Okresní sport - 28. - 29. ledna 2023

STOLNÍ TENIS

1.třída muži : L.Bělohrad B-N.Paka C 10:8(Zívr 3,5-Oravec 3,5), Jičín C-Radim B 7:11,(Kohut,Petr Harcuba 2-Myšík,K.Stříbrný 4,5), Rovensko A-Jičín B 9:9(Stuchlík 3,5-Pavel Harcuba 3), Miletín A-Libáň A 8:10(Rychte-ra,Hladký 3-Vaniček 4,5), Hořice B-Butoves A 13:5(Štěpánek 4,5-Hla-watschke ml. 3)

  1.Jičín B                                  13    9  4    0     141 :    93    35 

  2.Nová Paka C                        13  10  1   2      161 :     73   34

  3.L.Bělohrad B                        12   8  3    1      135 :     81   31

  4.Hořice B                               13   6   2    5      116 :  118    27

  5.Radim B                               13   6   1    6       125 : 109    26

  6.Miletín A                               13   4   1    7      110 :  124   23

  7.Chomutice A                       12   5   1     6       95 :  121    23

  8.Rovensko A                         13   3   3    7      105 : 129    22

  9.Butoves A                            13   2   4    7      111 : 123    21

10.Jičín C                                  13   3   1    8        81 : 135    19

11.Libáň A                                 13   2   2    9       80 :  154    19

2. třída muži : Libáň B-Chyjice A 10:8(Jakoubek 4-J.Šolc 2,5), Chlumec C-Nová Paka D 14:4(Černý 4,5-Morávek 3), Nemyčeves A-Železnice A 7:11

(T.Trč 4,5-Švanda 3), Lány A-Chomutice B 10:8(Stuchlík 3,5-J.Průša 3,5, Kopidlno A-L.Bělohrad C 8:10(Tomášek,Procházka 3,5-J.Šulc 3),

  1.Železnice A                          13 10  2     1      144 :    90     35

  2.Chlumec C                           13  8   4     1      155 :    79     33

  3.Nemyčeves A                       12  6   5     1     123 :    93     29

  4.Kopidlno A                           13  7   0     6     123 :  111     27

  5.Lány A                                  12  5   4     3     115 :  106     26

  6.L.Bělohrad C                        12  4   3     5     111 :  105     24 

  7.Libáň B                                 12  5   1     6       92 :  124     23

  8.Nová Paka D                        13  4   1     8      102 :  132     22

  9.Chyjice A                             13  2   4     7      103 :  131     21

10.Chomutice B                        13  3  2     8        97 :  139     21

11.Žlunice                                 12  1   2     9       79 :  137     16

3. třída muži : Popovice A-Hořice C 8:10(Tomi 3-Vyskočil 4,5), Butoves A-Miletín C 13:5(Jindra 3-Stuchlík 4,5), Železnice B-Rovensko B 5:13(Jindra 3-Stuchlík 4,5), St.Paka C-Jičín D 11:7(Vávra,Krutský st. 4,5-Zikmund 3,5), Roškopov A-L.Bělohrad D 13:5(P.Krejčí ml. 4,5-O.Kosina 3),

  1.Hořice C                              13  9   4    0      141 :    97     33

  2.Miletín B                              12  9   1    2      137 :    79     31

  3.Popovice A                         13  7   2    4      128 :  106     29

  4.Stará Paka C                       13  6   3    4      119 :  115     28

  5.Roškopov A                        12  6   2    4      120 :    96     26

  6.Butoves B                           13  6   0    7      129 :  111     25

  7.Rovensko B                        13  5   2    6      124 :  110     25

  8.Železnice B                         13  5   2    6      117 :  117     25

  9.Jičín D                                 13  4   3    6        97 :  137     24

10.L.Bělohrad D                      12  2   2    8        84 :  132     18

11.Miletín C                              13  0   1  12       74 :  160      14

4. třída muži : L.Bělohrad E-Valdice B 10:8(Hoza,Jungling 3,5-Hlava 3,5), Železnice C-Nemyčeves B 3:15(Tominec 2-Blažek 4,5), Rovensko C-Úbi-slavice A 5:13(Brožek 2,5-L.Brendl 4,5), N.Paka E-Popovice B 13:5(Erle-bach,Fišar 4,5-Novotný 2), Chyjice B-Chlumec C 6:12(T.Douša 2,5-Koní-ček 4,5),

  1.Nemyčeves B                      13  13  0    0     192 :   42     39

  2.Úbislavice A                        13  10  2    1     150 :   84     35

  3.Nový Bydžov C                   12   9   1    2     133 :   83     31

  4.L.Bělohrad E                       12   9   0    3     143 : 103    30

  5.Popovice B                         13   5   2    6      105 : 129    25

  6.Chlumec D                          12   6   1    5     102 :  104    25

  7.Nová Paka C                       13   5   0    8     100 : 123     23

  8.Valdice B                             13   3   2    8     115 : 119     21

  9.Rovensko C                         13   3   0  10       84 : 150     19

10.Chyjice B                             13   1   2  10       74 :  160    17

11.Železnice C                          13   0   1  12       52 : 182     14

5. třída muži : Chomutice C-Kopidlno B 5:13(Bílek 2,5-Pelant 4,5), L.Bělo-hrad F-Roškopov B 11:7(Knězáček 4-Sochor 2,5), Sobotka A-Slatiny A 12:6(Fejfar 4,5-Svobodová 3), Nemyčeves C-Žlunice B 14:4(Homola,Bla-žek,Hrdý 4-Mázor,Nechanický 1,5) Miletín D-Popovice B 5:13(Portík 2-J.

Kazda, D.Valeš 4,5), Chyjice C-L.Bělohrad G 3:15(Šolcová 2-Jakub Šulc,Čížek 4,5).

  1.Nemyčeves C                     14  12   1    1    177 :    75     39

  2.Kopidlno B                         14  10   1     3    159 :    93    35

  3.Sobotka A                           14  10   1    3    153 :    99    35

  4.Miletín D                              14   8   2    4     137 :  111    32

  5.Popovice C                         14   7   2     5    138 :  114    30

  6.Roškopov B                        14   6   2     6    131 :  121    28

  7.L.Bělohrad G                      14   6   2     6     131 :  121    28

  8.Slatiny A                             14   5   2     7     129 :  123    26

  9.L.Bělohrad F                      14   5   2     7     117 :  135    26

10.Žlunice B                            14   4   2     8    106 :  146     24

11.Chomutice C                      14    1   1   12     92 :  160     17

12.Chyjice C                            14    1   0   13     42 :  210     16

OP dorost U19 – skupina A : Chomutice-Butoves A 2:3(Veselý 1,5,Sedlá-ček 0,5-A.Hlawatschke 2,Ondráček 1), Butoves A-Chyjice 5:0(M.Hlawat-schke,Havelka 2,5-Havířová,Brejchová 0), Chomutice-Chyjice 5:0(Vese-

lý 2,5,Sedláček 1,5,Schánilec 1-Havířová,Brejchová 0), Nemyčeves-Popovice 0:5,                                                              Popovice-N.Bydžov 5:0,                                                 Nemyčeves-N.Bydžov 0:5,

Butoves B-Libáň 4:1(Frýba 2,5,Rejman 1,5-Klár 1,Horák 0), Libáň-Žlunice

5:0(Horák,Klár 2,5-Mázor,Nechanický 0), Butoves B-Žlunice 5:0(Rejman,

Frýba 2,5-Mázor,Nechanický 0).

Popovice A                       6   5   0   1    26 :    4     16

Butoves A                         6   5   0   1    23 :    7     16

Chomutice A                     6   5   0   1    25 :    5     16

Nový Bydžov                    6   4   0   2    20 :  10      14

Butoves B                         6   4   0   2    17 :  13     14

Libáň A                              6   2   0   4    12 :  18     10

Chyjice A                           6   1   0   5      7 :  23       8

 

Žlunice A                           6   1   0   5      5 :  25       8

Nemyčeves A                    6   0   0   6      0 :  30       6

skupina B : Železnice-Roškopov A 0:5(Daniš,Nydrle 0-Rajm,P.Krejčí 2,5), Roškopov A-L.Bělohrad 3:2(Rajm 2,Krejčí 1-Kout 1,5,Šulc 0,5), L.Bělo-

hrad-Železnice 5:0(Kout,Šulc 2,5-Nydrle,Daniš 0), Roškopov C-Jičín 0:5

(Doubek,Kříž 0-Rozkovec,Vinkler 2,5), Jičín-Lány 5:0(Rozkovec,Vinkler 2,5-Fajfr,Vokrouhlecký 0), Roškopov C-Lány 5:0(Doubek,Kříž-Vokrou-hlecký,Fajfr 0), Valdice-N.Paka 3:2(Dlesk 2,5,Jirásek 0,5-L. a M.Kracíkové 1), N.Paka-Roškopov B 1:4(M.Kracík,Celjak 0,5-Křížová,Sochorová 2), Valdice-Roškopov B 1:4(Jirásek,Štika 0,5-Křížová,Sochorová 2).

  1.Roškopov A                      6   6   0   0    27 :     3    18

  2.Jičín A                               6   6   0   0    26 :     4    18

  3.L.Bělohrad A                     6   4   0   2   22 :     8     14

  4.Roškopov C                      6   4   0   2   18 :   12     14

  5.Valdice A                           6   3   0   3   12 :   18     12

  6.Roškopov B                      6   2   0   4   12 :   18     10

  7.Nová Paka A                     6   2   0   4    14 :   16    10

  8.Železnice A                       6   0   0   6      2  :  28      6

  9.Lány A                               6   0   0   6      2 :   28      6

Přebor jednotlivců – žactvo U11 :

Chlapci – dvouhra : 1.Vojtěch Kosina (L.Bělohrad), 2.Ondřej Komárek

(Nový Bydžov), 3.Tomáš Rozkovec (Jičín), 4.Adam Sucharda (Rovensko),

5.Tomáš Vogl (Rovensko), 6.Nikola Valkoun (Rovensko).

Dívky – dvouhra : 1.Mína Hlawatschke (Butoves), 2.Dora Opicová (Jičín),

3.Kamila Brožková (Rovensko), 4.Adina Švandová (Železnice), 5.Stela

Semíková (Železnice).

Mixy – čtyřhra : 1.Mína Hlawatschke-Vojtěch Kosina (Butoves-L.Bělo-hrad), 2.Dora Opicová-Tomáš Rozkovec (Jičín), 3.-4.Adam Sucharda-

Tomáš Vogl (Rovensko), Kamila Brožková-Nikola Valkoun (Rovensko),

5.Stela Semíková-Adina Švandová (Železnice).

 

Příští kolo – 1.třída muži : Hořice B-Chomutice A,  Butoves A-Miletín A,

Libáň A-Rovensko A, Jičín B-Jičín C, Radim B-L.Bělohrad B, 2.třída muži:

Kopidlno A-Libáň B, L.Bělohrad C-Lány A, Chomutice B-Nemyčeves A,

Železnice A-Žlunice A, N.Paka D-Chyjice A, 3.třída muži : Roškopov A-

Popovice A, L.Bělohrad D-Miletín B, Jičín D-Železnice B, Rovensko B-

Butoves B, Miletín C-Hořice C, 4.třída muži : Chlumec D-N.Paka E, 

Popovoce B-Rovensko C, Úbislavice A-Železnice C, Nemyčeves B-L.

Bělohrad E, Valdice B-N.Bydžov C, 5.třída muži : Chyjice C-Chomutice

B, L.Bělohrad G-Miletín A, Popovice C-Nemyčeves C, Žlunice B-Sobotka A, Slatiny A-L.Bělohrad F, Roškopov B-Kopidlno B.    

  • nidrle -

Vyhledávání

Novinky

Výsledky 26.2.2024

18. kolo - 1.třída muži: TJ Lázně Bělohrad B-TJ Jiskra Hořice B 8:10 Fejfar Zdeněk 3,5 - Kvapil Antonín 4,5 TJ Jiskra Hořice A - TJ Sokol Železnice A 14:4 Štěpánek Zdeněk…

více »

Výsledky 19.2.2024

17. kolo - 1.třída muži: TJ Jičín C-TJ Lázně Bělohrad B 9:9 Karták Kryštof a Doule Petr 3 - Ordáň Martin 3,5 TJ Sokol Železnice A-SK Miletín A 16:2 Vraštil Jiří a Rohlíček…

více »

Výsledky 12.2.2024

16. kolo - 1.třída muži: TJ Jiskra Hořice A-SK Miletín A 12:6 Vzorek Rudolf a Polák Roman 4,5 -  Rychtera Daniel 2,5 TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Chlumec n.C. C 12:6…

více »

VÝSLEDKY 5.2.2024

VÝSLEDKY STOLNÍ TENIS 5.2.2024 1. třída muži : Chlumec C-Hořice A 5:13 (Leden,Jeřábek 1,5-Polák,Vzorek 4,5), St.Paka B-Radim B 10:8 (Pánek 3,5-Myšík,Stříbrný 2,5), Hořice B…

více »

VÝSLEDKY 29.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  29.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : Hořice A-L.Bělohrad B 15:3(Vzorek,Polák 4,5-Fejfar,Zívr 1,5), Butoves A-Miletín A 13:5(Grym…

více »

Novinky 22.1.2024

WEB UNIE SPORTU JIČÍNSKA VÝSLEDKY  22.1.2024 STOLNÍ TENIS 1.třída muži : St.Paka B-Hořice A 14:4(Krtička 4,5-Polák 2), Hořice B-Chlumec C  13:5(J.Zelený 4,5…

více »
všechny novinky

Menu