Okresní sport - 22. - 23. 10. 2022

OP muži : Chomutice-Lužany 1:2(0:1)Veselý-Jína,Kracík,rozhodčí Plíšek,

žluté karty 1:1,65 diváků, Žlunice-Nemyčeves 2:0(1:0)Calta.Pižl,rozhodčí

Kiec, žluté karty 2:1,39 diváků ,Robousy-Miletín B 3:1(3:0)Mauer,Grosu,

Hanuš-J.Machačka, rozhodčí Erlebach, bez karet, 50 diváků, L.Bělohrad B-Železnice B 10:1(5:1)Rychecký 8,Suchánek,Pour-Repka,rozhodčí Šam-ko,žluté karty 1:2, 80 diváků, Libáň-Dětenice 1:1(1:1)penalty 5:3,Skořepa-Novotný,rozhodčí Materna,žluté karty 0:3,68 diváků, Milíčeves-Valdice 1:1

(1:0)penalty 7:6,Svoboda-Vávra,rozhodčí Šolc,žluté karty 1:2,71 diváků

  1.Robousy          11  9  0  1  1   43 :  15     28

  2.L.Bělohrad B   11  8  0  0  3   45 :  23     24

  3.Milíčeves         11  6  3  0  2   27 :  13     24

  4.Žlunice             11  7  0  2  2   22 :  13     23

  5.Lužany             11  5  2  0  4   26 :  29     19

  6.Libáň                11  4  2  1  4   24 :  24     17

  7.Nemyčeves      11  4  1  1  5   25 :  26     15

  8.Železnice B      11  3  1  4  3   24 :  30     15

  9.Dětenice           11  3  0  1  7   24 :  33     10

10.Valdice             10  3  0  1   6   15 :  24     10

11.Miletín B           10  1  1  0   8   17 :  37       5

12.Chomutice       11  1  1  0   9   14 :  39       5

soutěž muži: Libuň-Češov 1:2(1:1)Reinberger-Ouhrabka 2,rozhodčí Hron,

Žeretice-Kopidlno B 5:7(3:6)Čapek 4,Saganovsky-Pravda 4,Nemčanský 3,

rozhodčí Špáta,žluté karty 1:1,vyloučen hostující Janáček,15 diváků,Jičí-něves-Hořice B 2:1(1:0)Svorník,Špicar-Molnár,rozhodčí Kučera,žluté kar-ty 2:0,50 diváků, Podhradí-Sobotka B 3:4(0:3)Kašík,Klein,Dobiáš-Zahrad-ník 2,Horčičk,Grunt,rozhodčí Styblík,bez karet,30 diváků.

1.Jičíněves          11  10  0  1  0    42 :   6     31

2.Sobotka B         11   8  0  1  2    46 :  30    25

3.Kopidlno B        11   8  0  0  3    39 :  30    24

4.Hořice B            11   5  0  1  5    48 :  20     16

5.Češov                10   3  2  0  5    15 :  22     13

6.Libuň                 11   3  0  0  8    20 :  34       9

7.Žeretice             10   2  1  0  7    24 :  57       8

8.Podhradí           11   1  0  0 10    14 :  49      3 

mladší dorost : Studenec-Jičíněves 5:1(3:0)Mečíř 3,Ježek,vlastní-Holý, Železnice/Robousy-Mírová 9:0(2:0)J.Kazda 3,Jerie 2,Rojík,Brožíček,

Lustig,Vlach

1.Železnice/Robousy   7  6  1  0  0    38 :   5    20

2.Studenec                   7  5  0  1  1    42 :  13   16

3.Libáň/Kopidlno         7  3  0  0  4    24 :  28     9

4.Mírová                        6  1  0  0  5    14 :  48     3

5.Jičíněves                   7  1  0  0  6      7 :  41     3

starší žáci : L.Bělohrad/Miletín-Nová Ves 2:2(1:1)penalty 6:5,Kloutvor,

Petřík-Vaníček 2 a 2:3(1:2)Šiška 2-Turek,Vaníček,Dlouhý, Robousy-Chomutice 0:0, penalty 3:4 a 7:0(4:0)V.Kazda 3,J.Kazda 2,Burján,Etrych,

Železnice/Valdice-Košťálov 4:1(1:1)Daniš,Neděla,Jerie,Rojík-Šalda a 5:1

(2:1)Jerie 3.Neděla,Vondrák, Sobotka-Vysoké 5:0(2:0)Kunst 4,Doležal a

7:0(3:0)Elebrant 3,Kunst,Híjek,Pavlíček, Kopidlno/Libáň-Přepeře 3:1(3:1)

Krejčík,Kejzral,Pokorný-Kochman a 1:2(0:0)Krejčík-Kochman 2, Hořice-Martinice 5:4(2:1)Kubín 4,Máslo-Horáček,Spilka,Hnik,vlastní a 1:7(1:3)

Kubín-Spilka 3,Hnik,Vancl, dohrávky Vysoké-Nová Ves 0:5(0:0)Svoboda 2,Zamlar,Vaníček,Kracík a 1:4(1:3)Brabínek-Diviš,Blažek,Ježek,Vaníček, L.Bělohrad/Miletín-Martinice 4:1(3:0)Kotrouš 3,Petřík-Spilka a 1:2(1:0)

Petřík-Hnik,Šabata.

  1.Robousy                23  20  2  1    1   116 :   36    65

  2.Sobotka                 20  14  1  0    5      67 :   25    44

  3.Železnice/Valdice  22  12  1  2    7      61 :  38     40

  4.Lužany                    24    9  5  3    7      49 :  34     40 

  5.Kopidlno/Libáň      22   10  3  3   6      52 :  36     39

  6.Martinice                22   11  1  2    8      79 :  50    37

  7.Hořice                     22   11  2  0    9      38 :  48    37

  8.Přepeře                   20     9  1  0   10     52 :  38    29

  9.Chomutice              20     6  2  3     9     42 :  57    25

10.Nová Ves                20     7  0  3    10     42 :  42    24

11.L.Bělohrad/Miletín 22     7  1  0    14     49 :  68    23

12.Košťálov                 22     5  0  2   15      40 :  78    17

13.Vysoké                    20     0  0  0    20       4 : 141     0   

mladší žáci : Studenec-Milíčeves odloženo, Přepeře-Martinice,

Nová Ves-Sedmihorky 9:5(7:4)Svoboda 4,Šalda 3,Zamlar,Hlava-Absolon,

Jarolímek,Rulec,Rengl,Nejedlo, Robousy-Železnice/Valdice 7:2(4:0)Vese-

lý, Halász 2,Vídeň,Dubchenko,Burján-Babák 2.

starší přípravka : Nová/Stará Paka B-Chomutice 7:0(2:0),Ticháček,Ulvr 2,

Vít,Sankovič,Holecec, Nová/Stará Paka A-Nová/Stará Paka B 2:4(0:2)V.

Antoš 2-Vít 3,Holecec, Nová/Stará Paka A-Miletín 5:0(2:0)V.Antoš 3,M.

Antoš,Havel, Miletín-Nová/Stará Paka 1:7(0:2)Dubenecký-Vít 5,Ulvr,Hole-cec, Chomutice-Miletín 3:1(2:0)Bednář,Bílek,Šikýř-Novák, Nová/Stará Pa-ka A-Chomutice 5:1(2:0)V.Antoš 5-Zahálka, Lužany-Železnice/Valdice 8:2

(4:0)A. a M.Fejfarovi,Pour 2,Zavadil,Mach-Martínek 2, Lužany-L.Bělohrad

4:4(2:3)Fejfar,Mach 2-Harčarik 2,Bajer,Kundrát, L.Bělohrad-Železnice/Val-

dice 4:2(2:2)Harčarik,Matoušek 2-Bodlák,Khun, Libáň-Kopidlno 5:0(1:0)

Aubrecht 3,Michnik,Mucha,Robousy-Jičín 8:1(4:1)Dubchenko,Erlebach 2,

Landgraf,Škaloud,T.Popek,Červenka-Pomazal, Jičín-Kopidlno 4:4(1:2)Ko-řínek 2,Pomazal,Pelc-Kozák,Horna 2, Libáň-Jičín 8:2(6:1)Aubrecht,Šoltys

2,Bačkai,Martinec, Mucha,Nýdrle, Libáň-Robousy 4:2(2:1)Aubrecht,Dan-ko,Mucha,Vaněk-Dubchenko,Erlebach, Kopidlno-Robousy 3:1(1:1)Hána,

Kozák,Horna-Popek

mladší přípravka : Železnice/Valdice 1:5(1:3)Erlebach-Žatecký 3,Skrbek 2,

Jičín-Hořice 6:2(3:1)Žatecký 3,Skrbek 2,Fejfar-Šrámek 2, Železnice/Val-dice-Hořice 3:4(2:3)Čapek 3-Kodeš 2,Šrámek,Brzek, Kopidlno-Robousy

4:3(2:2)Kašpar 3,Bernard-Malý,Karban,Haratický, Jičíněves-Nová/St.

Paka 2:11(0:7)Junek 2-Sklenář,Kracík 3,Svída,Čmuchal 2,Sedláček,

Nová/St.Paka-Robousy 6:2(3:1)Antoš 2,Kracík,Svída,Sklenář,Knap-Malý,

Haratický, Kopidlno-Jičíněves 7:2(4:0)Kozák 4,Kašpar 2,Blumel-Hlaváček,

Junek, Kopidlno-Nová/St.Paka 4:5(3:3)Kozák 2,Kašpar,Bernard-Antoš,

Sklenář 2,Čmuchal, Robousy-Jičíněves 6:7(3:3)Klimeš,Haratický 3-Junek

6,Černoch, Miletín-L.Bělohrad B 6:2(2:0)Vtípil 2,Jirásko,Kout,Střítezský,

Kolár-Blažek 2, Libáň-L.Bělohrad A 5:2(2:0)Ševců 4,Drahoňovský-Haman,

Honců,L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 13:1(7:0)Črný,Dubec 3,Freiberk,Marek,

Matátko 2,Mejdr, Miletín-Libuň 11.2(5:1) Zubatý 4,Vtípil,Jaroš 3,Haman-Ševců 2, Miletín-L.Bělohrad A 11:0(5:0)Vtípil,Zubatý,Jirásko,Střítezský 2,Kolář,Marousek ,Kout, L.Bělohrad B-Libuň 7:6(1:3)Černý,Dubec 2,Frei-berk,Marek,Maťátko-Drahoňovský,Ševců 3.

Příští kolo – okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, Jičíněves-

Dětenice, Milíčeves-Lužany (vše sobota 14.30), L.Bělohrad B-Miletín B

(neděle 12.00).přebor muži dohrávka Valdice-Miletín B (28.10. ve 14.00),

soutěž muži dohrávka Češov-Žeretice (29.10. ve 14.00), mladší dorost :

Jičíněves-Libáň/Kopidlno (29.10. v 11.30), Mírová-Studenec (29.10 ve 14.00),

St.žáci - dohrávky Přepeře-Nová Ves, Chomutice-Vysoké  (oba 25.10.), Košťálov-Kopidlno/Libáň (28.10.), Přepeře-Hořice, Vysoké-Železnice/

Valdice, Nová Ves-Sobotka, Chomutice-L.Bělohrad/Miletín (vše 29.10.)

Ml. žáci : Milíčeves-Nová Ves, Železnice/Valdice-Přepeře, Martinice-

Sobotka, Sedmihorky-Robousy (vše 30.10.)

 

VOLEJBAL :

Muži+mixy – dohrávky : Jičín-Hořice 3:1

1.Jičín Y                  5  3  1  1  0    14 :    7     12

2.Radim                  3  2  1  0  0      9 :    2       8

3.TJ Jičín                3  2  0  1  0      8 :    4      7

4.Nová Paka           5  2  0  0  3      7 :    9      6

5.Nový Bydžov       3  1  0  0  2      4 :    7      3

6.Hořice B               5  0  0  0  5      2 :  15      0

 

STOLNÍ TENIS :

Přebor muži – 1.třída : Chomutice A-Hořice B 9:9(Tonarová 3,5-Štěpánek

3,5), Miletín A-Butoves B 4:14, Rovensko A-Libáň A 10:8(Vágenknecht 4,5-Vaníček 3),  Jičín C-Jičín B 7:11(Z.Novotný 2,5-Pavel Harcuba 4), L.Bělohrad B-Radim B 13:5(M.Šulc 4-Stříbrný 2),

  1.Jičín B                        4  4  0  0    43 :  29     12

  2.Radim B                     4  2  1  1    41 :  31       9

  3.Hořice B                     4  2  1  1    40 :  32       9

  4.Nová Paka C              3  2  1  0    39 :  15       8

  5.L.Bělohrad B             3  2  1  0    38 :   16      8

  6.Chomutice A             3  1  1  1    23 :   31      8

  7.Butoves A                  4  1  1  2   39 :   33       7

  8.Rovensko A               4  1  1  2   30 :   42       7

  9.Miletín A                     4  1  0  3   33 :   39       6

10.Libáň A                       4  0  1  3   24 :  48        5

11.Jičín C                        3  0  0  3    12 :  42       3

2.třída : Libáň B-Kopidlno A 1:17, Lány A-L.Bělohrad C 9:9(Stuchlík J.

Vokrouhlecký 3-Ordáň 3), Nemyčeves A-Chomutice B 11:7(T.Trč 4,5-To-narová,Petráček 2,5), Žlunice A-Železnice A 7:11(Haken,Jansta 2,5-Švanda 3,5), Chyjice A-N.Paka D 6:12(J.Šolc 2,5-Stuchlík,Morávek 4), dohrávka Chlumec C-Libáň B 14:4 (Kubánek 4,5-Jakoubek 3)

  1.Kopidlno A                  4  3  0  1     42 :  30   10

  2.Chlumec C                   3  3  0  0     43 : 11      9

  3.Železnice A                  4  2  2  0     46 : 26      8

  4.Nemyčeves A              3  2  1  0     30 :  24      8

  5.Nová Paka D                4  2  0  2    35 :  37      8

  6.Libáň B                         4  2  0  2    26 : 46       8

  7.Lány A                          3  1  2  0    28 :  26      7

  8.L.Bělohrad C                4  1  1  2    36 :  36      7

  9.Chyjice A                     4  0  1  3    26 :  46       5

10.Žlunice A                     3  0  1  2     23 : 31       4

11.Chomutice B               4  0  0  4     25 :  47      4 

3.třída : Popovice A-Roškopov A 13:5(P.Kazda 4,5-Stuchlík 2,5), Miletín B-L.Bělohrad D 14:4(Petr 4,5-Krčmář 2), Železnice B-Jičín D 8:10(Švanda 4,5-Karták,Kuba 3,5), Butoves B-Rovensko B 10:8(Žďárský 3,5-Stuchlík,

Ježek 3,5), Hořice C-Miletín C 10:8(Vyskočil,Krejčí 3,5-Fof 3)

  1.Hořice C                       4  4  0  0     46 :  26    12

  2.Butoves B                    4  3  0  1     46 :  26    10 

  3.Jičín D                          4  3  0  1     33 :  39    10

  4.Miletín B                       3  3  0  0    43 :  11       9

  5.Popovice A                  4  2  0  2     20 :  16      8

  6.St. Paka C                    3  2  0  1     29 :  25      7

  7.Rovensko B                 4  1  0  3     33 :  39      6

  8.Železnice B                  4  1  0  3     28 :  44      6

  9.Roškopov A                 3  1  0  2     28 :  26      5

10.Miletín C                       4  0  0  4     23 :  41      4

11.L.Bělohrad D                3  0  0  3     14 :  40      3

4.třída : N.Paka E-Chlumec D 8:10(Albrecht 3-Koníček 3,5), Rovensko C-Popovice B 8:10(Tichý,Brožek 3-Novotný 4,5), Železnice C-Úbislavice A 3:15(Tominec 1,5-Vít,L.Brendl 4,5), L.Bělohrad E-Nemyčeves B 7:11

(Jungling,Stehlík 2,5-Nosek 4), N.Bydžov C-Valdice B 13:5(Haltuf 4,5-

Hlava,Imlauf 2)

  1.Nemyčeves B             4  4  0  0     60 :  12    12

  2.Úbislavice A               4  4  0  0     51 :  21    12

  3.Popovice B                 4  2  1  1     39 :  33     9

  4.N.Bydžov C                3  2  0  1     34 :  20      7

  5.L.Bělohrad E              3  2  0  1     29 :  25      7

  6.Chlumec D                  2  2  0  0     20 :  16     6

  7.Rovensko C                4  1  0  3     25 :  47     6

  8.Valdice B                    4  0  1  3     23 :  43      5

  9.Železnice B                 4  0  1  3     18 :  54     5
10.Nová Paka C               4  0  0  4     24 :  48     4

11.Chyjice B                     2  0  1  1     13 : 23      3

5.třída : Chomutice C-Chyjice C 8:10(Veselý 3,5-D.Šolc 4, Miletín D-L.Bě-lohrad G 12:6(Řehák,Šotola 4,5-Kout,Jakub Šulc 2), Nemyčeves C-- C 12:6(Blažek 3,5-D.Valeš 3,5), Sobotka A-Žlunice B 13:5(Najman 4,5-Ne-chanický 2,5), L.Bělohrad F-Slatiny A 10:8(Kosina 4-Martínek 3,5), Kopidlno B-Roškopov B. 8:10(Masák 4,5-Kočandrle 3)

  1.Nemyčeves C               4  4  0  0     54 :  18    12

  2.Popovice C                   4  3  0  1     42 :  30    10
  3.Miletín D                        4  2  1  1     42 :  30      9

  4.Sobotka A                     4  2  1  1     40 :  32      9

  5.Kopidlno B                    4  2  1  1     39 :  33      9

  6.L.Bělohrad F                 4  2  1  1     37 :  35      9

  7.Roškopov B                  4  2  1  1     36 :  36      9

  8.L.Bělohrad G                4  2  0  2     43 :  29      8

  9.Žlunice B                       4  1  0  3    23 :  43      6

10.Chyjice C                       4  1  0  3    19 :  53      6

11.Slatiny A                        4  0  1  3     28 :  44     5

12.Chomutice C                 4  0  0  4     29 :  43     4

Žáci U11 : Miletín-St.Paka 4:3(Novák 2,Nosková,Vtípil 1-Crha,Vajgl 1,5,

Šajner 0), Rovensko-Roškopov  1:6(Brožek 1,Brožková,Valkoun 0-Řehá-ková,Krejčí 2,5,Jonáš 1), Miletín-Roškopov  0:7(Nosková,Novák,Vtípil 0-

Řeháková,Bažant 3,5,Krejčí 3), St.Paka-Rovensko 4:3(Crha,Vajgl 2,Šaj-ner 0-Brožková 1,5,Valkoun 1,Brožek 0,5), Roškopov-St.Paka 6:1(Řehá-ková,Krejčí 2,5,Bažant 1-Crha 1,Vajgl,Šajner 0), Miletín-Rovensko 2:5

(Novák 2,Nosková,Vtípil 0-Brožek 2,Brožková,Valkoun 0).

1.Roškopov                 3  3  0  0    19 :   2      9

2.Rovensko                 3  1  0  2      9 :  12     5

3.Stará Paka                3  1  0  2      8 :  13     5

4.Miletín                       3  1  0  2     6 :  15      5

Radim měla volný los.

Příští kolo – 1.třída muži : N.Paka C-Chomutice A, Jičín B-L.Bělohrad B, LibáňA-Jičín C, Butoves A-Rovensko A, Hořice B-Miletín A

2. třída muži : N.Paka D-Libáň B, Železnice A-Chlumec C, Chomutice B-

Žeretice A, L.Bělohrad C-Nemyčeves A, Kopidlno A-Lány A,

3. třída muži : Miletín C-Popovice A, Rovensko B-Hořice C, Jičín D-Buto-ves B, L.Bělohrad D-St.Paka C, Roškopov A-Miletín B,

4. třída : Nemyčeves B-N.Bydžov C, Úbislavice A-L.Bělohrad E, Popovice B-Železnice C, Chlumec D-Rovensko C, Chyjice B-N.Paka E

5. třída : Roškopov B-Chomutice C, Slatiny A-Kopidlno B, Žlunice B-L.

Bělohrad F, Popovice C-Sobotka A, L.Bělohrad G-Nemyčeves C, Chyjice

C-Miletín D.

Žáci U15 : v Novém Bydžově (N.Bydžov, Chlumec, Libáň), v Butovsi

(Butoves, Kopidlno, Hořice), v L.Bělohradě (L.Bělohrad, Miletín, St.Paka,

Roškopov)

 

                                                                                                   – Nidrle

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu