Fotbal - výsledky 26. - 27. 8. 2023

FOTBAL

Přebor muži : Miletín B-Robousy A 1:2(0:1)Kulina-T.Vích,rozhodčí Dušek,

žluté karty 2:2, 50 diváků, Železnice B-Nemyčeves 3:4(2:1)Stehlík,Jerie,

Kyselo-Halász 2,Kanaval,Marek, rozhodčí Míšek, žluté karty 1:1, 104 divá-

ků, Žlunice-Kopidlno B 3:6(1:3) Kroupa 2,Calta-Kovář 3,Bernard,Fejfar,

Kozák, rozhodčí Špáta, žluté karty 2:7, 50 diváků, Lužany-Milíčeves 5:0

(3:0) Tománek,Berger,Vích,Topič,Javůrek,rozhodčí Novotný,vyloučen

hostující Bursa, 80 diváků, Jičíněves-Valdice 2:1(0:0)Zedek,Petr-Sobotka,

rozhodčí Vitvar, žluté karty 2:3, 71 diváků, Dětenice-Libáň 5:2(1:1)Kudr-lička 2.Lishchenko,Šolc,Hrynyshyn-Ovcharenko,vlastní, žluté karty 1:3,

88 diváků.

  1.Jičíněves             3  2  1  0     8 :   4      7

  2.Robousy              3  2  1  0     7 :   4      7

  3.Kopidlno B          3  2  0  1   18 :   8      6

  4.Dětenice              3  2  0  1   10 :   8      6

  5.Žlunice                3  1  1  1     8 :   9      4

  6.Nemyčeves         3  1  1  1     6 :   8      4

  7.Lužany                3  1  1  1      7 : 10     4

  8.Milíčeves             3  1  1  1     5 :   8      4

  9.Miletín B              3  1  0  2     6 :   8      3

10.Libáň                   3  1  0  2      6 :   9      3

11.Valdice                3  0  2  1      5 :   6      2

12.Železnice B         3  0  0  3      6 : 10      0

Soutěž muži : Chomutice-Hořice B 3:1(1:1)Jezbera 2,Vohánka-Bango,

rozhodčí Styblík, žluté karty 3:2, 100 diváků, Žeretice-Libuň 2:3(0:2)

Čapek,Blažek-Plíšek,Kabelka,Bubravský, žluté karty 4:0, 56 diváků,

Podhradí-Češov 2:2(1:0)Kašík,Martínek-Benda,Janeka,rozhodčí Žďár-

ský, rozhodčí Žďárský, žluté karty 1:2, 60 diváků, volno Robousy B

1.Chomutice            3  3  0  0    15 :   2     9

2.Češov                    3  2  1  0      8 :   5     7

3.Hořice B                2  1  0  1      6 :   3     3

4.Libuň                     3  1  0  2      4 : 10     3

5.Žeretice                 3  0  1  2      8 : 10     1

6.Robousy B            2  0  1  1      3 :   8     1

7.Podhradí               2  0  1  1      2 :   8     1

                                                                                                        - Nidrle-

 

 

 

                                                                                                              -nidrle- 

 

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »
všechny novinky

Menu