Okresní sport 20. - 21. 5. 2023

FOTBAL

Přebor muži : Libáň-Robousy 5:3(0:2)Hlavatý 3,Mutzer, Bányácski-J.Vích,

Hanuš,M.Mészáros, rozhodčí Hron, žluté karty 1:1,50 diváků, Nemyčeves-Chomutice 0:3(0:1)Novotný,Zummer,Budina, rozhodčí Stybík, bez karet,

50 diváků, Dětenice-Žlunice, 3:4(1:2)Lischenko,Šolc,Kudrlička-Calta,

Gorel 2, rozhodčí Hron, žluté karty 0:1,88 diváků, Lužany-Železnice B 4:4

(3:1), penalty 4:2,Berger,Vích,Kracík,Kvasnička-Drahoňovský 2,Stehlík,

Petr, rozhočí Špáta, žluté karty 1:1,80 diváků, Valdice-L.Bělohrad B 3:1

(1:0)Kubíček,Yevsiuk,Polishchak-Suchánek,rozhodčí Erlebach,žluté karty

1:0,5O diváků, Miletín B-Milíčeves 4:5(3:0)Urban 3,Drahonínský-Fejfar,Ro-

man 2,Svoboda,rozhodčí Dušek, žluté karty 3:0, vyloučen domácí Kupka,

110 diváků.

  1.Robousy                 18  15  0  1     2    75 :   32     46

  2.Žlunice                    19  12  0  3     4    36 :  24      39

  3.L.Bělohrad B          17  10  2  0     5    54 :  32      34

  4.Milíčeves                 19   8  3  3     5    40 :  30      33

  5.Lužany                     19   9  3  0     7    51 :  45      33

  6.Libáň                       19    6  3  3     7    35 :   42     27

  7.Železnice B             19    5  2  5     7    48 :  48      24

  8.Miletín B                  19    7  1  0   11    48 :  52      24

  9.Dětenice                  19    6  1  1   11    38 :  52      21

10.Nemyčeves             18    6  1  1   10    32 :  53      21

11.Valdice                    19    6  0  1   12    34 :  50      19

12.Chomutice              19    4  2  0   13    24 :  54      16

Soutěž muži : Hořice B-Podhradí 4:0(3:0)Rozsévač,Molnár,T.Michálek,

Skalský, rozhodčí Novotný, bez karet, 30 diváků, Kopidlno B-Češov od-loženo , Sobotka B-Žeretice 11:0(7:0)Klouček 3,Horčička 2,Prokorát,Va-

níček,Grunt,Zahradník,Rejzek,Chrpa, rozhodčí Míšk, bez karet, 30 diváků, Libuň-Jičíněves 0:0, penalty 5:4,rozhodčí Špáta, žluté karty 3:5,vyloučn

Geršl (Jičíněves), 83 diváků

Do tabulky se započítávají body ze základní části

1.Jičíněves                 3  3  0  0  1     60 :  13     45

2.Sobotka B                4  3  0  0  1    73 :  40      42

3.Kopidlno B               3  1  0  0  2    60 :  56      36

4.Hořice B                   3  1  0  0  2    64 :  32      23

5.Žeretice                    4  2  0  0  2    35 :  83      18

6.Libuň                        4  2  1  1  0    33 :  46      17

7,Češov                       2  0  0  0  2    18 :  41      16

8.Podhradí                  4  1  0  0  3    32 :  74      12

Přebor dorost : Mírová-Jičíněves 8:1(1:1)Trakal 4,Brož 2,Hádek,Kůtek-

Chalupa, Železnice/Robousy-Libáň/Kopidlno 8:1(3:1)Dlabola 3,Jerie 2,

Vlach,Valtera,Holubec-Kejzral.

 

 

1.Železnice/Robousy    14  11  1  1    1     67 :  12      36

2.Studenec                    13    9  1  1    2     67 :  21      30

3.Libáň/Kopidlno          13    6  0  0    7     46 :  49      18

4.Mírová                         12    3  0  0    9     31 :  65        9

5.Jičíněves                    12    1  0  0  11       9 :  73        3

Přebor žáci – vložené kolo : Hořice-Vysoké 9:0(4:0)Pospíšil 5,Malý 2,

Máslo,Borůvka a 12:0(7:0)Pankratov 5,Pospíšil 3,Lánský,Malý,Menclová,

Mudroch, Martinice-Košťálov 0:0, penalty 1:3 a 1:4(0:2)Kvasnický-Košťál 3,Sedlák, L.Bělohrad/Miletín-Robousy 2:3(1:0)Břeský,Šiška-Bouchal,V.

Kazda,Veselý a 5:8(2:1)Břeský 4,Matouš-Vaněk 4,V.Kazda 2,Veselý,Va-chek, Sobotka-Lužany 2:0(0:0)Doležal,Elebrant a 6:2(3:1)Elebrant 3,Hájek,

D. a T.Doležalovi, Železnice/Valdice-Chomutice 1:1(1:1),penalty 4:5,Jerie-

Schánilec a 2:3(0:0)Jerie,Kavalír-Haman,Schánilec,Rejtnárek, Kopidlno/

Libáň-Nová Ves 4:1(1:0)Kosina 2,Pokorný,J.Krejčík-Rozkošný a 4:1(2:1)

Kejzral 2,Kouřil,Hink-Rozkošný, řádné kolo : L.Bělohrad/Miletín-Přepeře

1:3(0:1)Kittler-Kochman 2,Hlava a 0:8(0:5)M.a O.Kvapilovi,Kochman 2,

Hlava,Kubata, Robousy-Košťálov 3:0(0:0)Vaněk 2,Novotný a 2:2(0:0)pe-nalty 4:1,J.Kazda,Bouchal-J.Košťál,Šalda, Sobotka-Martinice 3:2(1:1)

Pavlíček 2,Rejzek-Horáček,Kasanický a 3:3(1:1), penalty 5:6,Elebrant 3,

J.Fejkl 2,Hnik, Železnice/Valdice-Hořice 2:2(1:1)penalty 4:5, Jerie,Pešek-

Máslo,Mudroch a 2:1(1:1)Daniš,Jerie-Draštík, Chomutice-Nová Ves 2:0

(0:0)Lepšík,Rejtnárek a 3:3(0:0)penalty 6:5,Schánilec 2,Lepšík-Diviš 2,Mizera, Lužany-Vysoké 9:0(5:0)Kolek,Pour 3,Mach 2,Dočkal a 8:0(5:0)

Dočkal 3,Mach,Pour 2,Lufínek.

  1.Robousy                40  33   1  1    2     177 :    59     108

  2.Sobotka                 38  27   1  3    7     121 :    52        86

  3.Kopidlno/Libáň     40  23   5  3    9     114 :    55        82

  4.Martinice               42  19   4  3   16     124 :    82       68

  5.Lužany                   42  18  5   4   15       84 :   53        68

  6.Přepeře                  40  21  1   1   17     104 :   72        66

  7.Chomutice             40  17  5   5   13     121 :   92        66

  8.Železnice/Valdice  38  17  1   6   14       94 :   63        59

  9.Hořice                     42  16  4   1   21       73 :   93        57

10.Košťálov                40  13   4  3   20       72 :  104       50

11.Nová Ves                38  12   0  5   21       81 :    82       41

12.L.Bělohrad/Miletín 40    7   3  2   28       65 :  124       29

13.Vysoké                    40   0   0  0   40          9 :  188         0  

Starší přípravka : Libáň-Jičín B 6:2(3:1)Vaněk,Martinec 2,Aubrecht,Ný-drle-Bálík,Kaňka, L.Bělohrad-Nová/St.Paka 1:8(1:3)Janák-Sankovič 3,Ha-vel 2,Holecec,Ulvr,Patka, Nová/St.Paka-Jičín B 8:0(4:0)Holecec 3,Ulvr 2,Patka,Sankovič, Libáň-L.Bělohrad 5:2(4:0)Aubrecht 3, Michnik, O.Šol-tys-Bajer,Janák, Libáň-Nová/St.Paka 0:6(0:1)Holecec,Sankovič 2,Ulvr,

Patka, L.Bělohrad-Jičín B 5:4(1:2)Stehlíková,A.Janák,Volák-Hanč 2,Bá-lik,Bodlák, Kopidlno-Hořice B  8:2(7:0)Jirák,Svoboda 3,Spilka,Zarycký-

Coller 2, Robousy B-Sobotka 0:6(0:3)O. a Š.Halbychovi,A.a R.Ječní,Šou-ta,Ulrich, Sobotka-Hořice B 4:1(0:0)R.Ječný 2,Halbych,Šouta-Veselý,

Kopidlno-Robousy B 9:3(4:1)Horna,Jirák,Zarycký,Svoboda 2,Spilko-Po-pek,Škaloud,Dubchenko,Kopidlno-Sobotka 5:6(2:2)Horna,Jirák,Spilko,

Spilko,Vinš,Zarycký-D.Ječný 2,R.Ječný, O.a Š.Halbychovi,Ulrych, Ro-bousy B-Hořice B 5:1(3:0)Dubchenko 3,Popek 2-Coller, Miletín-Jičín A

4:1(1:1)Dubenecký,Dobias 2-Pomazal, Robousy A-Železnice/Valdice

4:6(3:1)Erlebach 2,Huf,Landgraf-Bodlák 4,Khun 2,Repka, Železnice/Val-dice-Jičín A  4:3(3:2)Čistecký 3,Brožíček-Pomazal,Pelc,D.Vitík, Miletín-

Robousy A 7:4(4:2)Dubenecký 4,Novák 2,Dobias-Erlebach 2,Klimeš,Huf, Miletín-Železnice/Valdice 9:2(2:0)Dubenecký 3,Poláček,Vaníček 2,Dobias,

Novák-Repka,Khun, Robousy A-Jičín A 2:5(2:3)Erlebachj-Huf-Pomazal 4,

Pelc, Milíčeves-Lužany 1:4(0:2)Myslík-Mach 3,Berný, Lužany-Chomutice

1:3(0:2)Kudělka-Bílek 2,Šikýř, Milíčeves-Chomutice 6:2(3:1)Menda 3,Ko-zák 2,Soukup-Petr, Bednář,

Mladší přípravka : Kopidlno-Železnice/Valdice, 4:5(2:2)Novotný,Kozák 2, Železnice/Valdice-Miletín 7:1(3:0)Stříbrný,Živora 2,Jína,Výmola,Lacko-

Zarycký, Kopidlno-Miletín  7:4(3:1)Kozák 3,Kašpar 2,Novotný,Balcar-

Kolář 2,Kout,Zubatý, Hořice A-Jičín B 3:5(2:1)Lepšík 2,Novotný-Myszko

2,Bársony,Rejha,Zábraha, Hořice B-Jičín A 0:20(0:9)Skrbek 6,Šulc,Římal

5,Fejfar 4, Jičín B-Jičín A 8:4(4:3)Myszko 5,Bársony,Rejha,Zábraha-Šulc,

Skrbek 2, Hořice A-Jičín B 3:5(2:1)Lepšík 2,Novotný-Myszko 2,Rejha,

Bársony,Zábraha, Hořice A-Jičín A 6:4(3:2)Lepšík 3,Šubrt 2,Novotný-

Skrbek 2,Šulc,Římal, Hořice B-Jičín B 1:16(0:8)Šťovík-Rejha 8,Myszko 5,

Zábraha 2,Bársony,  Nová/St.Paka B-L.Bělohrad A 13:1(5:1)Svída,Řehák

3,Lipenský,Stránský,Luňák,Rejňák,Flumert,Čmuchal,Folta-Kraus, Nová/

St.Paka A-L.Bělohrad B 4:7(3:4)Kracík,Sklenář,Sedláček,Fof´-Dubec,Ma-rek,Maťátko 2,Feix, Nová/St.Paka B-Nová/St.Paka A 0:7(0:4)Kracík,Skle-nář 2,Křížek,Kosina,Vondráček, L.Bělohrad B-L.Bělohrad A 18:1(7:0)

Maťátko,Dubec 5,Tobiáš a Tomáš Markovi 3,Blažek 2-Kraus, Nová/St.

Paka B-L.Bělohrad B 5:4(1:3)Rejňák 2,Luňák,Svída,Flumert-Dubec,Blažek 2, Nová/St.Paka A-L.Bělohrad A 14:0(7:0)Jan Sklenář ,Kracík 3,Jiří Sklenář,Kosina,Knap 2,Sedláček,Voňka, Jičíněves-Libuň :5(0:0)Čáp

2-Ševců 2,Gestřánek, Mařan, Libuň-Robousy, 1:11(1:6)Ševců-Karban 6,

Klimeš 3,Haratický,Dubchenko, Jičíněves-Robousy 1:9(1:8)Kracík-Hara-

tický 3,Chrpa,Dubchenko 2,Karban,Klimeš,

VOLEJBAL

OP muži+mixy : Hořice B-Radim 1:3, TJ Jičín-Nová Paka 3:1, Nový Byd-žov-Jičín Y 1:3,

1.Jičín Y                   7  5  1  1  0     20 :    9     18

2.TJ Jičín                 7  5  0  2  0     19 :    9     17

3.Radim                   7  4  2  0  1     19 :    8     16

4.Nová Paka            7  3  0  0  4     11 :  13       9

5.Nový Bydžov        7  1  0  0  6       6 :  19       3

6.Hořice B                7  0  0  0  7       4 :  21       0 

OP ženy : Nová Paka-Radim C, L.Bělohrad-Dřevěnice B, Radim B-TJ Jičín, všechny tři zápasy odloženy – souběh s turnajem v Lupenicích.

 

1.TJ Jičín                 6  5  1  0  0    18 :    2      17

2.Radim B                6  4  1  1  0    17 :    6      15

3.Nová Paka            6  3  0  1  2    11 :  10      10

4.Radim C                6  2  0  0  4      9 :  13        6

5.L.Bělohrad            6  2  0  0  4      7 :  13        6

6.Dřevěnice B          6  0  0  0  6      0 :  18        0

Příští kolo – fotbal – přebor muži : Robousy-Dětenice, Žlunice-Miletín B,

Milíčeves-Nemyčeves, Železnice B-Libáň, Chomutice-Valdice, L.Bělohrad

B-Lužany, soutěž muži : Hořice B-Libuň, Jičíněves-Kopidlno B, Češov-

Žeretice, Podhradí-Sobotka B, dohrávka Hořice B-Češov, přebor dorost :

Jičíněves-Železnice/Robousy, Libáň/Kopidlno-Studenec, přebor žáci :

Hořice-Kopidlno/Libáň, Vysoké-Robousy, Přepeře-Sobotka, Martinice-

Železnice/Valdice, Košťálov-L.Bělohrad/Miletín, Nová Ves/Lužany.

Starší přípravka : v L.Bělohradě L.Bělohrad-Miletín, Hořice B-Chomutice, L.Bělohrad-Hořice B, Chomutice-Miletín, L.Bělohrad-Chomutice, Hořice B-Miletín, v Kopidlně Kopidlno-Jičín A, Milíčeves-Jičín B, Kopidlno-Milí-

čeves, Jičín B-Jičín A, Milíčeves-Jičín A, Kopidlno-Jičín B, v Železnici

Železnice/Valdice-Sobotka, Sobotka-Nová/St.Paka, Železnice/Valdice-

Nová/St.Paka, v Robousích Robousy A-Libáň, Robousy B-Lužany, Ro-bousy A-Robousy B, Libáň-Lužany, Robousy A-Lužany, Robousy B-

Libáň.

Mladší přípravka : v Železnici Železnice/Valdice-Robousy, Robousy-Jičí-

něves, Železnice/Valdice-Jičíněves, v Hořicích Hořice A-Nová/St.Paka B,

Hořice B-Nová/St.Paka A, Nová/St.Paka A-Nová/St.Paka B, Hořice A-Ho-

řice B, Hořice A-Nová/St.Paka A, Hořice B-Nová/St.Paka B. v Kopidlně

Kopidlno-Libuň, Miletín-Libuň, Kopidlno-Miletín, v Jičíně Jičín A-L.Bělo-hrad B, Jičín B-L.Bělohrad A, Jičín A-Jičín B, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B,

Jičín B-L.Bělohrad B, Jičín A-L.Bělohrad A.

Volejbal – muži+mixy : N.Bydžov-Hořice B, Jičín Y-TJ Jičín, N.Paka-Radim, ženy : Radim B-N.Paka, TJ Jičín-L.Bělohrad, Dřevěnice B-Radim

C.

                                                                                                              -nidrle- 

 

Vyhledávání

Novinky

Zpravodaj ČUS 5/2023

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 5/2023 OBSAH   str.     3    VV ČUS schválil metodiku financování územních pracovišť i příspěvky…

více »

Okresní sport 3. - 4. 5. 2023

FOTBAL Přebor muži : L.Bělohrad B-Nemyčeves 8:0(3:0)Balcar,Suchánek 2, Horáček,Rychecký,Pour,Kulhánek,rozhodčí Špáta, žluté karty 0:2, 120 diváků, Miletín B-Robousy 0:0,…

více »

Zpravodaj ČUS 4/2023

Vyšlo nové číslo  Zpravodaje ČUS 4/2023   Obsah:   3  VV ČUS nepřekvapily alarmující výsledky testování školáků,  pokračovala příprava 41.…

více »

Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace MŮJ KLUB 2023

Národní sportovní agentura zveřejnila Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace všech podaných žádostí v rámci Výzvy 21/2022 Můj klub 2023.  …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 4. 2023

Přebor muži : Železnice B-Žlunice 0:0, penalty 3:2, rozhodčí Vitvar, žluté karty 2:0, vyloučen domácí Pejskar, 80 diváků, Milíčeves-Robousy 0:4(0:3)T.Vích 2,J.Vích,Hanuš,…

více »

Zpravodaj ČUS 3/2023

OBSAH Zpravodaje ČUS 3/2023 str. 3  VV ČUS svolal 41. valnou hromadu ČUS na 21. června 2023  a ocenil výsledky hospodaření za loňský rok.     …

více »
všechny novinky

Menu