Slunečná neděle přivedla na Den náborů a sportu rekordní počet dětí!

Druhou záříjovou neděli se uskutečnil ve venkovním areálu Slavie v Orlické kotlině třetí ročník Dne náborů a sportu za účasti celkem 42 sportovních klubů z Hradce Králové.

Do třetice všeho dobře, tak by se dalo shrnout počasí všech ročníků. Letošní ročník byl tedy od rána ve skvělém, místy až příliš teplém počasí. Od rána sportovní kluby připravovaly své stánky tak, aby měly pro příchozí děti kromě náborových letáčků připravené také bohaté ukázky svých sportů a jednoduché úkoly pro děti. Celkem 42 stánků začalo od desáté hodiny vítat první návštěvníky, kteří si vyzvedli hrací kartičky v informačním stánku a museli navštívit alespoň 15 stanovišť, aby si mohli v informačním stánku vyzvednout drobné ceny s tématikou Dne náborů a sportu.

Den náborů a sportu 2023Den náborů a sportu 2023

Půl hodiny po désáté začal také bohatý program na pódiu doprovázený moderátorem Oldřichem Tamášem. Na hlavní scéně bylo možné vidět ukázky především tanečních sportů a bojových umění. Také na pódiu byl letošní ročník větší než předchozí ročníky a ukázalo se zde ve dvou rotacích více než 15 vystupujících. Na pódiu mohli jak příchozí, ale i zástupci sportovních klubů slyšet rozhovor s Davidem Petrážem na téma jak funguje klubová aplikace EOS.

Po celou dobu až do 17 hodin přicházeli noví zájemci o sporty z řad dětí, ale dokonce i dospělých. Během celého dne se třetího ročníku na Slavii zúčastnilo cca 780 dětí a celkem přes 3 000 účastníků.

Den náborů a sportu 2023Den náborů a sportu 2023

Chceme poděkovat všem sportovním klubům za účast a skvělou připravenost. Dále také hlavnímu partnerovi akce, městu Hradec Králové, za finanční podporu akce. Velké díky patří také partnerům EOS club zone, projektu České unie sportu Tipsport sportuj s námi a AUTO IN. Dále děkujeme sportovnímu areálu v Orlické kotlině za připravenost a Restauraci Slávka za občerstvení.

Už nyní se těšíme na další ročník a věříme, že náborové akce pro děti posunume po roce opět dál a řada dětí opravdu najde svůj ideální sport i díky naší akci.

Během následujících dní se můžete těšit na fotogalerii z akce a také aftermovie třetího ročníku! 

 

Více informací o akci najdete na: https://www.dennaboruasportu.cz/

Obrázky

Vyhledávání

Novinky

Sportovci roku 2023 města Hradec Králové

Nejúspěšnější sportovci a sportovní kolektivy města Hradec Králové v kategorii mládeže a kategorii dospělých budou v rámci slavnostního večera vyhlášeni a oceněni. Dále budou…

více »

Podněty z SK, TJ a územních pracovišť ČUS k přípravě zákona o sportu

Vážení představitelé sportovních spolků, klubů, tělovýchovných jednot,   k této zprávě je přiložen dopis předsedy ČUS Miroslava Jansty s výzvou a možností pro…

více »

JAK UZAVŘÍT DPP PO NOVELE ZÁKONÍKU PRÁCE?

Převážná část novely je účinná již od 1. 10. 2023, některá ustanovení nabývají účinnosti později. Novela mimo jiné rozšiřuje informační povinnost zaměstnavatele uzavírajícího…

více »

DOTAČNÍ VÝZVA MŮJ KLUB 2024

Národní sportovní agentura zveřejnila Výzvu MŮJ KLUB 2024. Výzva je zaměřena na podporu sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot, které se věnují sportování mládeže…

více »

Slunečná neděle přivedla na Den náborů a sportu rekordní počet dětí!

Druhou záříjovou neděli se uskutečnil ve venkovním areálu Slavie v Orlické kotlině třetí ročník Dne náborů a sportu za účasti celkem 42 sportovních klubů z Hradce Králové.

více »

Národní sportovní agentura zveřejnila výzvy MŮJ KLUB 2023 a MŮJ KLUB 2023 – Pohyb a zdraví – 2. kolo

Druhé kolo tradičních dotačních výzev je spuštěno od 13. září do 9. října a je určena žadatelům prvního kola, kteří neuspěli z důvodu administrativní chyby. 

více »
všechny novinky

Menu