Okresní sport 14 - 15. 1. 2023

STOLNÍ TENIS

První kolo odvetné části soutěží družstev v okrese Jičín – 1. třída muži :

Chomutice A-L.Bělohrad B 7:11(P.Průša 3,5-J.Šulc 3,5), Rovensko A-N.Paka C 6:12(Vágenknecht 4-Růžek,Stoklas 3,5), Miletín A-Radim B 10:8(Rychtera 4,5-Myšík 3), Hořice B-Jičín B 9:9(Štěpánek 3,5-Fejtek 3), Butoves A-Libáň A 9:9(Hlawatschke ml. 4,5-Vaníček 3).

  1.Jičín B                            11    9  2    0    123 :     75    31

  2.Nová Paka C                  11    9  1    1    137 :     61    30

  3.L.Bělohrad B                  11   7  3    1     125 :     73   28

  4.Hořice B                         11    5  2    4      95 :   103    22

  5.Chomutice A                  11    5  1    5      90 :   108    22

  6.Radim B                         11    4  1    6    103 :     95    20

  7.Miletín A                        11    4  1     6     93 :   105     20

  8.Rovensko A                  11    3  2     6      89 :  109     19

  9.Butoves A                     10    1  4     5      93 :  105     19

10.Jičín C                           10    3  1     6      72 :  108     17

11.Libáň A                          11   0  2     9      68 :   138    13

2. třída muži : Libáň B-Chlumec C 9:9(Valnoha 3,5-Černý 4), Žlunice A-Chyjice A 9:9(Šmidrkal 4,5-J.Šolc 3,5), Nemyčeves B-N.Paka D 11:7(T.Trč 4,5-Stuchlík,Morávek,Fišar 2), Kopidlno A-Železnice A 8:10(Procházka,

Novák 3-Švanda 4,5), L.Bělohrad C-Chomutice B 13:5(Ordáň,Petřivý st. 4-J.Průša 2,5).

  1.Chlumec C                     11    7  4    0     133 :   65     29

  2.Železnice A                    11    8  2    1     123 :   75     29

  3.Nemyčeves A                11    6  5    0     116 :   82     28

  4.Kopidlno A                     11    7  0    4     109 :   89     25

  5.Lány A                            10    4  4    2       97 :   83     22

  6.L.Bělohrad C                  11    3  3    5    101 :   97      20

  7.Libáň B                           11    4  1    6      82 :  116     20

  8.Nová Paka D                  11    3  1    7       87 : 111     18

  9.Chyjice A                       11    1  4    6       85 : 113     17

10.Chomutice B                 11    2  2    7       75 : 123     18

11.Žlunice A                       11    1  2    8       72 : 126     15   

3. třída muži : Popovice A-Butoves B 11:7(P.Kazda 4-Konůpek st. 3), Železnice B-Hořice C 8:10(Švanda 3-Vyskočil 4,5), St.Paka C-Miletín C 12:6(Vávra 4,5-Fof 2, Miletín B-Rovensko B 9:9(Drahonínský,Petr 4,5-Stantejský,Brožek 2,5), Roškopov A-Jičín D 15:3(Jan a Petr Krejčí ml. 4,5-Zikmund,Kunášek 1).

  1.Hořice C                        11   7  4    0       118 :   84     29

  2.Miletín B                        11   8  1    2       125 :   73     28

  3.Popovice A                   11   6  2    3       109 :   89     25

  4.Stará Paka C                 11   5  3    3       101 :   97     24

  5.Roškopov A                  11   5  2    4       107 :   91     23

  6.Jičín D                           11   5  3    3         84 : 114     22

  7.Butoves B                     11   5  0    6       105 :   93     21

  8.Železnice B                   11   4  2    5       101 :   97     21

  9.Rovensko B                  11   3  2    6       100 :   98     19

10.L.Bělohrad D                10    2  2    6        72 : 108     16

11.Miletín C                        11   0  1  11        62 :  136     12

4. třída muži : Železnice C-N.Bydžov C 3:15(Hrabala,Kabela st. 1,5-Hal-

tuf 4,5), Rovensko C-Valdice B 6:12(Soukup 2,5-Hlava 4), N.Paka D-Nemyčeves B 5:13(Milický 2,5-R.Trč st. 4,5), Chyjice B-Úbislavice A 8:10

(T.Douša 4,5-R.Vít,J.Brendl 3,4), Chlumec D-Popovice B 7:11(Koníček 2,5-

Novotný 4,5).

  1.Nemyčeves B                11  11  0   0      159 :   39     33

  2.Úbislavice A                  11   8  2    1      125 :   73     29

  3.Nový Bydžov C             18   8  1    2      123 :   75     28

  4.L.Bělohrad E                 10   8  0    2      125 :   85     26

  5.Popovice B                    11  5  1    5        91 :  107     22

  6.Chlumec C                     10  5  1    5        90 :  108     22

  7.Nová Paka D                  11   4  0   7        91 :  107     19

  8.Valdice B                       11   2  2    7        92 :  106     17

  9.Rovensko C                   11  3  0    8        79 :  119     17

10.Chyjice B                       11  1  1    9        59 :  139     14

11.Železnice C                    11  0  1  10        46 :  152     12

5. třída : Chomutice C-L.Bělohrad F 9:9(Veselý 3,5-Vít 4,5), Sobotka A-Kopidlno B 10:8(Najman 4,5-Masák 3), Nemyčeves C-Roškopov B 13:5

(Homola,Hrdý 4,5-Sochor 2), Miletín D-Slatiny 10:8(Hátle 3,5-Svobodo-

vá 4), Chyjice C-Žlunice B 4:14(D.Šolc 2,5-Horák 4), L.Bělohrad G-Popo-vice C 9:9(Jakub Šulc 3,5-Valeš 4.5).

  1.Nemyčeves C               12  11  1   0     155 :    61      35

  2.Sobotka A                     12   9  1    2     133 :    83     31

  3.Kopidlno B                    12   8  1    3     132 :    84     29

  4.Miletín D                        12   7  2    3     121 :    95     28

  5.Roškopov B                  12   5  2    5     114 :  102     24

  6.Popovice C                   12   5  2    5     108 :  108     24

  7.Slatiny A                       12   4  2    6      113 :  103    22

  8.L.Bělohrad G                12   4  2    6      105 :  111    22

  9.L.Bělohrad F                 12   4  2    6     102 :  114     22

10.Žlunice B                       12   4  2    6       95 :  121     22

11.Chomutice C                 12   1  1  10       80 :  136     15

12.Chyjice C                       12   1  0  11       38 :  178     14

Žactvo U11 : Roškopov-Radim 5:2(Krejčí 2,5,Řeháková 1,5,Bažant 1-

Myšík 2,Myšíková,Stříbrná 0), St.Paka-Rovensko 0:7(Crha,Šajner,Vajgl

0-Brožková,Brožek 2,5,Sucharda 2), Roškopov-Rovensko 5:2(Řeháková,

Krejčí 2,5,Bažant 0-Brožek,Svoboda 1,Bažant,Brožková 0),Radim-St.Paka 3:4(Myšík 2,5,Myšíková 0,5,Stříbrná 0-Vajgl 2,Crha,Šajner 1), Rovensko-

Radim 5:2(Brožek 2,5,Brožková 1,5,Svoboda 1-Myšík 2,Myšíková,Stříbrná

0), Roškopov-St.Paka 5:2(Řeháková,Krejčí 2,5,Bažant 0-Crha,Vajgl 1,Šaj-ner 0)

1.Roškopov                   9  9  0  0   50 : 13     27

2.Stará Paka                  9  2  0  7   15 : 48     13

3.Rovensko                   6  3  0  3   23 : 19     12

4.Miletín                         6  3  0  3   19 : 23     12

5.Radim                         6  1  0  5   19 : 23       8

 

Příští kolo – 1. třída muži : Butoves A-Chomutice A, Libáň A-Hořice B,

Jičín B-Miletín A, Radim B-Rovensko A, N.Paka C-Jičín C, 2. třída muži :

L.Bělohrad C-Libáň B, Chomutice B-Kopidlno A, Železnice A-Lány A, N.

Paka D-Žlunice A, Chyjice A-Chlumec C, 3. třída muži : L.Bělohrad D-

Popovice A, Jičín D-Miletín B, Rovensko B-St.Paka C, Miletín C-Železnice

B, Hořice C-Butoves B, 4. třída muži : Popovice B-Chyjice B, Úbislavice A-N.Paka E, Nemyčeves B-Rovensko C, Valdice B-Železnice C, N.Bydžov

C-L.Bělohrad E, 5. třída muži : L.Bělohrad G-Chomutice C, Popovice C-

Chyjice C, Žlunice B-Miletín D, Slatiny A-Nemyčeves C, Roškopov B-

Sobotka A.

Žactvo U15 – v Chlumci (Chlumec, Butoves, Roškopov), v Libáni (Libáň,

Kopidlno, Miletín), v Hořicích (Hořice, St.Paka, L.Bělohrad, N.Bydžov).

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 21. - 22. ledna 2023

STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Butoves A-Chomutice A 13:5(Hlawatschke ml. 4,5-Kučera 2,5), Libáň A-Hořice B 10:8(Vaníček 4,5-Štěpánek 3,5), Jičín B-Miletín A 9:9(Fejtek 3,5…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2022 OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2022 str.    3  Miroslav Jansta: Každá krize znamená také novou příležitost …

více »

Vyúčtování Výzvy Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzvy PROVOZ A ÚDRŽBA 2022. Informace přímo u dané Výzvy: PROVOZ A ÚDRŽBA 2022…

více »

Vyúčtování Můj klub 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzev  Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo. Informace přímo u daných Výzev:…

více »

Okresní sport 14 - 15. 1. 2023

STOLNÍ TENIS První kolo odvetné části soutěží družstev v okrese Jičín – 1. třída muži : Chomutice A-L.Bělohrad B 7:11(P.Průša 3,5-J.Šulc 3,5), Rovensko A-N.Paka C 6:12…

více »

Provoz a údržba - stanovení nového poměru snížení výše dotace rok 2022

  Národní sportovní agentura vydala Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022.   Součet celkové výše dotací všech…

více »
všechny novinky

Menu