Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS

Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N.

Paka C 8:10(Hlawatschke ml. 4,5-Oravec 3,5), Miletín A-L.Bělohrad B 6:12

(Rychtera 3,5-Jan a Milan Šulcovi 3,5), Rovensko A-Jičín C 12:6(Vágen-knecht 4-Kohut,M.Novotný,Petr Harcuba 2)

Jičín B                         8  7  1  0    86 :  58     23

Nová Paka C               8  6  1  1    96 :  48     21

L.Bělohrad B              8  5  3  0    94 :  50     21

Hořice B                      8  4  1  3    74 :  70     17

Rovensko A                9  3  2  4    77 :  85     17

Miletín A                      9  3  1  5   78 :  84      16

Radim B                      8  3  1  4   74 :  70      15

Chomutice A              8  3  1  4    62 :  82     15   

Butoves A                  8  1  3  4    72 :  72      13

Jičín C                        8  2  1  5    55 :  89      13

Libáň A                      8  0  1  7    42 : 102       9

2.třída : Železnice A-Libáň B 13:5(Švanda 4,5-Valnoha 2,5), L.Bělohrad C-N.Paka D 11:7(Ordáň 4,5-Plecháčová,Morávek 3),, Kopidlno A-Chyjice A 11:7(Procházka,Masák 3,5-J.,L. a T.Doušovi 2), Lány A-Chlumec C 9:9(Stuchlík 3-P.Kycelt 3,5), Nemyčeves A-Žlunice A 15:3(T.Trč 4,5-Smutný 2)

  1.Chlumec C                 8  6  2  0    85 :  95     22

  2.Kopidlno A                 9  6  0  3    90 :  72     21

  3.Nemyčeves A            8  5  3  0    87 :  57      21

  4.Železnice A               8  5  2  1    90 :  54      20

  5.Lány A                       8  3  4  1    77 :  67      18

  6.L.Bělohrad C             9  2  3  4    80 :  82      16

  7.Libáň B                      8  3  0  5    54 :  90      14

  8.Nová Paka D              8  2  1  5    63 :  81     13

  9.Chyjice A                   8  1  2  5    61 :  83     12

10.Chomutice B             8  1  2  5    55 :  89     12

11.Žlunice A                   8  1  1  6    54 :  90     11

3.třída : Jičín D-Popovice A 9:9(Kuba 4-P.Kazda 3,5), L.Bělohrad D-Miletín C 14:4(Knězáček 4,5-Balihar,Rais 2), Roškopov A-Hořice C 9:9(P.Krejčí ml. 3-D.Hovad 3,5), Miletín B-Butoves B 10:8(Petr 4-Jón 3), St.Paka C-Železnice B 9:9(Vávra 3,5-Švanda 3,5),

  1.Miletín B                    8  7  0  1   96 :  48      22

  2.Hořice C                    8  5  3  0   78 :  60      21

  3.Popovice A               9  5  1  3    87 :  73     20

  4.Jičín D                       9  4  3  2   75 :  87     20

  5.Butoves B                 8  5  0  3   85 :  59     18

  6.Stará Paka C             8  3  2  3   70 :  84     16

  7.Roškopov A              8  3  1  4   73 :  71     15

  8.Železnice B               8  3  1  4   71 :  73      15

  9.Rovensko B              8  2  1  5    70 :  74     13

10.L.Bělohrad D             8  1  2  5   54 :   90     12

11.Miletín C                    8  0  0  8   42 : 102       8

4.třída : Popovice B-Nemyčeves B 2:16(Procházka 2-R.Trč st.,Bílek 4,5), Chlumec D-Valdice B 9:9(Leden 3,5-Hlava 4,5), Chyjice B-N.Bydžov C 6:12(T.Douša 3-Haltuf 4,5), N.Paka E-L.Bělohrad E 5:13(Knap 2-Hoza 4,5), Rovensko C-Železnice C 12:6(Soukup,Brožek 3,5-Hrabala 4),

  1.Nemyčeves B            8  8  0  0  111:  33     24

  2.Úbislavice A              8  5  2  1   88 :  56     20

  3.Nový Bydžov C         8  5  1  2   84 :  60     20

  4.Chlumec D                8  5  1  2   77 :  67     19

  5.Popovice B                9  4  1  4  77 :  85     18

  6.L.Bělohrad E             8  6  0  2   91 :  53     17

  7.Nová Paka D              8  3  0  5  69 :  75     14

  8.Rovensko C               8  3  0  5   63 :  81    14

  9.Chyjice B                   8  1  1  6   46 :  98     11

10.Valdice B                   8  0  2  6   61 :  83     10

11.Železnice C                9  0  1  8  43 : 119     10

5.třída : Žlunice B-Chomutice C 7:11(Nechanický 3,5-Veselý 4), Popovice C-Slatiny A 11:7(J.Kazda 4,5-Svobodová 3), L.Bělohrad G-Roškopov B

10:8(Kout,Jakub Šulc 3-M.Rajm 4,5),Chyjice C-Kopidlno B 4:14(Brejcho-vá,Hoch,Veselý,Zelinger 1-Urbaník,Petr,Masák 4,5) Miletín D-L.Bělohrad F 12:6(Řehák,F. a T.Kozákovi 3,5-Kosina 4), Nemyčeves C-Sobotka A 13:5

(Blažek 4,5-Najman 2).

  1.Nemyčeves C            9  8  1  0   121 :   41    26

  2.Kopidlno B                9  7  1  1   101 :   61    24

  3.Sobotka A                  9  6  1  2    99 :   63     22

  4.Miletín D                     9  5  2  2    95 :   67     21

  5.Roškopov B               9  4  2  3    88 :   74     19

  6.L.Bělohrad F              9  4  1  4    81 :   81     18

  7.L.Bělohrad G             9  4  0  5    82 :   80      17

  8.Popovice C                9  4  0  5    68 :   84      17

  9.Slatiny A                    9  2  2  5    78 :   84      15

10.Žlunice B                    9  3  0  6    63 :   99     15

11.Chomutice C              9  1  0  8    57 : 105     11

12.Chyjice C                    9  1  0  8   29 :  133     11

Žactvo U15 : Roškopov-Hořice 2:5(V.Krejčí 2.J.Krejčí,P.Krejčí 0-Chrz 2,5,

Palouš 1,5,Orct 1), Hořice-Libáň 4:3(Orct 2,Chrz,Palouš 1-Klár 2,5,Kouřil

0,5,Horák 0), Roškopov-Libáň 1:6(V.Krejčí 1,J.Krejčí,P.Krejčí 0-Klár 2,5,

Kouřil 2,Horák 1,5), St.Paka-Chlumec 1:6(Dlabola 1,Sláma,Machek,Herber 0-Kycelt 2,5,Kvaček 2,Skři-van 1,5), L.Bělohrad-Kopidlno 3:4(O.Kosina 2,5, V.Kosina 0,5,Adam 0-Kraj 2,Adamec,Slavík 1), L.Bělohrad-Chlumec 2:5(O,Kosina 1,5,V.Kosina 0,5,Adam 0-Kvaček,Kycelt 2,Skřovan 1), St.

Paka-Kopidlno 4:3(Dlabola 2,5,Sláma 1,5,Herber,Machek 0-Korejs,

Adamec,Slavík 1),Chlumec-Kopidl-no 4:3(Kycelt 2,5,Kvaček 1,5,Skřivan 0,5-Adamec,Kraj,Slavík 1,Korejs 0), Butoves-N.Bydžov 6:1(Havelka 2,5,

Ondráček 2,Hlawatschke 1,5-Průša 1,Farský,Pavelka 0) Butoves-Miletín 7:0(Frýba,Rejman 2,5,Duczynski 2-Vaníčková,Fof,Smolíková 0), N.Bydžov

-Miletín 7:0(Pavelka,Průša 2,5,Farský 2-Vaníčková,Smolíková,Fof 0).

  1.Chlumec                  5  4  0  1    23 :  12     13

  2.Butoves A               4  4  0  0    24 :    4     12

  3.L.Bělohrad              5  3  0  2    23 :  12     11

  4.Hořice                     4  3  0  1    17 :   11     10

  5.Nový Bydžov          4  3  0  1    16 :   12     10

  6.Roškopov               5  2  0  3    19 :   16       9

  7.Stará Paka              5  2  0  3    12 :   23       9

  8.Kopidlno                 5  1  0  4    12 :  23        7

  9.Libáň                       4  1  0  3    14 :  14        6

10.Miletín                     5  0  0  5      1 :  34        5

 

Příští kolo – muži 1. třída : Chomutice A-Jičín C, L.Bělohrad B-Rovensko A, N.Paka C-Hořice B, Radim B-Butoves A, Jičín B-Libáň A,

2. třída : Libáň B-Žlunice A, Chlumec C-Nemyčeves A, Chyjice A-Lány A,

N.Paka D-Kopidlno A, Železnice A-Chomutice B

3. třída : Popovice A-Železnice B, Butoves B-St.Paka C, Hořice C-Miletín B, Miletín C-Roškopov A, Rovensko B-L.Bělohrad D,

4. třída : L.Bělohrad E-Rovensko C, N.Bydžov C-N.Paka E, Valdice B-

Chyjice B, Nemyčeves B-Chyjice B, Úbislavice A-Popovice B

5. třída : Chomutice C-Sobotka A, L.Bělohrad F-Nemyčeves C, Kopidlno B-Miletín D, Roškopov B-Chyjice C, Slatiny A-L.Bělohrad G, Žlunice B-

Popovice C

Dorost U19 – skupina A : Butoves A-N.Bydžov, N.Bydžov-Žlunice, Butoves A-Žlunice, Chyjice-Butoves B, Butoves B-Nemyčeves, Chyjice-

Nemyčeves, Libáň-Chomutice. Chomutice-Popovice, Libáň-Popovice

Dorost U19 – skupina B : Roškopov A-Lány, Lány-Valdice, Roškopov A-

Valdice, Jičín-L.Bělohrad, L.Bělohrad-Roškopov B, Jičín-Roškopov B,

N.Paka-Roškopov C, Roškopov C-Železnice, N.Paka-Železnice.

                                                                                                 - Nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 21. - 22. ledna 2023

STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Butoves A-Chomutice A 13:5(Hlawatschke ml. 4,5-Kučera 2,5), Libáň A-Hořice B 10:8(Vaníček 4,5-Štěpánek 3,5), Jičín B-Miletín A 9:9(Fejtek 3,5…

více »

Zpravodaj ČUS 10/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 10/2022 OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2022 str.    3  Miroslav Jansta: Každá krize znamená také novou příležitost …

více »

Vyúčtování Výzvy Provoz a údržba 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzvy PROVOZ A ÚDRŽBA 2022. Informace přímo u dané Výzvy: PROVOZ A ÚDRŽBA 2022…

více »

Vyúčtování Můj klub 2022

Národní sportovní agentura vydala na svých stránkách pokyny a formuláře k vyúčtování Výzev  Můj Klub 2022 a Můj Klub 2022 - 2. kolo. Informace přímo u daných Výzev:…

více »

Okresní sport 14 - 15. 1. 2023

STOLNÍ TENIS První kolo odvetné části soutěží družstev v okrese Jičín – 1. třída muži : Chomutice A-L.Bělohrad B 7:11(P.Průša 3,5-J.Šulc 3,5), Rovensko A-N.Paka C 6:12…

více »

Provoz a údržba - stanovení nového poměru snížení výše dotace rok 2022

  Národní sportovní agentura vydala Rozhodnutí o stanovení poměru snížení výše dotace ve Výzvě Provoz a údržba 2022.   Součet celkové výše dotací všech…

více »
všechny novinky

Menu