Okresní sport - 11. - 12. února 2023

STOLNÍ TENIS

1.třída muži :  Chomutice A-N.Paka C 4:14(Tonarová,Dürrschmied 1-Rů-žek,Stoklas 4), L.Bělohrad B-Jičín B 6:12(Jan Šulc 3-Doule,Pavel Harcu-ba,Fejtek 3,5),Jičín C-Libáň A 13:5(Petr Harcuba,Kohut,Fejtek 3,5-Vaní-ček 3), Rovensko A-Butoves A 12:6(Vágenknecht 4,5-Hlawatschke ml. 3), Miletín A-Hořice B 6:12(Hladký 3-Štěpánek 4,5),

  1.Jičín B                                 15  14   0     1    169 : 101    41

  2.Nová Paka C                       14  11   1     2    175 :   77    37

  3.L.Bělohrad B                      14     8   4    2    150 :  102   34

  4.Hořice B                              15    8   2     5    141 : 129    33

  5.Radim B                              14    6   2     6    134 : 118    28

  6.Rovensko A                        15    5   3     7    129 : 141    28

  7.Butoves A                           15    3   4     8    128 : 142    25

  8.Miletín A                              15    4   2     9    123 : 147    25

  9.Chomutice A                       14    5   1     8    104 : 148    25

10.Jičín C                                  14   4   1     9       96 : 156    23

11.Libáň A                                 15   2   2   11       91 : 179    21

2.třída muži : Libáň B-N.Paka D 3:15(Matlas,Valnoha,R.Horák 1-Morávek,

Fišar 3,5), Chlumec C-Železnice A 8:10(Černý 3,5-Kabela 3,5), Žlunice A-Chomutice B 10:8(Šmidrkal 4,5-J.Průša 3), Nemyčeves A-L.Bělohrad C 7:11(T.Trč 2,5-Ordáň 4,5), Lány A-Kopidlno A 12:6(Z.Vokrouhlec-ký 4,5-Urbaník,Masák,Procházka 2).              

  1.Železnice A                         15   12   2     1    165 :  105   41

  2.Chlumec C                          14    9   4     2     163 :    89   34

  3.Nemyčeves A                      14    7   5     2     145 :  107   33

  4.Lány A                                 14    6   4     4     132 :  120   30

  5.Kopidlno A                          15    7   0     8     137 :  133   29

  6.L.Bělohrad C                       14    6   3     5     135 :  117   29

  7.Nová Paka D                       15    6   1     8     129 :  141   28

  8.Libáň B                               14     6   1     7    105 :  147    27

  9.Chomutice B                      15     3   2   10     106 : 164   23

10.Chyjice A                            14    2   4     8     109 : 143    22

11.Žlunice A                            14    2   2   10       96 :  156   20

3.třída muži : Popovice A-Miletín B 13:5(P.Kazda 4,5-Fof,Rais 2)), Hořice C-Rovensko B 12:6(D.Hovad,Vyskočil 4,5-Tyrychtr 2,5) Butoves B-Jičín D 10:8(Jón 4,5-Zikmund 3), St.Paka C-L.Bělohrad D 12:6(Krutský ml.,Vávra 3,5-O.Kosina 3),Miletín C-Roškopov A 13:5 (Petr, Černík 4,5,Šafář,M.Rajm 2) ,

  1.Hořice C                             15   11  4    0      159 : 111    39

  2.Miletín B                             14   10  1    3      156 :   96    35

  3.Popovice A                        15     8   2   5       147 : 123   33

  4.Stará Paka C                      14    7   3    4      141 : 121    31

  5.Roškopov A                       14    7   2    5      137 : 115    30

  6.Rovensko B                       15    6   2    7      140 : 130    29

  7.Železnice B                        14    6   2    6      129 : 123    28

  8.Butoves B                          15    7   0    8      141 :  129   27

  9.Jičín D                                14    4   3    8      111 :  159   26

10.L.Bělohrad D                     14    3   2    9       102 : 150    22

11.Miletín C                             15   0   1   14        87 : 183    16

4.třída muži:N.Bydžov C-Nemyčeves B 11:7 (Kynčl 4-Bareš 2,5), L.Bě-                                             lohrad E-Úbislavice A 10:8(Václavík,Stehlík 2,5-Morávek 4), Železnice C-Popovice B 12:6(Machula 4,5-V.Kazda 3), Rovensko C-Chlumec D 2:16                                      N.Paka E-Chyjice B 8:10(Vydra 3-Olejarčík 4,5),

  1.Nemyčeves B                    15   14  0    1      212 :   58     43

  2.Úbislavice A                      15   11  2    2      175 :    95    39

  3.Nový Bydžov C                 14   11  1    2      155 :    97    37    

  4.L.Bělohrad E                     14   10  0    4      158 :    94    34

  5.Nová Paka E                      15    7   0    8      130 :  140    29

  6.Chlumec D                         14    7   1    6      125 :  127   29

  7.Popovice B                        14    6   2    7      125 :  145   29

  8.Valdice B                            14    3   3    8     122 :  130    22

  9.Rovensko C                       15    4   0  12        90 :  180    21

10.Chyjice B                            14    1   2  11       82 :  170    18

11.Železnice C                         15    1   1  13       66 :  204    18

5.třída muži : Chomutice C-Roškopov B 7:11(Bílek 4,5-P.Krejčí nejml. 3,5), Kopidlno B-Slatiny A 10:8(Václavík,Stehlík 2,5-Morávek 4), L.Bělo-hrad F-Žlunice A 13:5(Knězáček,Vít 4,5-Nechnický 2), Sobotka A-Popo-vice C 16:2(Fejfar,Kozák,Najman 4,5-V.Valeš,J.Kazda 1), Nemyčeves C-L.Bělohrad G 15:3(Homola,Blažek 4,5-Kout,Jakub Šulc 1), Miletín D-Chyjice C 17:1(Draštík,Hátle |4,5-Hoch 1).

  1.Nemyčeves C                    16   14   1     1     205 :   83      45

  2.Sobotka A                          16   12   1     3     183 : 105     41

  3.Kopidlno B                         16   11   2     3     178 : 110     40

  4.Miletín D                             16     9   2     5     162 :  126    36

  5.Roškopov B                       16     7   3     6     151 : 137     34

  6.Popovice C                        16     7   2     7     145 :  143     32

  7.L.Bělohrad G                     16     7   2     7     144 : 144      32

  8.Slatiny A                             16    6   2     8      152 : 136     30

  9.L.Bělohrad F                      16     6   2    8      133 : 155     30

10.Žlunice B                            16     4   2   10     155 : 173     26

11.Chomutice C                      16     2   1   13     110 : 178     21

12.Chyjice C                            16     1   0   15       50 : 238     18

Dorost U19-skupina A : Nemyčeves-Butoves A 0:5(Agh,Bílek 0-Havelka,

A.Hlawatschke 2,5), Butoves A-Libáň 4:1(Havelka 2,5,Ondráček 1,A.Hla-watschke 0,5-T.Klár 1,Horák 0), Nemyčeves-Libáň 0:5(Agh,Bílek 0-D.Ho-rák,T.Klár 2,5), Chomutice-Butoves B 3:2(Veselý 2,5,Sedláček 0,5,Scháni-lec 0-Frýba,Rejman 1), N.Bydžov-Butoves B 4:1(Šafaříková 2,5,Kmínková 1,5-Frýba 1,Rejman 0), Chomutice-N.Bydžov 3:2(Sedláček,Veselý 1,Schá-nilec 0-Šafaříková 1,5,Kmínková 0,5,Sixta 0), Popovice-Chyjice 5:0(J.Kaz-

da,D.Valeš 2,5-Jouklová,Brejchová), Chyjice-Žlunice 0:5(Brejchová,Haví-řová 0-Mázor,Nechanický 2,5), Popovice-Žlunice 5:0(J.Kazda,D.Valeš 2,5-

Nechanický,Mázor 0).

1.Popovice A                  8  7  0  1    36 :   4      22

2.Chomutice A               8  7  0  1     31 :  9      22

3.Butoves A                   8  7  0  1     32 :    8     22

4.N.Bydžov A                 8  5  0  3     26 :  14     18

5.Butoves B                   8  4  0  4     20 :  20     16

6.Libáň A                        8  3  0  5    18 :  22      15

7.Žlunice A                     8   2  0  6    10 : 30       12

8.Chyjice A                     8   1  0  7      7 : 33      10

9.Nemyčeves A              8  0  0  8       0 :  40        8  

Dorost U19-skupina B : Nová Paka-Roškopov A 0:5(M.Kracík,Řezníček 0-

P.Krejčí,Rajm 2,5), Roškopov A-Jičín 5:0(P.Krejčí,Rajm 2,5-Vinkler,Rozko-vec 0), Nová Paka-Jičín 0:5(M.Kracík,Řezníček 0-Rozkovec,Vinkler 2,5), Roškopov B-Lány 5:0(Křížová,Sochorová 2,5-Vokrouhlecký,Fajfr 0), Lány-Železnice 2:3(Fajfr,Vokrouhlecký 1-Nydrle,Daniš 1,5) Roškopov B-Železnice 5:0(Křížová,Sochorová 2,5-Nydrle,Veselý 0),L.Bělohrad-Roš-kopov C 5:0(Kout,Šulc 2,5-Doubek,Medlík 0),Roškopov C-Valdice 5:0

(Doubek,Medlík 2,5-Jirásek,Štika 0), L.Bělohrad-Valdice 5:0(Kout 2,5,Bi-čiště 1,Šulc 0,5-Jirásek,Štika 0).

1.Roškopov A                 8  8  0  0     37 :   4     24

2.Jičín A                          8  7  0  1     31 :   9     22

3.L.Bělohrad A               8  6  0  2     32 :   8      20

4.Roškopov C                8  5  0  3     23 :  17     18

5.Roškopov B                8  4  0  4      22 :  18     16

6.Valdice A                     8  3  0  5     12 :  28     14

7.Nová Paka                   8  2  0  6     14 :  26     12

8.Železnice                     8  1  0  7       5 :  35      10

9.Lány                             8  0  0  8       4 :  36        8

  • nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 25.3.2024

22. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Sokol Rovensko p.Tr. A 13:5 Kosina Ondřej 4,5 - Kozák Patrik 2,5 SK Miletín A - TJ Sokol Radim B 8:10 Rychtera Daniel 3,5 -…

více »

Výsledky 18.3.2024

21. kolo - 1.třída muži: TJ Sokol Chlumec n.C. C-SK Miletín A 11:7 Koníček Jan a Černý Vít 3,5 - Hladký Karel a Rychtera Daniel 3,5 TJ SOKOL Stará Paka B - TJ Sokol…

více »

Výsledky 11.3.2024

20. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A - TJ Jičín C 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4 - Fejtek Petr st. 2,5 TJ Butoves A-TJ Sokol Radim B 7:11 Grym Petr a…

více »

Výsledky 4.3.2024

19. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C - TJ Sokol Železnice A 11:7 Novotný Zdeněk 3,5 - Rohlíček Jan 4 TJ Sokol Chlumec n.C. C-TJ Butoves A 11:7 Kycelt Pavel 3,5 -…

více »

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »
všechny novinky

Menu