Okresní sport 19. - 20. 11. 2022

VOLEJBAL

Okresní přebor muži + mixy : dohrávka TJ Jičín-Radim 2:3

Tabulka po podzimu :

1.Radim               5  3  2  0  0   15 :    4     13

2.Jičín Y              5  3  1  1  0   14 :    7     12

3.TJ Jičín            5  3  0  2  0    13 :   7     11

4.Nová Paka       5  2  0  0  3      7 :   9       6

5.Nový Bydžov   5  1  0  0  4     4 : 13        3

6.Hořice B           5  0  0  0  5     2 : 15        0

 

STOLNÍ TENIS

Muži – 1.třída : Radim B-Chomutice A 7:11(Myšík 3,5-Průša 4,5), Jičín B-N.Paka C 12:6(Doule 4,5-Oravec 2,5), Butoves A-L.Bělohrad B 9:9(Aleš

Hlawatschke 4,5-M.Šulc, Jan Šulc 2,5), Hořice B-Jičín C 11:7(Zemánek,

Štěpánek 3,5-Z.Novotný 2,5),Miletín A-Rovensko A 8:10(Petr 3,5-Vágen-knecht 4)

  1.Jičín B                   6  5  1  0    64 :  44     17

  2.Hořice B                7  4  2  1    68 :  58     16

  3.Nová Paka C         6  4  1  1    71 :  37     15

  4.L.Bělohrad B        6  3  3  0    70 :  38     15

  5.Miletín A                7  3  0  4    63 :  63     13

  6.Rovensko A          7  2  2  3    57 :  69     13

  7,Butoves A             7  1  3  3    64 :  62     12

  8.Radim B                6  2  1  3    53 :  55     11

  9.Chomutice A        6  2  1  3    46 :  62     11

10.Jičín C                  6  2  0  4    40 :  68      10

11.Libáň A                 6  0  1  5    34 :  74       7

2. třída : Železnice A-N.Paka D 14:4(Švanda 4,5-Morávek 2), Chomutice B-Chyjice A 9:9(Tonarová 4,5-J.Šolc,J.Douša 3), L.Bělohrad C-Chlumec C 9:9(Petřivý st. 3,5-Kubánek,Pavel Kycelt 3), Kopidlno A-Žlunice A 14:4

(Procházka 4,5-Jansta 2), Lány A-Nemyčeves A 9:9(Stuchlík 3,5-T.Trč 4)

  1.Chlumec C          6  5  1  0    79 :  29      17 

  2.Železnice A         7  4  2  1    77 :  49       17

  3.Kopidlno A          7  5  0  2    72 :  54      17

  4.Nemyčeves A      6  3  3  0    62 :  46      15

  5.Lány A                 6  2  3  1    56 :  52      13

  6.L.Bělohrad C       7  1  3  3    62 :  64      12

  7.Libáň B                6  3  0  3    41 :  67      12

  8.Nová Paka D       6  2  0  4    47 :  61      10

  9.Chomutice B       7  1  1  5    46 :  80      10

10.Žlunice A             6  1  1  4    45 :  63        9

11.Chyjice B             6  0  2  4    43 :  65       8

3. třída : Rovensko B-Popovice A 6:12(Ježek,Kopecký 2-Tomi 3,5), Jičín D-Miletín C 11:7(Kuba 4,5-Rais 3), L.Bělohrad D-Butoves B 6:12(Krčmář,

Jína 2-Kopůpek st. 4,5), Roškopov A-Železnice B 7:11(P.Krejčí ml. 4-Kretová,Švanda 3,5) , Miletín B-St.Paka C 12:6(Petr 4,5-Vávra 3)

  1.Popovice A         6  5  0  2    73 :  53     17

  2.Hořice C              6  5  1  0    66 :  42     17

  3.Miletín B              6  5  0  1    75 :  33     16

  4.Butoves B           6  5  0  1    72 :  36     16

  5.Jičín D                 7  4  1  2    57 :  69     16

  6.Železnice B         6  3  0  3    55 :  53     12

  7.Rovensko B        7  3  0  4    61 :  65     11

  8.Stará Paka C       6  2  1  3    50 :  58     11

  9.Roškopov A        6  2  0  4    51 :  57     10

10.L.Bělohrad D       6  0  1  5    31 :  77       7

11.Miletín C              7  0  0  7    38 :  88       7

4. třída : Úbislavice A-Valdice B 9:9(Morávek 3,5-Bilanský 4), Popovice B-N.Bydžov C 8:10(Procházka, Šamko st. 2,5-Hrubý,Kynčl 4), Chlumec D-L.Bělohrad E 8:10(Koníček,Leden 3,5-Václavík 3) , Chyjice B-Železnice C

13:5(Mádlo 4,5-Tominec 3), N.Paka E-Rovensko C 14:4(Erlebach 4,5-Soukup 2,5)

  1.Úbislavice A        7  5  2  0    81 :  45      19

  2.Nemyčeves B      6  6  0  0    84 :  24      18

  3.Chlumec D           6  5  0  1   64 :  44       16

  4.L.Bělohrad E       6  4  0  2    60 :  48      14

  5.Popovice B          7  3  1  3    64 :  62      14

  6.N.Bydžov C          6  3  1  2    58 :  50      13

  7.Rovensko C         7  2  0  5    51 :  75      11

  8.Nová Paka E         6  2  0  4   51 :  57      10

  9.Chyjice B              6  1  1  4   40 :  68        9

10.Valdice B              6  0  2  4   45 :  63        8

11.Železnice C          7  0  1  6    32 :  94       8 

5. třída : Slatiny A-Chomutice C 17:1(Svobodová,Debnár,Martínek 4,5-

Veselý 1), Žlunice B-Roškopov B 10:8(Nechanický 3-P.Rajm,Kočandrle

3,5), Popovice C-Kopidlno B 8:10(D.Valeš 3,5-Masák 4), L.Bělohrad G-L.Bělohrad F 12:6(Jakub Šulc,Kout 4,5-Brykner,Bičiště 2,5), Chyjice C-Sobotka A 1:17(Šolcová 1-Najman,Kuchař,Fejfar 4,5), Miletín D-Nemy-čeves C 9:9(F.Kozák 3,5-Pulec,Hrdý,Rejman 3)

  1.Nemyčeves C        7  6  1  0   94 :  32      20

  2.Sobotka A             7  5  1  1   81 :  45      18

  3.Kopidlno B            7  5  1  1   75 :  51      18

  4.Miletín D                7  4  2  1   78 :  48      17

  5.Roškopov B          7  3  2  2   67 :  59      15

  6.L.Bělohrad F         7  3  1  3   60 :  66      14

  7.L.Bělohrad G         7  3  0  4   65 :  60      13

  8.Popovice C            7  3  0  4   62 :  64      13

  9.Žlunice B               7  3  0  4   51 :  75      13

10.Slatiny A                7  1  2  4   58 :  68      11

11.Chyjice C               7  1  0  6   22 : 104       9

12.Chomutice C         7  0  0  7   42 :  84        7

Pohár olympijských nadějí (17.11.2022 v Jičíně) :

Mladší žáci U13 : 1.Mikuláš Jiránek (Jičín), 2.Jiří Filjač (L.Bělohrad), 3.

Alexander Farský (Nový Bydžov), 4.Vojtěch Duczynski, 5.Mína Hla-watschke (oba Butoves)

Starší žáci U15 : 1.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), 2.Jonáš Ondráček, 3.

Alfréd Hlawatschke, 4.Adam Havelka, 5.Josef Frýba (všichni Butoves),

6.Marek Průša, 7.Martin Pavelka (oba Nový Bydžov), 8.Marek Škorpil

(Jičín), 9.Štěpán Jelínek (Nový Bydžov).

Dorostenci U19 : 1.Adam Havelka 2.Alfréd Hlawatschke (oba Butoves), 3.Adéla Šafaříková, 4.Jakub Sixta, 5.Sára Kmínková, 6.Kateřina Kalčíková (všichni Nový Bydžov)

 

Okresní přebory jednotlivců dorost (20.11.2022 v Jičíně) – dvouhra : 1.

Jakub Kycelt (Chlumec), 2.Kryštof Karták (Jičín), 3.Vratislav Petráček,

4.Radek Veselý (oba Chomutice), 5.-8.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), Josef

Frýba, Adam Havelka, Alfréd Hlawatschke, 9.Jonáš Ondráček (všichni Butoves), 10.Jakub Sedláček, 11.-12.Denis Schánilec (oba Chomutice),

Matyáš Jiránek (Jičín), 13.-16.Sára Kmínková, Marek Průša (oba Nový

Bydžov), Mína Hlawatschke (Butoves), Marek Škorpil (Jičín)

 

Žactvo U11 : Stará Paka-Radim 0:7(Crha,Vajgl,Šajner 0-Myšíková,Myšík

2,5,Stříbrná 2), Miletín-Roškopov 3:4(Novák 2,Nosková 1,Vtípil 0-Nosko-vá,Novák 2,Vtípil 1), Stará Paka-Roškopov 0:7(Crha,Vajgl,Šajner 0-Řehá-ková,Krejčí 2,5,Bažant 2), Radim-Miletín 3:4(Myšík 2,Myšíková 1,Stříbrná

0-Nosková,Vtípil 1,5,Novák 1), Roškopov-Radim 5:2(Bažant, Řeháková 2,

Krejčí 1-Myšík 1,5,Myšíková 0,5,Stříbrná 0), Stará Paka-Miletín 1:6(Crha 1,

Vajgl,Šajner 0-Novák,Nosková 2,5,Vtípil 1).

1.Roškopov          6  6  0  0   35 :   7     18

2.Miletín                6  3  0  3   19 :  23    12

3.Stará Paka         6  1  0  5     9 :  33      8

4.Radim                3  1  0  2    12 :   9      5

5.Rovensko          3  1  0  2      9 : 12      5

 

Příští kolo :

Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A, Jičín C-Miletín A, L.Bělohrad B-Hořice B, N.Paka C-Libáň A, Radim B-Jičín C

2. třída : Libáň B-Nemyčeves A, Žlunice A-Lány A, Chlumec C-Kopidlno A, Chyjice A-L.Bělohrad C, N.Paka D-Chomutice B

3. třída : Popovice A-St.Paka C, Železnice B-Miletín B, Butoves B-Roško-pov A, Hořice C-L.Bělohrad D, Rovensko B-Jičín D

4. třída : Železnice C-N.Paka E, L.Bělohrad E-Chyjice B, N.Bydžov C-Chlu-mec D, Valdice B-Popovice B, Nemyčeves B-Úbislavice A

5. třída : Chomutice C-Nemyčeves C, Sobotka A-Miletín D, L.Bělohrad F-

Chyjice C, Kopidlno B-L.Bělohrad G, Roškopov B-Popovice C, Slatiny A-

Žlunice B

  • Nidrle -

 

Vyhledávání

Novinky

Okresní sport 3. - 4. 12. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Jičín B-Chomutice A 12:6(Rejha 4-Tonarová 2,5), Libáň A-Radim B 5:13(Jakoubek,Valnoha 1,5-Myšík,Stříbrný 4,5), Butoves A-N. Paka C 8:10…

více »

Okresní sport 26. - 27. 11. 2022

STOLNÍ TENIS Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A 10:8(Kučera 3,5-Vágenknecht 4), Jičín C-Miletín A 9:9(Kohut 3,5-Rychtera 4), L.Bělohrad B-Hořice B 12:6(Jan Šulc 4,5…

více »

Stolní tenis - Přebor dospělých - Nová Paka - 12. 11. 2022

Dvouhra : 1.KOHOUT Pavel (Radim), 2.KNAP Lukáš, 3.-4.FEJFAR Jakub (oba Nová Paka), JIRÁSEK Martin (Valdice), 5.-8.ŠMIDRKAL Jan, KAZDA Vojtěch (oba Nová Paka), KAZDA Petr …

více »

OKRESNÍ SPORT- 5.-6.11..2022

FOTBAL Mladší dorost : Mírová/Železnice/Robousy 1:4(1:2)Kopecký-Jerie 2, Rojík,Brožíček 1.Železnice/Robousy   8  7  1  0   0  …

více »

Zpravodaj ČUS 8/2022

Vyšlo nové číslo Zpravodaje ČUS 8/2022 Obsah Zpravodaje ČUS:                               …

více »

Okresní sport - 29. - 30. 10. 2022

FOTBAL okresní pohár muži – 2.kolo : Libuň-Železnice B, 1:1(0:0)penalty 3:1, Horáček-M.Daniš, rozhodčí Zelinger, žluté karty 0:1, 70 diváků, Jičíněves-Dětenice 3:4(0:1)Zedek…

více »
všechny novinky

Menu