Sportovec roku 2020

Nejúspěšnější sportovci :

Tomáš BERGER (Sokol Lužany – fotbal), tvůrce hry, rozdílový hráč, kapitán a střelec týmu z čela okresního přeboru mužů se zkušenostmi z krajského přeboru mužů

Mikuláš Rudolf COGAN (TJ Nová Paka – plavání), člen representace ČR juniorů, vítěz velké ceny Trutnova na 100 m volný způsob, 2. místo na dvojnásobné trati

Radek ČERNÝ (HC Nová Paka – lední hokej), útočník regionální ligy starších žáků s průměrem 5 kanadských bodů na zápas, člen výběru Královéhradeckého kraje, s týmem vedl přerušený přebor kraje

Martin FLORIÁN (AC TJ Jičín – atletika), mistr České republiky juniorů v hodu oštěpem, representant České republiky mužů, juniorů v mezistátním utkání v Polsku

Tereza JANATOVÁ (Tenis Nová Paka – tenis), bronzová ve čtyřhře na mistrovství ČR, oblastní přebornice ve dvouhře žen, 42. na žebříčku ČR, s LTK Liberec vítězka 1. ligy smíšených družstev

Radek KULHÁNEK (Sokol Dřevěnice – volejbal), útočný hráč kadetů, s týmem se probojoval až do závěrečného turnaje českého poháru této kategorie, bronzový v mezikrajském přeboru s krajem Pardubice, startuje i za muže v krajské soutěži

Dobroslav LÁNSKÝ (TJ Nová Paka – kuželky), stabilní hráč divizního týmu mužů s průměrem 428,8 sražených kuželek a s nejlepším náho-zem 489 kuželek

David MACHALICKÝ (HBC Jičín – házená), stabilní brankář extraligového týmu mužů a rozdílový hráč týmu, v posledních dvou sezonách s týmem vždy v play-off nejlepších osmi družstev

Petr MATĚJKA (SKP JUDO Jičín – judo), stříbrný na mistrovství České republiky seniorů, člen úspěšného extraligového týmu (6.místo), dále 5.místo na USK CUP v Praze

Adéla STINDLOVÁ (BSK TJ Jičín – basketbal), opora a střelkyně žákyň U14 hrajících extraligu, prosazuje se i v U15, vybrána do ALL STARS na turnajích oblastních výběrů basketbalového svazu

Martin STŘÍBRNÝ (So Radim – sportovní střelba), v brokové střelbě startuje za Duklu Hr. Králové, juniorský representant ČR, na mistrovství ČR druhý v družstvech, 4. v mixech a jednotlivcích, na závodech Českého poháru 4.,5. a 6. místo, na závodech v Německu 7. místo

Matěj TUMA (Sportcentrum Jičín – orientační sport na horských kolech),  trojnásobný mistr České republiky juniorů (sprint, dlouhý závod a middle), mistr České republiky dospělých ve družstvech, 1. místo v českém poháru juniorů

Tomáš VEBER (Sokol Dřevěnice – lyžování), vítěz republikového seri-álu dálkových běhů „Stopa pro život“ mezi 3.700 účastníky,vítěz Jizer-ské pětadvacítky, vítěz Šumavského maratonu, vítěz Krkonošské „70“

Sebastian VLČEK (Cykloclub Jičín – cyklistika), první absolutní vítěz českého poháru z okresu Jičín, prosadil se v maratonu horských kol v elitní kategorii 20-30 let

Daniela VOLNÁ (AC TJ Jičín – atletika), stříbrná na mistrovství České republiky žen do 23 let ve skoku dalekém a na halovém mistrovství ČR juniorek

Tomáš VRAŠTIL (TJ Jičín – stolní tenis), talentovaný několikanásobný mládežnický přeborník okresu, účastník krajských přeborů, opora divizního týmu mužů

 

Nejúspěšnější trenéři :

Vladimír BLAŽEJ (Sokol Železnice – fotbal), velmi zkušený trenér, který trénoval i divizní týmy, jeho svěřenci vedou I.B třídu a hrají velmi atraktivní fotbal

Petr KOŠEK (SKP JUDO Jičín – judo), dlouholetý úspěšný trenér mládeže, medailistů i přeboru oblasti i mistrovství ČR, kvalitní organizá-tor soutěžím pořádaných klubem

Petr MAŠÁT (HBC Jičín – házená), po aktivní kariéře čtvrtým rokem trenér extraligových mužů, v posledních dvou sezonách přivedl tým mezi nejlepších osm týmů do play-off

Jana NAUŠOVÁ (AC TJ Jičín – atletika), úspěšná trenérka mládeže, její svěřenci úspěšně startují na mistrovství ČR, družstvo dorostenců také na mistrovství Čech

Karel NOVÁK (SK LOB Nová Paka–orientační sporty a lyžování), dlouholetý organizátor těchto soutěží v okresu, pro kraj i pro republikový formát, organizátor soustředění talentů

Milan ROČEK (TJ Jičín – atletika), čtyřicet pět let se věnuje trénování mládeže, vychoval řadu medailistů z krajských soutěží, pořádá treninkové kempy dětí

Michal ŘEHÁČEK (Delfín Jičín – plavání), dlouholetý velmi úspěšný trenér staršího žactva, medailistů z krajských přeborů, účastníků mistrovství ČR a Českého poháru, trenér triatlonu v disciplíně plavání

Jaroslav SUCHARDA (HC Nová Paka – lední hokej), trenér týmů přípravek, které výkonnostně převyšují své vrstevníky v Královéhradecké i Libereckém kraji, kde souběžně hrají

Jiří ŠIMÁNEK (Sokol Dřevěnice – volejbal), zkušený trenér kadetů, který mladý tým přivedl až do republikového finále českého poháru, vychoval i hráče širší representace kadetů Arabasze

Petr ŠINDELÁŘ (AC TJ Jičín – atletika),dlouholetý úspěšný trenér mládežnických kategorií klubu, medailistů z oblastních a republikových mistrovství, hlavní organizátor sportovních akcí klubů

 

Nejúspěšnější kolektivy :

Dospělí – HBC Jičín házená,muži,pravidelní účastníci extraligy, v posledních dvou sezonách účastníci play-off mezi nejlepšími osmi týmy soutěže

Mládež – AC TJ Jičín, atletiky juniorky, ve štafetě na 4 x 100 metrů stříbrná na mistrovství České republiky

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 15.4.2024

Okresní přebor muži - 18. kolo: FK Kopidlno „B“ – TJ Sokol Libáň 1:2 (1:1) Branky: Míšek – Tu Hai Linh, Tu Hai Chau. Rozhodčí: Styblík – Žďárský, laik. ŽK: 1:2. Diváci: 127. …

více »

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »
všechny novinky

Menu