Fotbal - výsledky 20. 8. 2023

Okresní přebor mužů : Milíčeves-Dětenice 3:1(2:1)Martínek,Novotný,

Krupka-J.Šolc, rozhodčí Špáta, žluté karty 0:3, vyloučeni hostující M.

Šolc a Kudrlička, Libáň-Jičíněves 1:4(1:3)Dubchenko-Míšek,Szkibik,

Špicar, rozhodčí Zelinger, žluté karty 2:2, vyloučeni domácí Srb a Hlava-tý a hostující Míšek,  Žlunice-Miletín B 4:2(3:0)J. a M.Kroupovi,Červenka,

Louda-Tomášek,Richter, rozhodčí Dušek, žluté karty 0:1,50 diváků,

Valdice-Nemyčeves 2:2((1:0)Sobotka,Kalenda-Marek,Bandurka, rozhodčí

Dušek, žluté karty 2:1,50 diváků, Železnice B-Robousy 1:3(0:1) Švec, V.

Kazda,Janatka,Hanušm rozhodčí Soukup, žluté karty 2:3, 109 diváků, Kopidlno B-Lužany 9:1(4:0)Bernard 3,Poutník 2,Valnoha,Berounský,

Kovář,Habel-Tománek, rozhodčí Míšek, žluté karty 1:1, 170 diváků.

  1.Jičíněves           2  1  1  0    6 :   3     4

  2.Milíčeves           2  1  1  0    5 :   3     4

  3.Žlunice              2  1  1  0    5 :   3     4

  4.Robousy           2  1  1  0    5 :   3     4

  5.Kopidlno B       2  1  0  1   12 :   5    3

  6.Libáň                 2  1  0  1    4 :   4     3

  7.Dětenice            2  1  0  1    5 :   6    3

  8.Miletín B            2  1  0  1    5 :   6    3

  9.Valdice              2  0  2  0    4 :   4     2

10.Nemyčeves       2  0  1  1    2 :   5     1

11.Lužany              2  0  1  1    2 :  10     1

12.Železnice B       2  0  0  2    3 :   6     0

Okresní soutěž muži : Robousy B-Žeretice 3:3(3:1)Grosu,Bouchal,Kar-ban-Grundza 2,Blažek,rozhodčí Zelinger,bez karet,41 diváků, Češov-Libuň 2:0(1:0)Špaček,Kořínek,rozhodčí Styblík,bez karet,50 diváků, Chomutice-Podhradí 6:0(2:0)Zummer,Voňka 3,rozhodčí Vitvar, bez karet, 80 diváků, Hořice B volno.

1.Chomutice         2  2  0  0  12 :   1    7

2.Češov                 2  2  0  0    6 :   3    6

3.Hořice B             1  1  0  0    5 :   0    3

4.Žeretice              2  0  1  1    6 :   7    1

5.Robousy B         2  0  1  1    3 :   8    1

6.Podhradí             1  0  0  1    0 :   6    0

7.Libuň                  2  0  0  2    1 :   8    0

Příští kolo – přebor muži : Miletín B-Robousy, Železnice B-Nemyčeves,

Žlunice-Kopidlno B, Lužany-Milíčeves, Jičíněves-Valdice, Dětenice-

Libáň.

Soutěž muži : Chomutice-Hořice B, Žeretice-Libuň, Podhradí-Češov,

volný los Robousy.

 

                                                                                                - nidrle -

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 15.4.2024

Okresní přebor muži - 18. kolo: FK Kopidlno „B“ – TJ Sokol Libáň 1:2 (1:1) Branky: Míšek – Tu Hai Linh, Tu Hai Chau. Rozhodčí: Styblík – Žďárský, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 127. …

více »

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »
všechny novinky

Menu