.Bělohrad B-Jičín C, 2.třída muži:

Libáň B-Chomutice B, Železnice A-L.Bělohrad C, N.Paka D-Lány A, Chyji-ce A-Nemyčeves A, Chlumec C-Žlunice A, 3.třída muži : Jičín D-L.Bělo-hrad D, Rovensko B-Roškopov A, Miletín C-Miletín B, Hořice B-St.Paka C,

Butoves B-Železnice B, 4.třída muži : Úbislavice A-Chlumec D, Nemyče-ves B-Chyjice B, Valdice B-N.Paka E, N.Bydžov C-Rovensko C, L.Bělo-hrad E-Železnice C, 5.třída muži : Chomutice C-Popovice C, Žlunice B-L.

Bělohrad G, Slatiny A-Chyjice C, Roškopov B-Miletín D, Kopidlno B-Ne-myčeves C, L.Bělohrad F-Sobotka A.

                                                                                                          -nidrle- 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu