Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS

Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B

12:6(Jan Šulc 4,5-Štěpánk 2), N.Paka C-Libáň A 15:3(Oravec,Růžek 4,5-Vaníček 2), Radim B-Jičín C 8:10(Stříbrný 3,5-Doule 3,5)

  1.Jičín B                          7  6  1  0    74 :  52      20

  2.Nová Paka C                7  5  1  1    86 :  40      18

  3.L.Bělohrad B               7  4  3  0    82 :  44      18

  4.Hořice B                       8  4  1  3    74 :  70      17

  5.Miletín A                       8  3  1  4    72 :  72      15

  6.Rovensko A                 8  2  2  4    65 :  79      14

  7.Chomutice A                7  3  1  3    56 : 70      14

  8.Butoves A                    7  1  3  3    64 :  62      12

  9.Radim B                       7  2  1  4    61 :  65      12

10.Jičín C                          7  2  1  4    49 :  77      12

11.Libáň A                        7  0  1   6    37 :  89       8

2. třída : Libáň B-Nemyčeves A 8:10(Jakoubek 3-T.Trč 4,5), Žlunice A-Lány A 6:12(Haken 2-D. a Z.Vokrouhlečtí 3,5), Chlumec C-Kopidlno A 11:7

(P.Kycelt 3,5-Pekárek 3,5),Chyjice A-L.Bělohrad C 11:7(J.Šolc 4-Štujber 2,5), N.Paka D-Chomutice B 9:9(Stuchlík 3,5-Tonarová,Petráček 3,5)

  1.Chlumec C                   7  6  1  0    90 :  36      20 

  2.Kopidlno A                  8  5  0  3    79 :  65      18

  3.Nemyčeves A              7  4  3  0    72 :  54      18

  4.Železnice A                 7  4  2  1    77 :  49       17

  5.Lány A                         7  3  3  1    68 :  58       16

  6.L.Bělohrad C              8  1  3  4     69 :  75      13

  7.Libáň B                        7  3  0  4    49 :  77      13

  8.Nová Paka D               7  2  1  4    56 :  70      12

  9.Chomutice B               8  1  2  5    55 :  89      12

10.Chyjice A                     7  1  2  4    54 :  72      11

11.Žlunice A                     7  1  1  5    51 :  75      10

3. třída : Popovice A-St.Paka C 7:11(P.Kazda 3,5-Vávra 3,5), Železnice B-Miletín 7:11(Švanda 4-Černík 3,5),Butoves B-Roškopov A 5:13(Jón 3,5

-P.Krejčí 4), Hořice C-L.Bělohrad D 9:9(Vyskočil 4,5-Knězáček,Jína 2,5),

Rovensko B-Jičín D 9:9(Tyrychtr,Stantejský 3,5-Zikmund 3,5)

  1.Hořice C                     7  5  2  0     69 :  51       19

  2.Miletín B                     7  6  0  1     86 :  40       19

  3.Jičín D                        8  4  2  2     66 :  78       18

  4.Popovice A                8  5  0  3     80 :  64       18

  5.Butoves B                  7  5  0  2     77 :  49       17

  6.Stará Paka C              7  3  1  3     61 :  65       14

  7.Rovensko B               8  2  1  4     70 :  74       13

  8.Roškopov A               7  3  0  4     64 :  62       13

  9.Železnice B                7  3  0  4     62 :  64       13

10.L.Bělohrad D              7  0  2  5     40 :  86        9

11.Miletín C                     7  0  0  7     38 :  88        7

4. třída : Železnice C-N.Paka E 5:13(M.Kabela 2,5-Nožička,Erlebach 4,5), L.Bělohrad E-Chyjice B 18:0(Jungling,Hoza,Václavík,Stehlík 4,5), N.Byd-žov C-Chlumec D 14:4(Hrubý,Kynčl 4-Veselý 2), Valdice B-Popovice B 7:11(Bilanský 3,5-Novotný 3,5), Nemyčeves B-Úbislavice A 11:7(R.Trč st.,

Blažek 3,5-Vít,J.Brendl 3,5)

  1.Nemyčeves B             7  7  0  0    95 :  31      21

  2.Úbislavice A               8  5  2  1    88 :  56      20

  3.L.Bělohrad E              7  5  0  2    78 :  48      17

  4.Nový Bydžov C          7  4  1  2    72 :  54      17

  5.Popovice B                8  4  1  3    75 :  69      17

  6.Chlumec D                 7  5  0  2    68 :  58      17

  7.Nová Paka D              7  3  0  4    95 :  31      21  

  8.Rovensko C               7  2  0  5    51 :  75      11

  9.Chyjice B                   7  1  1  5     40 :  86     10

10.Valdice B                    7  0  2  5    52 :  74        9

11.Železnice C                8  0  1  7    37 : 107       9

5. třída : Chomutice C-Nemyčeves C 4:14(Veselý 2,5-Blažek,Ludvík 3,5), Sobotka A-Miletín D 13:5(Najman 4,5-Kněžourek,Draštík 2)  L.Bělohrad F-Chyjice C 15:3(Brykner,Knězáček,Kosina 4,5-Brejchová,D.Šolc,Zelinger 1), Kopidlno B-L.Bělohrad G 12:6(Masák 4-Jakub Šulc 3,5), Roškopov B-Popovice C 13:5(M. a P.Rajmovi 4,5-D.Valeš 2,5), Slatiny A-Žlunice B 13:5

(Svobodová 4,5-Nechanický 3)

  1.Nemyčeves C             8  7  1  0   108 :  36     23

  2.Sobotka A                  8  6  1  1     94  :  50     21

  3.Kopidlno B                 8  6  1  1     87 :  57     21

  4.Roškopov B               8  4  2  2     80 :  64     18

  5.Miletín D                     8  4  2  2     83 :  61     18

  6.L.Bělohrad F              8  4  1  3     75 :  69     17

  7.L.Bělohrad G             8  3  0  5     72 :  72     14

  8.Slatiny A                    8  2  2  4     71 :  73     14                

  9.Popovice C                8  3  0  5     67 :  77     14

10.Žlunice B                   8  3  0  5     56 :  88      14   

11.Chyjice C                   8  1  0  7     25 : 119    10

12.Chomutice C             8  0  0  8     46 :  98       8

 

Okresní přebory jednotlivců – L.Bělohrad 27.11.2022 :

Žactvo U13 dvouhra : 1.Alexander Farský (N.Bydžov), 2.Štěpán Orct (Ho-řice), 3.Mína Hlawatschke (Butoves), 4.Ondřej Komárek (N.Bydžov), 5.

Vojtěch Kosina, 6.Matyáš Harcuba, 7.-8. Jindřich Kužela, Michal Čopák

(všichni L.Bělohrad),

Žactvo U13 čtyřhra : 1.Alexander Farský-Ondřej Komárek (N.Bydžov), 2.

Vojtěch Kosina (L.Bělohrad)-Mína Hlawatschke (Butoves), 3.-4. Štěpán

Orct (Hořice)-Ondřej Čopák, Matyáš Harcuba-Jindřich Kužela (všichni

L.Bělohrad)

Žactvo U15 dvouhra : 1.Lukáš Kycelt (Chlumec), 2.Ondřej Kosina (L.

Bělohrad), 3.Alfréd Hlawatschke, 4.Jonáš Ondráček (oba Butoves), 5.-8.

Martin Vávra (Chlumec), Maxmilián Palouš, Jiří Chrz (oba Hořice), Marek

Rejman, 9.Adam Havelka (oba Butoves), 10.Martin Pavelka, 11.-12. Marek

Průša (oba N.Bydžov), Josef Frýba (Butovers), 13.-14. Oliver Kožíšek,

Adam David (oba L.Bělohrad).

Příští kolo – muži 1. třída : Jičín B-Chomutice A, Libáň A-Radim B,

Butoves A-N.Paka C, Miletín A-L.Bělohrad B, Rovensko A-Jičín C

2.třída : Železnice A-Libáň B, L.Bělohrad C-N.Paka D, Kopidlno A-Chyjice

A, Lány A-Chlumec C, Nemyčeves A-Žlunice A

3.třída : Jičín D-Popovice A, L.Bělohrad D-Miletín C, Roškopov A-Hořice C, Miletín B,Butoves B, St.Paka C-Železnice B,

4.třída : Popovice B-Nemyčeves B, Chlumec D-Valdice B, Chyjice B-N.

Bydžov C, N.Paka E-L.Bělohrad E, Rovensko C-Železnice C,

5.třída : Žlunice B-Chomutice C, Popovice C-Slatiny A, L.Bělohrad G-

Roškopov B, Chyjice C-Kopidlno B, Miletín D-L.Bělohrad F, Nemyčeves

C-Sobotka A.

Žactvo U15 – v Roškopově (Roškopov, Hořice, Libáň), v Butovsi (Buto-ves, Nový Bydžov, Miletín), ve Staré Pace (St.Paka, Chlumec, Kopidlno,

L.Bělohrad).

  • Nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 21. - 22. ledna 2023

STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Butoves A-Chomutice A 13:5(Hlawatschke ml. 4,5-Kučera 2,5), Libáň A-Hořice B 10:8(Vaníček 4,5-Štěpánek 3,5), Jičín B-Miletín A 9:9(Fejtek 3,5…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2022 OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2022 str.    3  Miroslav Jansta: Každá krize znamená také novou příležitost …

více »

Vyúčtování Výzvy Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzvy PROVOZ A ÚDRŽBA 2022. Informace přímo u dané Výzvy: PROVOZ A ÚDRŽBA 2022…

více »

Vyúčtování Můj klub 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzev  Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo. Informace přímo u daných Výzev:…

více »

Okresní sport 14 - 15. 1. 2023

STOLNÍ TENIS První kolo odvetné části soutěží družstev v okrese Jičín – 1. třída muži : Chomutice A-L.Bělohrad B 7:11(P.Průša 3,5-J.Šulc 3,5), Rovensko A-N.Paka C 6:12…

více »

Provoz a údržba - stanovení nového poměru snížení výše dotace rok 2022

  Národní sportovní agentura vydala Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022.   Součet celkové výše dotací všech…

více »
všechny novinky

Menu