Okresní fotbal - 24. - 25. 9. 2022, volejbal, st. tenis.

OKRESNÍ FOTBAL – 24.-25.9.2022 

Přebor muži: Chomutice-Dětenice 1:4(0:3) Kloutvor-Kudrlička 2,Hnativ,

Hrynyshyn, rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:1, 55 diváků, Žlunice-Robousy

2:1(1:0)Lendel,Gorel-J.Vích,rozhodčí Styblík, žluté karty 4:2,vyloučen do-mácí Pižl, 80 diváků, Železnice B-Valdice 3:1(0:0)Petr,Kyselo,Stehlík-Linek,rozhodčí Hron, žluté karty 0:1,116 diváků, Lužany-Nemyčeves 4:1

(0:1)Berger,P.Topič,Tománek,Grohovský-Pech, rozhodčí Kučera, žluté karty 2:2, 65 diváků, Milíčeves-Libáň 3:2(2:1)Svoboda.Novotný,Krupka-

Skořepa,Hlavatý,rozhodčí Šamko, žluté karty 2:4,75 diváků, L.Bělohrad B-Miletín B 4:2(3:0)Balcar 2,Tázlar,T.Nezbeda-Kučera,Dubec,rozhodčí

Kučera,žluté karty 2:1,180 diváků

  1.Robousy                7  5  0  1  1    24 :  13    16

  2.Žlunice                   7  4  0  2  1    15 :    9    14

  3.Milíčeves               7  3  2  0  2    15 :   12    13

  4.L.Bělohrad B        7  4  0  0  3     21 :   20    12

  5.Železnice B           6  3  0  2  1     17 :    9    11

  6.Nemyčeves           6  3  1  0  2     18 :  16    11

  7.Lužany                  7  3  1  0  3     18 :  18    11

  8.Libáň                     7  3  0  1  3     18 :  16    10

  9.Dětenice                7  2  0  0  4     21 :  20      9

10.Valdice                  6  2  0  0  4     11 :  15      6

11.Miletín B                6  1  1  0  4     14 :  24      5

12.Chomutice            7  0  1  0  6       9 :  29      2

Soutěž muži : Hořice B-Jičíněves 0:3(0:2)Špicar 2,Žovinec,rozhodčí Ma-terna, žluté karty 2:4,78 diváků, Češov-Libuň 2:1(0:1)Ohrabka,Benda-Plí-šek,rozhodčí Douša, žluté karty 3:1,vyloučen domácí Crha, 40 diváků, So-botka B-Podhradí 6:0(2:0)Zahradník 2,Kubišta,Grunt,Přikryl,Čerych, roz-

hodčí Kiec,žluté karty 1:1,40 diváků, Kopidlno B-Žeretice 10:2(4:1)Kovář,

Šoltys 2,Janáček,Bernard,Berounský,Janda.Valnoha,Kóre-Szkibik,Bla-žek, rozhodčí Plíšek,žluté karty 1:0, 118 diváků

1.Jičíněves              7  6  0  1  0    25 :    3     19

2.Kopidlno B           7  5  0  0  2    26 :  17     16

3.Hořice B               7  3  0  1  3    35 :  12      12

4.Sobotka B            6  4  0  0  2    23 :  25      12

5.Češov                   6  2  2  0  2    13 :  10      10

6.Libuň                    7  2  0  0  5    13 :  22        6

7.Žeretice                6  2  0  0  4    16 :  35        6

8.Podhradí              6  0  0  0  6      5 :  32        0

Mladší dorost : Studenec-Mírová nehráno, Libáň/Kopidlno-Jičíněves 9:0

(7:0)Bernard,Nemčanský 3,Kouřil,Kóre,Horák.

1.Železnice/Robousy   3  2  1  0  0    20 :   4     8

2.Studenec                    3  2  0  1  0    17 :   6    7

3.Libáň/Kopidlno          4  2  0  0  2    21 :  18    6

4.Jičíněves                    4  1  0  0  3      4 :  21    3

5.Mírová                         2  0  0  0  2      1 :  14    0

Starší žáci : Kopidlno/Libáň-Sobotka 0:0, penalty 2:4 a 2:3(Kouřil-Doležal 3,Dušek, Vysoké-Nová Ves, Přepeře-Lužany oba dvojzápasy odloženy,

Košťálov-Chomutice 6:4(6:2)Pour 3,Daniel,Buček,Janata-Myška 2,Kareš,

Haman a 2:2(2:2)Martínek,Pour-Haman,Kareš, Martinice-Robousy 10:3

(5:1)Hnik 4,Řehořek,Šabata 2,Vancl,Horáček-Bouchal 2,V.Kazda a 1:1,pe-nalty 1:3, Šabata-V.Kazda, Hořice-L.Bělohrad B/Miletín 3:1(0:1)Lánský,

Máslo,Němeček-Valtera a 1:2 (0:2)Drašák-Kotrouš,Ruml, dohrávka : Že-leznice/Valdice-Kopidlno/Libáň 1:1(0:0)penalty 4:2Jerie-Kouřil a 2:3(2:3)

Jerie 2-Kouřil,Horák,Skrbek

  1.Kopidlno/Libáň            16  8  3  3    2    42 :  22    33

  2.Robousy                       12  9  2  0    1    44 :  26    31

  3.Martinice                      14  7  1  3    4    56 :  29    26

  4.Sobotka                        12  8  1  0    3    36 :  21    26

  5.Hořice                           14  6  2  0    6    22 :  25    22

  6.Přepeře                           8  6  0  0    2    31 :  12    18

  7.Chomutice                    14  4  2  1    8    32 :  42    17

  8.Košťálov                       12  5  0  1    6    30 :  30    16

  9.Železnice/Valdice         12  4  1  2    4    27 :  31    15

10.Nová Ves                       10  4  0  2    4    18 :  17    14

11.Lužany                           12  2  2  3    5    10 :  14    13

12.L.Bělohrad/Miletín        10  2  0  0    8    15 :  36      6

13.Vysoké                          10  0  0  0   10      3 :  60      0

Mladší žáci : Přepeře-Sobotka 4:1(2:1)Drahoňovský 2,Novotný,Kosař-vlastní, Robousy-Studenec 14:2(8:1)Burján,Vachek,Janatka 3,Višňar 2,

Kaláb,Vágner,Plička-Korotvička,vlastní, Sedmihorky-Milíčeves 8:0(2:0)

J.Rengl 3,F,Rengl,Melichar 2,Pešek, Nová Ves-Martinice 14:1(6:1)Diviš,

Zajíček 3,Lukavec,Ježek,Svoboda 2,Zamlar,Vedral-Ambrož.

1.Robousy                        4  2  1  1   30 : 13    7

2.Nová Ves                       3  2  1  0   25 :   9    7

3.Sobotka                         4  1  2  1   21 : 11    5

4.Sedmihorky                   4  3  1  2   17 :   9    5

5.Přepeře                          4  1  2  1   20 : 25    5

6.Milíčeves                        2  1  0  1    9 :   9    3

7.Studenec                        3  1  0  2  15 : 21    3

8.Železnice/Valdice          2  1  0  1    8 :  15   3

9.Martinice                        3  0  0  3    3 :  34    0

Starší přípravka : Sobotka-Lužany 3:1(1:1)Šouta 2,D.Ječný-Mach, Libáň-Železnice/Valdice 1:4(0:3)Mucha-Martínek,Čistecký,Khun, Sobotka-Libáň 3:1(2:0)A.Ječný 2,Míč,-Mucha, Železnice/Valdice-Lužany 4:4(2:2)Repka,

Martínek,Bodlák,Khun-Pour,Fejfar 2,Lužany-Libáň 2:3(0:2)Fejfar 2-Mucha,

Šoltys,Vaněk,Sobotka-Železnice/Valdice 7:1(3:0)Šouta 5,D.Ječný,Míč-Martínek, Jičín-Robousy 0:7(0:4)Škalid 2,Novotný,Červenka,Dubchenko,

Erlebach,Roudný, Jičín-Nová/St.Paka 0:10(0:5)Patka 3,Žalský,Dolina,

Ulvr 2,Štampoch, Robousy-Nová/St.Paka 1:9(0:5)Dubchenko-Morávek,

Patka 3,Štampoch 2,T.Ulvr, L.Bělohrad-Chomutice 5:6(3:4)Harčarik 3,Ja-nák,Stehlíková-Bílek 3,Bednář,Šikýř,Zahálka, Chomutice-Kopidlno 10:5

(5:3)Bílek 4,Šikýř 3,Bednář 2,Zahálka-Jirák 3,Kozák,Horna, L.Bělohrad-Kopidlno 10:0(6:0)Harčarik 3,Kundrát,Matouš 2,Stehíková,Janák,Khun.

Mladší přípravka : Jičíněves-L.Bělohrad A 5:2(3:1)Junek 2,Hlaváček,

Kracík,Mádlo-Marek 2, Nová/St.Paka-L.Bělohrad B 13:0(5:0)Jiří Sklenář 4,

Kracík,Svída,Antoš,Čokina 2,Jan Sklenář, Nová/St.Paka-Jičíněves 11:2

(4:2)Antoš,Jiří Sklenář 3,Svída 2,Kracík,Knap,Řehák-Junek 2, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 5:5(3:2)Marek,Maťátko,Baumelt-Čený 3,Dubec 2, L.Bělo-hrad B-Jičíněves 2:9(1:4)Černý,Dubec-Junek 4.A. a O.Duškovi,Kracík,

Mádlo,Hlaváček, Nová/St.Paka-L.Bělohrad A 11:0(7:0)Jiří Sklenář,Jan Sklenář,Knap 2,Čmuchal,Svída,Čokina,Hlaváček,Blažek, Libuň-Kopidlno

1:9(0:4)Ševců-Kozák 4,Bernard 2,Balcar,Kašpar,Drapák, Kopidlno-Ro-bousy 4:6(0:3)Kozák 4-Klimeš 4,Popek,Dubchenko, Libuň-Robousy 1:15

(1:7)Ševců-Karban 5,Haratický,Klimeš 3,Popek,Dubchenko, Jičín-Hořice

10:1(5:0)Flax,Fejfar,Žatecký,Rejha 2,Bambula-Kodeš, Železnice/Valdice-Miletín 5:2(3:0)Čapek,Stříbrný 2,Chobodydes-Zubatý 3, Jičín-Železnice/ Valdice 4:3(2:1)Žatecký 3,Bambula-Stříbrný 2,Jína Miletín-Hořice 4:1(1:0), Vtípil 2,Zubatý,Jirásko-Kodeš,Jičín-Miletín 6:3(3:0)Flaxa 3,Žatecký 2.Mys-zko-Vtípil 2,Kout, Hořice-Železnice/Valdice 2:7(2:3)Dědina,Kodeš-Čapek,

Jína,Chobodydes2,Živora,

Dohrávky : L.Bělohrad A-Hořice 6:5(2:2)Dubec 3,Marek,Maťátko,Černý-

Kodeš 2,Šrámek,Prager,Soukup, L.Bělohrad B-Libuň 5:4(1:3)Freiberk 4,

Haman-Drahoňovský 3,Janout, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 8:1(4:0)Ma-

ťátko,Dubec 3,Černý,Záborský-Freiberk, Libuň-Hořice 1:5(0:3)Drahoňov-ský-Kodeš 3,Chalupa 2, L.Bělohrad A-Libuň 4:7(1:3)Dubec 3,Maťátko-

Drahoňovský 6,Ševců, L.Bělohrad B-Hořice 2:5(0:3)Freiberk 2-Kodeš, Šrámek 2,Chalupa.

Příští kolo – OP muži : Miletín B-Chomutice (sobota 10.15), Libáň-Žlunice

(sobota 13.00), Robousy-Železnice B (sobota 13.15), Nemyčeves-L.Bělo-hrad B (sobota 16.00), Valdice-Lužany (neděle 14.00), Dětenice-Milíčeves

(neděle 16.00), dohrávky :

OS muži : Hořice B-Libuň (sobota 13.00), Jičíněves-Žeretice, Češov-Pod-hradí (oba sobota 16.00), Sobotka B-Kopidlno (neděle 14.00)

Mladší dorost : Libáň/Kopidlno-Mírová, Studenec-Železnice/Valdice (oba

neděle 13.00)

Starší žáci (vložené kolo 28. a 29.9.) : Železnice/Valdice-Kopidlno/Libáň,

Lužany-Košťálov, Robousy-Přepeře, Chomutice-Vysoké, Sobotka-Hořice,

L.Bělohrad/Miletín-Martinice, (řádné kolo 1.10.): Vysoké-Lužany, Přepeře-

L.Bělohrad/Miletín, Košťálov-Robousy, Martinice-Sobotka, Nová Ves-Chomutice, Hořice-Železnice/Valdice

Mladší žáci : Milíčeves-Robousy, Sobotka-Nová Ves, Martinice-Železnice/

Valdice, Studenec-Přepeře (vše sobota 9.30)

Starší přípravka v Sobotce (Sobotka, L.Bělohrad, Robousy, Lužany), v Li-

báni (Libáń, Jičín, Miletín), v Chomuticích (Chomutice, Kopidlno, Nová/St.

Paka-Železnice/Valdice)

Mladší přípravka v Libuni (Libuň, Železnice/Valdice, Nová/St.Paka), v Ko-pidlně (Kopidlno, L.Bělohrad A, L.Bělohrad B, Miletín), Jičíněves (Jičíně-ves, Jičín, Hořice, Robousy) a dohrávky v L.Bělohradě (L.Bělohrad A, L.

Bělohrad B, Hořice, Libáň, v Robousích (Robousy, L.Bělohrad B, L.Bělo-hrad A,Železnice/Valdice), v Kopidlně (Kopidlno, Hořice, Nová/St.Paka), v Miletíně (Miletín, Jičín, Jičíněves, Libuň).

VOLEJBAL :

Muži + mixy : Hořice B-N.Bydžov 1:3, TJ Jičín-Jičín Y odloženo, Radim-N.Paka 3:0,

1.Jičín Y                      3  2  0  0  1     9  :  2     6

2.Radim                      1  1  0  0  0     3  :   0     3

3.TJ Jičín                    1  1  0  0  0     3 :    0     3

4.Nový Bydžov           3  1  0  0  2     4  :   7     3

5.Nová Paka               4  1  0  0  3     4 :    9     3

6.Hořice B                  3  0  0  0  3     1 :    9     0    

ženy : N.Paka-Radim B 2:3, L.Bělohrad-TJ Jičín odloženo, Radim C-Dře-věnice B 3:0,

1.Radim B                4  2  1  1  0    11 :    6     9

2.TJ Jičín                 3  2  1  0  0      9 :    2     8

3.Nová Paka            4  2  0  1  1      8 :    7     7

4.L.Bělohrad            3  2  0  0  1      6 :    4     6

5.Radim C                4  1  0  0  3      6 :    9     3

6.Dřevěnice B          4  0  0  0  4      0 :  12     0

Příští kolo – muži+mixy : N.Paka-Hořice B, Jičín Y-Radim, N.Bydžov-TJ

Jičín, ženy : Dřevěnice B-N.Paka, TJ Jičín-Radim C, Radim B-L.Bělohrad

STOLNÍ TENIS :

Přebor muži – 1.třída : L.Bělohrad B-Chomutice A, N.Paka C-Rovensko A, Radim B-Miletín A, Jičín B-Hořice B, Libáň A-Butoves A, 2. třída : Chlu-mec C-Libáň B, Chyjice A-Žlunice A, N.Paka D-Nemyčeves B, Železnice A

-Kopidlno A, Chomutice B-L.Bělohrad C, 3. třída : Butoves B-Popovice A,

Hořice C-Železnice B, Miletín C-St.Paka C, Rovensko B-Miletín B, Jičín D-

Roškopov A, 4. třída : N.Bydžov C-Železnice C, Valdice B-Rovensko C,

Nemyčeves B-N.Paka C, Úbislavice A-Chyjice B, Popovice C-Chlumec D,

5. třída : L.Bělohrad F-Chomutice C, Kopidlno B-Sobotka A, Roškopov B-

Nemyčeves C, Slatiny A-Miletín D, Žlunice B-Chyjice C, Popovice B-L.Bě-

lohrad G.

                                                                                                   – Nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu