Okresní fotbal - 27. a 28. 8. 2022

Přebor mužů : Lužany-Robousy  2:3(0:2)Fejfar 2-Vích.Wedlich,Hanuš,

rozhodčí Šamko, žluté karty 4:3, vyloučen domácí Šaroun a trenér Ponikelský, 110 diváků, Chomutice-Milíčeves 1:5(1:2) Kloutvor-Novot-

ný 2,Rajniš,Svoboda,Havelka,rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:2, 80 diváků, L.Bělohrad B-Žlunice 3:2(2:2)Břeský,Horáček,V.Nezbeda-Novotný,Gorel,

rozhodčí Hron, žluté karty 1:2,vyloučen hostující Soukup, 180 diváků Nemyčeves-Dětenice 5:1(4:0)Pech,Bareš 2,Halázs-Kudrlička, rozhodčí Vích, žluté karty 2:3, 40 diváků, Valdice-Libáň 2:0(Kubíček,Kalenda, roz-hodčí Styblík, žluté karty 2:1, 70 diváků, Železnice B-Miletín B 6:1(1:0) J.Daniš 2,Drahoňovský,Stehlík,Lustig,Petr-Dubec, rozhodčí Kučera, žluté

karty 2:1, 98 diváků.

  1.Železnice B             3  2  0  1  0    13 :   4       7

  2.Robousy                 3  2  0  1  0    10 :    6      7

  3.L.Bělohrad B          3  2  0  0  1    10 :    6      6

  4.Milíčeves                 3  2  0  0  1      9 :   5      6

  5.Nemyčeves             3  1  1  0  1    10 :   8      5

  6.Lužany                     3  1  1  0  1      6 :   6      5

  7.Libáň                        3  1  0  1  1      7 :   7      4

  8.Žlunice                     3  1  0  1  1      6 :   6      4

  9.Valdice                     3  1  0  0  2      6 :   8      3

10.Dětenice                   3  1  0  0  2      9 : 12      3

11.Miletín B                   3  0  1  0  2      5 : 11      2

12.Chomutice               3  0  1  0  2      5 :  13     2

Soutěž mužů : Sobotka B-Češov, 5:3(1:2)Bárta,Zahradník 2,Přikryl-Ou-hrabka 2,Jemelka, rozhodčí Styblík, bez karet,50 diváků, Podhradí-Jičí-něves 0:4(0:2)Zedek,Petr,Žovinec,Angelov, rozhodčí Šolc, žluté karty 0:2,

102 diváků, Žeretice-Libuň 4:0(2:0)Čapek,Szkibik,Blažek a vlastní, roz-hodčí Vích, bez karet, 60 diváků Kopidlno B-Hořice B 2:1(0:0)Janáček,

Nemčanský-Havelka,rozhodčí Obermajer, žluté karty 1:0, 155 diváků.

1.Jičíněves                  3  3  0  0  0    16 :    2     9

2.Sobotka B                3  3  0  0  0    17 :    5      9

3.Kopidlno B               3  2  0  0  1      5 :    7      6

4.Hořice B                   3  1  0  0  2    11 :    6      3 

5.Češov                       3  1  0  0  2    10 :    8      3

6.Žeretice                    3  1  0  0  2      8 :  15      3

7.Libuň                        3  1  0  0  2      2 :    9      3

8.Podhradí                  3   0  0  0  3     2 :  19      0

Mladší dorost : Železnice/Robousy-Studenec 4:4(3:4)S.Hýča 3,Lustig-

Hubálovský,Mečíř 2, Mírová-Libáň/Kopidlno 0:12(0:7)Vrba,Kóre 5,Urban 2

Starší žáci : Martinice-Přepeře 3:1(2:0)Řehořek,Hnik,Novotný-Hek a 3:5

(2:2)Hnik 2,Novotný-Ogurčák,Kabela 2,Kvapil, L.Bělohrad/Miletín-Lužany

1:2(0:0)Jakubský-Mach 2 a 1:0(0:0)Lánský, Sobotka-Chomutice 3:0(0:0)

D.Doležal 2,Elebrant a 5:3(2:1)Doležal 3,Kunst 2-Kareš 3, Železnice/

Valdice-Nová Ves 5:2(3:1)Rojík 3,Brožíček 2,Jerie-Zajíček,Svoboda a

2:3(0:1)Jerie 2-Zikmund 2,Pazderský, Kopidlno/Libáň-Vysoké n.J. 7:0(4:0)

Rozsypal 2,J. a D.KrejčíKejzral,Kouřil,Horák a 5:0(1:0)Kouřil,Krejčík 2,

Urban, Hořice-Košťálov odloženo na 18.9.

  1.Kopidlno/Libáň       2  2  0  0  0   12 :    0    6

  2.Sobotka                   2  2  0  0  0     8 :    3    6

  3.Železnice/Valdice    2  1  0  0  1    7 :    5    3

  4.Martinice                  2  1  0  0  1    6 :    6     3

  5.Přepeře                    2   1  0  0  1    6  :   6    3

  6.L.Bělohrad/Miletín  2   1  0  0  1    2 :    1     3

  7.Lužany                     2  1  0  0  1     2 :    2     3

  8.Nová Ves n. P.         2  1  0  0  1     5 :    7     3

  9.Chomutice               2  0  0  0  2     3 :    8     0

 10.Vysoké n. J.            2  0  0  0  2     0 :  12     0

 

Příští kolo – přebor muži : Dětenice-Valdice, Robousy-L.Bělohrad B(oba

sobota 14.00), Žlunice-Chomutice, Libáň-Lužany (oba sobota 17.00),

Miletín B-Nemyčeves, Milíčeves-Železnice B (oba neděle 17.00).

Soutěž muži : Jičíněves-Kopidlno B, Libuň-Podhradí, Češov-Žeretice

(vše 17.00), Hořice B-Sobotka B (neděle 17.00).

Mladší dorost : Jičíněves-Mírová (sobota 14.00), Libáň/Kopidlno-Železnice/Robousy (neděle 14.00).

Starší přípravka : v Miletíně (Miletín, Železnice, Nová/St.Paka), v Robousích (Robousy,Lužany, Chomutice, Libáň), v L.Bělohradě (L.

Bělohrad, Sobotka, Kopidlno) – turnaje v sobotu od 9.00

Mladší přípravka : v Železnici (Železnice, Libuň, Nová/St.Paka), v Hoři-cích (Hořice,Robousy, Jičíněves, Miletín), v L.Bělohradě (L.Bělohrad A

a B, Kopidlno, Jičín) – turnaje v neděli od 9.00

 

VOLEJBAL

Zahajuje i okresní volejbal – muži + mixy : TJ Jičín-Hořice B, Radim-

Nový Bydžov, N.Paka-Jičín Y.

Ženy : L.Bělohrad-N.Paka, Radim C-Radim B, Dřevěnice B-TJ Jičín

                                                                              – Nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu