Okresní sport - 15. - 16. 10. 2022

OP muži : Miletín B-Žlunice 0:2(0:1) Gorol 2, rozhodčí Hron, žluté karty

4:0,40 diváků, Libáň-Železnice B 2:2(2:2)penalty 5:4, Čáp,Hlavatý-Daniš,

Stehlík,rozhodčí Kiec, žluté karty 2:3, 30 diváků, Valdice-Chomutice 2:1

(1:0)Roudný,Yevsink-Voňka, rozhodčí Kučera, žluté karty 0:2,55 diváků,

Nemyčeves-Milíčeves 0:3(0:0)Roman,Krupka,Svoboda,rozhodčí Plíšek,

žluté karyt 3:1, 55 diváků, Dětenice-Robousy 1:8(0:4)Pešta- M.Mészaros,

J.Vích 2,T.Vích,Wedlich,Grosu,Sklenář, rozhodčí Styblík, bez karet, 60 di-váků, Lužany-L.Bělohrad B 1:7(1:4)Berger-Horáček,Kulhánek 2,Truneček,

Kracík,Pour, rozhodčí Stejskal, žluté karty 4:1, 101 diváků.

  1.Robousy                 10  8  0  1  1   41 :  14    25

  2.Milíčeves                10  6  2  0  2   26 :  12    22

  3.L.Bělohrad B          10  7  0  0  3   35 :  22    21

  4.Žlunice                    10  6  0  2  2   20 :  13    20

  5.Lužany                    10  4  2  0  4   24 :  28    16

  6.Železnice B             10  3  1  4  2   23 :  20    15

  7.Nemyčeves             10  4  1  1  4   25 :  24    15

  8.Libáň                       10  4  1  1  4   23 :  23    15

  9.Valdice                      9  3  0  0  6   14 :  23      9

10.Dětenice                  10  3  0  0  7   23 :  33      9

11.Miletín B                    9  1  1  0  7   16 :  34      5

12.Chomutice               10  1  1  0  8   13 :  37     5

OS muži : Češov-Sobotka B 0:4(0:1)Zahradník 2,Bárta,Rejzek,rozhodčí

Šolc, žluté karty 0:0, 20 diváků, Libuň-Žeretice 3:1(1:1)Horáček,Drozen,

Reinberger,Čapek,rozhodčí Šamko, žluté karty 2:0,50 diváků, Hořice B-

Kopidlno B 1:2(1:0)Rathovský-Pravda 2,rozhodčí Schlessinger, žluté karty 2:2, 45 diváků, Jičíněves-Podhradí 2:1(2:1)Zedek,Špicar-Dobiáš,

rozhodčí Špáta, vyloučen hostující Javernig, žluté karty 3:4, 50 diváků,

1.Jičíněves                  10  9  0  1  0   40 :   5     28

2.Sobotka B                10  7  0  1  2   42 :  27    22

3.Kopidlno B               10  7  0  0  3   32 :  25    21

4.Hořice B                   10  5  0  1  4   47 :  18    16

5.Češov                         9  2  2  0  5   13 :  21    10

6.Žeretice                      9  2  1  0  6   19 :  15      9

7.Libuň                        10  3  0  0  7   19 :  32      9

8.Podhradí                   10  1  0  0  9   11 :  45     3

Mladší dorost : Jičíněves-Železnice/Robousy 1:3(1:1)Horváth-T.Hýča 2, Vlach, Libáň/Kopidlno-Studenec 1:8(1:3)Krejčík-Hubálovský 3,S.Mečíř 2, Bermann,vlastní.

1.Železnice/Robousy   6  5  1  0  0    29 :   5     17

2.Studenec                   6  4  0  1  1    37 :  12     13

3.Libáň/Kopidlno         7  3  0  0  4    24 :  28       9

4.Mírová                        5  1  0  0  4    14 :  29       3

5.Jičíněves                   6  1  0  0  5      6 :  36       3

Starší žáci : Chomutice-Lužany 1:1(1:1), penalty 3:4, Bílek-Dočkal a 2:2

(1:0), penalty 3:4, Haman,Myška-Lánský,Lufínek, Vysoké-L.Bělohra/Mile-tín 0:6(0:4)Mečíř 4,Valtera,Lánský a 0:5(0:1)Kotrouš 3,David,Topič, Přepe-ře-Železnice/Valdice 1:1(0:0),penalty 3:2,Kubata-Pešek a 0:1(0:0)Skalička, 

Nová Ves-Robousy 2:3(1:1)Zikmund,Vaniček-Bouchal,Holeček,Halász a

3:4(2:2)Vaníček 2,Ježek-J.Kazda,Novotný 2, Martinice-Kopidlno/Libáň 1:3

(0:2)Hnik-Kouřil 3 a 5:1(0:0)Šabata,Hnik,Horáček,Gingal,Novotný-Kouřil,

Košťálov-Sobotka 0:7(0:3)Kunst, Doležal 3,Elebrant a 0:5(0:2)Doležal 3,

Kunst 2. 

  1.Robousy                 20  17  2  0    1    98 :  35    55

  2.Lužany                    22    9  5  3    5    48 :  23    40

  3.Sobotka                  18  12  1  0    5    55 :  25    38

  4.Kopidlno/Libáň      20    9  3  3    5    48 :  33    36

  5.Železnice/Valdice  20   10  1  2    7   52 :  36    34

  6.Hořice                     20   10  2  0    8   32 :  37    34

  7.Martinice                18     9  1  3    6   65 :  39    32

  8.Přepeře                  18     8  1  0    9    49 :  34    26

  9.Chomutice             18     6  2  3    8    42 :  50    25

10.L.Bělohrad/Miletín 18    6  0  0   12   40 :  60    18

11.Košťálov                20    5  0  2   13    38 :  69    17

12.Nová Ves               16    4  0  2    10   28 :  37    24

13.Vysoké                   16    0  0  0   16     3 : 120      0

Mladší žáci : Železnice/Valdice-Sedmihorky 0:7(0:3)Absolon,Nejedlo 3,

Rengl, Milíčeves-Sobotka 1:8(1:4)Čonka-Hampl 5,Svoboda,Chrpa, Marti-nice-Robousy 1:10(0:5)Tarnovský-Vágner 3,Dubchenko,Burján,Višňar 2,

Vachek, Studenec-Nová Ves 7:4(2:4)Marynka 3,Korotvička 2,Morávek,

Šulc-Ježek,Šalda 2.

1.Sedmihorky             6  4  2  0    46 :  13     14

2.Robousy                  6  4  1  1    50 :  16     13

3.Sobotka                   7  3  3  1    38 :  13     12

4.Nová Ves                 6  3  2  1    36 :  22     11

5.Přepeře                    5  2  2  1    27 :  26       8

6.Studenec                 6  2  0  4    25 :  37       6

7.Železnice/Valdice   5  2  0  3    20 :  32       6
Starší přípravka : Libáň-Jičín B 3:1(2:0)Aubrecht 2,Mucha-Hnízdo, L.Bělo-hrad-Miletín 0:6(0:3)Novák 3,Jirásko,Dubenecký,Vaníček, Libáň-L.Bělo-hrad 4:2(2:0)S.Aubrecht,Bačkai,Danko,Nýdrle-Bajer,Janák, Miletín-Jičín

6:1(1:1)Vaníček 4,Novák 2-Pomazal, Jičín-L.Bělohrad 0:8(0:5)Kundrát 4,

Bajer,Janák 2, Libáň-Miletín 1:6(0:3)Mucha-Novák 3,Vaníček 2,Dobias,

Sobotka-Kopidlno 8:0(3:0)Šouta 2,Halbych,D.Ječný 2,A.Ječný, Kopidno-

Nová/St.Paka 0:13(0:6)Holecec,Sankovič 3.Antoš,Patka,Zmatlík 2,Dolina,

Lužany-Sobotka 4:5(2:2)Pour 2,A.Fejfar,M.Fejfar-O.Halbych 3,A. a D.Ječ-ní, Nová/St.Paka-Sobotka 2:0(2:0)Antoš,Holecec, Lužany-Kopidlno 6:2

(2:1)A.Fejfar 6-Horna 2,Jirák, Lužany-Nová/St.Paka 0:9(0:3)V.Antoš 5,San-kovič 2,Holecec,Patka,Železnice/Valdice-Robousy 3:4(1:2)Červinka,Khun,

Malý-Dubchenko 3,Erlebach,Robousy-Chomutice 1:9(0:4)Erlebach-Bílek

5,Šikýř 4,Železnice/Valdice-Chomutice 2:7(0:3)Brožíček,Malý-Bílek 3,Bed-

nář,Šikýř 2.

Mladší přípravka :Robousy-L.Bělohrad B 12:0(6:0)Karban 8,Haratický 2,

Malý,Chrpa,Železnice/Valdice-L.Bělohrad A 5:0(2:0)Čapek,Stříbrný 2,Cho-

bodydes, Robousy-Železnice/Valdice 3:1(2:0)Karban 2,Haratický-Čapek,

L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 2:3(1:2)Černý,Marek-Haman,Kraus,Marek, L.

Bělohrad B-Železnice/Valdice 0:10(0:5)Čapek,Stříbrný 4,Chobodydes,Ma-ňák, Robousy-L.Bělohrad A 12:1(6:1)Kotrouš 5,Chrpa,Dubchenko 2,Po-pek,Papoušek,Haratický-Marek, Hořice-Kopidlno 4:5(0:2)Škrob 3,Kodeš-

Kašpar 2,Novotný,Bernard,Blumel, Nová/St.Paka-Miletín 9:1(4:1)Čmuchal

3,Svída,Antoš,Sklenář 2-Jirásko, Hořice-Nová/St.Paka 4:12(2:7)Škrob 3,

Šrámek-Sklenář 3,Svída,Antoš,Čmuchal 2,Kracík,Sklenář,Sedláček, Kopi-dlno-Nová/St.Paka 1:7(0:3)Bernard-Sklenář 4,Antoš 2,Kracík, Hořice-Mile-tín 7:3(3:2)Škrob 3,Šrámek,Chalupa,Kodeš,Soukup-Kolář 3, Jičíněves-Ji-čín 5:4(2:1)Junek,Plíšek 2,Černoch-Žatecký 3,Skrbek, Jičín-Libuň 4:1(2:0)

Žatecký 3,Skrbek-Drahoňovský, Jičíněves-Libuň 6:2(3:1)Junek 3,Dušek,

Černoch,Plíšek-Ševců,Drahoňovský

 

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : Nová Paka C-L.Bělohrad B 9:9(Růžek 3,5-Zívr 3,5), Radim B-Jičín C 16:2(Míka,Šimek,Breuer 4-obě čtyřhry), Jičín B-Rovensko A 10:8

(Rejha 4-Kozák,Vágenknecht 4), Libáň A-Miletín A (Vaníček 2-Rychtera,

Hladký 4,5), Butoves A-Hořice B 8:10(Hlawatschke ml. 4-Štěpánek 3,5),

  1.Jičín B                           3  3  0  0    32 :  22     9

  2.Nová Paka C                 3  2  1  0    39 :  15     8

  3.Radim B                        3  2  1  0    36 :  18     8

  4.Hořice B                        3  2  0  1    31 :  23     7

  5.L.Bělohrad B                 2  1  1  0    23 :  13     5

  6.Miletín A                        3  1  0  2    29 :  25     5

  7.Butoves A                     3  0  1  2    25 :  29     4

  8.Chomutice A                 2  1  0  1    14 :  22     4

  9.Libáň A                          3  0  1  2    16 :  38     4

10.Rovensko A                  3  0  1  2    20 :  34     4

11.Jičín C                           2  0  0  2      5 :  31     2

2.třída muži : Chyjice A-Libáň B 8:10(J.Šolc 3,5-Jakoubek 3,5), N.Paka D-

Chlumec C 4:14(Plecháčová 2-Černý,Kubánek 4,5), Železnice A-Nemyče-ves A 9:9(Švanda 3-T.Trč 4,5), Chomutice B-Lány A 8:10(Petráček 4-J.

Vokrouhlecký 3,5), L.Bělohrad C-Kopidlno A 8:10(Štujber 3,5-Novák 3,5),

  1.Železnice A                        3  1  2  0   35 : 19      7
  2.Kopidlno A                        3  2  0  1   25 :  29     7

  3.Chlumec C                         2  2  0  0   29 :   7      6

  4.Lány A                               2  1  1  0   19 :  17     5

  5.L.Bělohrad C                     3  1  0  2   27 :  27     5

  6.Nová Paka D                      3  1  0  2   23 : 31      5

  7.Libáň B                              2  1  0  1    21 : 15      4

  8.Nemyčeves A                    2  1  1  0    19 : 17      5

  9.Chyjice A                           3  0  1  2    20 : 34      4

10.Žlunice A                           2  0  1  1    16 :  20     3

11.Chomutice B                     3  0  0  3    18 :  36     3

3.třída : Hořice C-Popovice A 11:7(Vyskočil,Krejčí 3,5-J.Kazda 4), Miletín C-Butoves B 2:16(Rais,Balihar 1-Žďárský,Jón,Hlawatschke 4,5), Roven-sko B-Železnice B 14:4(Stuchlík,Ježek 4,5-Kretová,Ježková,Jindra,Jiřiště

1), Jičín D-St.Paka C 10:8(Kunášek,Kuba,Havránek,Zikmund 2,5-Vávra 3),

L.Bělohrad D-Roškopov A 3:15(Knězáček,Jina,Krčmář 1-Šafář,Stuchlík,P.

Krejčí ml, 4,5).

  1.Hořice C                                 3  3  0  0   36 :  18     9

  2.Butoves B                              3  2  0  1   36 :  18     7

  3.Stará Paka C                          3  2  0  1   29 :  25    7

  4.Jičín D                                    3  2  0  1   23 :  31    7

  5.Miletín B                                 2  2  0  0   29 :    7    6

  6.Rovensko C                           3  1  0  2   25 :  29    5

  7.Popovice A                            3  1  0  2   24 :  30     5

  8.Železnice B                            3  1  0  2   22 :  34     5

  9.Roškopov A                           2  1  0  1   23 :  13     4

10.Miletín C                                 3  0  0  3   15 :  31     3

11.L.Bělohrad D                          2  0  0  2   10 :  26    2

4.třída : Valdice B-L.Bělohrad E 7:11(Balcar 3-Hoza 4,5), Nemyčeves B-

Železnice C 16:2(R.Trč,Bílek,Bareš,Hendrych 4-obě čtyřhry), Úbislavice A

-Rovensko C 11:7(L.Brendl 4,5-Brožek 2,5),Popovice B-N.Paka A 12:6(No-votný 4,5-Nožička 3), Chlumec D-Chyjice B odloženo.

  1.Nemyčeves B                             3  3  0  0   49 :    5    9       

  2.Úbislavice A                               3  3  0  0   36 :  18    9  

  3.L.Bělohrad E                              2  2  0  0   22 :  14    6

  4.Popovice B                                 3  1  1  1   29 :  25    6                                                                                   

  5.Rovensko C                                3  1  0  2   17 :  37    5

  6.Železnice C                                 3  0  1  2   15 :  39    4

  7.Valdice B                                    3  0  1  2   18 :  30    4

  8.N.Bydžov C                                 2  1  0  1   21 :  15    4

  9.Chlumec D                                  1  1  0  0   10 :    8    3

10.Chyjice B                                    2  0  1  1   13 :  23    3

11.Nová Paka C                               3  0  0  3   16 :  38    3

5.třída: Kopidlno B-Chomutice C 11:7(Masák 4-Bílek 3),Roškopov B-L.Bě-

lohrad F 9:9(M. a P.Rajmovi 3,5-Brykner 4),Slatiny A-Sobotka A 8:10(Deb-

nár 2,5-Najman,Fejfar 4),Žlunice B-Nemyčeves C 2:16(Macura 2-Hrdý,Bla-

žek 4,5),Popovice C-Miletín D 11:7(J.Kazda 3,5-Kněžourek 3), L.Bělohrad

G-Chyjice C 18:0(Pour,Čížek,F.Kout,Jakub Šulc 4,5).

  1.Nemyčeves C                                  3  3  0  0    42 :  12     9

  2.Popovice C                                      3  3  0  0   36 :  18     9

  3.Kopidlno B                                      3  2  1  0    31 :  23     8

  4.L.Bělohrad G                                   3  2  0  1   37 :  17     7

  5.Miletín D                                          3  1  1  1    30 :  24     6

  6.Sobotka A                                       3  1  1  1    27 :  27     6

  7.L.Bělohrad F                                   3  1  1  1    27 :  27     6

  8.Roškopov B                                    3  1  1  1    26 :  28     6

  9.Žlunice B                                         3  1  0  2    18 :  36     5

10.Slatiny A                                          3  0  1  2    20 :  34     4

11.Chomutice C                                   3  0  0  3    21 :  33     3

12.Chyjice C                                         3  0  0  3      9 :  45     3

                                                                                                        -nidrle-

 

 

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu