Okresní sport - 15. - 16. 4. 2023

Ve fotbalových soutěžích udělalo „paseku“ opět počasí, řada zápasů i

turnajů mládeže musela být kvůli podmáčenému terénu odložena.

Přebor muži : Nemyčeves-Miletín B 0:6(0:3)Vondrouš 3,Bělina,Tomášek,

Dušek, rozhodčí Vízek, žluté karty 0:1, 40 diváků, Chomutice-Žlunice od-

loženo,Lužany-Libáň 4:0(4:0)Berger 2,Tomášek,Fejfar, rozhodčí Novotný,

žluté karty 1:1, 40 diváků, Valdice-Dětenice 4:2(3:2)Sobotka 2,Kubíček,

Yevsiuk-Hrynyshyn,vlastní,rozhodčí Pikeš, žluté karty 0:3,41 diváků,  L.

Bělohrad B-Robousy odloženo, Železnice B-Milíčeves 3:2(2:0)Drahoňov-

ský 3-Chramovský 2, rozhodčí Zelinger, žluté karty 2:4, 124 diváků

  1.Robousy               13  11  0  1     1   52 :  20     34

  2.Žlunice                  13    9  0  2     2   25 :  13     29

  3.Milíčeves               13    7  3  0     3  32 :   17     27

  4.L.Bělohrad B        12    8  0  0     4   45 :   25    24

  5.Lužany                  14    6  2  0     6   31 :   34    22

  6.Libáň                     13    5  2  1     5   25 :   28    20  

  7.Železnice B           13    1  4  4     4   28 :   36    18

  8.Miletín B                14    5  1  0     8   35 :   38    17

  9.Nemyčeves           13    5  0  0     8   25 :   33    15

10.Valdice                  14    4  0  1     9   23 :   36     13

11.Dětenice               14    4  0  1     9   27 :   41     13

12.Chomutice           12    1  1  0   10   15 :   42       5

Soutěž muži : Hořice B-Češov odloženo, Podhradí-Žeretice 4:0(1:0)

Ramšák,Kleimn,Kašík,Čech, rozhodčí Vích, žluté karty 2:1, 30 diváků, Jičíněves-Sobotka B 2:2(2:1), penalty 4:5,Petr 2-Bárta,Zahradník, roz-hodčí Žďárský, žluté karty 4:1, vyloučen hostující Prokorát, 45 diváků,

Libuň-Kopidlno B 0:2(0:0)Komárek,Fejfar, rozhodčí Novotný, žluté karty

1:2, 55 diváků

1.Jičíněves                13  10  0  2     1    46 :  11     32

2.Sobotka B              13    9  1  1     2    51 :  33     30

3.Kopidlno                13  10  0  0     3    44 :  32     16

4.Hořice B                 12    5  0  1     6    49 :  23     16

5.Češov                     12    4  2  0     6    18 :  24     16

6.Žeretice                  13    3  1  0     9    26 :  64     11

7.Libuň                      13    3  0  0   10    23 :  40       9

8.Podhradí                13    3  0  0   10    22 :  52       9

Přebor dorost : Jičíněves-Mírová, Libáň/Kopidlno-Železnice/Robousy,

celé kolo bylo odloženo,

Přebor žáci : Přepeře-Vysoké 3:0(1:0)Kubata 2,Kochman a 3:0(2:0)

Kochman 3, Martinice-Nová Ves, Železnice/Valdice-Robousy, Sobotka-L.Bělohrad/Miletín, Hořice-Chomutice, Kopidlno/Libáň-Lužany – vše odloženo.

Starší přípravka : odehrán jen zápas Nová/St.Paka-Sobotka 9:1(4:0)

J.Antoš 3,Holecec,Sankovič,Ticháček,Jisl,Vít,V.Antoš-A.Ječný, Sobotka-Železnice/Valdice, Železnice/Valdice-Nová/

Stará Paka, Kopidlno-Jičín A, Milíčeves-Jičín B, Jičín A-Jičín B, Kopidlno-Milíčeves, Kopidlno-Jičín B, Milíčeves-Jičín A, Robousy A-Libáň, Robousy B-Lužany, Lužany-Libáň, Robousy A-Robousy B, Robousy A-Lužany, Robousy B-Libáň, Hořice B-Chomutice, L.Bělohrad-Miletín, L.Bělohrad-Hořice B, Chomutice-Miletín, Hořice B-Miletín, L.Bělohrad-Chomutice – vše odloženo..

Mladší přípravka : Jičíněves-Nová/Stará Paka B 5:8(3:4)Kubů 5-Svída 3,

Vajgl,Stránský 2,Flumert, Nová/Stará Paka A-Nová/Stará Paka B 11:9

(7:3)Sklenář 3,Knap,Sedláček,Sklenář 2,Čokina,Voňka-Rejňák,Svída 4,

Řehák Jičíněves-Nová/Stará Paka A 3:13(0:7)Kracík,Kubů,Spilko-F.

Sklenář 6,Knap 3,Voňka,Říha,J.Sklenář,Sedláček, Kopidlno-Jičín B, Jičín B-Jičín A, Kopidlno-Jičín A turnaj byl odložen, Libuň-Hořice B 2:2(2:0)

Ševců 2-Šubrt,Gutheis, Hořice A-Železnice/Valdice 3:3(3:3)Kodeš 2,Sou-

Kup-Stříbrný,Živora,Vondrák, Hořice B-Hořice A 1:5(1:0)Novotný-Lepšík

3,Soukup 2,, Libuň-Železnice/Valdice 1:4(0:0)Ševců-Stříbrný 2,Živora,

Chobodydes, Libuň-Hořice A 1:7(1:5)Ševců-Kodeš 3,Šrámek 2,Lepšík,

Šrámek, Hořice B-Železnice/Valdice 4:4(2:1)Šubrt,Novotný 2-Stříbrný 2,

Jína,Živora, Robousy-L.Bělohrad B 25:0(7:0)Klimeš,Kraban 5,Chrpa 3,

Malý,Haratický, Miletín-L.Bělohrad A 4:3(2:1)Vtípil 2,Marousek,Jirásko-

Černý,Dubec,Bäumelt, L.Bělohrad B-L.Bělohrad A 2:13(2:7)Kraus,Kubík-

Černý,Dubec,Tobiáš Marek 3,Blažek 2,Tomáš Marek,Maťátko, Robousy-Miletín 11:1(4:0)Klimeš 6,Karban 2,Malý,Haratický,Chrpa-Střítezský, Robousy-L.Bělohrad A 10:3(6:3)Karban,Klimeš 4,Haratický 2-Bäumelt,

Černý,Dubec, Miletín-L.Bělohrad B 13:0(4:0)Střítezský 4,Haman, Jirásko

3,Hůlka 2,Vtípil.

 

Příští kolo – přebor muži : Libáň-L.Bělohrad B, Železnice B-Nemyčeves,

Žlunice-Milíčeves, Dětenice-Lužany, Robousy-Chomutice, Miletín B-Val-dice, soutěž muži : Češov-Jičíněves, Kopidlno B-Podhradí, Sobotka B-

Libuň, Žeretice-Hořice B

přebor dorost : Železnice/Robousy-Jičíněves, Studenec-Libáň/Kopidlno

přebor žáci : Lužany-Hořice, L.Bělohrad/Miletín-Železnice/Valdice, Ro-bousy-Kopidlno/Libáň, Nová Ves-Přepeře, Vysoké-Košťálov, Chomutice

-Martinice,

starší přípravka : v Sobotce Sobotka-Kopidlno, Robousy B-Hořice B,

Hořice B-Kopidlno, Sobotka-Robousy B, Robousy B-Kopidlno, Sobotka

-Hořice B, v Železnici Železnice/Valdice-Miletín, Jičín A-Robousy A, Že-

leznice/Valdice-Jičín A, Robousy A-Miletín, Jičín A-Miletín, Železnice/

Valdice-Robousy A, v Libáni Libáň-Jičín B, L.Bělohrad-Nová/St.Paka,

Libáň-L.Bělohrad, Nová/St.Paka-Jičín B, Libáň-Nová/St.Paka,L.Bělohrad

-Jičín B, v Chomuticích Chomutice-Milíčeves, Lužany-Milíčeves, Chomu-

tice-Lužany

mladší přípravka v Robousích Robousy-Jičín B, Jičín A-Libuň, Robousy-

Libuň, Jičín B-Jičín A, Jičín B-Libuň, Robousy-Jičín A, v L.Bělohradě L.

Bělohrad A-Kopidlno, L.Bělohrad B-Jičíněves, L.Bělohrad A-L.Bělohrad

B, Jičíněves-Kopidlno, L.Bělohrad A-Jičíněves, L.Bělohrad B-Kopidlno,

v Miletíně Miletín-Hořice B, Hořice A-Hořice B, Miletín-Hořice A, v Železni-

ci Železnice/Valdice-Nová/Stará Paka B, Nová Stará Paka B-Nová/Stará

Paka A, Železnice/Valdice-Nová/Stará Paka A

 

                                                                                                              -nidrle- 

 

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »
všechny novinky

Menu