Český olympijský výbor (ČOV) uzavřel licenční smlouvu o veřejném provozování hudebních děl a jiných autorských děl s Ochranným svazem autorským – OSA platnou od 1.1. 2013 a uzavřenou na dobu neurčitou - dle dodatku č. 1 této smlouvy a dodatku č. 2 této smlouvy. V dodatku je stanoveno automatické prodloužení smlouvy o jeden kalendářní rok, pokud ani jedna ze smluvních stran smlouvu písemně nevypoví nejpozději do 31. 10. roku předešlého. Smlouva je tedy v současnosti platná minimálně do 31.12.2017.
Dne 4. 4. 2013 byla podepsána podlicenční smlouva mezi ČOV a ČUS (tehdy ČSTV). Z této smlouvy vyplývá, že sdružené subjekty ČUS mají oprávnění veřejně užívat hudební díla s textem nebo bez textu při sportovních akcích všeho druhu s výjimkou akcí uvedených v čl. II odst. 6 smlouvy (viz smlouva).
Tato smlouva se vztahuje na všechny zapsané spolky, která jsou členy ČUS, tedy na SK a TJ sdružené po regionální linii, sportovní svazy, okresní sdružení i krajské organizace ČUS. Sdružené subjekty tedy již organizaci OSA žádné poplatky platit nemusí. Seznam sportovních svazů, na které se daná smlouva vztahuje, tvoří nedílnou součást smlouvy. SK, TJ, okresní sdružení a krajské organizace pak svou příslušnost k ČUS a tedy skutečnost, že se na ně daná smlouva vztahuje, prokazují evidenčním listem (licencí, registračním listem) člena ČUS.
POZOR!
Smlouva se ovšem nevztahuje na užití hudebních děl jiným způsobem než vymezeným ve smlouvě (čl. II odst. 6), tedy obecně jinak než při sportovní činnosti nebo ve stravovacích a ubytovacích zařízeních provozovaných nepodnikatelsky.
Smlouva se nevztahuje zejména na užití při společenských a kulturních akcích jako jsou koncerty, taneční zábavy apod., na ubytovací zařízení provozovaná podnikatelsky a hlavně se v žádném případě nevztahuje na subjekty, které nejsou ustaveny jako zapsaný spolek, byť působí ve sportu a byť jsou i členy SK, TJ či svazu (fyzická osoba podnikající na základě živnostenského listu - např. cvičitel aerobiku, obchodní společnosti - akciová společnost, s.r.o. apod.).
Kompletní text licenční smlouvy, podlicenční smlouvy a první dodatek podlicenční smlouvy.
21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…
více »20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…
více »19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…
více »18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…
více »17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…
více »16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 - Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…
více »21. kolo - 1.třída muži:
TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7
Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5
TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol Železnice A 13:5
Pánek Tomáš a Herber Jan 4,5 - Švanda Ondřej a Kudrnáč Miloslav 1,5
TJ Sokol Radim B - TJ Lázně Bělohrad B 9:9
Myšík Tomáš, Stříbrný Karel 3,5 - Ordáň Martin, Petřivý Milan 2,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Jiskra Hořice A 4:14
Tonarová Tereza 1,5 - Polák Roman a Vzorek Rudolf 4,5
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A-TJ Butoves A 18.3.
TJ Jičín C-TJ Jiskra Hořice B 18.3.
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Nová Paka C - TJ Jiskra Hořice C 17:1
Stoklas, Virag, Oravec po 4,5 - Vyskočil Petr 1
PINGO Chyjice A - TJ TK Žlunice A 14:4
Šolc Jiří 4,5 - Haken Jiří 3
TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Chomutice B 13:5
Verner Pavel, Valnoha Milan, Jakoubek Václav 3,5 - Průša Jiří 2
TJ Lázně Bělohrad C-TJ Sokol Nemyčeves A 6:12
Petřivý Milan a Jína Vojtěch 2,5 - Trč Tomáš 4,5
3.třída muži:
SK Miletín B - TJ Lázně Bělohrad D 5:13
Petr Miloš 4 - Vít Jiří a Matouš Nick 2,5
TJ Butoves B - TJ So Rovensko B 8:10
Konůpek Ladislav st. 4,5 - Stantejský Jaroslav 3,5
TJ Sokol Železnice B-TJ SOKOL Stará Paka C 12:6
Vraštil Jiří 4,5 - Vávra Pavel 3,5
SPIN Popovice A-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
4.třída muži:
TJ Sokol Lány A - TJ Sokol Valdice A 8:10
Stuchlík Petr a Čeřovský Jiří 3,5 - Jirásek Milan 4,5
TJ So Rovensko p.T. C-PINGO Chyjice B 12:6
Borovička, Brožek, Drahoňovský po 4
Stránský, Zelinger, Hoch, Veselý po 1,5
TJ Lázně Bělohrad E-SK Miletín C 10:8
Šulc Jakub 4,5 - Balihar Jan 3,5
TJ Nová Paka D-SPIN Popovice B 19.3.
TJ Sokol Nemyčeves B-TJ So Chlumec n.C. D ???
TJ Sokol Kopidlno B-TJ Sokol Železnice C ???
5.třída muži:
SK Miletín D - TJ Sokol Roškopov B 10:8
Schauer Pavel 3,5 - Brendl Jiří st. 3
Stolní tenis Sobotka A - TJ Sokol Chomutice C 16:2
Najman Tomáš a Fejfar Milan 4,5 - Veselý Radek 2
TJ Lázně Bělohrad F-TJ Sokol Nemyčeves C 8:10
Klejch Karel 2,5 - Rejman Bohumil 3
TTC Slatiny A-SPIN Popovice C 7:11
Debnár Josef 4,5 - Šamko Vladislav a Farkaš Jiří 3,5
TJ TK Žlunice B - TJ Butoves C 8:10
Nechanický Pavel 4,5 - Frýba Josef, Ondráček Jonáš 3,5
PINGO Chyjice C-TJ Sokol Rovensko p.T. D 11:7
Aktuální tabulka ZDE
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
Regionální přebor U19 nadstavba o konečné umístění
Skupina o 1. – 4. místo:
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Hořice A 4:1
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 2:3
SPIN Popovice A-TJ Jiskra Nový Bydžov A 5:0
TJ Sokol Chomutice A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
TJ Jiskra Nový Bydžov A-TJ Jiskra Hořice A 3:2
SPIN Popovice A-TJ Sokol Chomutice A 4:1
Skupina o 5. – 8. místo:
TJ Jičín A-TJ Butoves A 4:1
TJ Sokol Libáň A-TJ Sokol Roškopov A 4:1
TJ Jičín A-TJ Sokol Roškopov A 5:0
TJ Sokol Libáň A-TJ Butoves A 5:0
TJ Jičín A-TJ Sokol Libáň A 3:2
TJ Sokol Roškopov A-TJ Butoves A 3:2
Skupina o 9. – 12. místo:
TJ Sokol Kopidlno A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Nemyčeves A 5:0
TJ Sokol Chlumec n.C. A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Nemyčeves A-TJ TK Žlunice A 5:0
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Sokol Chlumec n.C. A 0:5
Skupina o 13. – 15. místo:
TJ Nová Paka A-TJ Sokol Železnice A 5:0
PINGO Chyjice A-TJ Sokol Železnice A 0:5
TJ Nová Paka A-PINGO Chyjice A 5:0
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
více »
20. kolo - 1.třída muži:
TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6
Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5
TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11
Grym Petr a Hlawatschke Aleš 3 - Stříbrný Karel a Breuer Jan 3,5
TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Chlumec n.C. C 16:2
Fejfar Zdeněk 4,5 - Černý Vít 1,5
SK Miletín A - TJ SOKOL Stará Paka B 7:11
Hladký Karel a Rychtera Daniel 2,5 - Herber Jan 4,5
TJ Sokol Chomutice A. - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 6:12
Kučera Ondřej 3,5 - Vágenknecht Tomáš 4,5
TJ Sokol Železnice A-TJ Jiskra Hořice B 5:13
Rohlíček Jan 4 – Vyskočil, Zelený a Kvapil po 3,5
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ TK Žlunice A - TJ Sokol Libáň A 6:12
Šmidrkal Dobroslav 3,5 - Šmidrkal Dobroslav 3
TJ Sokol Kopidlno A-TJ Jičín D 13:5
Masák Radek 4,5 - Novotný Zdeněk 2,5
TJ Jiskra Hořice C-TJ Sokol Chomutice B 11:7
Krejčí Vojtěch 4,5 - Průša Jiří 3
TJ Sokol Nemyčeves A-PINGO Chyjice A 15:3
Trč Tomáš 4a Stránský Michal 4,5
3.třída muži:
TJ Sokol Libáň B-TJ Ji N.Bydžov C 11:7
Valnoha a Jakoubek Václav 3,5 - Haltuf David 4,5
TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín B 8:10
Handschug Jan 3,5 - Petr Miloš 4,5
TJ So Rovensko B-SPIN Popovice A 13:5
Ježek Josef 4,5 - Kazda Václav ml. 2
TJ Lázně Bělohrad D-TJ Sokol Roškopov A 11:7
Šulc Jakub 3,5 - Krejčí Petr ml. 4
4.třída muži:
TJ Nová Paka D-TJ So Rovensko p.T. C 14:4
Stuchlik Jiří 4,5 - Drahoňovský Zdeněk 2
TJ Sokol Železnice C - TJ Sokol Lány A 0:18
Stuchlík Petr, Vokrouhlecčtí Jiří, David a Zdeněk po 4,5
TJ So Chlumec n.C. D-TJ Lázně Bělohrad E 10:8
Volejník Tomáš 4 - Stehlík Emil 3,5
SK Miletín C-TJ Sokol Kopidlno B 11:7
Rais Roman a Hátle Jan 3,5 - Novák Lukáš 4
PINGO Chyjice B-TJ Sokol Nemyčeves B 4:14
Olejarčík Stanislav 3,5 - Trč Roman st. 4,5
SPIN Popovice B-TJ Sokol Valdice A 8:10
Valeš Daniel 3 - Imlauf Martin 3,5
5.třída muži:
TJ Butoves C-SK Miletín D 4:14
Havelka Adam 3 - Kněžourek, Šotola, Řehák, Portík 3,5
TJ Sokol Roškopov B - TJ Lázně Bělohrad F 13:5
Brendl Jiří st. 4,5 - Kout Filip a Filjač Jiří 2
TTC Slatiny A - TJ TK Žlunice B 11:7
Svobodová Šárka 4 - Smutný Jakub 3,5
TJ Sokol Rovensko p.T. D-Stolní tenis Sobotka A 2:16
Bém Vladimír 2 - Fejfar Milan a Kozák Vratislav 4,5
TJ Sokol Nemyčeves C - PINGO Chyjice C 15:3
Hrdý Bohuslav a Homola Ondřej 4,5 - Šolc Dominik 2
SPIN Popovice C-TJ Sokol Chomutice C 16:2
Valeš Václav a Kazda Vojtěch 4,5 - Sedláček a Průša 1
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
19. kolo - 1.třída muži:
TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7
Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4
TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7
Kycelt Pavel 3,5 - Hlawatschke Aleš 4,5
TJ Sokol Radim B-TJ Sokol Chomutice A 12:6
Stříbrný Karel 4,5 - Průša Pavel 3,5
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A-TJ Jiskra Hořice A 7:11
Vágenknecht Tomáš 3 - Polák Roman 4,5
TJ Jiskra Hořice B-SK Miletín A 10:8
Vyskočil Petr a Zelený Jiří ml. 3,5 - Rychtera Daniel 4
TJ SOKOL Stará Paka B-TJ Lázně Bělohrad B 16:2
Pánek Tomáš a Krtička Luboš 4,5 - Fejfar Zdeněk a Ordáň Martin 1
Aktuální tabulka ZDE
2.třída muži:
TJ Lázně Bělohrad C-TJ Sokol Kopidlno A 8:10
Jína Vojtěch 2,5 - Masák Radek 4,5
TJ Jičín D - TJ Nová Paka C 8:10
Harcuba Petr a Karták Kryštof 3 - Virag Miroslav 4,5
TJ Sokol Chomutice B. - TJ TK Žlunice A 9:9
Průša Jiří 3,5 - Průša Jiří 3Šmidrkal Dobroslav 4,5
TJ Sokol Libáň A - TJ Sokol Nemyčeves A 12:6
Vaníček Jiří s Verner Pavel 3,5 - Trč Tomáš 4
3.třída muži:
TJ Butoves B - TJ Lázně Bělohrad D 10:8
Konůpek Ladislav st. 4,5 - Matouš Nick 3
TJ Sokol Roškopov A - TJ SOKOL Stará Paka C 6:12
Krejčí Jan 3 - Vávra Pavel 4
TJ Sokol Železnice B-TJ Sokol Libáň B 6:12
Krétová Monika 3,5 - Matlas Matyáš 4
TJ Ji N.Bydžov C-TJ So Rovensko B 5:13
Haltuf David 4 - Ježek Josef, Stantejský Jaroslav, Tyrychtr Milan 3,5
Aktuální tabulka ZDE
4.třída muži:
TJ Sokol Valdice A-TJ Sokol Železnice C 16:2
Hlava Martin a Bilanský Přemysl 4,5 - Jindra Zbyněk a Skřivánek Ondřej 1
TJ Sokol Nemyčeves B - TJ Nová Paka D 6:12
Hendrych Lukáš 3 - Nožička Jaroslav, Stuchlik Jiří, Plecháčová Pavlína 3,5
TJ Sokol Lány A - SK Miletín C 16:2
Čeřovský Jiří a Vokrouhlecký Zdeněk 4,5 - Rais Roman a Fof Ladislav 1
TJ Lázně Bělohrad E-PINGO Chyjice B 18:0
Šulc Jakub, Václavík Josef, Stehlík Emil, Jüngling Pavel všichni po 4
TJ Sokol Kopidlno B-TJ So Chlumec n.C. D 7:11
Masák Radek 3,5 - Leden Michal a Jeřábek Jan 3
TJ So Rovensko p.T. C-SPIN Popovice B 3:15
Brožek Tomáš 2 - Farkaš Jiří 4:0, Prochazka Jan 4,5
Aktuální tabulka ZDE
5.třída muži:
TJ Lázně Bělohrad F-TJ Butoves C 12:6
Kout Filip 4,5 - Havelka Adam 3
SK Miletín D - TTC Slatiny A 9:9
Fof Ladislav 3 - Svobodová Šárka 4
TJ TK Žlunice B - SPIN Popovice C 4:14
Macura Tomáš 1,5 - Šamko Vladislav st. 4,5
Stolní tenis Sobotka A-TJ Sokol Nemyčeves C 0:18
Homola Ondřej, Rejman Bohumil, Pulec Jan, Hrdý Bohuslav po 4,5
PINGO Chyjice C - TJ Sokol Roškopov B 4:14
Zelinger David a Šolc Dominik 2 - Sochor Luděk 4,5
TJ Sokol Chomutice C-TJ Sokol Rovensko p.T. D 8:10
Veselý Radek 3 - Soukup David 4,5
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části
Regionální přebor U11 Finálový turnaj Play-off
Semifinále:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Radim A 5:2
Sety: 17:6, Body: čtyřhry 1:0,
body domácích: Krejčí Eduard 2:0, Řehák Václav 2:0, Bažant Jonáš 0:2
body hostů: Stříbrný Jan 1:1, Málková Anna 0:2, Kohout Mikoláš 1:1
SK Miletín A - TJ Sokol Rovensko p.Tr. A: 6:1
Sety: 18:6, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Poláček Matyáš 2:0, Vtípil Adrian 1:1, Dobias Michael 2:0
body hostů: Stantejská Nikol 0:2, Stuchlík Filip 0:2, Brožek Vilém 1:1
O 3.místo
TJ Sokol Rovensko p.Tr. A - TJ Sokol Radim A 4:3
Sety: 15:11, Body: čtyřhry 1:0
body domácích: Brožek Vilém 2:0, Stuchlík Filip 1:1, Stantejská Nikol 0:2
body hostů: Málková Adéla 1:1, Stříbrný Jan 1:1, Kohout Mikoláš 1:1
Finále:
TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín A 2:5
Sety: 6:18, Body: čtyřhry 0:1
body domácích: Řehák Václav 1:1, Bažant Jonáš 0:2, Krejčí Eduard 1:1
body hostů: Novák Štěpán 2:0, Vtípil Adrian 1:0, Dobias Michael 1:1, Poláček Matyáš 0:1
Regionální přebor U19 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 16.3.2024 8.30h
Regionální přebor U15 TABULKA po základní části
PLAY – OFF – 23.3.2024 8.30h
Regionální přebor U11 TABULKA po základní části