Okresní sport - 29. - 30. 4. 2023

Přebor muži : Železnice B-Žlunice 0:0, penalty 3:2, rozhodčí Vitvar,

žluté karty 2:0, vyloučen domácí Pejskar, 80 diváků, Milíčeves-Robousy

0:4(0:3)T.Vích 2,J.Vích,Hanuš, rozhodčí Hron, žluté karty 1:0, 40 diváků, Chomutice-Libáň 1:1(1:0)penalty 4:2,Šubrt-Kejzral,rozhodčí Novotný,

žluté karty 3:2,80 diváků, Lužany-Miletín B 4:1(2:0)Berger 4-Sláma,roz-

hodčí Styblík, bez karet, 70 diváků, L.Bělohrad –Dětenice 3:0(1:0)Balcar,

Horáček,Nezbeda,rozhodčí Erlebach, žluté karty 2:2, 90 diváků, Valdice-Nemyčeves 1:2(1:0)Yevsiuk-Halász 2, rozhodčí Vích, žluté karty 1:1.70

diváků,  dohrávka  Železnice B-Chomutice 0:1(0:0)Šubrt,rozhodčí Pikeš,

žluté karty 1:1,133 diváků

  1.Robousy                15  13  0  1    1      62 :   21     40

  2.Žlunice                   15  10  0  3    2      28 :   14     33

  3.L.Bělohrad B          14   9  1  0    4       50 :   27    29

  4.Milíčeves                15    7  3  0   5       33 :   24     27

  5.Lužany                    16    7  2  0    7     37 :   38     25

  6.Železnice B            16    5  2  4    5      41 :   37    23

  7.Libáň                       15   5  2   3    5     28 :   31     22

  8.Miletín B                  16   6  1  0     9     40 :   44     20

  9.Nemyčeves             15   5  1  1     8     27 :   47     18

10.Dětenice                  16   5  0  1   10     30 :   46     16

11.Valdice                    16    4  0  1   11     26 :  42      13

12.Chomutice              15    2  2  0   11     18 :  49      10

Soutěž muži : Podhradí-Kopidlno B 7:2(3:2)Ramšák 2,P.a M.Kleinovi,

J.a M.Kašíkovi,Dobiáš-Pravda,Berounský, rozhodčí Kriegler, žluté karty

0:3, 68 diváků, Sobotka B-Hořice B 4:3(3:2)Klouček 2,Bárta,Král-Šubrt,

M. a T.Michálkovi, rozhodčí Zelinger, 50 diváků ,Jičíněves-Češov 5:0(2:0)

Kohout,Angelov,Janata,Žovinec,Petr, rozhodčí Hron,žluté karty 1:3,50

diváků, Žeretice-Libuň 3:3(1:1)penalty 5:4,Linek 2,Kloc-Míšek,Tyrychtr,Ji-rásko,rozhodčí Styblík,žluté karty 2:1,vyloučen domácí Čapek, 30 diváků.

V tabulce se počítají i výsledky ze základní části :

1.Jičíněves                1  1  0  0   0   52 :  11    38

2.Sobotka B               1  1  0  0  0    57 :  36    36

3.Kopidlno                 1  0  0  0  1    55 :  40    33

4.Hořice B                  1  0  0  0  1    59 :  28    20

5.Češov                      1  0  0  0  1    18 :  36    16

6.Žeretice                   1  1  0  0  1    30 :  68    15

7.Podhradí                 1  1  0  0  0    30 :  63    12

8.Libuň                       1  0  0  0  1    26 :  45    10

Přebor dorost : Jičíněves-Studenec 0:5(0:3)Hubálovský 3,Hauser 2, Mírová-Železnice/Robousy 1:7(1:4)Štefan-Rojík,Jerie,Vlach 2,J.Daniš

1.Železnice/Robousy   11  9  1  1  0   55 :    8    30

2.Studenec                   11  8  1  1  1   57 :  19    27

3.Libáň/Kopidlno         10  4  0  0  5   37 :  38    12

4.Mírová                        10  2  0  0  8   23 :  54      6

5.Jičíněves                   10  1  0  0  9     7 :  60      3

Přebor žáci : Kopidlno/Libáň-L.Bělohrad/Miletín 1:0(1:0)Kosina a 5:1(4:0)

L.Pokorný 3,Kouřil,Kejzral-Lánský, Železnice/Valdice-Sobotka 2:3(0:0)

Janda,Jerie-D.Doležal,Elebrant,J.Pavlíček a 0:4(0:1)D.Doležal 2,Elebrant

M.Pavlíček, Hořice-Robousy 1:5(0:2)Lánský-J.Kazda 2,V.Kazda,Vaněk,

Bouchal a 0:5(0:2)Konečný,Etrych,Vachek,Vaněk,J.Kazda, Martinice-Lu-žany 0:3(0:0)Dočkal,Lufínek,Mach a 1:0(0:0)Novotný, Košťálov-Nová Ves

0:0, penalty 2:0 a 3:1(2:0)Šalda 2,Košťál-Zamlar, Přepeře-Chomutice 3:3

(1:1) penalty 3:4,Kochman 2,D.Kvapil-Schánilec 2,Myška a 6:4(1:1)

Kochman 3,Kubata 2,D.Kvapil-Cálek,Petr,Schánilec

  1.Robousy                  32  26  3  1     2    103 :    48    85

  2.Sobotka                   30  21  1  2     6      94 :    36    67

  3.Kopidlno/Libáň       32  17  5  3     7      77 :    46    64

  4.Přepeře                    30  17  1  1   11      83 :    47    54

  5.Železnice/Valdice    32  15  1  4   12     84 :    53    51

  6.Lužany                     32  12  5  4   11     57 :    40    50

  7.Chomutice               32  13  3  4   12     88 :    80    49

  8.Martinice                  30  14  2  2   12     90 :    62    48

  9.Hořice                       32  13  2  0   17    45 :    76     43

10.Nová Ves                  30    9  0  4   17    48 :    63     31

11.Košťálov                  30    9  1  2   18    54 :    92      31

12.L.Bělohrad/Miletín   30    7  3  0   20    55 :    91      27

13.Vysoké                      28   0   0  0   28      7 :  191        0

Starší přípravky : Milíčeves-Železnice/Valdice 6:3(5:2)Kozák,Myslík 2,D.a T.Soukupovi-Čistecký,Malý,Martínek, L.Bělohrad-Robousy B 0:2(0:0)Huf,

Erlebach, Robousy B-Železnice/Valdice 2:5(2:3)Erlebach 2,Huf-Bodlák 3,

Martínek 2, Milíčeves-L.Bělohrad 4:1(3:0)Kozák 2,Myslík,Soukup-A.Janák, Milíčeves-Robousy B 8:4(4:1)Kozák 5,Myslík 3-Erlebach 2,Huf,Karban, L.

Bělohrad-Železnice/Valdice 2:2(1:1)A.Janák,Čížek-Myšík,Červinka, Ro-bousy A-Jičín B 0:10(0:6)R.Junek 4,Krych 2,Hanč,Kozák,D.Junek,Kučera, Sobotka-Chomutice 3:2(2:1)A.Ječný 2,Šouta-Šikýř 2, Chomutice-Jičín B

2:1(1:1)Šikýř 2-Hanč, Robousy A-Sobotka 2:4(2:1)Škaloud 2-Šouta 2,A.

Ječný,Halbych, Robousy A-Chomutice 2:1(1:1)Havel,Škaloud-Šikýř, So-botka-Jičín B 4:3(2:2)Šouta 2,Halbych,A.Ječný-Krych,Kučera, Jičín A-

Libáň 0:6(0:1)Aubrecht 4,Vaněk 2, Libáň-Hořice B 4:1(4:1)Aubrecht 3,Va-něk-Mihok, Jičín A-Hořice B 5:2(Pomazal 2,Skrbková,Plecháč,Kořínek-Vondra,Rozsévač,Nová/St. Paka-Miletín 5:1(3:0)M.Antoš 2,Holecec,San-kovič, Patka-Vaníček, Kopidlno-Lužany 3:2(1:0)Jirák 2,Masák-Fejfar,Ku-dělka, Lužany-Miletín2:5(1:3)Zavadil,Bičiště-Novák 2,Dubenecký,Dobias,

Vaníček, Nová/St.Pa-ka-Kopidlno 6:2(4:1)Holecec,Sankvič 2,Ulvr,M.

Antoš-Jirák,Krátký, Nová/,St.Paka-Lužany 4:0(2:0)Holecec,Sankovič,

M.Antoš,Patka, Kopidlno-Miletín 2:5(0:3)Svoboda,Vinš-Novák 2,Dobias,

Dubenecký,Jungkind. Dohrávka : Chomutice-Lužany 6:34(5:1)Zahálka 3,Petr 2,Bílek-Bičiště, Pour,A.Fejfar, Chomutice-Milíčeves 2:3(1:2)Šikýř,

Bílek-Kozák,Myslík, Menda, Lužany-Milíčeves 1:12(1:6)A.Fejfar-Menda,

Myslík 4,Kozák 3,D.Soukup.

 

Mladší přípravky : Kopidlno-Nová/St.Paka B 2:7(1:3)Bernard,Blumel -Svída 4,Jenčík,Flumert,Rejňák,Robousy-Nová/St.Paka A 7:3(3:2)Karban

5,Klimeš 2-Kosina,Křížejk,Sedláček, Nová/St.Paka A-Nová/St.Paka B

10:7(5:2)Svída,Rejňák 4,Vajgl,Řehák-Sklenář,Křížek 2,Kracík,Lipenský, Kopidlno-Robousy 3:4(1:1)Novotný,Kozák,Balcar-Karban 3,Klimeš, Nová/

St.Paka B-Robousy 6:6(5:3úRejňák 3,Svída 2,Vajgl-Karban 4,Malý 2, Kopidlno-Nová/St.Paka A 7:4(3:2)Blumel 3,Kořínek,Horváth,Bernard,Bal-

car-Jiří Sklenář, Jan Sklenář 2,Křížek, Jičíněves-Hořice B 16:2(10:0)

Berko 7,Čáp,Dušek 3,Kubů,Hlaváček-Soukup 2, Hořice B-Hořice A 1:6

(0:4)Škrob-Šubrt 4,Kodeš,Lepšík, Jičíněves-Hořice A 6:3(2:2)Čáp 3,

Berko 2,Dušek-Kodeš,Brzek,Šrámek, Miletín-Jičín B 1:4(1:3)Haman-Rej-

ha,Myszko, Jičín A-Železnice/Valdice 7:4(3:1)Bambula,Skrbek 2,Fejfar,

Junek,Šulc-Chobodydes,Výmola,Stříbrný,Živora, Jičín A-Jičín B 4:6(2:3)

Skrbek 2,Fejfar,Bambula-Mašát,Myszko 2,Rejha,Bársony, Miletín-Železni-ce/Valdice  4:5(0:3)Zubatý 2,Jaroš,Haman-Jína 3,Stříbrný 2, Miletín-Jičín A 7:3(3:1)Zubatý 3,Jaroš 2,Kout,Haman-Fejfar,Skrbek,Šulc, Jičín B-Želez-nice/Valdice  3:1(1:0)Myszko 2,Rejha-Stříbrný, Libuň-L.Bělohrad B 0:7

(0:3)Maťátko 3,Dubec 2,Feix,Kraus, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 6:11(3:7)

Marek 3,Kubík 2,Honců-Maťátko 6,Dubec,Černý 2,Feix, Libuň-L.Bělohrad A 8:5(4:2)Ševců 3,Gestřánek 2,Karbanová,Fiala-Dreiberk 3,Marek 2.

 

Příští kolo – přebor muži : Robousy-Žlunice, Nemyčeves-Lužany,

Dětenice-Chomutice, Miletín-L.Bělohrad B, Valdice-Železnice B, Libáň-

Milíčeves, dohrávky Nemyčeves-Libáň, Chomutice-Žlunice.

Soutěž muži : Hořice B-Češov, Kopidlno B-Žeretice, Libuň-Sobotka B,

Podhradí-Jičíněves.

Přebor dorost : Libáň/Kopidlno-Jičíněves, Studenec-Mírová.  Dohrávka :

Libáň/Kopidlno-Železnice/Robousy

Přebor žáci : Přepeře-Lužany, L.Bělohrad/Miletín-Hořice, Nová Ves-Vysoké, Sobotka-Kopildno/Libáň, Chomutice-Košťálov, Robousy-

Martinice

Starší přípravka v Železnici  Železnice/Valdice-Libáň, Kopidlno-Chomutice, Železnice/Valdice-Kopidlno, Chomutice-Libáň, Kopidlno-

Libáň, Železnice/Valdice-Chomutice, v Miletíně Miletín-Jičín B, Jičín B-

Robousy B, Miletín-Robousy B, v Milíčevsi Milíčeves-Robousy A, Nová/St.Paka-Hořice B, Milíčeves-Nová/St.Paka, Hořice B-Robousy A, Milíčeves-Hořice B, Nová/St.Paka-Robousy A, v Lužanech Lužany-

Jičín A, L.Bělohrad-Sobotka, Lužany-L.Bělohrad, Sobotka-Jičín A, Lužany-Sobotka, L.Bělohrad-Jičín A. Dohrávky v Kopidlně Kopidlno-

Jičín A, Milíčeves-Jičín B, Jičín A-Jičín B, Kopidlno-Milíčeves, Kopidlno

-Jičín B, Milíčeves-Jičín A, v L.Bělohradě L.Bělohrad-Miletín, Hořice B-

Chomutice, L.Bělohrad-Hořice B, Chomutice-Miletín, L.Bělohrad-Chomutice, Hořice B-Miletín.

Mladší přípravka v Miletíně Miletín-Nová/St.Paka B, Nová/St.Paka A-

Libuň, Miletín-Libuň, Nová/St.Paka A-Nová/St.Paka B, Miletín-Nová/St.

Paka A, Nová/St.Paka B-Libuň, v Jičíněvsi Jičíněves-Jičín B, Jičín A-

Jičín B, Jičíněves-Jičín A, v Železnici Železnice/Valdice-L.Bělohrad B, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B, Železnice/Valdice-L.Bělohrad A, v Hořicích

Hořice A-Robousy, Hořice B-Kopidlno, Hořice A-Hořice B, Robousy-

Kopidlno, Hořice A-Kopidlno, Hořice B-Robousy.

 

                                                                                                              -nidrle- 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »
všechny novinky

Menu