Fotbal - výsledky 13. 8. 2023

FOTBAL

Okresní přebor mužů : Miletín B-Železnice B 3:2(2:1)Richter, Dubec,

Machačka ml.-Stehlík 2, rozhodčí Novotný, žluté karty 1:1, 40 diváků,

Dětenice-Kopidlno B 4:3(2:1)Šolc,Kudrlička,Hrynyshyn,Lischenko-

Bernard,Nemčanský,Berko, rozhodčí Styblík, žluté karty 2:1, 72 diváků,

Libáň-Nemyčeves 3:0(2:0)Hlavatý 4, rozhodčí Hron, žluté karty 2:1, 50

diváků, Lužany-Žlunice 1:1(1:0)Berger-Horák, rozhodčí Vích, žluté karty

2:6, 85 diváků, Jičíněves-Milíčeves 2:2(2:2)Zedek-Szkibik-Havelka,Svo-boda, rozhodčí Novotný, žluté karty 0:1,100 diváků, Robousy-Valdice

2:2(0:2)J.Vích,J.Kazda-Kalenda,Yevsiuk, rozhodčí Zelinger, vyloučen

domácí Bouchal, bez žlutých karet, 68 diváků.

Okresní soutěž muži : Hořice B-Robousy B 5:0(4:0)Černý,Šeda,Michálek,

Rathouský,Sehnoutek,rozhodčí Dušek, bez karet, 30 diváků, Libuň-Cho-mutice 1:6(0:4)Kabelka-Jezbera 2,Voháňko,Voňka,Budina,Sedláček, roz-hodčí Špáta, žlutá 1:2, 65 diváků, Žeretice-Češov 3:4(1:1)Blažek 3-Špa-ček 2,Ziegelheim,Szamko,rozhodčí Soukup, žluté karty 1:3,vyloučen

hostující Jemelka. 100 diváků.

Podhradí mělo volný los.

Příští kolo –přebor muži : Milíčeves.Dětenice, Libáň-Jičíněves, Žlunice-

Miletín B, Valdice-Nemyčeves, Železnice B-Robousy, Kopidlno B-Lužany,

Soutěž muži : Robousy B-Žeretice, Češov-Libuň, Chomutice-Podhradí a

Hořice B volno.

 

                                                                                                - nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu