Okresní sport - 8. - 9. 4. 2023

Přebor muži : Robousy-Lužany 4:1(2:0)Wedlich,J.Vích,T.Vích,Hanuš-

Berger, rozhodčí Hron, žluté karty 2:0, 50 diváků, Miletín B-Železnice B

4:1(0:0)Kňourek 2,Němeček,Richter-Petr, rozhodčí Styblík, žluté karty

1:0, 40 diváků, Libáň-Valdice 1:0(1:0)Čáp, rozhodčí Novotný, žluté karty

1:2, 50 diváků, Milíčeves-Chomutice 3:1(2:0)Jiří Roman,Militký,Svoboda-

Lemnerk, rozhodčí Soukup, žluté karty 2.1, 60 diváků, Žlunice-L.Bělohrad B 2:0(1:0)Fiala,Fortyš,rozhodčí Pikeš, žluté karty 4:2,51 diváků, Dětenice-Nemyčeves 1:0(0:0)Fiedler, rozhodčí Styblík, žluté karty 2:4, 53 divíků.

  1.Robousy                        13  11  0  1     1    52 :  20     34

  2.Žlunice                           13    9  0  2     2    25 :  13     29

  3.Milíčeves                        12   7  3  0      2   30 :  14      27

  4.L.Bělohrad B                 12    8  0  0     4    45 :  25     24

  5.Libáň                              12    5  2  1     4    25 :  24     20

  6.Lužany                           13    5  2  0     6    27 :  34     19

  7.Nemyčeves                    12    4  1  1     6    25 :  27     15

  8.Železnice B                    13    3  1  4     4    25 :  34     15

  9.Miletín B                         13    4  1  0     8    29 :  38     14

10.Dětenice                         13    4  0  1     8    25 :  37     13

11.Valdice                           13    3  0  1     9    19 :  34      10

12.Chomutice                     12    1  1  0    10   15 :  42       5

Soutěž muži : Žeretice-Češov 1:0(0:0)Linek,rozhodčí Nečásek, žluté karty

4:1,70 diváků, Kopidlno B-Jičíněves 3:2(2:1)Pravda,Dyčenko,Zajíček-Petr,

Žovinec,rozhodčí Špáta,žluté karty 3:3,173 diváků, Sobotka B-Hořice B

3:1(3:1)Grund,Klouček,Čerych-Michálek,rozhodčí Vích, bez karet,50 divá-ků, Podhradí-Libuň 4:3(2:0)Kašík 2,Dobiáš,Zelinger-Tyrychtr,Horáček,

Reinberger,rozhodčí Novotný,žluté karty 1:0,60 diváků.

1.Jičíněves                        12  10  0  1     1    44 :    9     31

2.Sobotka B                      12     9  0  1    2    49 :   31    28

3.Kopidlno B                     12    9  0  0     3    42 :   32    27

4.Hořice B                         12    5  0  1     6    49 :   23    16

5.Češov                             12    4  2  0     6    18 :   24    16

6.Žeretice                          12    3  1  0     8    26 :   60    11

7.Libuň                              12    3  0  0     9    23 :   38      9

8.Podhradí                        12    2  0  0   10    18 :   52      6

Dorost : Mírová/Rovensko-Libáň/Kopidlno 5:1(1:0)Hádk 2,Kopecký,Šte-fan,Adamíra-Kejzral, Železnice/Robousy-Studenec/Horní Branná 1:1(0:0)

penalty 5:6, Daniš-Huřťák.

1.Železnice/Robousy        9   7   1   1   0      43 :    7     24

2.Studenec                        9   8   0   1   1      47 :   16    21

3.Libáň/Kopidlno              9   4   0   0   5      34 :   33    12

4.Mírová                             9   2   0   0   7      22 :   47      6

5.Jičíněves                        8   1   0   0   7        7:    50      3

Starší žáci : Nová Ves-Hořice 3:2(1:2)Zajíček,Turek,Zamlar-Draštík,Lejsek a 1:2(1:2)Dlouhý-Sedláček,Šotola, Košťálov-Přepeře 2:0(1:0)Košťál,Šalda  a 0:3(0:2)Dvořák 2,Hlava, Chomutice-Kopidlno/Libáň 1:2(1:2)Myška.Kou-řil,Kejzral a 1:1(1:1), penalty 1:3, Rejthárek-Rozsypal, Lužany-Železnice/

Valdice 0:1(0:0)Jerie a 1:0(1:0)Mach, Robousy-Sobotka 4:0(0:0)JHoleček

2,J.Kazda,Elebrant a 2:3(0:0)penalty 4:2,Etrych,J.Kazda-Elebrant, Vysoké

-Martinice, odloženo pro nezpůsobilý terén

  1.Robousy                      26  21  3  1     1    122 :    39     70

  2.Sobotka                       26  17  1  2     6      80 :    34     55

  3.Kopidlno/ Libáň          26  13  4  3     6      63 :    38     50

  4.Železnice/Valdice        26  15  1  2    8       78 :    39     49

  5.Přepeře                         26  14  1  0  11       68 :    40    44

  6.Lužany                          26  10  5  3    8       50 :    35    43

  7.Hořice                           26  12  2  0   12      42 :    58    40

  8.Martinice                      24  11  2  2     9       82 :   55    39    

  9.Chomutice                   26   10  2  4   10      72 :   65     38

10.Nová Ves                      26    8  0  3   15      46 :    58     27

11.L.Bělohrad/Miletín       24    7  1  0   16      53 :    77     27

12.Košťálov                       26    6  0  2   18      32 :   89     20

13.Vysoké                          24    0  0  0   24        5 :  176      0

Příští kolo – přebor muži : Nemyčeves-Miletín B, Chomutice-Žlunice,

Lužany-Libáň, Valdice-Dětenice, L.Bělohrad B-Robousy, Železnice B-

Milíčeves

Soutěž muži : Hořice B-Češov, Podhradí-Žeretice, Jičíněves-Sobotka B,

Libáň-Kopidlno

Přebor dorost : Jičíněves-Mírová, Libáň/Kopidlno-Železnice/Robousy

Přebor žáci : Martinice-Nová Ves, Přepeře-Vysoké, Železnice/Valdice-

Robousy, Sobotka-L.Bělohrad/Miletín, Hořice-Chomutice, Kopidlno/

Libáň-Lužany

Starší přípravka : V Sobotce Sobotka-Železnice/Valdice, Železnice/

Valdice-Nová/Stará Paka, Sobotka-Nová/Stará Paka, v Kopidlně Kopidlno-Jičín A, Milíčeves-Jičín B, Jičín A-Jičín B, Kopidlno-Milíčeves,

Kopidlno-Jičín B, Milíčeves-Jičín A, v Robousích Robousy A-Libáň, Robousy B-Lužany, Lužany-Libáň, Robousy A-Robousy B, Robousy A-

Lužany, Robousy B-Libáň, v Hořicích Hořice B-Chomutice, L.Bělohrad-

Miletín, L.Bělohrad-Hořice B, Chomutice-Miletín, Hořice B-Miletín, L.

Bělohrad-Chomutice.

Mladší přípravka : V Jičíněvsi Jičíněves-Nová/Stará Paka B, Nová/Stará

Paka A-Nová/Stará Paka B, Jičíněves-Nová/Stará Paka A, v Kopidlně

Kopidlno-Jičín B, Jičín B-Jičín A, Kopidlno-Jičín A, v Libuni Libuň-

Hořice B, Hořice A-Železnice/Valdice, Hořice B-Hořice A, Libuň-

Železnice/Valdice, Libuň-Hořice A, Hořice B-Železnice/Valdice, v Ro-

bousích Robousy-L.Bělohrad B, Miletín-L.Bělohrad A, L.Bělohrad B-L.

Bělohrad A, Robousy-Miletín, Robousy-L.Bělohrad A, Miletín-L.Bělo-

hrad B.

                                                                                                          -nidrle- 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »
všechny novinky

Menu