Okresní sport 10. - 11. 12. 2022

VÝSLEDKY  10.-11. PROSINCE 2022

STOLNÍ TENIS

Muži 1. třída : Chomutice A-Jičín C 17:1(P.Průša, Kučera 3,5-N.Novotný 3,5), L.Bělohrad B-Rovensko A 12:6(Jan Šulc 4,5-Vágenknecht 3), N.Paka C-Hořice B 16:2(Oravec,Růžek 4,5-Pozler 2), Radim B-Butoves A 13:5

(Kašpar,Stříbrný 4,5-Konůpek st. 2), Jičín B-Libáň A 17:1(Doule,Fejtek 4,5-Vaníček,R.Horák 0,5),

  1.Jičín B                            9  8  1  0    103 :    50     26

  2.Nová Paka C                  9  7  1  1    112 :    50     24

  3.L.Bělohrad B                 9  6  3  0    106:     56     24    

  4.Radim B                         9  4  1  4      87 :    75     18  

  5.Rovensko A                 10  3  2  5      83 :    97     18

  6.Hořice B                         9  4  1  4      76 :    86     18

  7.Chomutice A                  9  4  1  4     73 :    84      18

  8.Miletín A                         9  3  1  5      78 :    84     16

  9.Butoves A                      9  1  3  4      77 :    85     14

10.Jičín C                            9  2  1  6      62 :  100     14

11.Libáň A                           9  0  1  8      43 :  119     10

2. třída : Libáň B-Žlunice A 11:7(Valnoha 4,5-Smutný 2,5), Chlumec C-Nemyčeves A 9:9(Havlín 3,5-T.Trč 4), Chyjice A-Lány A 6:12(T.Douša 2,5-D.Vokrouhlecký 4,5), N.Paka D-Kopidlno A 7:11(Stuchlík,Fišar 2,5-Tomá-šek 4),Železnice A-Chomutice B 13:5(Švanda 4,5,Tonarová,Petráček 2)

  1.Kopidlno A                   10  7  0  3    101 :   79       24

  2.Chlumec C                     9  6  3  0      94 :    54      24

  3.Železnice A                    9  6  2  1    103 :    59      23

  4.Nemyčeves A                9  5  4  0      96 :    66      23

  5.Lány A                           9  4  1  4      89 :    73      21

  6.Libáň B                          9  4  0  5      65 :    95      17

  7.L.Bělohrad C                 9  2  3  4      80 :    82      16

  8.Nová Paka D                 9  2  1  6      70 :    92       14

  9.Chyjice A                       9  1  2  6      67 :    95      13

10.Chomutice B                 9  1  2  6      60 :  102      13

11.Žlunice A                       9  1  1  7      61 :  101       12

3. třída: Popovice A-Železnice B 9:9(Valeš,J.Kazda 2,5-Ježková,Kretová 2,5), Butoves B-St.Paka C 8:10(Jón 3,5-Vávra, Krutský st. 3,5),Hořice C-Miletín B 11:7(Vyskočil 4,5-Petr 3,5)Miletín C-Roškopov A 9:9(Rais 3,5-P.Krejčí ml. 4), Rovensko B-L.Bělohrad D 13:5(Stuchlík,Stantejský 4,5-Jína,Matouš 2),

  1.Hořice C                          9  6  3  0     89 :   67        24

  2.Miletín B                          9  7  0  2  103 :    59       23

  3.Popovice A                   10  5  2  3    98 :    82       22

  4.Jičín D                            9  4  3  2     75 :    87       20

  5.Butoves B                      9  5  0  4     93 :    69       19

  6.Stará Paka C                  9  4  2  3     80 :    92       19

  7.Železnice B                    9  3  2  4     80 :    82        17

  8.Rovensko B                   9  3  1  5     83 :    79        16 

  9.Roškopov A                   9  3  2  4     82 :    80        16

10.L.Bělohrad D                 9  1  2  6      59 :  103       13

11.Miletín C                        9  0  1  8      51 :  111       10

4. třída : L.Bělohrad E-Rovensko C 16:2(Hoza,Jungling 4,5-Soukup,Bro-žek 1), N.Bydžov C-N.Paka E 14:4(Panocha,Haltuf 4,5-Milický 2), Valdice B-Chyjice B 14:4 (Hlava,Bilanský,Imlauf 4,5-Stránský,D.Šolc,Voldán,Ve-selý 1),Nemyčeves B-Chlumec D 18:0(Hrdý,Hendrych,Bílek,R.Trč st. 4,5), Úbislavice A-Popovice B 15:3(L.Brendl,R.Vít 4,5-Novotný 2)

  1.Nemyčeves B               9  9  0  0    129 :   33       27

  2.L.Bělohrad E                 9  7  0  2   107 :   55       23

  3.Úbislavice A                  9  6  2  1    103 :  59       23

  4.Nový Bydžov C             9  6  1  2     98 :   64       23

  5.Chlumec D                     9  5  1  3     77 :   85       20

  6.Popovice B                  10  4  1  5     80 : 100       19

  7.Nová Paka D                  9  3  0  6     73 :  89        15

  8.Rovensko C                   9  3  0  6     65 :  97        15

  9.Valdice B                        9  1  2  6     75 :  87        13

10.Chyjice B                        9  1  1  7     50 : 112       12

11.Železnice C                    9  0  1  8     43 : 119       10

5. třída: Chomutice C-Sobotka A  odloženo na 20.12., ,L.Bělohrad F-Nemyčeves C 8:10(Kosina 3,5-Blažek 4), Kopidlno B-Miletín D 16:2(Ma-sák,Petr 4,5-Šotola 2), Roško-pov B-Chyjice C 17:1(M.Rajm,Zuzánek, P.Krejčí nejml. 4,5-Zelinger 1), Slatiny A-L.Bělohrad G 13:5(Debnár 4,5-Jakub Šulc 3,5), Žlunice B-Popovice C 9:9(Nechanický 4-D.Valeš 3,5)

  1.Nemyčeves C               10  9  1  0     131 :   49      29

  2.Kopidlno B                   10  8  1  1     117 :   63      27

  3.Roškopov B                 10  5  2  3     105 :   75      22

  4.Sobotka A                       9  6  1  2      99 :   63      22

  5.Miletín D                       10  5  2  3       97 :   83      22

  6.L.Bělohrad F                10  4  1  5       89 :   91      19

  7.Popovice C                   10  4  1  5      77 :   93       19

  8.Slatiny A                       10  3  2  5       91 :   89      18

  9.L.Bělohrad G                10  4  0  6       87 :   93      18

10.Žlunice B                      10  3  1  6       72 : 108      17

11.Chyjice C                      10  1  0  9       30 : 150      12

12.Chomutice C                  9  1  0  8        57 : 105      11

Dorost U19 – skupina A : Butoves A-N.Bydžov 4:1(Hlawatschke,Ondrá-ček 2,Havelka 0-Kmínková,Sixta 0,5,Kalčíková 0), N.Bydžov-Žlunice 5:0

(Kmínková 2,5,Sixta 1,5,Kalčíková 1-Mázor,Nechanický 0), Butoves A-Žlunice 5:0(Hlawatschke 2,5,Ondráček 1,Havelka 0,5), Chyjice-Butoves B, Butoves B-Nemyčeves, Chyjice-Nemyčeves, Libáň-Chomutice 0:5(T. a Š.

Klárovi 0-Petráček,Veselý 0), Chomutice-Popovice 3:2(Petráček 2,5,Vese-lý 0,5-Valeš,J.Kazda 1), Libáň-Popovice 0:5(T. a Š.Klárovi 0-Valeš, J.Kaz-da 2,5)

1.Chomutice                    4  4  0  0    19 :    1      12

2.Butoves A                     4  3  0  1    15 :    5      10

3.Nový Bydžov                4  3  0  1    15 :    5      10

4.Popovice                       4  3  0  1    15 :   5       10

5.Butoves B                     4  2  0  2      8 :  12        8

6.Chyjice                          4  1  0  3      7 :  13        6

7.Libáň                             4  1  0  3      6 :  14        6

8.Žlunice                          4  1  0  3      5 :  15        6

9.Nemyčeves                   4  0  0  4      0 :  20        4

Dorost U19 – skupina B : Roškopov A-Lány 5:0(P.Krejčí nejml.,Rajm 2,5-

Vokrouhlecký,Fajfr 0), Lány-Valdice 2:3(Fajfr,Vokrouhlecký 1-Dlesk 2,5,

Štika 0,5), Roškopov A-Valdice 5:0(P.Krejčí nejml.,Rajm 2,5-Dlesk, Štika

0), Jičín-L.Bělohrad 4:1(Karták 2,5.Kuba 1,5,Vinkler 0-Kout 1,Šulc 0), L.

Bělohrad-Roškopov B 5:0(Kout,Šulc 2,5-Křížová,Sochorová 0), Jičín-Roškopov B 4:1(Kuba 1,5,Rozkovec,Vinkler 1,Karták 0,5-Křížová,Socho-rová 0),N.Paka-Roškopov C 0:5(L. a M.Kracíkovi 0-Doubek 2,5,Kříž 2,

Medlík 0,5), Roškopov C-Železnice 5:0(Doubek 2,5,Medlík 2,Kříž 0,5-Da-niš,Nydrle 0), N.Paka-Železnice 5:0(L. a M.Kracíkovi 2,5-Nydrle,Daniš 0) .

1.Roškopov A                 4  4  0  0     19 :   1      12

2.Jičín                              4  4  0  0     16 :   4      12

3.L.Bělohrad                   4  3  0  1      15 :   5     10

4.Roškopov C                 4  1  0  3     13 :   7      10

5.Nová Paka                    4  2  0  2     11 :   9        8

6.Valdice                          4  2  0  2       8 : 12       8

7.Roškopov B                 4  0  0  4       4 : 16        4

8.Lány                              4  0  0  4       2 : 18        4

   Železnice                      4  0  0  4       2 : 18        4

Poslední kolo první části soutěží stolních tenistů – muži 1. třída : Libáň A-Chomutice A, Butoves A-Jičín B, Hořice B-Radim B, Miletín A-N.Paka C, Jičín C-L.Bělohrad B, 2. třída : Chomutice B-Libáň B, L.Bělohrad C-

Železnice A, Lány A-N.Paka D, Nemyčeves A-Chyjice A, Žlunice A-

Chlumec C, 3. třída : L.Bělohrad D-Jičín D, Roškopov A-Rovensko B, Miletín B-Miletín C, St.Paka C-Hořice C, Železnice B-Butoves B, 4. třída :

Chlumec D-Úbislavice A, Chyjice B-Nemyčeves B, N.Paka E-Valdice B,

Rovensko C-N.Bydžov C, Železnice C-L.Bělohrad E, 5. třída : Popovice C-

Chomutice C, L.Bělohrad G-Žlunice B, Chyjice C-Slatiny A, Miletín D-

Roškopov B, Nemyčeves C-Kopidlno B.

Žactvo U15 : v Hořicích (Hořice, Chlumec, Miletín), v Kopidlně (Kopidlno,

Roškopov, Nový Bydžov), v L.Bělohradě (L.Bělohrad, Libáň, Butoves, St.

Paka).

                                                                                                 - Nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 21. - 22. ledna 2023

STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Butoves A-Chomutice A 13:5(Hlawatschke ml. 4,5-Kučera 2,5), Libáň A-Hořice B 10:8(Vaníček 4,5-Štěpánek 3,5), Jičín B-Miletín A 9:9(Fejtek 3,5…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2022 OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2022 str.    3  Miroslav Jansta: Každá krize znamená také novou příležitost …

více »

Vyúčtování Výzvy Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzvy PROVOZ A ÚDRŽBA 2022. Informace přímo u dané Výzvy: PROVOZ A ÚDRŽBA 2022…

více »

Vyúčtování Můj klub 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzev  Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo. Informace přímo u daných Výzev:…

více »

Okresní sport 14 - 15. 1. 2023

STOLNÍ TENIS První kolo odvetné části soutěží družstev v okrese Jičín – 1. třída muži : Chomutice A-L.Bělohrad B 7:11(P.Průša 3,5-J.Šulc 3,5), Rovensko A-N.Paka C 6:12…

více »

Provoz a údržba - stanovení nového poměru snížení výše dotace rok 2022

  Národní sportovní agentura vydala Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022.   Součet celkové výše dotací všech…

více »
všechny novinky

Menu