Okresní sport z 17. - 18. 6. 2023

FOTBAL

Dorost : Jičíněves-Mírová 1:3(0:1)Svoboda-Hádek,Bartoš,Štefan.

Konečná tabulka :

1.Železnice/Robousy 16 13 1 1 1 82 : 13 42

2.Studenec 16 11 1 1 3 77 : 27 36

3.Libáň/Kopidlno 16 9 0 0 7 60 : 52 27

4.Mírová 16 4 0 0 12 37 : 84 12

5.Jičíněves 16 1 0 0 15 11 : 91 3

Starší žáci : Martinice-Železnice/Valdice 1:2(1:1)Fejkl-Neděla 2 a 1:2(0:1)

Novotný-Jerie 2, Sobotka-Nová Ves 2:0(1:0) Pavlíček,Bázler a 2:1(0:1)

Elebrant,Bázler-Zikmund, L.Bělohrad/Miletín-Chomutice 3:1(2:1)Ruml,

Kotrouš,Kittler-Koubek a 0:2(0:1)Bílek,Myška, Hořice-Přepeře 0:4(0:2)

Kochman 2, M.a D.Kvapilovi a 1:4(0:2)Lánský-Kochman 3,D.Kvapil, Železnice/Valdice-Vysoké 7:0(4:0)Jerie 4,Pešek 2,Neděla a 4:0(2:0)Rojík ,

Jančar,Jerie,Hode, Kopidlno/Libáň-Košťálov 3:0(0:0)Kouřil, D.a L.Kej-zralovi a 6:0(3:0)Horák 3,Hnik,Krejčík,Pokorný.

Konečná tabulka :

1.Robousy 48 40 5 1 2 223 : 67 131

2.Sobotka 48 36 1 4 7 164 : 60 114

3.Kopidlno/Libáň 48 31 5 3 9 139 : 57 106

4.Železnice/Valdice 48 25 1 7 15 124 : 71 84

5.Lužany 48 21 5 6 16 100 : 63 79

6.Martinice 48 21 5 3 20 143 : 96 74

7.Přepeře 48 23 2 1 22 116 : 93 74

8.Chomutice 48 18 7 5 18 132 : 118 73

9.Košťálov 48 16 4 4 25 91 : 127 59

10.Hořice 48 16 4 1 27 76 : 121 57

11.Nová Ves 48 14 0 5 29 74 : 106 47

12.L.Bělohrad/Miletín 48 9 3 2 34 76 : 153 25

13.Vysoké 48 1 0 0 47 13 : 339 3

 

VOLEJBAL

Muži + mixy – dohrávka : Hořice B-N.Paka 0:3, TJ Jičín-N.Bydžov 3:0.

1.TJ Jičín 10 7 1 2 0 28 : 11 25

2.Jičín Y 10 6 1 2 1 26 : 15 22

3.Radim 10 5 2 1 2 24 : 15 20

4.Nová Paka 10 4 1 0 5 17 : 18 14

5.Nový Bydžov 10 3 0 0 7 12 : 23 9

6.Hořice 10 0 0 0 10 5 : 30 0

Ženy – dohrávky : Radim C-TJ Jičín 0:3, L.Bělohrad-Radim B 0:3, N.

Paka-Radim C 3:1

1.TJ Jičín 10 8 2 0 0 30 : 5 28

2.Radim B 10 6 2 1 1 27 : 11 23

3.Nová Paka 10 5 0 2 3 20 : 18 17

4.L.Bělohrad 10 4 0 1 5 15 : 21 13

5.Radim C 10 2 0 0 8 9 : 25 6

6.Dřevěnice B 10 1 0 0 9 5 : 27 3

 

nidrle -

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »
všechny novinky

Menu