Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL

okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1,

Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek,Špicar,Janeka-Novotný 2,Řehák,Hrynyshyn, roz-hodčí Šolc, žluté karty  2:2, 80 diváků, Milíčeves-Lužany 2:2(0:1)penalty

4:5, Novotný,Chramovský-Berger,P.Topič, rozhodčí Hron, žluté karty 1:1,

30 diváků, L.Bělohrad B-Miletín B 3:1(1:0)Balcar,Pour,Rychecký-Hátle,

rozhodčí Šolc, žluté karty 2:3, 120 diváků.

Přebor muži dohrávka Valdice-Miletín B 0:4(0:3)Dubec 2,Bartoníček,

Kulhánek, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 40 diváků

  1.Robousy          11  9  0  1  1    43 :  15     28

  2.L.Bělohrad B   11  8  0  0  3    45 :  23     24

  3.Milíčeves          11  6  3  0  2    27 :  13     24

  4.Žlunice             11  7  0  2  2    22 :  13     23

  5.Lužany              11  5  2  0  4    26 :  29    19

  6.Libáň                 11  4  2  1  4    24 :  24     17

  7.Nemyčeves       11  4  1  1  5    25 :  26     15

  8.Železnice B       11  3  1  1  6    24 :  30     15

  9.Dětenice            11  3  0  1  7    24 :  33     10

10.Valdice               11  3  0  1  7   15 :  28      10

11.Miletín B             11  2  1  0  8    21 :  37       8

12.Chomutice          11  1  1  0  9   14 :  39       5 

Soutěž muži dohrávka Češov-Žeretice 3:1(2:0) Pikeš,Ouhrabka,Bajza,

rozhodčí  Vích, žluté karty 3:1, 50 diváků.

1.Jičíněves              11  10  0  1     0    42 :    6     31

2.Sobotka B             11    8  0  1     2    46 :  30    25

3.Kopidlno B            11    8  0  0     3    39 :  30    24

4.Hořice B                 11    5  0  1     5    48 :  20    16

5.Češov                     11    4  2  0     5    18 :  23    16

6.Libuň                      11    3  0  0     8    20 :  34      9

7. Žeretice                 11    2  1  0     8    25 :  60      8

8.Podhradí                11    1  0  0    10   14 :   49      3

Mladší dorost : Jičíněves-Libáň/Kopidlno 0:9(0:6)Bernard 6,Kejzral,

Kóre,Krejčík, Mírová-Studenec  2:4(1:1)Bartoš,T.Kůtek-Sladovník 2,

Hauser,Hubálovský.

1.Železnice/Robousy    7  6  1  0   0    38 :    5     20

2.Studenec                     8  6  0  1   1    46 :  15     19

3.Libáň/Kopidlno           8  4  0  0   4    33 :  28     12

4.Mírová                          7  1  0  0   6    16 :  42       3

5.Jičíněves                      8  1  0  0   7      7 :  50       3              

St.žáci - dohrávky Přepeře-Nová Ves  4:0(1:0)Kochman 4 a 3:0(1:0)

Kotrba,Kochman,Hádek, Chomutice-Vysoké 9:0(4:0)Myška 2,Bílek,

Cálek,Petr,Suchý, Lepšík,Kareš,Koubek a 10:1(3:1) Haman 3,Kareš,

Rejtnárek 2,Cálek,Myška,Zahálka-Hraboň a řádné kolo Košťálov-Kopidlno/Libáň  0:4(0:2)Kouřil 3,Horák a 0:4(0:2)J. A D.Krejčíkovi,

Horák,Kejzral, Přepeře-Hořice 2:0(1:0)Hádek,Hlava a 5:0(0:0)Kubata,

Kochman 2, Vysoké-Železnice/Valdice 0:6(0:4)Jerie 4,Daniš 2 a 0:10

(0:6)Jerie 5,Brožíček 3,Jančar,Rojík, Nová Ves-Sobotka, dohrávka 3.11. Chomutice-L.Bělohrad/Miletín 6:3(2:0)Myška 2,Bílek,Cálek,Haman,Kareš

a 3:1(0:0)Kareš 3-Kotrouš

  1.Robousy                 24  22  2  1     1    116 :    35     65

  2.Železnice/Valdice  24  14  1  2      7      77 :    38     46

  3.Kopidlno/Libáň      24  12  3  3     6      60 :    36      45

  4.Sobotka                  20  14  1  0     5      67 :    25      44

  5.Přepeře                   24  13  1  0   10      65 :    38      41

  6.Lužany                    24    9  5  3     7      49 :    34      40

  7.Martinice                22   11  1  2    8       79 :    50      37

  8.Chomutice             24   10  2  3     9      70 :    62      37

  9.Hořice                     24   11  1  0   11      38 :    54      37

10.Nová Ves                22     7  0  3   12      42 :    49      24

11.L.Bělohrad/Miletín 24     7  1  0   16      53 :    77      23

12.Košťálov                 24     5  0  2   17     40 :    86      17

13.Vysoké                    24     0  0  0   24       5 :   176       0 

Ml. žáci : Milíčeves-Nová Ves 2:7(1:4)Berný,Menda-Svoboda 2,Zajíčková,

Hlava,Diviš,Šalda,Lukavec, Železnice/Valdice-Přepeře 3:5(2:3)Babák 2,

Pešek-Vaněk 3,Kubata,Pažout, Martinice-Sobotka 2:4(1:3)Richtr,Fejkl-

Hampl 2,Svoboda,Ječný, Sedmihorky-Robousy 3:4(1:2)Rengl 2,Antoň-

Višňar 2,Vachek,Burján

 

Dohrávky 5.11. – mladší dorost : Mírová-Železnice/Robousy

 

St. žáci : Martinice-Sobotka, Nová Ves-Sobotka

 

Ml. žáci : Studenec-Milíčeves

 

STOLNÍ TENIS :

Přebor muži – 1.třída : N.Paka C-Chomutice A 13:5(Virag 4,5-P.Průša, Kučera 2), Jičín B-L.Bělohrad B, 9:9(Pavel Harcuba 4-Jan a Milan Šulcovi

3,5), Libáň A-Jičín C 8:10(Vaníček 4-Kohut 3,5), Butoves A-Rovensko A 9:9(Hlawatschke ml. 4-Vágenknecht 3,5), Hořice B-Miletín A 7:11(J.Zelený

3,5-Hladký,Rychtera 3,5).

  1.Jičín B                    5  4  1  0    52 :  38    14

  2.Nová Paka C          4  3  1  0    52 :  20    11  

  3.L.Bělohrad B         4  2  2  0    47 :  25    10

  4.Hořice B                 5  2  1  2    47 :  43    10

  5.Radim B                 4  2  1  1    41 :  31      9

  6.Butoves A              5  1  2  2    48 :  42      9

  7.Miletín A                 5  2  0  3    44 :  46     9

  8.Rovensko A           5  1  2  2    39 :  59      9

  9.Chomutice A          4  1  1  2    28 :  44      7

10.Libáň A                   5  0  1  4    32 :  58      6

11.Jičín C                    4  1  0  3    22 :  50      6

2. třída muži : N.Paka D-Libáň B 8:10(Stuchlík,Morávek 3-Jakoubek,Val-noha 3,5), Železnice A-Chlumec C 7:11(F.Kabela 3-P.Kycelt 4,5), Chomutice B-Žlunice A 10:8(Tonarová,Petráček 3,5-Haken 3), L.Bělohrad C-Nemyčeves A 9:9(Ordáň 4,5-T.Trč,Stránský 3,5), Kopidlno A-Lány A 12:6(Pekárek 4,5-Čeřovský 2),

  1.Kopidlno A           5  4  0  1    54 :  36     13

  2.Chlumec C            4  4  0  0    54 :  18     12

  3.Železnice A           5  2  2  1    53 :  37     11

  4.Libáň B                  5  3  0  2   36 :  54      11

  5.Nemyčeves A        4  2  2  0   39 :  33      10

  6.L.Bělohrad C         5  1  2  2   45 :  45       9

  7.N.Paka D                5  2  0  3   43 :  47       9

  8.Lány A                   4  1  2  1    34 :  38       8

  9.Chomutice B         5  1  0  4   35 :  55       7

10.Žlunice A               4  0  1  3   31 :  41       5

11.Chyjice A              4  0  1  3    26 :  46       5

3. třída muži : Miletín C-Popovice A 5:13(Rais 2-Voldán,P.Kazda 4,5), Rovensko B-Hořice C 7:11(Stantejský 3-Vyskočil 4,5), Jičín D-Butoves B

4:14(Karták,Zikmund 1,5-Jón,Hlawatschke st,.Konůpek 4), L.Bělohrad D-St.Paka C 9:9(Jína 3,5-Hruška,Vávra 3,5), Roškopov A-Miletín B 5:13(P.

 Krejčí ml. 3,5-Petr 4,5),

  1.Hořice C                5  5  0  0    57 :  53    15

  2.Butoves B             5  4  0  1    60 :  30    13

  3.Miletín B                4  4  0  0   56 :  16     12

  4.Popovice A           5  3  0  2    50 :  40     11

  5.Jičín D                   5  3  0  2   38 :  52      11

  6.Stará Paka C         4  2  1  1   37 :  35       9

  7.Rovensko B          5  1  0  4    40 :  50      7

  8.Roškopov A          4  1  0  3    33 :  39      6

  9.Železnice B           4  1  0  3    28 :  44      6

10.L.Bělohrad D         4  0  1  3   23 :  49      5

11.Miletín C                5  0  0  5    28 :  62      5

4. třída : Nemyčeves B-N.Bydžov C 13:5(R.Trč 3,5,Hendrych,Bareš 3,5-

Hrubý 3), Úbislavice A-L.Bělohrad E 12:6(J.Brendl 4-Václavík 2,5), Popo-vice B-Železnice C 14:4(Novotný,Farkaš 4,5-Hrabala 2), Chlumec D-Rovensko C 11:7(Koníček 4,5-Brožek 3), Chyjice B-N.Paka E 5:13(T.Dou-ša 4-Erlebach,Nožička,Albrecht 3,5).

  1.Nemyčeves B       5  5  0  0   73 :  17     15   

  2.Úbislavice A         5  5  0  0    62 :  27    15

  3.Popovice B           5  3  1  1   53 :  37     12

  4.Chlumec D            3  3  0  0   31 :  23       9

  5.Nový Bydžov C    4  2  0  2    39 :  33      8

  6.L.Bělohrad E        4  2  0  2    35 :  37      8

  7.Nová Paka C         5  1  0  4   37 :  53       7 

  8.Rovensko C          5  1  0  4    31 :  58      7     

  9.Železnice C           5  0  1  4   22 :  68       7

10.Valdice B              4  0  1  3    29 :  43      5

11.Chyjice B              3  0  1  2    18 :  36      4

5. třída : Roškopov B-Chomutice C 14:4(Rajm,Sochor,Zuzánek,Roman 3,5-Bílek,Veselý 2), Slatiny A-Kopidlno B 4:14(Svobodová 2-Masák 4,5), Žlunice B-L.Bělohrad F 12:6(Karpaš,Nechanický 3,5-Brykner 3), Popovice C-Sobotka A, L.Bělohrad G-Nemyčeves C 4:14(Jakub Šulc 2-Blažek 4), Chyjice C-Miletín D 1:17(Zelinger 1-Portík,Kněžourek,Šotola 4,5).

  1.Nemyčeves C       5  5  0  0    68 :  22    15

  2.Miletín D                5  3  1  1    59 :  31    12

  3.Kopidlno B            5  3  1  1    53 :  37    12

     Sobotka A             5  3  1  1    53 :  37    12

  5.Roškopov B          5  3  1  1    52 :  40    12

  6.Popovice C           5  3  0  2    47 :  43     11

  7.L.Bělohrad F         5  2  1  2    43 :  47    10

  8.L.Bělohrad G         5  2  0  3    47 :  43      9

  9.Žlunice B               5  2  0  3    35 :  55      9

10.Chyjice C               5  1  0  4    20 :  70      7

11.Slatiny A                5  0  1  4    32 :  58      6

12.Chomutice C         5  0  0  5    33 :  57      5

Žáci U15 : N. Bydžov-Chlumec 4:3(Průša 2,Pavelka,Jelínek 1,Farský 0-Kycelt 2,5,Skřivan O,5,Borovská 0), Chlumec-Libáň 5:2(Kycelt,Skřivan 2,5,Borovská 0-Klár,Kouřil 1,Horák 0), N. Bydžov-Libáň 4:3(Průša 2,Pa-velka,Farský 1,Jelínek 0-Klár 2,5,Kouřil 0,5,Horák 0), L.Bělohrad-Miletín

7:0(V.Kosina 2,5,David 2,Kožíšek 1,5,O.Kosina 1-Nováková,Novák,Fof 0), St.Paka-Roškopov 0:7(Sláma,Machek,Herber 0-V.Krejčí,Beránek 2,5,P.

Krejčí 2), L.Bělohrad-Roškopov 5:2(O.Kosina,Kožíšek 2,5,David,V.Kosina

0-V. A P.Krejčí 1,Beránek 0), Miletín-St.Paka 1:6(Novák 1,Nováková,Fof 0-

Sláma 2,5,Machek 2,Herber 1,5),Miletín-Roškopov 0:7(Nováková,Novák,

Fof 0-V. A P.Krejčí 2,5,Beránek 2), L.Bělohrad-St.Paka 6:1(Kožíšek 2,O. A

V.Kosinovi 1,5,David 1-Sláma 1,Machek,Herber 0), Butoves-Kopidlno 6:1

(Havelka  2,5,Hlawatschke 1,5,Rejman,Frýba 1-Kraj,Korejs 1,Adamec, Rozsypal  0),Kopidlno-Hořice Korejs 1,Kraj,Adamec,Rozsypal-Orct,Pa-louš 2,5,Sedláčková, Butoves-Hořice 5:2(Frýba 2,Hlawatschke,Havelka 1,5,Rejman 0-Sedláčková,Orct 1,Palouš 0).

  1.L.Bělohrad A        3  3  0  0   18 :    3      9

  2.Roškopov A         3  2  0  1    16 :    5      7

  3.Butoves A             2  2  0  0   11 :    3      6

  4.N.Bydžov A           2  2  0  0     8 :    6      6

  5.Stará Paka A         3  1  0  2     7 :   14     5

  6.Chlumec A            2  1  0  1     8 :     6     4 

  7.Hořice A                2  1  0  1     8 :    6      4

  8.Miletín A                3  0  0  3     1 :   20     3

  9.Libáň A                  2  0  0  2     5 :     9     2

10.Kopidlno A            2  0  0  2     2 :  12      2

Příští kolo :

Muži – 1. třída : Chomutice A-Miletín A, Rovensko A-Hořice B, Jičín C-

Butoves A, L.Bělohrad B-Libáň A, N.Paka C-Radim B

2. třída : Libáň B-Lány A, Nemyčeves A-Kopidlno A, Žlunice-L.Bělohrad

C, Chlumec C-Chomutice B, Chyjice A-Železnice A

3. třída : Popovice A-Miletín B, St.Paka C-Roškopov B, Železnice B-L.

Bělohrad B-L.Bělohrad D, Hořice C-Jičín D, Miletín C-Rovensko C

4. třída : Rovensko C-Chyjice B, Železnice C-Chlumec D, L.Bělohrad E-

Popovice B, N.Bydžov C-Úbislavice A, Valdice B-Nemyčeves B

5. třída : Chomutice C-Miletín D, Nemyčeves C-Chyjice C, Sobotka A-L.

Bělohrad G, L.Bělohrad F-Popovice C, Kopidlno B-Žlunice B, Roškopov

B-Slatiny A.

Dorost U19, skupina A : V Butovsi (Butoves A, Butoves B, Popovice), v Novém Bydžově (N.Bydžov, Chyjice, Libáň), ve Žlunicích (Žlunice,

Nemyčeves, Chomutice), skupina B : V Roškopově (Roškopov A, Roš-kopov B, Roškopov C), v Lánech (Lány, L.Bělohrad, Nová Paka), ve Val-dicích (Valdice, Jičín, Železnice).

 

                                                                                                   – Nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu