Výsledky 2.-3.9.2023

FOTBAL

Přebor muži : Robousy-Nemyčeves 4:1(3:1)Hanuš,Bureš-Zítka,rozhodčí

Kriegler, žluté karty 4:4, 68 diváků, Milíčeves-Žlunice 1:2(0:1)Svoboda-

Kroupa,Portyš, rozhodčí Míšek, žluté karty 2:2,50 diváků, Valdice-

Dětenice 5:3(2:3)Rejman 2,Polishchak,Kalenda,Fedorko-Kudrlička 2,

Žovinec,rozhodčí Zelinger,žluté karty 1:1,30 diváků, Kopidlno B-Miletín B

5:2(3:1)Nemčanský 3,Kateřiňák,Bernard-Tomášek,Vondrouš, rozhodčí

Novotný, žluté karty 1:1, 131 diváků, Libáň-Lužany 0:3(0:1)Topič 2,Berger

rozhodčí Soukup, žluté karty 1:1,80 diváků, Železnice B-Jičíněves 2:0

(1:0)Drahoňovský,Beránek, rozhodčí Styblík, žluté karty 3:3,111 diváků.

  1.Robousy            4  3  1  0     11 :    5    10

  2.Kopidlno B        4  3  0  1     23 :  10      9

  3.Jičíněves           4  2  1  1       8 :    6      7

  4.Lužany               4  2  1  1     10 :  10      7

  5.Žlunice               4  2  1  1     10 :  10      7

  6.Milíčeves            4  1  1  2      6 :   10      7

  7.Dětenice             4  2  0  2    13 :   13      6

  8.Valdice               4  2  0  2    10 :     9      5

  9.Nemyčeves        4  1  1  2      7 :   12      4

10.Železnice B        4  1  0  3      8 :   10      3

11.Miletín B             4  1  0  3      8 :   13      3

12.Libáň B               4  1  0  3      6 :   12      3 

Soutěž muži : Češov-Hořice B 2:1(1:0)Kořínek,Špaček-Bartoníček, roz-hodčí Hron, žluté karty 3:3, 50 diváků, Chomutice-Robousy B 5:0(1:0)

Jezbera 3,Voňka,Zummer,rozhodčí Novotný,žluté karty 1:0,90 diváků, Libuň-Podhradí 1:0(0:0)Jirásek, rozhodčí Dušek, žluté karty 1:3, 50 divá-ků, volný los Žeretice.

1.Chomutice          4  4  0  0    20 :   2    12

2.Češov                  4  3  1  0    10 :   6    10

3.Libuň                   4  2  0  2      5 : 10      6

4.Hořice B              3  1  0  2      7 :   5      3

5.Žeretice               3  0  1  2      8 : 10      1

6.Podhradí             3  0  1  2      2 :   9      1

7.Robousy B          3  0  1  2      3 : 13      1

Přebor st. žáci : Vysoké-Lužany 1:3(1:1)Hloušek-Kaska 2,J.Mach a 1:2

(1:1)Hloušek-J.Mach,Kaska, Nová Ves-Robousy 1:7(0:4)Zajíček-Stříhavka 3,Vachek 2,Etrych,Kaláb a 0:2(0:1)Vachek,Kaláb, Lomnice-L.Bělohrad, Železnice/Valdice-Kopidlno/Libáň 0:4(0:2)Kejzral,Kouřil 2 a 1:4(1:3)Ne-

děla-Krejčí,Skrbek,Pivarčí,Kouřil,Milíčeves-Martinice 0:6(0:3)Kasanický 2,Fejkl,Čapek,Horáček,Šimůnek a 1:6(0:3)Myslík-Kasanický 3,Fejkl 2,

Horáček, Jičín B-Sedmihorky 4:1(3:0)Filip 2,Šrajer,Sajdl-Absolon a 5:3

(1:0)Novotný 3,Filip 2-Rengl 2,Mráz.

  1.Robousy                4  4  0  0    24 :    2      12

  2.Martinice                4  4  0  0    24 :    7      12

  3.Lužany                   4  4  0  0      8 :    4       11

  4.Lomnice                 2  2  0  0      3 :    0        6

  5.Kopidlno/Libáň      4  2  0  2      8 :    7        6

  6.Železnice(Valdice  4  2  0  2    10 :    9        6

  7.Jičín B                    4  2  0  2    15 :  16        6

  8.Nová Ves                4  2  0  2     4 :  11         3

  9.L.Bělohrad             4  0  1  3     2 :    6         1

10.Sedmihorky           2  0  0  2     4 :    9         0

11.Vysoké                   4  0  0  4     3 :  14         0

12.Milíčeves                4  0  0  4     2 :  27        0

St. přípravky : Chomutice-Železnice/Valdice A 4:6(2:3)Šikýř 2,Římal,Petr-

Repka 2,Červinka,Khun,Malý,Martínek, Libuň-Železnice/Valdice B 1:22

(0:12)Seďa-Kobrle,Stříbrný 5,A.Chobodydes,Živora 3,Erlebach,Ježek 2,

Jína,M.Chobodydes, Libuň-Železnice/Valdice A 1:22(0:10)Seďa-Khun 8,

Bodlák,Martínek,Repka 3,Čistecký,Malý 2,Červinka, Chomutice-Želez-nice/Valdice B 8:3(2:2)Římal.Šikýř 2,Barchini,Hetflejš,Kohoutek,Petr, Kopidlno A-Sobotka 7:7(3:3)Jirák 3,Horna 2,Krátký,Bernard-A.Ječný 3,D.Ječný 2,R.Ječný,Halbych, Kopidlno B-Miletín 0:11(0:5)Dubenecký,

Kout 3,Dobias,Novák 2,Vtípil, Kopidlno A-Miletín 2:8(0:4)Jirák 2-A.Ječný

4,D.Ječný,Míč 2,Škaloud, Kopidlno B-Sobotka 3:9(1:3)Pelc 2,Blumel-A.

Ječný 4,D.Ječný,Míč 2,Škaloud, Robousy-Lužany 8:1(5:0)Erlebach,

Klimeš,Karban 2,Popek,Bambula-Fejfar, Robou-sy-Libáň 8:1(6:0)Erlebach 4,Šatra 2,Bambula,Klimeš-Nýdrle, Libáň-Lužany 4:5(3:2)Vymlátil 2,Mat-las,Šoltys-Pour 4,Kudělka

Ml. přípravky : Sobotka-Hořice A 3:4(2:2)Přikryl,Adamec,Bárta-Dědina 2,

Kramule,Haman, Sobotka-Hořice B 9:4(3:3)Šotka 5,Příkryl 2,Alušík,Bárta-

Buček 3,Janušová, Železnice/Valdice-Miletín 4:10(1:7)Šulc,Jaroš,Kozák,

Novák-Jirásko 4,Zubatý 3,Hůlka,Kolář,Marousek, Robousy-Jičín 16:1(8:1)

Dubchenko 6,Stuchlík 5,Haratický 3,Adamec,Šolc-Římal, Robousy-Mile-tín 7:1(4:1)Stuchlík 4,Popek,Chrpa,Šolc-Jirásko, Železnice/Valdice-Jičín

4:11(2:4)Šulc 2,Kozák,Vondrák-Šmíd 3,Kučera,Římal,Šafránek,Šulc 2,

Libuň-Hořice B 12:2(7:0)Drozen 5,Petráček 4,Fiala 3-Guthein 2, Libuň-Hořice A 8:4(4:2)Petráček 4,Fiala 3,Fromel-Kramule 3,Klymyšyn, L.Bělo-hrad A-Jičíněves 10:5(5:2)Černý 5,Blažek 3,Kubík,Maťátko-Kašpar 5, L.Bělohrad B-Kopidlno 8:9(5:6)Freiberk 3,Marek 2,Baumelt,Svoboda,

Šulc-Balcar,Sedláček 3,Blumel 2,Hnízdová, L.Bělohrad A-Kopidlno 7:10

(5:7)Blažek 4,Kubík 2,Hudec-Balcar,Blumel 3,Sedláček 2,Kořínek,Ram-šák, L.Bělohrad B-Jičíněves 6:2(3:2)Marek 3,Freiberk 2,Šulc-Kašpar 5,

Děkanovský,Černoch, Nová/St.Paka A-Nová/St.Paka B, Nová St.Paka A-Nová/St.Paka B -oba zápasy se dohrají 6.9..

Příští kolo – přebor muži : Žlunice-Libáň, Lužany-Valdice, Jičíněves-

Robousy, Dětenice-Železnice B, Miletín B-Nemyčeves, Kopidlno B-

Milíčeves.

Soutěž muži : Robousy B-Češov, Žeretice-Podhradí, Hořice B-Libuň,

Chomutice volno.

Starší žáci : Robousy-Železnice/Valdice, L.Bělohrad-Jičín B, Sedmihorky-

Milíčeves, Lužany-Lomnice, Kopidlno/Libáň-Vysoké, Martinice-Nová Ves

Mladší přípravky : Robousy-Železnice/Valdice, Robousy-Železnice/

Valdice, Libuň-L.Bělohrad A, Sobotka-L.Bělohrad B, Sobotka-L.Bělohrad

A, Libuň-L.Bělohrad B, Kopidlno-Miletín, Jičíněves-Jičín, Jičíněves-

Miletín, Kopidlno-Jičín, Hořice A-Nová/St.Paka B, Hořice B-Nová/St.

Paka A, Hořice A-Nová/St.Paka A, Hořice B-Nová/St.Paka B

Starší přípravky : Sobotka-Libáň, Libáň-Chomutice, Železnice/Valdice A-

Jičíněves, Železnice/Valdice B-Milíčeves, Železnice/Valdice A-Milíčeves,

Železnice/Valdice B-Jičíněves, Kopidlno B-Robousy, Kopidlno A-Robou-sy, Kopidlno A-Kopidlno B, Miletín-Lužany, Libuň-Lužany, Miletín-Libuň

 

VOLEJBAL – zahajují i okresní soutěže – muži + mixy : Hořice B-TJ Jičín

0:3(-22,-14,-20), N.Bydžov-Radim 0:3(-15,-20,-17), Jičín X-N.Paka 3:0

(20,15,12).

Ženy : So N.Paka-L.Bělohrad 3:1(15,-15,14,17), Radim B-Radim C odlo-ženo, Jičín-VKM N.Paka 3:0(14,5,8)

Příští kolo – muži + mixy :  TJ Jičín-So Nová Paka, Radim-Jičín X, Hořice

B-N.Bydžov.

Ženy : L.Bělohrad-VKM Nová Paka, So Nová Paka-Radim B, Radim C-

Jičín

 

 

                                                                                                - nidrle

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 15.4.2024

Okresní přebor muži - 18. kolo: FK Kopidlno „B“ – TJ Sokol Libáň 1:2 (1:1) Branky: Míšek – Tu Hai Linh, Tu Hai Chau. Rozhodčí: Styblík – Žďárský, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 127. …

více »

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »
všechny novinky

Menu