Sportovec roku 2017

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2017

okresu  Rychnov nad Kněžnou

POŘADATELÉ – OKRESNÍ SDRUŽENÍ ČUS  RYCHNOV NAD KNĚŽNOU z.s., SPORT ACTION, MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, RYCHNOVSKÝ DENÍK

GENERÁLNÍ PARTNEŘI: ČESKÁ SPOŘITELNA

HLAVNÍ PARTNEŘI: FORTUNA

PARTNEŘI: BONDI VAMOS, RPM, HRAL, MARKMED.

OFICIÁLNÍ DOPRAVCE: HYUNDAI

Ceny pro oceněné sportovce věnovaly firmy: UNIPRINT, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou,PLEVA – včelí produkty Potštejn, město Rychnov nad Kněžnou,  květiny Páralová Rychnov nad Kněžnou., senátor JUDr. Miroslav Antl , MEDIATE, s.r.o. Libchavy , ing. Ivana Skřítecká, Paedr. Zdeněk Haník – místopředseda správní rady Českého volejbalového svazu, AUTO ŠKODA KVASINY, BEAS  Lično a CENTRUM ORION Rychnov nad Kněžnou.

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ: starosta města Rychnov nad Kněžnou ing. Jan Skořepa

MODERÁTOR: Radek Šilhan

DOPROVODNÝ PROGRAM  MÍSTNÍ:

  • Tanečně gymnastickou skladbu na hudbu z filmu „Ledové království“ předvedla děvčata ze Sportovního klubu moderní gymnastiky Dobruška pod vedením trenérky Vlasty Bajerové.

  •  8 seniorek FLORITEAMU z T.J. Doudleby nad Orlicí pod vedením Jany Florianové zatančila na píseň Suchého-Šlitra „ Babeta šla do světa

Odkaz na přímý přenoshttp://www.orlicky.net/?id_zpravy=13176670221517586099

Odkaz na reportáž: https://youtu.be/ZpIC-YUxn3s

                                   https://we.tl/YmVh7cGAV0

Fotografie: http://www.meap.cz/cusrk/

 

VÝSLEDKY:

 

2017

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI - ŽÁCI

1.

Martin Pago

SKIBOBY

SKI BOB KLUB Dobruška,z.s.

2.

Petra Maixnerová

BADMINTON

BADMINTON  Rychnov n.K.

3.

Marek Beneš

lyžování,fotbal

Přespolní běh

Wikov SKI Skuhrov n.B.,z.s.

4

Michal Nepovím

softbal

Klackaři Kostelec n..O.

5.

Lucie Bačinová

Stolní tenis

SK Dobré, z.s.

KATEGORIE  JEDNOTLIVCI DOROST-JUNOIR

1.

Zdena Blašková

stolní tenis

SK Dobré, z.s.

2.

Zuzana Holíková

lyžování

Wikov SKI Skuhrov n.B.,z.s.

3.

Dominik  Harnach

SKIBOBY

SKI BOB KLUB Dobruška,z.s.

4

Kateřina Hlávková

atletika

SK Dobruška, z.s.

5

Ondřej Paleček

Orientační běh

SOOB Spartak  Rychnov n.Kn.,z.s.

KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV

1

Plavecké družstvo

plavání

Sports Team Rychnov n. Kn.,z.s.

2

Jan Moravec – Marek Suk

Oranžový minivolejbal

volejbal

VK Auto škoda Kvasiny, z.s.

3

FC Spartak  - starší přípravka

fotbal

FC Spartak Rychnov n.Kn.,z.s.

KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI

1

Pavel Čiháček

skiboby

Sokol Deštné v OH,z.s.

2

Erik Provazník

motocross

Region racing team Kostelec n.O.

3

Radim Toman

jezdectví

SK Wiyrhanea,z.s. Rokytnice v OH

KATEGORIE DOSPĚLÍ KOLEKTIV

1

Šárka Křížková-Petra Hofmanová

deblová dvojice

badminton

Sokol Dobruška

2

Družstvo žen – Blašková Zdena

Rozínková Daniela, Blašková Dagmar

stolní tenis

SK Dobré, z.s.

3

 MARTA DOBRUŠKA

kuželky

Dobruška

KATEGORIE VETERÁNI

1

Pavel Harnach

SKIBOBY

SKI BOB KLUB Dobruška,z.s.

2

Jan Pochobradský

skialpinismus

Tri club Dobruška, z.s.

3

Leoš Malenovský

atletika

Sokol Opočno

KATEGORIE CVIČITEL-TRENÉR-FUNKCIONÁŘ

Bc.Adam Křehký

Sports Team Rychnov nad Kněžnou

Jan Podolka

Baník Vamberk, z.s.

Pavel Sýkora

Spartak Opočno, z.s.

Jiří Rathouský

Sokol Semechnice, z.s.

Mgr.Miroslav Rücker

1.FC Rokytnice v OH, z.s.

KATEGORIE POŘADATEL AKCE

O POHÁR SEDLOŇOVA – SOKOL SEDLOŇOV,z.s.

KATEGORIE – IN MEMORIAM

Miroslav Frydrych – TJ Start Rychnov nad Kněžnou, z.s.

KATEGORIE ČTENÁŘI RYCHNOVSKÉHO DENÍKU

Markéta Ehlová

MOTOCROS DOBRUŠKA

 

CENA ČUS ZA REPREZENTACI OKRESU

MARLEN III. KADETKY

MAŽORETKY Kostelec nad Orlicí

MARLEN V. SENIORKY

MAŽORETKY Kostelec nad Orlicí

STAROSTA

Milan Bárta

Obec Skuhrov nad Bělou

Zdeněk Bendzo

Obec Semechnice

Libuše Brandejsová

Obec Trnov

SPORTOVNÍ OSOBNOST

Jiří Šedivý - Jiří Janeček   - automobilový sport

SPORTOVEC MĚSTA RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

SPORTOVNÍ TÝM MĚSTA

VOLEJBALOVÉMU DRUŽSTVU DÍVEK“ ze Základní školy Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596, Rychnov n. Kn. za úspěšnou reprezentaci základní školy a města Rychnova nad Kněžnou na republikovém finále Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství, ve kterém skončily na 4. místě z  936 družstev z celé České republiky.

SPORTOVEC MĚSTA

Adam Petrů, Dlouhá Ves 128, Rychnov n. Kn. za vítězství v 15 závodech a v celorepublikových tabulkách
za rok 2017 drží 1. nejrychlejší čas na 200 prsa, 4. na 100 prsa.

 

 

Vyhledávání

Novinky

Hlasování o CENU FANOUŠKŮ

Výkonný výbor ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. na svém zasedání rozhodl,  kvůli vládním opatřením k nepříznivé covidové situaci, přesunout termín konání galavečera…

více »

Nejúspěšnější sportovec za rok 2020-2021

Výkonný výbor ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. na svém zasedání dne 11. 01. 2022 rozhodl,  kvůli vládním opatřením k nepříznivé covidové situaci, přesunout termín konání…

více »

Zpravodaj č.10/2021

Zpravodaj si můžete stáhnout na webu: https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html OBSAH Zpravodaje ČUS 10/2021   str.      3…

více »

ERASMUS+

ERASMUS+   Program Erasmus+ se stává rok od roku populárnějším a zajímavějším nástrojem a zdrojem financí pro rozvoj sportovních organizací v Evropě. Pro příští rok…

více »

XXVIII. volební valná hromada OS ČUS Rychnov nad Kněžnou, z.s. dne 4. 12. 2021

 XXVIII.volební  valná hromada OS ČUS Rychnov nad Kněžnou,z.s.    V  sobotu 4. prosince 2021se od 8.30 hodin  konala XXVIII. volební valná…

více »

Zpravodaj ČUS 9/2021

Aktuální listopadový Zpravodaj :  https://www.cuscz.cz/o-nas/zpravodaj-cus.html OBSAH Zpravodaje ČUS 9/2021   str.     3 …

více »
všechny novinky

Menu