Okresní fotbal - výsledky z 1. - 2. 10. 2022

OKRESNÍ FOTBAL – 1.-2.10.2022

OP muži : Miletín B-Chomutice 2:3(1:3)Richter 2-Kloutvor,Jezbera,vlast-ní),rozhodčí Kučera, žluté karty 1:2,45 diváků, Libáň-Žlunice 3:1(2:1), Vondráček,Jan Jůze,Čáp-Soukup,rozhodčí Špáta, žluté karty 5:3, 55 di-váků, Robousy-Železnice B 5:0(2:0)T.Vích 2,Matěj Mezsáros,Hanuš,Kyn-čl, rozhodčí Kiec, žluté karty 2:1,67 diváků, Nemyčeves-L.Bělohrad B 1:3

(1:2)Halász-Horáček,Pour,Kyzlink,rozhodčí Kiec,žluté karty 4:2,30 díváků, Lužany-Valdice 3:1(1:0)Tománek,Fejfar,Javůrek-Kubíček,rozhodčí Hron,

žluté karty 3:1,65 diváků, Dětenice-Milíčeves 0:3(0:1)Rajniš,Havelka,Krup-ka,rozhodčí Šolc, žluté karty 3:2,68 diváků

1.Robousy 8 6 0 1 1 29 : 13 19

2.Milíčeves 8 4 2 0 2 18 : 12 16

3.L.Bělohrad B 8 5 0 0 3 24 : 21 15

4.Lužany 8 4 1 0 3 21 : 19 14

5.Žlunice 8 4 0 2 2 16 : 12 14

6.Libáň 8 4 0 1 3 21 : 17 13

7.Železnice B 8 3 1 2 2 19 : 16 13

8.Nemyčeves 8 3 1 1 3 21 : 21 12

9.Dětenice 8 3 0 0 5 21 : 23 9

10.Valdice 7 2 0 0 5 12 : 18 6

11.Miletín B 7 1 1 0 5 16 : 27 5

12.Chomutice 8 1 1 0 6 12 : 31 5

Dohrávka : Železnice B-Nemyčeves 2:2(0:0)penalty 5:4,žluté karty 1:1,

rozhodčí Plíšek,žluté karty 2:1, 80 diváků, hráno v Nemyčevsi

OS muži : Hořice B-Libuň 6:2(1:2)Ernst 3,Sinai,Skalský,Šubrt-Horáček,

Dubravský,rozhodčí Šamko,žluté karty 0:3,50 diváků, Jičíněves-Žeretice

10:0(5:0)Zedek 3,Žovinec 2,Geršl,Angelov,Janata,Petr,Ivchyuk,rozhodčí,

Styblík,bez karet 75 diváků, Češov-Podhradí 0:3(0:3)Šábrt 2,Ramšák,roz-

hodčí Žďárský,žluté karty 1:1,35 diváků, Sobotka B-Kopidlno B 7:0(3:0)

Grunt,Zahradník 2,Přikryl,Bárta,Kubišta,rozhodčí Šnajdr, žluté karty 0:1,

50 diváků

1.Jičíněves 8 7 0 1 1 35 : 3 22

2.Sobotka B 8 6 0 0 2 36 : 25 18

3.Kopidlno B 8 5 0 0 3 26 : 24 15

4.Hořice B 8 4 0 1 3 41 : 14 13

5.Češov 7 2 2 0 3 13 : 13 10

6.Libuň 8 2 0 0 6 15 : 28 6

7.Žeretice 7 2 0 0 5 16 : 45 6

8.Podhradí 8 1 0 0 7 8 : 38 3

Mladší dorost : Libáň/Kopidlno-Mírová 2:0(2:0)Novotný,Kejzral,Studenec-Železnice/Valdice 0:4(0:3)Jerie,T.Hýča,S.Hýča,vlastní

1.Železnice/Robousy 4 3 1 0 0 24 : 4 11

2.Libáň/Kopidlno 5 3 0 0 2 23 : 18 9

3.Studenec 4 2 0 1 1 17 : 10 7

4.Jičíněves 4 1 0 0 3 4 : 21 3

5.Mírová 3 0 0 0 3 1 : 16 0

Starší žáci (vložené kolo 28. a 29.9.) : Železnice/Valdice-Kopidlno/Libáň

1:1(0:0)penalty 4:2,Jerie-Kouřil a 2:3(1:2)Jerie 2-Kouřil,Horák,Skrbek,

Lužany-Košťálov 4:2(2:2)Lánský,Mach 2-Košťál a 3:3(2:2)Dočkal 2,Mach-

Buček,Pour,Šalda, Robousy-Přepeře 4:2(1:1)V.Kazda 2,J.Kazda,Bouchal-

Novotný Kvapil a 2:0(0:0),V.Kazda,J.Kazda, Chomutice-Vysoké, Sobotka-Hořice oba odloženy, Železnice/Valdice-L.Bělohrad/Miletín 7:0(2:0)Daniš,

Jerie,Rojík 2,Kavalír a 2:0(0:0)Neděla,Pešek,L.Bělohrad/Miletín-Martinice

odloženo, (řádné kolo 1.10.): Vysoké-Lužany 0:11(0:3)Lánský,Mach 4,Do-čkal 3 a 0:6(0:2)Dočkal 3,Berný,Lánský,Mach, Přepeře-L.Bělohrad/Miletín

6:0(4:0)Kochman 5,Kvapil a 8:3(5:2)Hochman,Kvapil 3,Kubata-Kotrouš 2,

Jakbský,Košťálov-Robousy 1:6(0:2)Petr-J. a V.Kazdovi 2,Burján,Koneč-ný a 1:3(0:2)Buček-Etrych,Burján,J.Kazda, Martinice-Sobotka nehráno, Nová Ves-Chomutice 1:2(1:0)Zajíček-Myška,Rejthárek a 4:5(1:2)Ježek 2,

Svoboda,Vaníček-Kareš 3,Myška,Rejtnárek, Hořice-Železnice/Valdice 0:5

(0:2)Jerie,Rojík 2,Chrtek a 1:3(0:0)Sedláček-Brožíček 2,Rojík

1.Robousy 16 13 1 0 1 59 : 30 43

2.Kopidlno/Libáň 16 8 3 3 2 42 : 22 33

3.Železnice/Valdice 16 8 1 1 6 44 : 32 27

4.Martinice 14 7 1 3 4 56 : 29 26

5.Sobotka 12 8 1 0 3 35 : 21 26

6.Přepeře 12 8 0 0 4 47 : 21 24

7.Lužany 16 5 3 3 5 34 : 19 24

8.Chomutice 16 6 2 1 8 39 : 47 23

9.Hořice 16 6 2 0 8 23 : 33 22

10.Košťálov 16 5 0 2 9 37 : 46 17

11.Nová Ves 12 4 0 2 6 23 : 24 14

12.L.Bělohrad/Miletín 14 2 0 0 12 18 : 59 6

13.Vysoké 12 0 0 0 12 3 : 77 0

Mladší žáci : Milíčeves-Robousy 2:10(0:6)Berný,Soukup-Višňar,Vachek 4,

Burján,Vágner, Sobotka-Nová Ves 1:1(1:1)Šouta-Svoboda, Martinice-Že-leznice/Valdice, Studenec-Přepeře oba zápasy nehrány

1.Robousy 5 3 1 3 40 : 15 10

2.Nová Ves 4 2 2 0 26 : 10 8

3.Sobotka 5 1 3 1 22 : 12 6

4.Železnice/Valdice 3 2 0 1 15 : 19 6

5.Sedmihorky 3 1 2 0 17 : 9 5

6.Přepeře 4 1 2 1 20 : 25 5

7.Studenec 3 1 0 2 15 : 21 3

8.Milíčeves 4 1 0 3 13 : 26 3

9.Martinice 3 0 0 3 3 : 34 0

Starší přípravka : Sobotka-L.Bělohrad 1:2(1:2)Chrpa-Khun,Hlaváček, Ro-bousy-Lužany 5:2(1:1)Erlebach 3,Popek,Dubchenko-Pour,Fejfar, Robou-sy-Sobotka 3:1(2:0)Červenka,Erlebach,Škaloud-Šouta, L.Bělohrad-Luža-ny 5:4(1:2)Harčarik 4,Matouš-Pour 2,A. a M.Fejfarovi, Lužany-Sobotka 2:5

(0:3)A.Fejfar,Mach-Halbych,D.Ječný 2,Míč, Robousy-L.Bělohrad 2:1(2:1)

Červenka,Erlebach-Harčarik,Libáň-Jičín 6:2(1:0)Aubrecht 2,Bačkai.Mu-cha,Martinec,Nýdrle-Pomazal,Kořínek Jičín-Miletín 2:10(1:6)Kořínek 2-

Novák 7,Dobias 2,Jirásko, Libáň-Miletín 3:10(3:1)Danko 2,Daněk-Dobias 5,Novák 4,Dubenecký, Chomutice-Kopidlno 8:0(3:0)Bílek 5,Šikýř 3, Nová/

St.Paka-Železnice/Valdice 1:1(1:0)Sankovič-Červenka, Chomutice-Nová/

St.Paka 5:1(2:1)Bílek 3,Bednář,Šikýř-Holecec, Železnice/Valdice-Kopidl-

no 8:5(3:1)Repka 4,Martínek 2,Chobodydes,Červenka-J.Kozák 2,Jirák,

Coufal,Hána, Kopidlno-Nová/St.Paka 1:6(1:4)Coufal-Holecec,Sankovič 2,

Patka,Zmatlík, Chomutice-Železnice/Valdice 6:1(4:0)Bílek 2.Barchini,Petr,

Bednář,Šikýř-Repka

Mladší přípravka : Libuň-Železnice/Valdice 1:7(1:1)Šír-Stříbrný 3,Čapek 2,

Chobodydes,Živora,Železnice/Valdice-Nová/St.Paka 5:5(2:2)Stříbrný,Ča-

pek 2,Chobodydes-Sklenář 2,Svída,Kracík,Antoš , Libuň-Nová/St.Paka

4:8(2:4)Ševců,Šír 2-Antoš 4,Svída 2,Jan a Jiří Sklenářovi, Kopidlno-L.

Bělohrad B 7:1(4:1)F.Balcar,Kašpar,Drapák 2,A.Balcar-Feix, Miletín-L.

Bělohrad A 6:1(3:1)Vtípil 2,Hlaváček,Jirásko,Kout,Kolář-Marek,L.Bělo-

hrad A-L.Bělohrad B 5:3(3:1)Maťátko 3,Šulc,Černý-Freiberk 2,Blažek, Ko-pidlno-Miletín 6:3(3:0)A.Kašpar,Drapák 2,D.Kašpar.Bernard-Matoušek,

Vtípil,Kout, Kopidlno-L.Bělohrad A 7:2(4:1)A.Kašpar 2,D.Kašpar,F.Bal-car,A.Balcar,Drapák,Bednář-Marek,Kraus,L.Bělohrad B-Miletín 1:5(0:3)

Feix-Zubatý,Jirásko 2,Vtípil, Jičíněves-Jičín 2:1(1:0)Junek 2-Žatecký, Hořice-Robousy 0:12(0:8)Karban 6,Klimeš 3,Malý,Popek,Haratický, Ro-bousy-Jičín 5:1(2:1)Klimeš 4,Malý-Žatecký,Jičíněves-Hořice 6:0(3:0)Ju-nek 3,Dušek 2,Hlaváček, Jičíněves-Robousy 1:9(0:5)Dušek-Klimeš 4,Ma-lý,Karban 2,Haratický, Jičín-Hořice 5:1(3:0)Bambula 3,Rejha,Žatecký-

Soukup.

Dohrávky : Robousy-L.Bělohrad B 8:1(2:1)Klimeš 3,Haratický 2,Malý,

Karban,Chrpa-Maťátko, Železnice/Valdice-L.Bělohrad A 6:3(2:1)Stříbrný 3,Čapek 2,Jína-Černý,Dubec,Marek, Robousy-Železnice/Valdice 7:3(4:1)

Karban,Haratický 3,Dubchenko-Živora,Čapek,Stříbrný, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 4:4(2:2)Dubwc 2,Černý,Freiberk-Maťátko 2,Baumelt,Bla-žek,L.Bělohrad B-Železnicel/Valdice 0:9(0:4)Čapek 5,Stříbrný 4, Robousy-L.Bělohrad A 8:2(3:2)Karban 5,Klimeš,Papoušek,Chrpa-Černý,Dubec

Příští kolo - OP muži : Robousy-Libáň (sobota 12.45), Žlunice-Dětenice, Chomutice-Nemyčeves, L.Bělohrad B-Valdice (vše sobota 15.30), Že-

leznice B-Lužany, Milíčeves-Miletín B (oba neděle 15.30)

OS muži : Libuň-Jičíněves (sobota 12.30), Žeretice-Sobotka B (sobota

15.30), Podhradí-Hořice B, Kopidlno B-Češov (oba neděle 15.30)

Mladší dorost : Železnice/Robousy-Libáň/Kopidlno, Mírová-Jičíněves (oba neděle 12.30).

Starší žáci : L.Bělohrad/Miletín-Košťálov, Robousy-Vysoké, Lužany-Nová

Ves, Kopidlno/Libáň-Hořice, Sobotka-Přepeře (vše sobota v 9.30 a 10.30)

Mladší žáci : Přepeře-Milíčeves, Sobotka-Studenec, Nová Ves-Železnice/

Valdice, Sedmihorky-Martinice (vše neděle 9.30).

Starší přípravka –v Chomuticích (Chomutice, Sobotka, Jičín, L.Bělohrad),

ve Staré Pace (Nová/St.Paka, Robousy, Libáň), v Miletíně (Miletín, Kopidl-

no, Železnice/Valdice-Lužany) – turnaje v sobotu od 9.00

Mladší přípravka–L.Bělohradě (L.Bělohrad A a B, Hořice, Libuň),v Robou-sích (Robousy,Jičín,Nová/St.Paka), v Železnici (Železnice/Valdice, Miletín,

Kopidlno,Jičíněves) – turnaje v neděli od 9.00

VOLEJBAL :

Muži+mixy : N.Paka-Hořice B 3:0(20,14,17), Jičín Y-Radim 2:3(-22,23,-21,

23,-14), N.Bydžov-TJ Jičín odloženo.

1.Jičín Y 5 3 1 1 0 14 : 7 12

2.Nová Paka 5 2 0 0 3 7 : 9 6

3.Radim 2 1 1 0 0 6 : 2 5

4.TJ Jičín 2 1 0 1 0 5 : 3 4

5.Nový Bydžov 3 1 0 0 2 4 : 7 3

6.Hořice B 3 0 0 0 3 1 : 9 0

ženy : Dřevěnice B-N.Paka 0:3(-9,-16,-11), TJ Jičín-Radim C odloženo, Radim B-L.Bělohrad 3:0(21,9,12)

1.Radim B 5 3 1 1 0 14 : 6 12

2.Jičín 4 3 1 0 0 12 : 2 11

3.Nová Paka 5 3 0 1 1 11 : 7 10

4.L.Bělohrad 5 2 0 0 3 6 : 10 6

5.Radim C 4 1 0 0 3 6 : 9 3

6.Dřevěnice B 5 0 0 0 5 0 : 15 0

Příští kolo - pkresní volejbalisté mají před sebou už jen dohrávky.

STOLNÍ TENIS :

Přebor muži – 1.třída: L.Bělohrad B-Chomutice A 14:4(Jan Šulc 4,5,Tona-

rová 2), N.Paka C-Rovensko A dohrávka 4.10., Radim B-Miletín A 11:7

(Myšík,Breuer 3,5-Hladký 3), Jičín B-Hořice B 12:6(Fejtek 4,5-Štěpánek,

Zemánek, J.Zelený 2), Libáň A-Butoves A 9:9(Vaníček,R.Horák 3,5-Hlawatschke ml. 4,5),

2. třída : Chlumec C-Libáň B odloženo-covid v týmu Libáně, Chyjice A-Žlunice A 9:9(J.Šolc 4,5-Jansta 3), N.Paka D-Nemyčeves B 8:10(Stuchlík 3,5-T.Trč 4,5),Železnice A-Kopidlno A 17:1(Ježková,F.Kabela,Švanda 4,5), Chomutice B-L.Bělohrad C 6:12(Tonarová 3,5-Petřivý st. 4),

3. třída : Butoves B-Popovice A dohrávka, Hořice C-Železnice B 15:3(Vys-kočil,Krejčí 4,5-Ježková 2), Miletín C-St.Paka C 8:10(Foff 2,5-Vávra 3,5), Rovensko B-Miletín B 4:14(Ježek 2-Petr 4,5), Jičín D-Roškopov A do-hrávka,

4. třída : N.Bydžov C-Železnice C dohrávka, Valdice B-Rovensko C 8:10

(Imlauf 4,5-Borovička 3,5), Nemyčeves B-N.Paka C 15:3(R.Trč st. 4,5-, Úbislavice A-Chyjice B 14:4(Vít,L.Brendl 4.5-M.a R.Veselí,Zelinger,Strán-ský 1)., Popovice C-Chlumec D 8:10(Novotný 2,5-Kubíček 4),

5. třída : L.Bělohrad F-Chomutice C 11:7(Brykner 3-Petráček 4,5), Kopi-dlno B-Sobotka A dohrávka, Roškopov B-Nemyčeves C 7:11(Sochor 4-Hrdý,Blažek 3,5), Slatiny A-Miletín D 9:9 (Debnár 4,5-F.Kozák 3), Žlunice B-Chyjice C 12:6(Nechanický 4,5-D.Šolc 2), Popovice B-L.Bělohrad G 10:8(J.Kazda 3,5-Jakub Šulc 4).

Příští kolo – 1.třída : Chomutice A-Butoves A, Hořice B-Libáň A, Miletín A-Jičín B, Rovensko A-Radim B, Jičín C-N.Paka C, 2.třída : Libáň B-L.Bělohrad C, Kopidlno A-Chomutice B, Lány A-Železnice A, Žlunice A-

N.Paka D, Chlumec C-Chyjice A, 3.třída : Popovice A-L.Bělohrad D,

Miletín B-Jičín D, St.Paka C-Rovensko B, Železnice B-Miletín C, Butoves

B-Hořice C, 4.třída : Chyjice B-Popovice B, N.Paka E-Úbislavice A,

Rovensko C-Nemyčeves B, Železnice C-Valdice B, L.Bělohrad E-N.

Bydžov C, 5.třída : Chomutice C-L.Bělohrad G, Chyjice C-Popovice C,

Miletín D-Žlunice B, Nemyčeves C-Slatiny A, Sobotka A-Roškopov B,

L.Bělohrad F-Kopidlno B

 

Nidrle -

 

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu