Třetí ročník Dne náborů a sportu 2023 je za dveřmi!

Náborová akce Den náborů a sportu opět druhou záříjovou neděli ukáže královéhradecké veřejnosti možnost nejen klubového sportování, ale i volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělí.

Začíná školní rok a s ním přichází i další ročník úspěšné náborové akce pro královéhradecké sportovní kluby Den náborů a sportu 2023. 

Den náborů a sportu 2023Den náborů a sportu 2023

Již třetí ročník nabídne veřejnosti v neděli 10. září ve sportovním areálu Orlická kotlina ukázky více než 40 sportovních klubů. Těšit se můžete také na soutěže pro děti, ukázky tanečních sportů a bojových umění na pódiu, Skákací hrad, laserovou střelnici a mnoho dalšího. 

Nebude chybět ani občerstvení od Restaurace Slávka. Program začíná od 10 hodin a bude trvat do patě hodiny odpolední. Přijďte strávit sportovní neděli u hradecké haly Slavia a vyberte si svůj sport! Těšíme se na vás. 

Děkujeme hlavnímu partnerovi akce městu Hradec Králové a všem partnerům, kterými jsou EOS, Auto IN, Restaurace Slávka, projekt ČUS Tipsport Sportuj s námi a agentura Maybee.

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Slunečná neděle přivedla na Den náborů a sportu rekordní počet dětí!

Druhou záříjovou neděli se uskutečnil ve venkovním areálu Slavie v Orlické kotlině třetí ročník Dne náborů a sportu za účasti celkem 42 sportovních klubů z Hradce Králové.

více »

Národní sportovní agentura zveřejnila výzvy MŮJ KLUB 2023 a MŮJ KLUB 2023 – Pohyb a zdraví – 2. kolo

Druhé kolo tradičních dotačních výzev je spuštěno od 13. září do 9. října a je určena žadatelům prvního kola, kteří neuspěli z důvodu administrativní chyby. 

více »

Třetí ročník Dne náborů a sportu 2023 je za dveřmi!

Náborová akce Den náborů a sportu opět druhou záříjovou neděli ukáže královéhradecké veřejnosti možnost nejen klubového sportování, ale i volnočasových aktivit pro děti, mládež i…

více »

Inspirace pro hradecká sportoviště v partnerském polském Walbrzychu

Přinášíme vám informace o víceúčelové sportovní hale v polském Walbrzychu, které je partnerským městem Hradce Králové. Předseda Královéhradecká unie sportu Jakub Lejsek Walbrzych…

více »

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, sportovních kolektivů a osobností v oblasti sportu 2022

Město Hradec Králové ve spolupráci s Královéhradeckou unií sportu připravilo druhé společné vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, sportovních kolektivů a osobností města Hradec…

více »

Přehled podpory zdravotních pojišťoven na pohybové a sportovní aktivity

Přinášíme vám informace o jedné z možných podpor vašim svěřencům, respektive jejich rodičům. Podporou mohou být příspěvky zdravotních pojišťoven na pohybové a sportovní…

více »
všechny novinky

Menu