STOLNÍ TENIS
1.třída muži : Miletín A-Chomutice A 11:7(Hladký 4,5-P.Průša,Kučera 2), Hořice B-Rovensko A 9:9(Štěpánek-Stuchlík 3,5), Butoves A-Jičín C 12:6
(Hlawatschke ml.,Grym 4,5-Petr Harcuba,M.Novotný 2), Libáň A-L.Bělo-hrad B 2:16(D. a R.Horákovi 1-O.Kosina,Fejfar,Ordáň 4,5), Radim B-N.
Paka C 11:7(Myšík,Stříbrný 3,5-Oravec 3)
1.Jičín B 15 11 4 0 169 : 101 41
2.Nová Paka C 15 11 1 3 182 : 88 38
3.L.Bělohrad B 15 9 4 2 166 : 104 37
4.Hořice B 16 8 3 5 150 : 138 35
5.Radim B 15 7 2 6 145 : 125 31
6.Rovensko A 16 5 4 7 138 : 150 30
7.Butoves A 16 4 4 8 140 : 148 28
8.Miletín A 16 5 2 9 134 : 154 28
9.Chomutice A 15 5 1 9 111 : 159 26
10.Jičín C 15 4 1 10 102 : 168 23
11.Libáň A 16 2 2 12 93 : 195 22
2.třída muži : Lány A-Libáň B 16:2(D.Vokrouhlecký 4,5-R.Horák 1,5), Kopi-dlno A-Nemyčeves A 11:7(Masák,Novák 4-Stránský,Macek,Bílek 2), L.Bě-lohrad C-Žlunice A 13:5(Petráček 4,5-Havlín 2), Chomutice B-Chlumec C, Železnice A-Chyjice A 15:3(Vraštil,Švanda 4,5-J.Douša 2), dohrávka L.Bě-lohrad C-Libáň B 13:5(Ordáň 4,5-R.Horák 2,5)
1.Železnice A 16 13 2 1 180 : 108 44
2.Nemyčeves A 15 7 5 3 152 : 118 34
3.Chlumec C 15 8 4 3 168 : 102 31
4.L.Bělohrad C 16 8 3 5 161 : 127 35
5.Lány A 15 7 4 4 148 : 122 33
6.Kopidlno A 16 8 0 8 148 : 140 32
7.Libáň B 16 6 1 9 112 : 178 29
8.Nová Paka D 15 6 1 8 129 : 141 28
9.Chomutice B 16 4 2 10 109 : 169 26
10.Chyjice A 15 2 4 9 112 : 158 23
11.Žlunice A 15 2 2 11 101 : 119 21
3.třída muži : Miletín B-Popovice A 11:7(Petrová 4,5-J.Kazda,D.Valeš 2), Roškopov A-St.Paka C 2:16(Šafář,Roman 1-Kobrle,Vávra 4,5), L.Bělohrad D-Železnice B 16:2(O.Kosina,Matouš 4,5-Kretová 2), Jičín D-Hořice C 9:9
(Zikmund,Kryl 2,5-Vyskočil,Krejčí 2,5),Rovensko B-Miletín C 14:4(Stuchlík 4,5-Rais 2)
1.Hořice C 16 11 5 0 168 : 120 41
2.Miletín B 15 11 1 3 167 : 103 38
3.Stará Paka C 15 8 3 4 157 : 123 34
4.Popovice A 16 8 2 6 154 : 134 34
5.Rovensko B 16 7 2 7 154 : 134 32
6.Roškopov A 15 7 2 6 139 : 131 31
7.Železnice B 15 6 2 7 131 : 139 29
8.Jičín D 16 4 4 8 120 : 168 28
9.Butoves B 15 7 0 8 141 : 129 27
10.L.Bělohrad D 15 4 2 9 118 : 152 25
11.Miletín C 16 0 1 15 91 : 197 17
4.třída muži : Chyjice B-Rovensko C 12:6(Veselý,T.Douša 3,5-Soukup 2,5), Chlumec D-Železnice C 16:2(Volejník,Koníček,Veselý,Kubíček 4-
obě čtyřhry), Popovice B-L.Bělohrad E 7:11(Novotný 3-Hoza 4,5), Úbi-slavice A-N.Bydžov C 7:11(J.Brendl 3-Hrubý 4,5), Nemyčeves B-Valdice B
10:8(R.Trč st. 3,5-Hlava, Jiriště 2,5)
1.Nemyčeves B 16 15 0 1 222 : 66 46
2.Nový Bydžov C 15 12 1 2 166 : 104 40
3.Úbislavice A 16 11 2 3 182 : 106 40
4.L.Bělohrad E 15 11 0 4 169 : 101 37
5.Chlumec D 15 8 1 6 141 : 129 32
6.Popovice B 16 6 2 8 132 : 156 30
7.Nová Paka E 15 7 0 8 130 : 140 29
8.Valdice B 15 3 3 9 130 : 140 23
9.Rovensko C 16 3 0 13 96 : 102 22
10.Chyjice B 15 2 2 11 94 : 176 21
11.Železnice C 16 1 1 14 68 : 220 19
5.třída muži : Miletín D-Chomutice C 11:7(Řehák 4,5-Bílek 3,5), Chyjice C-Nemyčeves C 0:18(Blažek,Hrdý 4,5), L.Bělohrad G-Sobotka A 5:13(Čížek 2,5-Najman 4,5),Popovice C-L.Bělohrad F 14:4(D.Valeš,J.Kazda 4,5-Vít 2), Žlunice B-Kopidlno B 8:10(Haken 3-Masák 4,5), Slatiny A-Roškopov B 11:7(Svobo-dová,Debnár 3,5-Sochor 4).
1.Nemyčeves C 17 15 1 1 223 : 83 48
2.Sobotka A 17 13 1 3 196 : 110 44
3.Kopidlno B 17 12 1 3 188 : 118 43
4.Miletín D 17 10 2 5 173 : 133 40
5.Popovice C 17 8 2 7 159 : 147 35
6.Roškopov B 17 7 3 7 158 : 148 35
7.Slatiny A 17 7 2 8 163 : 143 33
8.L.Bělohrad G 17 7 2 8 149 : 157 33
9.L.Bělohrad F 17 6 2 9 137 : 169 31
10.Žlunice B 17 4 2 11 123 : 183 27
11.Chomutice C 17 2 1 14 117 : 189 22
12.Chyjice C 17 1 1 15 50 : 256 19
Žactvo U11 – turnaj v Rovensku : Rovensko-Radim 5:2(Brožková,Vogl 2,
Valkoun 1-Stříbrný 1,5,Málková 0,5,Myšíková 0), Miletín-Roškopov 3:4
(Nosková,Novák,Vtípil 1-Řeháková 2,5,Novák 1,5,Bažant 0),Rovensko-Roškopov 2:5(Valkoun,Vogl 1,Bažantová 0-Řeháková,Krejčí 2,5,Bažant 0), Radim-Miletín 4:3(Myšíková 2,Málková,Stříbrný 1-Novák 2,5.Nosková 0,5,Vtípil 0), Roškopov-Radim 5:2(Řeháková,Krejčí 2,5,Bažant 0-Málková,
Stříbrný 1,Myšíková 0), Rovensko-Miletín 3:4(Brožková,Valkoun 1,5,Vogl
0-Novák 2,Nosková,Vtípil 1).
1.Roškopov 12 12 0 0 64 : 20 36
2.Rovensko 9 4 0 5 33 : 30 17
3.Miletín 9 4 0 5 29 : 34 17
4.Radim 9 2 0 7 27 : 36 13
5.Stará Paka 9 2 0 7 15 : 48 13
Příští kolo – 1.třída muži : Chomutice A-Radim B, N.Paka C-Jičín B, L.
Bělohrad B-Butoves A, Jičín C-Hořice B, Rovensko A-Miletín B, 2.třída muži : N.Paka D-Železnice A, Chyjice A-Chomutice B, Chlumec C-L.Bělo-hrad C, Žlunice A-Kopidlno A, Nemyčeves A-Lány A, 3.třída muži : Popo-vice A-Rovensko B, Miletín C-Jičín B, Butoves B-L.Bělohrad D, Železnice
B-Roškopov A, St.Paka C-Miletín B, 4.třída muži : Valdice B-Úbislavice A,
N.Bydžov C-Popovice B, L.Bělohrad E-Chlumec D, Železnice C-Chyjice C,
Rovensko C-N.Paka E, 5.třída muži : Chomutice C-Slatiny A, Roškopov B-
Žlunice B, Kopidlno C-Popovice C, L.Bělohrad F-L.Bělohrad G, Sobotka A-Chyjice C, Nemyčeves C-Miletín D.
Play-off žactvo U15. 1.-4. místo v Butovsi, startují Butoves, Hořice, Nový
Bydžov a Chlumec, 5.-7. místo v L.Bělohradě, startují L.Bělohrad, Libáň a
Kopidlno, 8.-10. místo v Roškopově, startují Roškopov, Miletín a St.Paka.
-nidrle-
22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…
více »21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…
více »20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…
více »19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…
více »18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…
více »17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…
více »22. kolo - 1.třída muži:
TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5
Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5
SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10
Rychtera Daniel 3,5 - Breuer Jan 3,5
TJ Jičín C - TJ SOKOL Stará Paka B 4:14
Doule Petr 1,5 - Pánek Tomáš 4,5
TJ Butoves A - TJ Sokol Chomutice A 13:5
Grym Petr, Hlawatschke Aleš 4,5 - Dürschmied Jan st., Průša Pavel 2
TJ Sokol Železnice A-TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6
Rohlíček Jan 4,5 - Černý Vít 3
TJ Jiskra Hořice A-TJ Jiskra Hořice B 16:2
Vzorek Rudolf, Polák Roman 4,5 - Vyskočil Petr 2
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Nová Paka C 6:12
Masák Radek 3,5 - Morávek Jiří ml. 3,5
TJ TK Žlunice A-TJ Lázně Bělohrad C 9:9
Šmidrkal Dobroslav 4 - Petřivý, Matouš, Jína po 2,5
TJ Sokol Chomutice B - PINGO Chyjice A 3:15
Průša Jiří 2,5 - Douša Luboš a Douša Jiří 4,5
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ Jičín D 11:7
Trč Tomáš 4,5 - Novotný Zdeněk, Harcuba Petr 3
TJ Jiskra Hořice C-TJ Sokol Libáň A 4:14
Vyskočil Petr 2 - Vaníček Jiří 4,5
3.třída muži:
TJ Sokol Libáň B - SPIN Popovice A 7:11
Jakoubek Václav 2 - Kazda Petr 4,5
TJ So Rovensko B-TJ Sokol Roškopov A 15:3
Ježek Josef 4,5 - Krejčí Jan 3
TJ Lázně Bělohrad D-TJ Sokol Železnice B 10:8
Vít, Knězáček, Matouš, Šulc po 2,5 - Krétová, Ježková, Jindra, Kudrnáč po 2
TJ Ji N.Bydžov C - TJ Butoves B 5:13
Hrubý Michal 1,5 - Konůpek Ladislav st. a Havelka Adam 4,5
4.třída muži:
TJ Sokol Valdice A - TJ Sokol Kopidlno B 9:9
Bukartyk Jiří, Imlauf Martin 2,5 - Masák Radek, Novák Lukáš 3
TJ Sokol Železnice C - TJ Lázně Bělohrad E 9:9
Jindra Zbyněk 3,5 - Šulc Jakub 4,5
TJ So Chlumec n.C. D-TJ So Rovensko p.T. C 10:8
Leden Michal 4,5 - Soukup David 3
SK Miletín C-TJ Sokol Nemyčeves B 10:8
Balihar Jan 4,5 - Hendrych Lukáš 3
SPIN Popovice B-TJ Sokol Lány A 18:0
Novotný, Valeš, Procházka, Farkaš Jiří po 4,5
PINGO Chyjice B-TJ Nová Paka D 4:14
Olejarčík Stanislav 3 - Stuchlik Jiří 4,5
5.třída muži:
TJ Sokol Roškopov B - TJ TK Žlunice B 10:8
Kočandrle Ondřej 4 - Macura Tomáš 3,5
TJ Sokol Nemyčeves C - SK Miletín D 11:7
Homola Ondřej 4,5 - Schauer Pavel 3,5
TJ Sokol Rovensko p.T. D-TJ Lázně Bělohrad F 1:17
Blažek Vratislav 1 - Filjač, Klejch, Pour po 4,5
TJ Butoves C-TTC Slatiny A 10:8
Havelka Adam, Hlawatschke Alfred ml. 4,5 - Martínek Jiří, Debnár Josef 2,5
TJ Sokol Chomutice C-PINGO Chyjice C 8:10
Bílek Martin 3,5 - Zelinger David 4
SPIN Popovice C-Stolní tenis Sobotka A 7:11
Kazda Vojtěch 3,5 - Najman Tomáš 4,5
Aktuální tabulka ZDE
Regionální přebor starší žactvo U15 - konečné pořadí 2023/2024
1. TJ Lázně Bělohrad
2. TJ Sokol Libáň
3. TJ Jiskra Nový Bydžov
4. TJ Sokol Roškopov
5. TJ Jiskra Hořice
6. TJ SOKOL Stará Paka
7. TJ Butoves A
8. TJ Sokol Kopidlno
9. SK Miletín
10. TJ Butoves B
11. TJ SOKOL St. Paka B
12. TJ Rovensko p.Troskami A
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
Skupina o 1. – 4. místo:
TJ Lázně Bělohrad -TJ Sokol Roškopov 5:2
TJ Jiskra Nový Bydžov -TJ Sokol Libáň 2:5
TJ Lázně Bělohrad -TJ Sokol Libáň 5:2
TJ Jiskra Nový Bydžov -TJ Sokol Roškopov 4:3
TJ Sokol Libáň -TJ Sokol Roškopov 6:1
TJ Lázně Bělohrad -TJ Jiskra Nový Bydžov 4:3
Konečná tabulka skupiny o 1.- 4. místo
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jiskra Hořice A-TJ Sokol Kopidlno A 5:2
TJ SOKOL Stará Paka A-TJ Butoves A 5:2
TJ Jiskra Hořice A-TJ Butoves A 7:0
TJ SOKOL Stará Paka A-TJ Sokol Kopidlno A 5:2
TJ Butoves A-TJ Sokol Kopidlno A 5:2
TJ Jiskra Hořice A-TJ SOKOL Stará Paka A 6:1
Konečná tabulka skupiny o 5.- 8. místo
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Butoves B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 7:0
SK Miletín A-TJ SOKOL Stará Paka B 7:0
TJ Butoves B-TJ SOKOL Stará Paka B 5:2
SK Miletín A-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 7:0
TJ SOKOL St. Paka B-TJ Rovensko p.Tr. A 6:1
TJ Butoves B-SK Miletín A 2:5
Konečná tabulka skupiny o 9.- 12. místo
Regionální přebor dorost U19 - konečné pořadí 2023/2024
1. SPIN Popovice
2. TJ Jiskra Nový Bydžov
3. TJ Sokol Chomutice
4. TJ Jiskra Hořice
5. TJ Jičín
6. TJ SOKOL Libáň
7. TJ Sokol Roškopov
8. TJ Butoves
9. TJ Sokol Chlumec n. C
10. TJ Sokol Kopidlno
11. TJ Sokol Nemyčeves
12. TJ TK Žlunice
13. TJ Nová Paka
14. TJ Sokol Železnice
15. PINGO Chyjice
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
Regionální přebor U19 nadstavba o konečné umístění
Skupina o 1. – 4. místo:
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Hořice A 4:1
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:3
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 5:0
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
TJ Jiskra Nový Bydžov A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
SPIN Popovice A-TJ Sokol Chomutice A 4:1
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jičín A-TJ Butoves A 4:1
TJ Sokol Libáň A-TJ Sokol Roškopov A 4:1
TJ Jičín A-TJ Sokol Roškopov A 5:0
TJ Sokol Libáň A-TJ Butoves A 5:0
TJ Jičín A-TJ Sokol Libáň A 3:2
TJ Sokol Roškopov A-TJ Butoves A 3:2
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Chlumec n.C. A 0:5
Skupina o 13. – 15. místo:
TJ Nová Paka A-TJ Sokol Železnice A 5:0
PINGO Chyjice A-TJ Sokol Železnice A 0:5
TJ Nová Paka A-PINGO Chyjice A 5:0
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
více »
21. kolo - 1.třída muži:
TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7
Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5
TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol Železnice A 13:5
Pánek Tomáš a Herber Jan 4,5 - Švanda Ondřej a Kudrnáč Miloslav 1,5
TJ Sokol Radim B - TJ Lázně Bělohrad B 9:9
Myšík Tomáš, Stříbrný Karel 3,5 - Ordáň Martin, Petřivý Milan 2,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Jiskra Hořice A 4:14
Tonarová Tereza 1,5 - Polák Roman a Vzorek Rudolf 4,5
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A-TJ Butoves A 18:0
Varečka, Kozák, Stuchlík, Vágenknecht Tomáš po 4,5
TJ Jičín C-TJ Jiskra Hořice B 7:11
Rejha Josef 3 - Zelený Martin 4,5
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Nová Paka C - TJ Jiskra Hořice C 17:1
Stoklas, Virag, Oravec po 4,5 - Vyskočil Petr 1
PINGO Chyjice A - TJ TK Žlunice A 14:4
Šolc Jiří 4,5 - Haken Jiří 3
TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Chomutice B 13:5
Verner Pavel, Valnoha Milan, Jakoubek Václav 3,5 - Průša Jiří 2
TJ Lázně Bělohrad C-TJ Sokol Nemyčeves A 6:12
Petřivý Milan a Jína Vojtěch 2,5 - Trč Tomáš 4,5
3.třída muži:
SK Miletín B - TJ Lázně Bělohrad D 5:13
Petr Miloš 4 - Vít Jiří a Matouš Nick 2,5
TJ Butoves B - TJ So Rovensko B 8:10
Konůpek Ladislav st. 4,5 - Stantejský Jaroslav 3,5
TJ Sokol Železnice B-TJ SOKOL Stará Paka C 12:6
Vraštil Jiří 4,5 - Vávra Pavel 3,5
SPIN Popovice A-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
Kazda Petr 4 - Haltuf David 3,5
4.třída muži:
TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Valdice A 8:10
Stuchlík Petr a Čeřovský Jiří 3,5 - Jirásek Milan 4,5
TJ So Rovensko p.T. C-PINGO Chyjice B 12:6
Borovička, Brožek, Drahoňovský po 4
Stránský, Zelinger, Hoch, Veselý po 1,5
TJ Lázně Bělohrad E-SK Miletín C 10:8
Šulc Jakub 4,5 - Balihar Jan 3,5
TJ Nová Paka D-SPIN Popovice B 12:6
Stuchlik Jiří 4,5 - Valeš, Novotný, Tomi po 2
TJ Sokol Nemyčeves B-TJ So Chlumec n.C. D 14:4
Trč Roman st. 4,5 - Jeřábek Jan 3
TJ Sokol Kopidlno B-TJ Sokol Železnice C 13:5
Masák Radek a Novák Lukáš 4,5 -Machula Jiří a Jindra Zbyněk 1,5
5.třída muži:
SK Miletín D - TJ Sokol Roškopov B 10:8
Schauer Pavel 3,5 - Brendl Jiří st. 3
Stolní tenis Sobotka A - TJ Sokol Chomutice C 16:2
Najman Tomáš a Fejfar Milan 4,5 - Veselý Radek 2
TJ Lázně Bělohrad F-TJ Sokol Nemyčeves C 8:10
Klejch Karel 2,5 - Rejman Bohumil 3
TTC Slatiny A-SPIN Popovice C 7:11
Debnár Josef 4,5 - Šamko Vladislav a Farkaš Jiří 3,5
TJ TK Žlunice B - TJ Butoves C 8:10
Nechanický Pavel 4,5 - Frýba Josef, Ondráček Jonáš 3,5
PINGO Chyjice C-TJ Sokol Rovensko p.T. D 11:7
Hoch Ladislav a Šolc Dominik 3,5 - Petrásek Václav 4
Aktuální tabulka ZDE
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
Regionální přebor U19 nadstavba o konečné umístění
Skupina o 1. – 4. místo:
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Hořice A 4:1
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:3
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 5:0
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
TJ Jiskra Nový Bydžov A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
SPIN Popovice A-TJ Sokol Chomutice A 4:1
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jičín A-TJ Butoves A 4:1
TJ Sokol Libáň A-TJ Sokol Roškopov A 4:1
TJ Jičín A-TJ Sokol Roškopov A 5:0
TJ Sokol Libáň A-TJ Butoves A 5:0
TJ Jičín A-TJ Sokol Libáň A 3:2
TJ Sokol Roškopov A-TJ Butoves A 3:2
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Chlumec n.C. A 0:5
Skupina o 13. – 15. místo:
TJ Nová Paka A-TJ Sokol Železnice A 5:0
PINGO Chyjice A-TJ Sokol Železnice A 0:5
TJ Nová Paka A-PINGO Chyjice A 5:0
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
více »
20. kolo - 1.třída muži:
TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6
Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5
TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11
Grym Petr a Hlawatschke Aleš 3 - Stříbrný Karel a Breuer Jan 3,5
TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Chlumec n.C. C 16:2
Fejfar Zdeněk 4,5 - Černý Vít 1,5
SK Miletín A - TJ SOKOL Stará Paka B 7:11
Hladký Karel a Rychtera Daniel 2,5 - Herber Jan 4,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 6:12
Kučera Ondřej 3,5 - Vágenknecht Tomáš 4,5
TJ Sokol Železnice A-TJ Jiskra Hořice B 5:13
Rohlíček Jan 4 – Vyskočil, Zelený a Kvapil po 3,5
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Libáň A 6:12
Šmidrkal Dobroslav 3,5 - Šmidrkal Dobroslav 3
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Jičín D 13:5
Masák Radek 4,5 - Novotný Zdeněk 2,5
TJ Jiskra Hořice C-TJ Sokol Chomutice B 11:7
Krejčí Vojtěch 4,5 - Průša Jiří 3
TJ Sokol Nemyčeves A-PINGO Chyjice A 15:3
Trč Tomáš 4a Stránský Michal 4,5
3.třída muži:
TJ Sokol Libáň B-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
Valnoha a Jakoubek Václav 3,5 - Haltuf David 4,5
TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín B 8:10
Handschug Jan 3,5 - Petr Miloš 4,5
TJ So Rovensko B-SPIN Popovice A 13:5
Ježek Josef 4,5 - Kazda Václav ml. 2
TJ Lázně Bělohrad D-TJ Sokol Roškopov A 11:7
Šulc Jakub 3,5 - Krejčí Petr ml. 4
4.třída muži:
TJ Nová Paka D-TJ So Rovensko p.T. C 14:4
Stuchlik Jiří 4,5 - Drahoňovský Zdeněk 2
TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Lány A 0:18
Stuchlík Petr, Vokrouhlecčtí Jiří, David a Zdeněk po 4,5
TJ So Chlumec n.C. D-TJ Lázně Bělohrad E 10:8
Volejník Tomáš 4 - Stehlík Emil 3,5
SK Miletín C-TJ Sokol Kopidlno B 11:7
Rais Roman a Hátle Jan 3,5 - Novák Lukáš 4
PINGO Chyjice B-TJ Sokol Nemyčeves B 4:14
Olejarčík Stanislav 3,5 - Trč Roman st. 4,5
SPIN Popovice B-TJ Sokol Valdice A 8:10
Valeš Daniel 3 - Imlauf Martin 3,5
5.třída muži:
TJ Butoves C-SK Miletín D 4:14
Havelka Adam 3 - Kněžourek, Šotola, Řehák, Portík 3,5
TJ Sokol Roškopov B - TJ Lázně Bělohrad F 13:5
Brendl Jiří st. 4,5 - Kout Filip a Filjač Jiří 2
TTC Slatiny A - TJ TK Žlunice B 11:7
Svobodová Šárka 4 - Smutný Jakub 3,5
TJ Sokol Rovensko p.T. D-Stolní tenis Sobotka A 2:16
Bém Vladimír 2 - Fejfar Milan a Kozák Vratislav 4,5
TJ Sokol Nemyčeves C - PINGO Chyjice C 15:3
Hrdý Bohuslav a Homola Ondřej 4,5 - Šolc Dominik 2
SPIN Popovice C-TJ Sokol Chomutice C 16:2
Valeš Václav a Kazda Vojtěch 4,5 - Sedláček a Průša 1
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části