Okresní fotbal - 3. - 4. 2022

Přebor mužů : Dětenice-Valdice 0:2(0:1)Kubíček,Kalenda,rozhodčí Styblík, žluté karty 1:3, 61 diváků, Robousy-L.Bělohrad B 6:3(2:2)Vích 2,Šebek,J.a M.Hanušovi,Douša-Suchánek,Horáček,Rychecký,rozhodčí Kučera, žluté karty 1:6,50 diváků, Žlunice-Chomutice, Libáň-Lužany, Miletín B-Nemyčeves 2:3(2:1)Richter,Krátký-Halász 3, rozhodčí Plíšek,

žluté karty 0:1, 60 diváků, Milíčeves-Železnice B 1:1(0:21). penalty 4:1,

Fejfar-Kyselo, rozhodčí Vitvar, žluté karty 2:3, 80 diváků

  1.Robousy                   4   3   0   1   0    16 :    9     10

  2.Železnice B               4   2   0   2   0    14 :    5       8

  3.Milíčeves                   4   2   0   2   0    10 :    6       8

  4.Nemyčeves               4   2   1   0   1    13 :  10       8

  5.Žlunice                      4   2   0   1   1      9 :    7       7

  6.Libáň                         4   2   0   1   1    10 :    9       7

  7.L.Bělohrad B            4   2   0   0   2    13 :  12       6

  8.Valdice                      4   2   0   0   2      8 :    8       6

  9.Lužany                      4   1   1   0   2      8  :   9       5

10.Dětenice                    4   1   0   0   3      9 :  14       3

11.Chomutice                4   0   1   0   3      6 :  16       2

12.Miletín B                    4   0   1   0   3      7 :  18       2

Soutěž muži : Jičíněves-Kopidlno B 3:1(2:0)Angelov,Žovinec,Ivchyk-

Nemčanský, rozhodčí Plíšek, žluté karty 4:1, vyloučen hostující Pravda,

120 diváků, Libuň-Podhradí 3:1(1:1)Horáček 2,Dubravský-Dobiáš, roz-hodčí Materna, žluté karty 0:2, vyloučeni domácí Urban a hostující Čech,

68 diváků, Češov-Žeretice odloženo na 29.10., Hořice B-Sobotka B 13:1

(7:1)Skalský,Šlambera 3,Vávra,Hátle 2,Černý,Havelka,Ernst-Halbych, roz-hodčí Šdolc,bez karet, 84 diváků

1.Jičíněves                  4   4   0   0   0     19 :    3    12

2.Sobotka B                4   3   0   0   1      18 :  18      9

3.Hořice B                   4   2   0   0   2      24 :    7      6 

4.Kopidlno B               4   2   0   0   2       6 :   10     6

5.Libuň                        4   2   0   0   2       5 :   10     6

6.Češov                       3   1   0   0   2      10 :    8     3

7.Žeretice                    3   1   0   0   2        8 :   15     3

8.Podhradí                  4   0   0   0   4        3 :   22     0

Mladší dorost : Jičíněves-Mírová 2:1(1:1)Horváth,Chalupa-Hádek, Libáň/Kopidlno-Železnice/Robousy 0:11(0:5)T.Hýča 6,V.Kazda 3,Vlach,

Dlabola.

1.Železnice/Robousy   2   1   1   0   0   15 :   4      5

2.Libáň/Kopidlno         2   1   0   0   1    12 :  11     3

3.Jičíněves                   1   1   0   0   0     2 :    1      3

4.Studenec                   1   0   0   0   1      4 :   4     1

5.Mírová                        2   0   0   0   2     1 :  14     0

Starší žáci – vložené kolo : Vysoké-Hořice 0:5(0:5)Dotsenko,Lánský 2,Malý a 0:3(0:0)Šeda,Bouz,Draštík, Košťálov-Martinice 1:6(1:3)Tulach-

Novotný,D.Horáček, R.Horáček,Spilka,Hnik a 0:3(0:1)Hnik,R.Horáček,No-votný, Nová Ves-Kopidlno/Libáň 0:2(0:0)Rozsypal,Kejzral a 1:1(0:0), pe-nalty 2:3, Duštová-Skrbek, Robousy-L.Bělohrad/Miletín 4:1(0:0)Bouchal,

Halázs, V.Kazda, Kubíček-Valtera a 4:1(1:0)J.Kazda 2,Holeček,Višňar-Kotrouš, Lužany-Sobotka 2:1(1:1)Kolek,Lufínek-Pavlíček a 0:1(0:0) Pav-líček, dvojzápas Chomutice-Železnice/Valdice dohrávka 7.9., řádné kolo :

Martinice-Vysoké 9:2(4:0)Horáček,Hnik 3,Spilka,Řehořek, Novotný-Hradil 2 a 9:1(9:0)Vancl,Horáček 3,Spilka,Hnik,Brož-Doubek, Kopidlno/Libáň-Chomutice 1:1(1:0)penalty 4:3,Urban-Myška a 3:1(1:0)Rozsypal,Šádek,

Škaloud-vlastní, Hořice-Nová Ves 2:1(2:1)Lánský 2-Svoboda a 0:0 penal-ty 7:6, Železnice/Valdice-Lužany 3:2(1:1)Jerie 3-Dočkal,Pour a 2:2(1:1) penalty 3:4 Chramosta,Rojík-Dočkal,Mach, Sobotka-Robousy 2:7(1:4)

Kunst 2-Vaněk,V.Kazda 2, Bouchal, Etrych, Kubíček a 1:3(1:2)Kunst-Va-něk 2,V.Kazda, dvozápas Přepeře-Košťálov dohrávka 9.9.

  1.Kopidlno/Libáň             6  4  2  0  0    19 :    3     16

  2.Martinice                       6  5  0  0  1    33 :  10     15

  3.Robousy                       4  4  0  0  0    18 :    5     12

  4.Hořice                           4  3  1  0  0    10 :   1      11

  5.Sobotka                        6  3  0  0  3    13 :  15       9

  6.Lužany                          6  2  1  0  2      8 :    9       8

  7.Železnice/Valdice         4  2  0  1  1    12 :   9       7

  8.Nová Ves                       6  1  0  2  3      7 : 12       5

  9.Přepeře                         2   1  0  0  1      6 :   6       3

10.L.Bělohrad/Miletín       4   1  0  0  3      4 :  10      3

11.Chomutice                   4  0  0  1  3      5 :  12       1

12.Košťálov                      2  0  0  0  2      1 :    9       0  

 

Mladší žáci (soutěž řídí okres Semily) : Sobotka-Železnice/Valdice 15:2

(8:2)Doležal 3,Havránek,M.Pavlíček,Chrpa,Ječný 2,K.Pavlíček,Svoboda,

Kubín,Šouta-Babák,Kraus, Robousy-Nová Ves 2:5(0:3)Halász 2-Ježek 2,Zajíček,Zamlar,Diviš, Studenec-Martinice 11:1(3:1)M.Korotvička 5,O.

Korotvička,Tauchman,Brož 2-Gingal, Přepeře-Sedmihorky, odloženo na 20.9. volno Milíčeves.

Starší přípravka : Miletín-Železnice  8:2(2:1)Novák 4,Dubenecký,Dobias 2-Myšík,Repka, Železnice-Nová/St.Paka 3:14(1:6)Repka,Myšík,Khun-Holecec,Štampoch 5,Sankovič 2, Miletín-Nová/St. Paka 2:6(0:0)Dobias,

Novák-Holecec,Štampoch 2,Jisl,Patka, Robousy-Lužany 1:5(0:3)Erle-bach-Fejfar,Mach 2,Pour, Chomutice-Libáň 5:2(1:1)Bílek 4,Bednář-Mucha,

Vaněk, Libáň-Lužany 5:4(1:1)Danko,Mucha,Nýdrle,Šoltys,Vaněk-Pour,

Mach 2, Robousy-Chomutice 1:1(0:1)Červenka-Kohoutek,, Robousy-Libáň, 3:1(2:0)Červenka, Dubchenko,Erlebach-Vaněk, Lužany-Chomutice

1:9(1:6)Šulc-Bílek 6,Bednář 2,Šikýř, L.Bělohrad-Sobotka, 3:2(2:1) Bajer, A.Janák,Kundrát-A.Ječný 2, Sobotka-Kopidlno 7:3(3:2)A.Ječný 5,D.Ječ-ný,Halbych-Jirák 2,Kozák, L.Bělohrad-Kopidlno 6:4(2:2)A.Janák,Kundrát

2,Bajer,M.Janák-Jirák 2,Bernard,Coufal

Mladší přípravka : Železnice-Libuň, 12:2(7:1)Čapek,Chobodydes,Jína 3,

Živora,Novák,Stříbrný-Ševců ,Libuň-Nová/St.Paka 2:9(0:3)Ševců,Šír-Kracík,Sedláček 3,Knap 2,Sklenář, Železnice-Nová/St.Paka 3:1(1:1)Čapek

2,Stříbrný-Sklenář, Hořice-Robousy 0:12(0:7)Klimeš,Malý 3,Haratický,

Karban 2,Chrpa,Dubchenko, Jičíněves-Miletín 8:1(3:1)Junek 5,D.Dušek 2,Arts-Jirásko, Miletín-Robousy 1:9(1:5)Kout-Karban 6,Papoušek, Malý,

Dubchenko, Hořice-Jičíněves 2:11(2:5)Šrámek,Kodeš-Junek 5,Arts 4,

Čáp,Dušek, Hořice-Miletín 5:6(3:3)Šrámek 3,Chalupa,Kodeš-Kout,Vtípil 2,

Jirásko,Havránek Robousy-Jičíněves 6:7(3:3)Klimeš 3,Karban 2,Dub-chenko-Junek 4,Arts 2,Dušek, L.Bělohrad B-Kopidlno 1:6(1:3)Feix-Drapák 3,Kozák,Kašpar,Balcar, L.Bělohrad A-Jičín 0:13(0:5)Jiránek 3,

Kučera,Římal.Hnízdo 2,Porada,Mačát,Rejha Kostinger, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 1:21(0:10)Haman-Maťátko 7,Blažek 5,Marek 4, Čerrný 3,

Freiberk,Feix. Kopidlno-Jičín 6:2(3:1)Kozák 3,Kašpar 2,Balcar-Jiránek,

Rejha L.Bělohrad A-Kopidlno 0:17(0:6) Kozák 7,Drapák 5,Kašpar 3,Mur-hová,Balcar, L.Bělohrad B-Jičín 3:5(3:3) Maťátko 2,Blažek.Mačát,Rejha,

Římal,Kučera,Hnízdo.

Příští kolo :

Přebor muži : Milíčeves-Žlunice (sobota 13.30), Lužany-Dětenice, Želez-nice B-Nemyčeves, Chomutice-Robousy (vše sobota 16.30), L.Bělohrad-

Libáň (neděle 16.30), zápas Valdice-Miletín B odložen na 28.10. od 14.00.

Soutěž muži : Kopidlno B-Libuň, Češov-Hořice B, Žeretice-Podhradí (vše

sobota 16.30), Sobotka-Jičíněves (neděle 14.00).

Mladší dorost : Studenec-Libáň/Kopidlno (sobota 13.30), Železnice/

Robousy-Jičíněves (neděle 17.00)

Starší žáci : L.Bělohrad/Miletín-Sobotka, Vysoké-Přepeře, Nová Ves-

Martinice, Chomutice-Hořice, Robousy-Železnice/Valdice, Lužany-

Kopidlno/Libáň – vše sobota 9.30 a 10.30.

Starší přípravka : v Sobotce (Sobotka,L.Bělohrad,Chomutice,Miletín), v Kopidlně (Kopidlno, Robousy, Libáň, N/St.Paka), v Železnici (Železnice/

Valdice, Jičín, Lužany) – turnaje sobota od 9.00

Mladší přípravka : v L.Bělohradě (L.Bělohrad A a B, Hořice, Libuň), v Jičíně (Jičín, Robousy, Nová/St.Paka, Miletín), v Jičíněvsi (Jičíněves, Kopidlno, Železnice/Vladice) – turnaje neděle od 9.0é

 

VOLEJBAL

Ženy : L.Bělohrad-N.Paka 0:3(-22,-8,-17), Radim C-Radim B 1:3(-18,27,-18,-22)), Dřevěnice B-TJ Jičín 0:3(-5,-4,.-9)-

Příšto kolo – muži+mixy : Hořice B-Jičín Y, N.Bydžov-N.Paka, TJ Jičín-Radim, ženy : N.Paka-TJ Jičín, Radim B-Dřevěnice B, L.Bělohrad C-

Radim C.

                                                                              – Nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu